Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

cialko zolte widac na usg w postaci takiego kóleczka obok zarodka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skoro jest dobra wielkosc no to mnie uspokoilas :) :* musi byc dobrze! nie ma innej opcji! pocieszam sie tym ze wyliczone od ostatniej @ to 6 tydzien.. a ja mam takie cykle jakie mam .. takze wszystko sie wyjasni 28 lipca.. :) musze byc dobrej mysli bo inaczej zwariuje ! same z reszta wiecie jak to jest.. ale czas strasznie wolno leci.. juz bym chciala byc po tym usg i wiedziec ze jest wszystko w porzadku, ze dzidzius sie rozwija jak nalezy.. wtedy bym juz byla spokojna.. ale dobrze ze 2 tygodnie a nie 2 miesiace.. jutro bede gadala z kierownikiem na temat tego wolnego na 25 lipca.. bo musze isc na badanie krwi i moczu.. a ze robie tylko na rano to musze wziac dzien wolnego.. mam nadzieje ze bez problemu bedzie.. a tez nie chce sie chwalic bo wiecie jak to jest.. zaczelam niedawno pracowac.. a w dodatku pracuje przez tymczasowa agencje pracy.. i dostaje umowy co ntydzien.. takze widzicie jak to wyglada.. jest tak strasznie teraz znalezc normalna prace.. zaraz ide pod prysznic :) pozdrawiam Was :*:*:*:*:*:*:**:*:*:*:**:*:*::*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczyny :) We wtorek byłam na usg i będzie chłopak :)) ale tatuś się ucieszył :) Mały waży prawie pół kilo i jest śliczny:)) tylko leży główką do góry ale jeszcze ma czas żeby się przekręcić, więc się nie martwię. Czocharowaa- ja byłam na usg w 7 tyg i pęcherzyk miał wielkość 14mm więc jeszcze mniej ale lekarz powiedział i że to właśnie przez długie cykle i nie mam się czym martwić:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje Nicol :) widze sypia sie teraz chlopcy :) a jak bedzie mial na imie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladnie :) podoba mi sie to imie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki przepiękny dom :) zazdroszcze, ze w takim mieszkalas, w sumie nadal jeszcze mieszkasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje ciesze sie ze sie podoba :) przez te 2 lata tak nie wygladal niestety dopiero teraz tak wyglada tylko pokoj Ally byl zrobiony na poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki moje dorgie:) cialko zolte to pozostalosc po peknietym pecherzyku graffa i osadza sie na jajniku a nie w macicy:) Do momentu wytworzenia sie lozyska cialko zolte produkuje progesteron potrzebny do podtrzymania ciazy. Cialko zolte wyglada jak torbielek na jajniku:) Dorcia pecherzyk jest ladny:) pocisnij gina o luteine i duphaston dodatkowo uzupelni progesterton a Ty nie bedziesz musiala sie martwic:) Nie wiem co tym lekarzom odbija zeby straszyc kobiety:/// Monia- gratuluje wizyty i ruchliwego dzieciolka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) wczoraj nie miałam cały dzień neta. Dziś miałam testy i za tydzień zaczynam jazdy :) :) :) no i ukruszyła mi sie plomba... boje sie iść do dentysty.... żeby nie powtórzyło sie z tamtego roku.... gin powiedział,że moge iść... eh :/ Nicol gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :* nicol gratuluje synusia :* niki dom super.. kurcze.. tez bym taki chciala.. wreszcie piatek i sie wyspie jak czlowiek mam nadzieje.. Taka ostatnio chodze zmeczona.. kurcze.., gadalam z kierownikiem i wolne zalatwione :D takze to mam juz z glowy :D dwa pierwsze tygodnie sierpnia mam wczasy w chorwacji :D i tez sie udalo, bo moja firma ma postoj.