Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

Anita- niezle:) czas sszybko leci a pamietam jak pisalas o 24tygodniu:) ja wlasnie zaczynam 25tydzien a w czwartek lece do gina:) wiec trzymajcie kciukasy:) Dorcia- ja juz sie ogarnelam i dla mnie napojem zycia jest woda:) musze pic duzo i suszy mnie tylko na wode:) A my w weekend ze znajomymi, wczorja nawet siedzielismy do 24tej w ogrodkach knajpianych:) w domku bylismy okolo1szej i siedzialam do 2giej, ale wymeczona;) a dziec sie wierci jak szalony;) Dzis z kolei w Toruniu bylismy z tesciowa na obiedzie i na lodach i bylo sympatycznie i milo:) ale jestem padnieta;) W tym tygodniu czeka mnie ta slynna glukoza z obciazeniem:D ale 50mg i godzinka czekania;) najbardziej mnie przerazaja ludzie ktorzy sa wsciekli z zalozenia i mam nadzieje ze nie beda mi problemow robic z dostaniem sie na pobranie krwi po godzince.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz tez sie oszacowalam :D najwyzszy czas :D tak wam zazdroszcze tych kopniaczkow! mnie to tez czeka mam nadzieje... Napewno! caly dzien mnie brzuch bolal.. nie tak mocno.. ale jednak uciazliwe to bylo.. teraz tez jeszcze czuje.. zaraz ide sie kapac i spac.. jutro zas na 6.. na sama mysl mi sie nie chce!!!!! pomocy!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie 42dc i dalej czekam na @ dzisiaj bola mnie plecy tak nisko i tak jakos nie najlepiej sie czuje tak nie dobrze bylo przy obiedzie a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka , moge sie dolaczyc??? Z mezem staram sie o dzidzie od wrzesnia 2010 , narazie bez rezultatu . Maz jest juz przebadany i lekerz powiedzial ze ma 8 razy lesza sperme niz przecietny mezczyzna ...a jednak sie nie udaje ;( Ja jejczkuje bo tu czuje i widze po sluzie , teraz bylam sama na urlopie moze sie cos przestawilo i teraz sie uda ...mam akurat dni plodne wjec dzialamy ,okaze sie za dwa tyg czy cos sie zagniezdzilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia1306 witamy :) powodzenia zycze :) trzymam kciuki :) dzisiejszego dnia juz nielicze bo zaraz ide spac.. :P wiec zostalo jeszcze 9 dni do usg.. i sie okaze czy dzieciatko zdrowe.. tak sie denerwuje! nerwy mnie zeżrą! ale staram sie byc opanowana :) wszystko bedzie dobrze! musi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia witaj :) mozesz sie wpisac do tabelki :) bebeczki Wy tez poaktualizujcie dane :) my dzisiaj bylysmy na ostatniom usg bioderek :) ostatnim bo wszytsko jest ok, ladnie kostnieje jest prosto i bioderka idealne :) pewnie to zasluga noszenia w chuscie :D niki nie zapeszam :) && monia jak sie czujesz ?? juz sie nie moge doczekac kiedy sie dowiesz czy chlopiec czy dziewczynka :) obstawiam dziewczynke :) anitia a imie juz ustaliliscie ?? tralalala kurcze Ty juz tez blizej niz dalej :) ale ten czas zasuwa :) no a jak u Was z imieniem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______Staraczki_______: nick.................................. cykl starań niki85................................prawie 3 lata (druga ciąża) ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl....... tc............ termin porodu............ płeć anitia...........11...................35..............26. 08.2011........chlopak monia_aa.........1................12.................26.0 1 .2012..................? Shiawase86........1...............6................04.02. 2012..........?? czocharowa.......15...............6...............?????? ???????????......??? tralalala..........??...............24..............04.11 .2011...chlopaczek ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię Vi ....................9 .........................22.01.2011/39....... Hania niki85................1..........................11.05.20 07/33.......Alyshia Uaktualniam, mam nadzieje, ze znalazlam aktualna tabelke. Vi - tak ustalilismy, jak narazie stanelo na Alex. Chcemy imie zeby bylo latwe i w Polsce i w UK, zwlaszcza zeby tutaj mi nie zmieniali tego imienia, bo mojego meza czy brata ciagle przekrecaja, a tak to bedzie spokoj. dorocia - wszystko bedzie ok, nie denerwuj sie bo to zle wplywa na malenstwo, wszystko jest super i juz za kilka dni go ujrzysz :) niunia - witamy, tak sie zastanawiam, piszesz ze masz owulke bo czujesz, i sluz jest ok, ale np czasami mamy jajeczka, a one nie pekaja, moze warto jakis monitoring usg zrobic? Probowaliscie tego? niki - trzymam kciukasy