Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

oczywisicie ze bedzie dobrze, a jak pojdziesz na usg to juz zobaczysz swoje malenstwo jak macha raczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia jak mialas @ 28 maja a twoje cykle maja po 35 dni to jest 5 tyg i 1 dzien jak pojdziesz na usg za 3 tyg to bedziesz w 8 tyg i nie bedzie twoje malenstwo machac raczkami jeszcze bedziesz widziec zarys http://www.brzuszek.net/8_tydzien_ciazy.html wszystko zalezy od tego kiedy mialas owulke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie, ale jesli owulka byla ciut wczesniej i dzieciatko bedzie ciut strarsze to kto wie co zobaczysz na usg :), ale nawet jesli teraz nie zobaczysz raczek to dwa tygodnie pozniej jak pojdziesz na kolejne juz bedzie ci dzieciatko machac i fikac ;) a uwierz dorocia, czas szybciutko zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja nie wiem :P nie mam jeszcze doswiadczenia :) oby tylko wszystko bylo w porzadku.. nie doczekam sie chyba tego usg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia jesli dorcia nadal bedzie chodzic na NFZ to nie zobaczy tak jak piszesz 2 tyg pozniej dzidziusia, bo na NFZ robia usg tylko 3 razy, czyli teraz jej zrobi, pozniej 13 tydzien i jakos 25-30 i koniec do porodu... dorcia nie wiem czy wiesz, ale masz prawo wybrac sobie polozna srodowiskowa i ona przyjdzie do Ciebie przed porodem jakies 4 razy. Bedzie sprawdzac tetno, mierzyc brzuszek, cisnienie, opowidac o porodzie i kosmetykach dla malucha. Pozniej przyjdzie 6 razy po porodzie. To wszystko na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz widze ze musze sie duzo dowiedziec.. gdzie ja mam szukac takiej poloznej? bo nie chce zadnej wrednej baby! ALE MAM WAS :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi - w UK jest podobnie, usg mialam robione tylko dwa razy, hmm tzn ja miala robione 4 razy, ale to dlatego ze wczesniej w tej klinice dodatkowo, bo bylam na lekach, ale tak normalnie jest dwa razy, w kazdym badz razie jak gin jej zrobi usg teraz jakos, to potem do 12 tyg nie daleko :). jesli chodzi o polozna to chyba w przychodni mozesz o taka zapytac, przynajmniej u mnie w miescie sa takowe w przychodni. A chyba jak ci nie pasuje polozna jaka przyjdzie mozesz pewnie sobie zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do poloznej najlepiej zapytaj gina na kolejnej wizycie napewno ci wszystko wyjasni zapisuj sobie wszystkie pytania to bedziesz przygotowana i o niczym nie zapomnisz. dzien dobry monia u mnie 34dc od kilku dni brzuch mnie pobolewa piersi mi sie powiekszyly sa pelniejsze i ciezsze) ale jakos sie na nic nie nastawiam jedynie na @ czas pokaze a co u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu ludzie wpierniczaja jakies reklamy ciagle????? jak kogos to interesuje to sobie poszuka w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia- Ty sie tak negatywnie nie nakrecaj bo dzieciatko tez stres mamy odczuwa:) Wszystko bedzie dobrze tylko oszczedzaj sie i nie dzwigaj:) Zakupy niech maz robi:) A i najwazniejsza rzecz dla Ciebie - mozesz brac no-spe jesli cie pobolewa brzuch:) mozesz nawet dwie tabletki tej zwyklej na raz ale nie czesciej niz trzy razy dziennie:) Wszystko bedzie dobrze tylko mysl pozytywnie. Polozna sie teraz nie przejmuj:) na razie niech ci minie pierwszy trymestr:) pod koniec II trymestru mozesz sie przejsc do szpitala w ktorym chcialabys rodzic i zapytac o polozna srodowiskowa;) wszystko po kolei:) Ja tez na razie nie mysle o rzeczach niektorych bo mam jeszcze troche czasu:) Na razie mysl ze za chwile idziesz na wizyte, zobaczysz swojego malutkiego dzieciaczka a potem w 13tc pojdziesz na usg genetyczne i bedzie git a potem juz poleci ci czas jak glupi:))) U mnie ok:) brzuchol duzy:) mlody kopie jak szalony:) i leci sobie 24tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja staram sie nie denerwowac.. Ale same wiecie jak to jest.. chodze jakas taka zmeczona.. spac mi sie chce jak nie wiem .. a co tam u was? jakos malo sie odzywacie ostatanio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia- w I trymestrze to norma ze chodzisz zmeczona jak pies;) zycze ci abys za duzo mdlosci i wymiotow nie miala:) W II trymestrze zaczniesz miec wiecej energii:) Pewnie, ze obawy sa normalne:) ale staraj sie nie nakrecac bez sensu:) Odpoczywaj ile sie da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe ale w trzecim trymestrze znowu bedziesz padac na twarz :) i bedziesz prosila zeby jak najszybciej sie juz to skonczylo. Mi juz zostalo 6 tygodni. Niby ten czas szybko leci a z drugiej strony sie wlecze jak nie wiem. Jutro mam kolejna wizyte u poloznej, znowu poslucham serducha, ale i tak wiem ze wszytko ok, bo codziennie maly tak kopie ze wszystko od srodka az boli :) ale i tak to uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia ja po polozna dzwonilam do przychodni. Dziewczny maja racje jeszcze poczekaj z ta polozna... popytaj moze ktos jakas fajna doradzi, bo jak sama nie wybirzesz to po porodzie bedzie Cie nawiedzac jakas świruska ;) zajmij sie tym tematem tak po 20 tygodniu :) i faktycznie poczatek jest normalnie taki spiacy... nic sie nie chce, pozniej masz energiie... a na koncu ja mialam checi i energie, ale sil brakowalo ;) bedzie dobrze :) Jejku w niedziele minie mi i mezowi 11 lat razem, za miesiec 2 lata po slubie... a za tydzien moja malenka Hania skonczy 6 miesiecy :) jak ten czas leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi u mnie za tydzien 3 cia rocznica slubu, czyli w sumie tez jakos kolo 10 lat razem :) czy 9 heh, stracilam rachube :) ale ten czas biegnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w maju mialam 2ga rocznice slubu a znamy sie z mezem 3,5 roku;) wiec wy to macie staze;) Mi czas bardzo szybko pedzi:) i dobrze:) wakacje zawsze szybko mijaja;) za 1,5 tyg mam wizyte kolejna:) Za godzine przyjada panowie zakladac mi nowy internet;) a jutro wyjezdzam sobie do piatku na dzialeczke do rodzicow:) Monia- jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto ma ochote poprawic ?? :) _______Staraczki_______: nick.................................. cykl starań niki85................................prawie 3 lata (druga ciąża) ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl....... tc............ termin porodu............ płeć anitia...........11...................34..............26. 08.2011........chlopak monia_aa.........1................8.................26.01 .2012..................? Shiawase86........1...............6................04.02. 2012..........?? czocharowa.......??...............??...............?????????????????......??? ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię Vi ....................9 .........................22.01.2011/39....... Hania niki85................1..........................11.05.20 07/33.......Alyshia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dobrze sie czuje,jutro wizyta. nam stuknie 27 lipca 7 lat razem :) _______Staraczki_______: nick.................................. cykl starań niki85................................prawie 3 lata (druga ciąża) ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl....... tc............ termin porodu............ płeć anitia...........11...................34..............26. 08.2011........chlopak monia_aa.........1................12.................26.01 .2012..................? Shiawase86........1...............6................04.02. 2012..........?? czocharowa.......??...............??...............?????? ???????????......??? ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię Vi ....................9 .........................22.01.2011/39....... Hania niki85................1..........................11.05.20 07/33.......Alyshia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______Staraczki_______: nick.................................. cykl starań niki85................................prawie 3 lata (druga ciąża) ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl....... tc............ termin porodu............ płeć anitia...........11...................34..............26. 08.2011........chlopak monia_aa.........1................12.................26.0 1 .2012..................? Shiawase86........1...............6................04.02. 2012..........?? czocharowa.......??...............??...............?????? ???????????......??? tralalala..........??...............24..............04.11.2011...chlopaczek ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię Vi ....................9 .........................22.01.2011/39....... Hania niki85................1..........................11.05.20 07/33.......Alyshia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam z wizyty u poloznej. Z jej pomiarow wyglada ze maly bardzo urosl od ostatniej wizyty. Ma juz prawie 3 kg ale nie chce mi sie wierzyc ze az tak urosl. Mniejsza o to, w kazdym badz razie powiedziala ze maly jest bardzo nisko i ze jego glowa juz jest prawie 'ENGAGED' co oznacza ze najszersza czesc glowy przeszla przez krawedz miednicy. A teraz pytanie do was, jak juz sie to stanie to jak dlugo jest od tego momentu do porodu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czemu nie zapytalas poloznej?? mi sie wydaje ze moze byc juz niedlugo ale tez moze nic nie znaczyc tylko tyle ze maly sie juz ulozyl i jest w pozycji do wyjscia :) dziecko bardzo szybko przybiera na wadze w ostatnicg tyg 3kg to juz mozesz rodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zapytalam, a ona to w sumie troche wykrecila sie od odpowiedzi i powiedziala ze to zalezy,ze kazda kobieta ma inaczej, no i badz tu madra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______Staraczki_______: nick.................................. cykl starań niki85................................prawie 3 lata (druga ciąża) ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl....... tc............ termin porodu............ płeć anitia...........11...................34..............26. 08.2011........chlopak monia_aa.........1................12.................26.0 1 .2012..................? Shiawase86........1...............10................04.02. 2012..........?? czocharowa.......??...............??...............?????? ???????????......??? ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię Vi ....................9 .........................22.01.2011/39....... Hania niki85................1..........................11.05.20 07/33.......Alyshia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×