Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rena443

Szczęśliwe mamuśki - Rzeszów i okolice

Polecane posty

Gość ajawor
A gwiazdka do tej Wątróbskiej termin jest dopiero na 5 lipca i to prywatnie. A czemu nie do tej B ońkowskiej? I mam jeszcze taką o nazwisku Dzianott Alicja. A do tej Twojej też zadzwonie. Dzieki U mojej małej zauwazyłąm takie króciutkie przerwy w oddychaniu. Śpi sobie słodko a tu nagle przez 3 lub 5 lub 8 sekund nie oddycha. Wczoraj powiedziałąm o tym pediatrze i poleciła skonsultować z neurologiem. I szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z neurologiem, a nie lepiej z kardiologiem? A może się nie znam, nie wiem ale ja bym do kardiologa waliła! i tu polecam Ci według moich 3 znajomych najlepszego dziecięcego w Rzeszowie dr Witolda Błaża koleżanka u niego była i naprawdę ok jest. Zresztą ma dobre opinie wszędzie. Przyjmuje na Lwowskiej, a prywatnie wizyta u niego 80 zł, a tu masz do niego nr 602-304-850 on jest i pediatra i kardiologiem i ja bym do niego uderzała od razu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajawor i nie do dr Bońkowskiej bo jakieś złe opinie o niej słychać na szczęście nie z autopsji to wiem ale po co ryzykować:( Osiedziałam się po forach i osłuchałam znajomych i lepiej iść do kogoś sprawdzonego niż wiesz..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajawor
Agwiazdka dzięki wielki. Z serduszkiem jest wszystko ok to wiem na pewno dlatego do kardiologa nie mam potrzeby pójść. Tak sobie myślę, że może nic się wcale nie dzieje z tym oddychaniem a to ja tylko panikuje. U kuzynki mojego męża była podobna sytuacja ale z kilkudniowym maleństwem i jej lekarz powiedział, że jeżeli przerwy w oddychaniu nie są dłuższe niż 20 sekund to jest ok. A słyszałaś może o dr. Baranowskiej też neurologu? Podobno przyjmuje na ul. Słonecznej ale nigdzie nie mogę znaleźć na nią namiaru. A słyszałam, że jest super ekspertem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajawor dr Basia Baranowska tez na lwowskiej przyjmuje i wiesz cio? zadzwon tam http://www.szpital2.rzeszow.pl/przychodnia-dzieci/poradnia-neurologiczna-dla-dzieci-rzeszow.html na rejestrację i weź do niej nr tel i powiedz, ze strasznie Ci zalezy i spokojnie powinni w rejestracji pomoc mi tak z dr Witoldem Błażem Pani pomogla hihi buziaki i wiesz co? nie stresuj sie bo bedzie ok ale tak czy siak jedz i sprawdz dla sw spokoju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom cisza cisza moja Lenka dzis marudna i sie jej poprzestawialo nie chce sama zasnac tylko musze ja na rekach uspic:( a ja sie strasznie zle czuje maz po pracy o dziwo sie nia zajal a ja moglam troszke polezec tak mnie kregoslup boli ze ledwo chodze z lozka rano wstawalam na czworaka a ta jak na zlosc nie chce dzis na macie lezec ani w lezaczku:( czekam az nosidelko wyschnie to moze troche mi odciazy kregoslup:/ wszystko co o karmieniu sie przyda ja dzis studiuje zupki kaszki soczki tego cholerstwa tyle ze szalu juz dostaje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczescie znalazlam to okrezna droga dzieki Agwiazdka o tego mi bylo trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was po długiej przerwie:) U mnie Martynka wcina kaszke z bananami po 4 miesiącu z Bobovity, kaszka jest na mleku modyfikowanym więc wystarczy rozrobić ją w przegotowanej wodzie i gotowe, wiem że są tez kaszki ryżowe ale ich trzeba przygotowywać na mleku a tamta jest juz gotowa:) Dodatkowo podaję małej banana, robie z niego rzadką papke widelcemi i podaje małej łyżeczką, uwielbia to... zjada tak 4-5 małych łyżeczek. Mnie też