mocno, tak po cichutku, ale mam nadzieje ze juz niedlugo nam napiszesz ze sa dwie kreseczki, a tak wogole to jak dlugie masz zwykle cykle? tralala - napisz nam jak tam po usg :) super jest podgladac malego na monitorze. Ja teraz niestety tylko chodze na sluchanie serducha, ale on taki pocieszny. Ciagle sie rusza, a jak polozna chce posluchac serduszka, to on zawsze jej spiernicza ;) hehee wie chlopak co robic :) hihihi. Nie lubi jak obcy go dotykaja, ale jak ja pukam w brzusek lub glaszcze to zawsze mi odpowiada :) uwielbiam go po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze niektore z was juz Zafasolkowane ;) Gratuluje !!! Ile czasu staralyscie sie o malenstwo??? Macie jakas recepte jak moze sie udac szybciej??? Licze dni plodne , patrze na sluz i pupa na gore po stosunku , ale narazie bez rezultatu. P.S Od 14 roku zycia mieszkam za granica , sorki z gory za bledy ;) Hm.... chodzi o to ??? nick.................................. cykl starań niunia1306...........................9 cykl staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dopiero teraz skumalam ;) _______Staraczki_______: nick.................................. cykl starań niki85................................prawie 3 lata (druga ciąża) niunia1306..........................9 cykl staran ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl....... tc............ termin porodu............ płeć anitia...........11...................35..............26. 08.2011........chlopak monia_aa.........1................12.................26.0 1 .2012..................? Shiawase86........1...............6................04.02. 2012..........?? czocharowa.......15...............6...............?????? ???????????......??? tralalala..........??...............24..............04.11 .2011...chlopaczek ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię Vi ....................9 .........................22.01.2011/39....... Hania niki85................1..........................11.05.20 07/33.......Alyshia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak niunia dokladnie o to chodzilo z tabelka :) tam widzisz ile kazda z nas sie starala :) i chyba sposobu nie ma :/ ja tez bym Ci polecala monitoring... nam sie nie udawalo przez 9 miesiecy a przy pierwszym monitoringu strzal w 10 ;) anitia Hania tez zawsze uciekala przy badaniu tetna ;) a na usg 3d jak bylam w 36 tyg to tak sie zloscila, ze odbijala lekarzowi sonde do usg, a pozniej ze zlosci dostala czkawe i wsadzila twarz w lozysko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nową koleżanke :) Anitia jeju Tobie już niewiele czasu zostało,jak to przeleciało :) Tralalala czekamy na wieści :) Dorcia bądź dobrej myśli i sie nie denerwuj:) którego masz wizyte? ja mam 1 sierpnia :) Vi Hani stuknie już pół roczku teraz chyba? ma już ząbki jakieś? a co do płci to nie mam pojęcia,może na następnym usg coś sie pokaże :D a my prawie mamy już rozwiezione zaproszenia huraaaa :) ;) :) znów głodna jestem :o eh a jutro zaczynam 13 tydzień,mam nadzieje,że nie pechowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia co tez Ci chodzi po glowie... jaki znowu pechowy! a sio z takim mysleniem!!! no pazdziernik juz blisko :) a zdecydowalas co z suknia ?? Hanik nie ma jeszcze zabkow, ale to dobrze, bo im pozniej wyjda tym pozniej wypadna ;) i bedzie miala dluzej ladne zdrowie i silne :) a pol roczku minie w piatek :) ten czas leci jak szalony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania jeszcze Was nie pogryzie :D mam gryzonia w domu wiem co to za ból :D a suknia będzie szyta 3 tyg przed ślubem,i będzie taka jak ta z koronką (tylko bez koronki do góry ) i czerwony kwiat z boku,a góra taka jak z tej pierwszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklej jeszcze raz linki, bo nie pamietam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ta z czarnymi dodatkami najbardziej mi sie podobala ;) jak beda czerwone to bedzie fajnie ta wiazanka pasowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem :) mama mi podsunęła pomysł żeby był czerwony kwiat :) ale on będzie taki mieszany z białym kolorem,zobaczymy co krawcowa wymyśli. krew mi z nosa leciała troche :/ czas spać,dobranoc kochane moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez na poczatku ciazy czasem leciala krew z nosa... w czasie ciazy wszystko jest duzo bardziej wrazliwe i ukrwione :P ehh