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czocharowa i jak sie czujesz ?? monia i co bedziesz teraz prawko robic ?? czy na co to testy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje juz dobrze sie czuje :* kurde a moje prawko na razie stanelo w miejscu.. nie mam do tego glowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia- spokojnie mozna isc do dentysty, tylko koniecznie powiedz ze jestes w ciazy. Sa specjalne znieczulenia wlasnie dla ciezarnych wiec nic sie nie boj, a o zeby niestety w ciazy trzeba dbac bardziej bo dziecie nam wszystkie mineraly zabiera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia to zupelnie zupelnie normalne ze w I trym sie spi na stojaco;)))) Zycze Wam dziewczyny zeby was mdlosci nie dopadly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:) też się cieszę że będzie synek:) ostatnio zastanawiam się, gdzie rodzić... a może zdać się na zrządzenie losu, sama nie wiem;/ a co myślicie o opłaceniu położnej??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralalala wiem ale lęk pozostaje czy będzie dobrze po wizycie..... nie chce żeby było tak jak w tamtym roku. Gin mówi,że jak najbardziej moge iść. Więc pójde w poniedziałek. Musze być dobrej myśli :) Vi no robie prawko :) w czwartek mam pierwszą jazde :) Nicol nie mam pojęcia co do opłacanej położnej,dla mnie to temat jeszcze odległy ;) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia to ciekawe jak beda szly Ci jazdy z brzuszkiem :) a zaczyna juz byc cos widac ?? :) Nicol ja osobiscie uwazam ze oplacona polozna to stracona kasa.. no chyba ze ktos nie ma co z nia robic to czemu nie ;) to sa dosc spore sumy bo u nas siegaja 1000 zl :( a wszystkei moje kolezanki rodzace w tym roku, a jest ich 12 poki co, bardzo milo wpsominaja szpitalne polozne ktore pomagaly im rodzic :) ja zreszta tez :) zwykle polozne pomagajace w porodzie sa sypmatyczne i bardzo bardzo pomocne :) musisz ustalic jakis szpital w ktorym chcesz rodzic i poszukac opinii na temat poloznych i lekarzy, bo wedlug mnie calkowite zostawienie tego losowi to chyba kiepski pomysl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam rodzić w Pruszkowie k/ Warszawy ale tam podobno super się rodzi jak ma się opłaconą położna lub chodzi do szkoły rodzenia więc się waham... Pozostaje Warszawa ale też co poród to inna opinia- zależy na jaką zmianę się trafi. Mam jeszcze trochę czasu więc się po rozglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczny, klasyczny i elegancki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja dzisiaj od 4 rano lecze kaca po wczorajszym opijaniu naszej 11nastej rocznicy ;) i juz jest calkiem dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie na jakis czas bede musiala zapomniec o piwku i kacu :D a taiego mam smaka na zimne lodowate piwko :D taki upal ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzis deszczyk pada, taki malusienki jest cieplutko ale pada czasami. :) A mi juz zostalo 5.5 tygodnia do konca, kurcze coraz blizej. Dzis na dodatek jakos brzuch mnie bolal, i czuje jak maly schodzi coraz nizej, juz coraz nizej napiera dupcia :) ale wogole nie przestaje, ja nie wiem czy to dziecko wogole nie spi ? :) A toaleta stala sie moim pierwszym najwazniejszym miejscem pobytu, normalnie co pol godziny biegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Anitia to już prawie :) po skonczonym 36 tyg ciaza jest donoszona :) takze wszystko moze sie zaczac dziac :) piekne chwile przed Toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicol90 - tez mi sie wydaje ze lepiej oszczedzic kaske dla dziecka niz oplacac polozna. z tego co wiem to teraz w szpitalach mozesz oplacic polozna tylko pracujaca w danym szpitalu, a uwierz, kazda polozna musi ci tam chociaz w minimalnym stopniu pomoc. Teraz sie troche czasy zmieniaja a kosz poloznej, ktora czasem moze ci nawet nie przyjechac, lub szpital moze nie wyrazic zgodyu na zewnetrzna, kosz taki to okolo 700zl. nie wiesz jak twoj porod bedzie przebiegal, wiec mysle ze nie warto:) Natomiast warto poczytac o tym jak mozna sobie pomoc z bolem, jak egzekwowac swoje prawa, jak napisac scenariusz porodu, z kim rozmawiac. Poczytaj o akcji "Rodzic po ludzki" moze cos tam ci sie okresli i bedziesz mogla sobie poukladac w glowie czego oczekujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×