okropnie wypadają włosy, kupiłam szampon Dermena i zobazymy czy pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniu dziwnie mi wkleilo tego linka :] anulakatarina to chyba wiekszosc z nas juz na Dermenie hihi tylko u mnie to wiesz...tragedia :] moje bobo spi i ide robic mleczko bo zaraz sie obudzi i bede miala:D milej nocki laseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam bunt na pokladzie:P Lenka spi jak mnie trzyma za palec jak poczuje ze mamy brak to jest wrzask:P Anulka a Martynce nic po tym bananie nie jest? i ile dajesz razy ta kaszke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nasz synuś dostał katarek jestem przerażona bo przecież wczoraj byłam u szczepienia ale pisałam do tego lekarza na internecie i odpisał że to może być odczyn poszczepienny ale mi szkoda Filipka bo strasznie ma zatkany nosek i taki niespokojny aż dałam mu na noc czopek Nurofen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejcia, kaszke wcina raz na dwa dni a banana prawie codziennie tak różnie 3-4 małe łyżeczki, pierwszego dnia dałam jedną póżniej dwie a teraz je według uznania:) A co do tych naszych włosów to tragedia. Koleżanka ostatnio pytała czy byłam u fryzjera bo mam włosy pocieniowane,hah. Teściowa ma mi podać nazwe tabletek na wypadanie włosów, są na recepte ale ponoć rewelacja, poczekamy zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze mi powiedz o dkiedy dajesz? bo Twoja Martynka jest ciut starsza moja za 2 tyg konczy 4 m-ce i moja mama od dawna mi juz mowi zebym sprobowala czegos innego jej dac a ja to sie troszke boje:/ no u mnie juz 2 tydz kuracji dzis mylam wloski i jest juz suuuuuuuuuper:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynia kaszki wcina tak od 2 tygodni a banana od tygodnia:) Dziiaj jedziemy na USG bioderek (to kontrolne) mam nadzieje że wszystko oki Myjecie włosy tym naszym spcyfikiem każdego dnia? Fajny jest tylko strasznie słabo sie pieni... Musze Martynke uczyć pić z butelki bo wracam do pracy w sierpniu i jak na razie porażka bo wogóle nie chce z niej pić....Jakie macie butelki?? Zastanawiam sie nad kupnem takiej z Tommy Tipie czy jakoś tak, ponoć z niej dzieci chętniej piją bo przypomina cyca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to w czym jej podajesz ta kaszke? moja pije z butelki NUKa i smoczki tez ma z NUKa mialam butelki z Aventu od laktatora ale nie chciala z niej pic:/ a w szpitalu byly wlasnie takie smoczki ala avent tommy tippe no i nie umiala pic za bardzo z tego wylewalo sie jej po bokach:/no i musi byc szeroki smoczek bo jak kupilam waska butelke bo nie bylo innej w sklepie to jej smoczek caly wchodzil do buzi:/ a Lovi tez ma taki smoczek przypominajacy cycusia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka ja myje wlosy szczerze mowiac 2-3 razy w tyg i 1 raz musze przeciwlupiezowego uzyc bo mam straszny lupiez:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratunku! Dziewczyny co mam robić, chyba tracę pokarm, jest go coraz mniej ,nic nie mogę dodatkowo ściągnąć, maluch poje i nie płacze/ ale ssiesmoczka bardzo i nie wiem czy czasem nie dojada? Zresztą przystawiac go nie ma sensu bo nie bardzo chce i pewno nic tam nie ma w cycu :( jestem złamana' wyłam całe rano :/, Może dawać mu trochę sztucznego-może będzie jadł? - ale nie wiem zupełnie jakie kupić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratunku! Dziewczyny co mam robić, chyba tracę pokarm, jest go coraz mniej ,nic nie mogę dodatkowo ściągnąć, maluch poje i nie płacze/ ale ssiesmoczka bardzo i nie wiem czy czasem nie dojada? Zresztą przystawiac go