Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

19shiawase86 --> to daj znac co powiedzial gin :) mam nadzieje, ze wizyta Cie uspokoi i wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
nie zdecydowalam sie jeszcze na bete dzwonilam dzisiaj do laboratorium i mi powiedzieli ze musze miec skierowanie od lekarza nie moge tak sobie przyjsc i zaplacic. wiec w tym tygodniu juz nie dam rady ze rano sie wyrobic do lekarza i potem na pobranie krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie starające się:) Ja także zaczynam przygotowania.Oczywiście biorę kwas foliowy, magnez nie spożywam alkoholu i staram się odżywiać prawidłowo.Nie pije już kawy i pomału ograniczyłam palenie( zamierzam rzucić).Dzisiaj mam umówioną wizytę u ginekologa, żeby się zbadać czy wszystko jest ok.(okres mi się spóźnia 8 dni- ale to niestety nie ciąża).No i jak najszybciej będziemy się brać do pracy....Pozdrawiam i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie udało się ,beta nie rośnie,nie wiem co się dzieje ,dlaczego nie mam @ ?Żle się czuję ...wszystko mnie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następne starania w przyszłym roku,za dużo stresu mnie to kosztuje . Trzymajcie się dziewczyny cieplutko,trzymam kciuki żeby wam się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie... Niestety nie udało mi się... :( Okazało się że brak okresu związane jest z torbielą, lekarz wysłał mnie odrazu na test z krwi żeby upewnić się że nie ma ciąży kilkudniowej...test wyszedł negatywny! no i od jutra luteina... ehh... niestety jeszcze trochę muszę poczekać:( Mam nadzieję że Wam się uda...:) Trzymam kciuki! DORKAMAMA4 może lepiej jak pójdziesz do gin., na pewno powie dlaczego @ nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) 19shiawase86 sukienka śliczna,ale obawiam sie,że musze troche zrzucić kg :) Kochana przykro mi,że tak wyszło,że Wam sie nie udało :( ale nie zostawiaj nas! ja też w przyszłym roku będe sie starać. Dorkakamamam4 Ty też nas nie opuszczaj,zostań :) przykro mi,że Wam nie wyszło :( Przytulam Was wszystkie! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj u lekarza okresu nie miałam 9 dni.Robiłam 3 testy ciążowe po dniu spodziewanej@ i wychodziła na nich 2 cienka kreska. Poszłam na bete i wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj u lekarza okresu nie miałam 9 dni.Robiłam 3 testy ciążowe po dniu spodziewanej@ i wychodziła na nich 2 cienka kreska. Poszłam na bete i wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj u lekarza okresu nie miałam 9 dni.Robiłam 3 testy ciążowe po dniu spodziewanej@ i wychodziła na nich 2 cienka kreska. Poszłam na bete i wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj u lekarza okresu nie miałam 9 dni.Robiłam 3 testy ciążowe po dniu spodziewanej@ i wychodziła na nich 2 cienka kreska. Poszłam na bete i wynik < 1.20 i lekarz mi powiedział wczoraj że ciąża była tylko że to samoistne poronienie, że fasoleczka nie była na tyle silna żeby przetrwać i żebym się nie przejmowała tym wcale bo czasami kobiety nawet nie wiedzą żę są w ciąży a samoistne poronienie następuje. Dostałam luteine 2x dziennie pod język i czekam na @ i potem znowu starania. Lekarz mi jeszcze powiedział że wystarczy prawidłowa dieta żeby potem ciąża rozwijała się prawidłowo, ale ja i tak folik i magnez będę brała przecież nie zaszkodzi.Więc dziewczynki nie przejmujcie się, musimy być wytrwałe i nie poddawać się.Pozdrawiam:* ps.przepraszam że po tyle razy wysyłam ale mi ucina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DORKAMAMA4, 19shiawase86, nigdzie nie uciekajcie... wiem jak to jest jak co miesiac czuje sie rozczarowanie... o Hanie staralismy sie 9 miesiecy... zreszta wszystkie tu wiemy jest to jest... dlatego fajnie sie tu rozumiemy :) KaTaRzYnKa1989, dobrze, ze tak do tego podchodzisz :) wszystko bedzie dobrze :) a co dobrego dzisiaj macie na obiad ?? bo ja nie mam pomyslu co zrobic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) Vi co do obiadku też nie mam pomysła :/ ja bym sobie zjadła frytki,rybke i jakąś dobrą surówke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh no i decyzja banku jest odmowna... byłaby pozytywna, gdybym już była na macierzyńskim... nie rozumiem tych ich zasad... na macierzyńskim tak samo nie pracuje i mam to samo wynagrodzenie... :( także kicha... wszystko się przeciągnie, bo trzeba zebrać papiery rodziców, a oboje pracują poza naszym miejscem zamieszkania, w dodatku ojciec na zmiany i ciężko będzie to szybko załatwić... ale jestem zła... ehh :( normalnie ryczec mi sie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Wzięłam pierwszą tabletkę luteiny... mam nadzieję że uda mi się szybko pozbyć tej torbieli i że szybko będę mogła wrócić do starań o dziecko... :) Ogólnie jestem narazie pozytywnie nastawiona!:) Chociaż niektóre informację jakie znalazłam w necie nie są zbyt ciekawe... Zresztą nawet nie wiem jaki to u mnie rodzaj torbieli, byłam w takim szoku u lekarza że prawie o nic nie zapytałam... innej wiadomości się spodziewałam! No ale muszę być dobre myśli!:) Pan doktor mnie