Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

jak u mnie bedzie 7 rano to u was bedzie 23 na 7 nastawilam budzik ale czy wstane... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi... monitoring??? tzn sie obserwowac czy co??? kurcze niektorych zwrotow nie rozumiem - sorki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monitoring - czyli usg dopochwowe podczas owulacji, zeby sprawdzic, czy masz pecherzyki czy pekaja itd. bo mozesz czuc owulacje, testy moga ci pokazac ze ja masz, ale tylko na usg mozesz zobaczyc czy pecherzyki wogole pekly, bo jak nie pekaja to nici z ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie tak jak pisze anitia :) dziwne ze lekarz juz dawno tego nie zrobil, a kazla badac meza :/ u nas pierwsze co to byl monitoring, bo najczesciej jest tak ze pecherzyki nie dojrzewaja i nie pekaja co tez dzialo sie w moim przypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziala mi ze najczesciej lezy wina po stronie mezczyzny , no ale sie nie potwierdzilo, po roku staran powiedziala ze mnie przebada bo do roku mozna sie starac i to jest niby normalne ale jak czytam ze niektore kobietki to za pierwszym, czy drugim razem zachodza to ja przy 9 cyklu juz nadziei nie mam. teraz jestem wlasnie po owulacji, zobaczymy czy teraz sie moze udalo....mam nadzieje juz nawet niemoge sluchac wszystkich kiedy dzidzia bedzie ...a duzo osob pyta bo z mezem juz 8 lat jestem razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jestesmy 11 lat razem i tez prawie rok staralismy sie o dziecko... nie ma na to reguly... radzilabym zrobic monitoring zanim dasz sie naciagnac na badania hormonalne czy inne takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam za granica za wszelkie badania placi na szczescie kasa chorych . takze naciagac mnie nie beda, pojde do gina to powiem mu o takim czyms zeby zrobil...chyba ze teraz sie uda ...w co watpie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia- meza masz przebadanego ale sama tez powinnas wiedziec jakie masz poziomy hormonow? bo moze masz problem z faza lutealna i progesteronem? a moze masz problem z prolaktyna i nie masz owulki tylko zluszcza ci sie endometrium? Powinnas sie tez koniecznie zbadac. Po co az tak dlugo jeszcze wniepewnosci zyc? Mi wyszlo ze mam policystyczne jajniki, ale ja mialam nieregularne cykle, musialam przejsc na diete wrocila plodnosc, a staralam sie pol roku ponad...zaszlam w ciaze, niestety stracilam i musialam pol roku odczekac zanim zaczelam sie na nowo starac, jak zaczelismy na nowo to minelo kolejne pol rokua owulacja przyszla okolo 30 dnia cyklu wiec tez o roznei bywa. Po roku od straty pierwszego dziecka zaszlam w ciaze, wiec "wina" moze byc zarowno po stronie faceta jak i kobitki. No i jak pisalam moze za bardzo chcesz, zaczynasz sie stresowac i wam nie wychodzi? Wiecej spontana i nie sex na zawolanie tylko codziennie lub co drugi dzien bez wzgledu na to czy sa dni plodne czy nie:) a wowczas zaciazycie pewnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIuniula
Cześć dziewczyny :) Muszę czekać jeszcze 8 dni. Jestem jakoś negatywnie nastawiona tzn. wydaje mi się że nic z tego bo nic ze mną sie nie dzieje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralalala... ...ale u nas tak jest ze mnie nie zbadaja dopuki nie staram sie 1 rok - wiesz jak by to bylo prywatnie to moze by i odrazu zrobili ale tu wszystko normalna kasa chorych pokrywa i oni musza sie tez pewnie tego trzymac. ostatnio wyluzowalam tez troche nie liczylam ani dnplodnych i wogule, ale to nie jest tak latwo muwic ze mam sie nie nastawiac skoro chce miec te dziecko i wszedzie te wozki, kolezanki rodza- to jest troche ciezko. wydaje mi sie ze zadlugo to z mezem odkladalam - najwazniejsze bylo dla nas aby w zyciu cos miec , praca i kasa i kasa a jak sie juz to wszystko ma ....to odplaca sie to tym ze cos sie nam z fasokowaniem nie udaje ;( Juz maz mi mowil ze trzeba by bylo isc sie dzies nachlac i na imprezie w kiblu sprobowac- bo przeciez tam najwiecej dzieci chyba powstaje ;) hehe " Nie trace nadzieji.... w oczekiwaniu ...... "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIuniula
jedyne co "może" sugerować ciążę to strasznie lepki i gęsty śluz. Jak chciałam sprawdzić to odczuwałam wręcz opór tyle go było. i szyjka jest wysoko i nic po za tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie slyszalam o czyms takim...zreszta sugerowac ciaze moze bardzo duzo .... a nawet i nic ... Zobaczymy jak to bedzie.... moze teraz nam sie poszczesci :) W tym cyklu zawsze staralam sie kochac z mezem wieczorkiem...potem juz nie wstawalamtylko se jesczze tylek na poduchy kladlam i staram sie z tym zasnac zeby nie wylatywalo Trzymam sobie kciuki ...i wszystkim kto mazy juz o potomstwie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIuniula
oby. bo niby miesiąc po tabletkach anty łatwiej zajść a wiem że im później tym trudniej będzie zajść. Troche to niesprawiedliwe. Dlaczego jak kobieta zajdzie w ciąże to nie może dostać jakiegoś wyraźnego sygnały że się udało tylko czekaj i sie domyślaj. Ile by było łatwiej ? i stresów niepotrzebnych mniej? Choć wydaje mi się że sie udało ale już tyle razy się pomyliłam że juz sobie nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIuniula
dobry pomysł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe gdybym ja za kazdym razem w ciazy byla co myslalam ...to juz bym mogla autobus zapelnic ;) Wydaje mi sie ze nie ma na to reguly a tymbardziej ciezko sie skumac w tak wczesnej ciazy bo podobno tomoze byc podobne do objawow na @ - czyli bol brzucha i napeczniale piersi ...ale trzymam kciuki a kiedy robisz tescik????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIuniula
muszę zrobić w piątek albo sobotę bo w sobotę wyjezdzam do Danii i miła niespodzianka by się przydała dla mojego ukochanego. ale okres mam dostać 27 dopiero więc jeszcze kupa czasu. mam nadzieje że nie przyjdzie a Ty kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie testuje.... juz tyle pieniedzy przez to do smieci wyzucialam ...okres powinnam miec 30 lipca a mam zawsze co 28 dni od czasu kiedy go dostalam . jezeli nie dostane okresu do 31 lipca wtedy pomysle o tescie...ale ja nie mam zadnych objawow ...zreszta to za szybko by bylo. dzis mialam zgage bardzo i tez bym mogla sobie to przypasowac do pierwszego objawu ale nie bede sobie robic tyle nadzieji bo przyjdzie znow okres a z nim rozczarowanie ;( a ile czasu juz prubujecie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIuniula
nie mam apetytu coś no chyba że na czekolade bo kocham ja jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIuniula
no mnie też coś żołądek boli ale nie powinien bo jadłam naleśnika ale smażonego bez tłuszczu. u nas to dziwnie tak. bo pół roku temu staraliśmy się 4m-ce ale później okazało się że muszę odciążyć jajniki bo mam pcos i zacząć brać tabletki anty. i teraz znów działamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to wsumie dopiero poczatki...my od wrzesnia 2010 ale na poczatku bezstresowo, ani dni specjalnie nie liczylam , ani nic . od marca 2011 zaczelismy juz sie do tego przykladac...czerwiec 2011 bylam na urlopie a moj maz zostal w domu bo praca ..noi teraz dalej prubujemy.... mamnadzieje wielka, zawsze chcialam zajsc w ciaze w lato bo potem z wielkim brzuchem sie nie trzeba meczyc . lato podobno dobre na poczecia bo cieplutko i wogule ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIuniula
w sumie tak ale wierzę że nam się udało. tak bardzo bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wierze ale mam nadzeije ...powodzonka i pisze jak beda jakies objawy albo jak bedziesz robic juz tescik...bo az ciekawa jestem ;) zycze ci bardzo wymarzonych dwuch kreseczek....i sobie tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIuniula
i wzajemnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki i jak ?? wchodzilam jeszcze specjalnie po 23, ale Cie nie bylo :( daj znac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, wiem, ze jak napisze, ze w koncu sie uda to tylko Cie rozzloszcze :/ przytulam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki przykro mi :( a ja jestem po wizycie u dentysty,ząb zrobiony,mam nadzieje że z Bąbelkiem jest wszystko ok. i mamy nowego pieska :) Tofika :) nasza sunia zdechła w piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia tez bym chciala pieska :) a co to za pies ?? przykro mi z powodu poprzedniego pupila... ja teraz na tydzien mam swojego psa, ktory mieszka u moich rodzicow, bo oni pojechali nad morze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie staralismy sie jakos za specjalnie wiec jest ok ale moze to i lepiej skonczymy dom i skupimy sie na starankach po powrocie do polski albo jak skonczymy dom deneruje mnie to ze musze tyle czekac na @ juz mam tego dosyc. tralalala na jaka diete przeszlas??? niunia1306 gdzie jestes za granica? lekarzowi zawsze mozesz powiedziec ze staracie sie dluzej niz rok przeciez i tak tego nie sprawdzi a przynajmnie bedziesz miec badania porobione niunia jak masz miec @ 27 test moze ci nie wyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×