nie ma sensu bo nie bardzo chce i pewno nic tam nie ma w cycu :( jestem złamana' wyłam całe rano :/, Może dawać mu trochę sztucznego-może będzie jadł? - ale nie wiem zupełnie jakie kupić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Wam dziewczynki mogę polecić na wypadanie włosów Belissę , ja to normalnie wyłam przy myciu włosów i w ogóle po całym domu plątały się moje kłaki a po tych tabletkach bardzo szybko widziałam poprawę i są nie drogie :) Renia- a dlaczego mąż myśli że te nowe produkty będą tuczyć niunię ? :) Przychodzi taki okres że trzeba zacząć podawać nowe rzeczy, powoli wprowadzać gluten, jakoś urozmaicać dietę bo dziecko rośnie i samo mleko już nie wystarcza :) Jak masz swoje warzywa i owoce to możesz sama gotować , bo to co w normalnych sklepach to syf a nad tymi słoiczkami to chyba jakaś kontrola jest i ponoć robione z ekologicznych produktów. Ja najpierw podawałam marchewkę, jabłko , banana , zupy sama gotowałam od początku, na drugie dania , deserki kupowaliśmy słoiczki a tak ok 9 miesiąca Zuza jadła już praktycznie to co my . Jeździliśmy do Alimy w Rzeszowie i w tym ich sklepie kupowaliśmy całe zgrzewki obiadków, deserków czy soczków bo wychodziło dużo taniej bo drogie to wszystko jak cholera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wlasnie Kika Ciebie chcialam zapytac kiedy jak co i w jakich ilosciach Zuzi podawalas bo Ty juz to przeszlas:) no nie wiem czemu tak jakos sobie ubzdural ze bedzie pila mleko i juz ale to chlop wiec sie nie zna:P moja kuzynka tak utuczyla swoja corcie na zupkach jogurcikach deserkach i kaszkach ale ona robila tak ze dziecko mialo wyznaczone pory dnia w ktorych musiala zjesc i to cala porcje a potem bylo ratunku bo corka gruba:/ na szczescie z tego prawie wyrosla:) ja na poczatek chcialam kaszke i jakies owocki tylko tak chyba wole kupic jakis sloiczek niz surowy owoc czy warzywo w sklepie a na swieze od mamuski to musze jeszcze poczekac a jak juz bedzie wieksza i bedzie zjadac wiecej to bede sama robic:) przegladalam wczoraj na necie i az za glowe sie zlapalam co mozna kupic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia- jak synuś normalnie przybiera na wadzę i jest najedzony to może mu to wystarcza , ja straciłam pokarm tak gdzieś ok 2 miesiąca, strasznie to przeżywałam ale nic nie mogłam poradzić , tylko u nas Zuza płakała bo była głodna a mi z dnia na dzień zrobiły się takie flaczki i nie było szansy żeby coś nawet ściągnąć :) Nie denerwuj tak bo to też może wpływać na to, teraz są bardzo dobre mieszanki i dzieciaczki wcale po nich nie rozwijają się gorzej :) Ja Ci moge polecić Bebilon ale on jest chyba najdroższy, masz jeszcze np Nan, Bebiko, musisz spróbować i obserwować bo każde troszkę się różni składem i czasem któreś nie podchodzi dzieciom. Jeśli nie macie problemu z alergią, kupkami , ulewaniem to kup normalną 1 . Czy z cycami czy bez wszystko będzie dobrze więc głowa do góry :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja nie wiem jak zrobic by bylo wiecej pokarmu bo mnie sie nie udalo tyle wiem ze trzeba czesciej przystawiac.... kurcze tez chyba bede chciala ja uczyc jesc lyzeczka zobaczymy jak to nam wyjdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuj najpierw Bebiko z tego co wiem to dzieciom najlepiej ono podchodzi cenowo jest podobne do Nan ale ponoc nie wszystkim malym brzuszkom smakuje:) moja rada taka jesli chcesz karmic piersia to nie dawaj butelki bo Maksiu jak poczuje butle nie bedzie chcial juz cyca i wtedy na pewno bedziesz miala pokarmu coraz mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×