wyleczy i będę starała się o dzidzie dalej!:) Już zaopatrzyłam się w testy owulacyjne i termometr aby kontrolować swój cykl jak @ wróci... No i wcale nie chce Was tutaj opuszczać, fajnie mieć wsparcie u kobiet które również bardzo chcą mieć dziecko i są w stanie mnie wesprzeć:) Dziękuję kochane!:* vi - ja na obiadek mam dzisiaj ogórkową:) dawno nie miałam a uwielbiam...:) A co do kredytu to...się nie martw, na pewno teraz już się uda. Te formalności itp. są dobijające...ale później będzie satysfakcja jak już będziecie mieć swoje gniazdko!:) monia_aa - nie wydaje mi się żebyś musiała zrzucać parę kg;) KaTaRzYnKa1989 - masz rację, musimy być wytrwałe i nie poddawać się!:) Jak będziemy się wspierać w trudnych chwilach będzie nam łatwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19shiawase86 ja tez walczylam z torbiela... lekarz przepisal mi tabletki anty i torbiel przez miesiac sie wchlonela... jak lekarz nic nie mowil to pewnie to malutka torbiel, ktora sie szybko wchlonie po tabletkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
vi przykro mi ale widacznie tak mialo byc tzn moze jak poczekacie to lepsze mieszkanie bedziecie mogli kupic czy cos takiego a wierze ze wszystko dzieje sie z jakiegos powodu( jesli wiesz o co mi chodzi) moniaa- ja na obiad miala frytki rybke i surowke :P dziewczyny nie znikajcie :) przykro mi ze tak wyszlo ale sie uda musi !! ja przy pierwszej ciazy to sie nawet nie staralismy za pierwszym razem sie udalo i teraz lekarze o mowia ze mam schudnac (waze 63kg) i ze alkocholu unikac i dobrze sie odzywiac itd itd a ja przed pierwsza ciaza to ani sie nie odzywialam prawidlowo i imprezy byly i wazylam troszke wiecej niz teraz i sie udalo za pierwszym razem wiec juz sama nie wiem co mam myslec dlatego mowie co ma byc to bedzie widocznie bylo nam pisane miec moja coreczke wtedy a teraz moze musimy jeszcze poczekac ( tzn starajac sie caly czas) a co nam innego pozostalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki czekac nie mozemy, bo przepadnie nam zadatek 5tys wplacony przy podpisaniu umowy przedwstepnej na tamto mieszkanie... takze walczymy dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
vi - wiadomo jak tak to sie nie poddawac!!! nie wiedzialam ze kase stracicie walcz do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi a po jakim czasie zaszłaś w ciążę po pozbyciu się torbieli? Bo ja się właśnie zastanawiam jak to teraz będzie z moją owulacją... :( jak to będzie po tym wywołanym krwawieniu, kiedy moja miesiączka wróci do normy itp.... teraz mam wiele pytań, a u lekarza o nic nie zapytałam w szoku....:( A z kredytem na pewno się uda:) Będę mocno za Was trzymała kciuki!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bylo troche inaczej... torbiel mialam zanim zaczelam myslec o ciazy...w wieku 18 lat... ale okres tez mialam wywolywany lekami wlasnie juz w czasie starania sie o dziecko... zawsze mialam nieregularne cykle,w iec nawet po wywolaniu takie byly w dodatku przez to, ze cykle byly dlugie to byly bezowulacyjne... ale bralam tabletki i juz w pierwszym cyklu z tabletkami zaszlam w ciaze :) bedzie dobrze nie martw sie... jesli mialas regularne cykle to nastepny po wywolaniu powinien juz byc calkiem naturalny z owulacja... torbiel sie wchlonie i uda sie zmontowac dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello jest tu kto??? Vi przykro mi,że wyszło tak z tym kredytem... :/ coś mi sie katar zrobił... co porabiacie? jutro będzie 4 miesiące od zabiegu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana :) jak zawsze spać nie mogę... zaraz jedziemy do hurtowni po kwiaty na cmentarz, a po południu do teściów i czeka mnie "cudowny" długi weekend... ehh już doczekać się nie mogę ;) dzięki, że tak wszystkie trzymacie kciuki za mój kredyt :) kochane jesteście :) wczoraj zlozylismy wniosek z rodzicami i teraz powinno sie na 100% udac... odpowiedz ma byc we wtorek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie w piękny czwartek. :) Mam pytanie biorę tą luteine na wywołanie okresu dwie tabletki dziennie mam brać przez 5 dni. Po ilu dniach brania luteiny mogę dostać @?(zapomniałam się lekarza zapytać eh:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) KaTaRzYnKa1989 - ja biorę luteinę 3 razy dziennie, przez 5 dni. Lekarz powiedział mi że okres powinnam dostać w 7-8 dni po odstawieniu leków... także trzeba jeszcze trochę poczekać. Biorę dopiero drugi dzień... My nie będziemy mieli tak długiego weekendu bo mężuś idzie jutro do pracy... a w niedziele jedziemy do moich rodziców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaTaRzYnKa1989 --> nie wiem jak po luteinie, ja bralam orgametril na wywolanie okresu i po nim niby powinien byc jakies 2-3 dni, ja dostalam po 5... takze mysle, ze to tak czy siak zalezy od odganizmu... nie pozostaje nic jak czekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
ja bralam i okres mial sie pojawic od 3 do 6 nid po odstawieniu ale vi masz racje zalzy od organizmu ale tez od tabletek jaie bierzesz i w jakich dawkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×