ja wlasnie skonczylam robic zapasy dla Hani :) zupka brokulowa, zupka marchewkowa i kurczak z ryzem i warzywami :) ma jedzonka na kilkanascie dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawac spiochy :) u nas pogoda poki co zapowiada sie na piekna :) dzisiaj idziemy z Hania na szczepienie... milego dnia Wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie spiochy? Ja juz tu nie spie od kilku godzinek, choc przyznam ze dzis mi maly nawet dal sie wyspac, ale tylko maz jak wstawal do pracy, to i maly mnie tak skopal, zeby sie ulozyc dupcia gdzies pomiedzy zebrami a cyckami, no wiec teraz ja sie mecze, bo on sie rozpycha, a on sobie smacznie spi:) no taka juz rola mamusi :) ale tak sobie upodobal prawa strone brzucha, ze w sumie ciagle tam go moge znalezc. monia - suknia sliczna, kwiaty beda ci pasowaly do niej, a krew z nosa to niestety normalka na poczatku ciazy. Pozniej bedzie troche lepiej, ale i tak bedziesz mogla miec przesuszony nosek troche, takie to juz uroki ciazy, ale warto kochana, warto. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita- u mnie cykle nigdy nie byly reguralne a do tego przed poronieniem mielismy cykle kontrolowane to byly 28 dniowe a po poronieniu mialam @ 38 dni po zabiegu a teraz jest 43 dc i czekam kupilam test i zrobie go jutro rano a mialam sie nie nakrecac i nie myslec o tym i nie wyszukiwac objawow szczegolnie jak sie nie staralismy w tym miesiacy tak jakos szczegolnie bylo przytulanie itd ale bez nastawienia na ciaze. a teraz od kilku dni mam taka ochote na sex dzisiaj poszlam do ryzjera i jak zaczelam ziewac to nie umialam przestac i jak mi wlosy suszyla zamknelam oczy i myslalam ze zasne nie umialam ich otworzyc moje powieki sie takie ciezkie zrobily :) i teraz tez ziewam i przestac nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafeteria potrafi zaszalec;) Ja jutro mykam na glukoze. Dobrze ze to trzeba w ciagu 5 minut wypic a nie meczyc;) mlody sie wierci jak szalony;) a ja zaraz ide na drugie sniadanko. Przede mna wizja zmywania sterty naczyn bo nikomu sie nie chcialo przez kilka dni:/// wrrrr No ale to po sniadanku, a potem na poczte, do apteki i jeszcze o rossmana zachaczyc. A dzis chyba sobie poleze, pogaruje w domku;) u nas syneczek to Jacek:) niunia- a Ty sie przebadalas? a moze za bardzo chcesz i trzeba bedzie wyluzowac, bo blokada psychiczna tez moze spowodowac to ze nie mozecie zaciazyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki - rob testa i dawaj nam znac, bo kto wie :) co tam w twoim brzuszku rosnie, widzisz ja zaszlam w miesiacu w ktorym wlasciwie nie bylo przytulanek, wiec natura dziala cuda :) tralalaa - ja nie daje rady zmywac, jak stane przy zlewie to brzuch mi przeszkadza i musze sie wyginac, i zaraz mnie plecy bola. heh, ale juz niedlugo. Maly sie ciagle wierci, ale on jest po prostu niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobie test jutro rano u mnie juz jest wieczor jak tylko zrobie to wam dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki czyli o ktorej u Was bedzie rano ?? tzn ktora wtedy u nas bedzie ?? ;) trzymam kciuki tak mocno :) && monia slodziak malutki wzruszaja mnie takie zdjecia jak sobie pomysle, ze moja Hania tez taka byla :) taralala ja o zmywaniu w ciazy tez moglam zapomniec, kregoslup mi nie wyrabial :/ Po szczepieniu :) Hania waży 7,500 kg :) dokładnie 50 centyl :) za to wzrost... o hoho:) będzie chyba jednak ta modelka tatusia :) ma 70 cm, w ciągu miesiąca urosła 7 cm :) nawet lekarka komentowała, że długa i chuda będzie :) może chociaż jedna w rodzinie będzie trzymać linie :P mała szczepienie ładnie zniosła, zdrowa i wszystko ok :) mamy się zgłosić po 22 stycznia na kolejne bezpłatne szczepienie... dodatkowo lekarka mówiła, że spokojnie możemy jej dawać po trochę próbować tego co my jemy np ziemniaki z masełkiem :) tylko nie za ostre i nie za słone, ale trochę przypraw nie zaszkodzi :) kazała też nie ograniczać owoców i dawać nawet 5 razy dziennie po troszeczkę :) i Hania właśnie wciągnęła miseczkę malinek i to lekko rozgniecionych widelcem, także rewelacyjnie sobie radzi z grubszymi kawałeczkami. Ząbków nie widać... może coś będzie działo się na dole, bo ponoć dziąsełka się rozpłaszczyły... ale to i nawet lepiej, bo im później wyjdą tym później wypadną mleczaki i stałe zęby będą zdrowsze, bo młodsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×