Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

moniadzienis@.wp.pl to jest moja poczta jak macie ochote to wyslijcie mi wasze zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martita dzieki za fotki-super- odpisalam i wyslalam ..tobie eva takze....monikaddd-jak mozesz tez cos wyslij czekam z niecierpliwoscia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki dzieciaczki są śliczne ! My chrzciny będziemy robić na wakacjach więc tez muszę troszkę rozeznać. Monikad to dobrze że będziesz miała pomóc no i żeby twoja siostra doleciała , my też jutro mam taką nadzieję lecimy , a i gratuluję siostrze kolejnego dzidziusia , pozdrowiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK....DATA UR. DZIDZI.......IMIE.........DZIECI......WOJ MONIKADDD....23...........27.03.2010........KSAWERY....1. .......PODLASKIE Eva1977........32...........30.11.2009.........Mateusz... ..2.......OPOLSKIE Anika1502......26...........2.01.2010.........Julia..... .....1........MAŁOPOLSKIE martita__85...25...........26.02.2010.........Igor....... . .1.. ........ŚLĄSKIE dobena.........29............3.03.2010........Oskar...... .. .1. .......WIELKOPOLSKE miki13..........25............26.11.2009.......Liliana... .....2..........SURREY teściarka......29............17.02.2010.......Iga....... .....1.........śląskie 1wute1.........26............11.09.2008.......Nina....... ...1.......małopolskie amerrka......28..............21.04.2010......Piotruś...............po morskie kogo pominełam to przepraszam prosze sie wpisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki ale masz już dużego synka!Córunia śliczna!Dostaniesz jeszcze jedno zdjecie bo internet mi sie zawiesza i wyslalam dwarazy monikadd Ksawey jests łodki,ma tyle włosó co mój Igor:-)zaraz wyślę ci zdjecia,bo przez chwile zawiesil mi sie net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja miałam w domu 32 osoby gosci na chrzcinach Julci i sama gotowalam i dalam rade, ale ciężko było;) Martita- widocznie nie kazdy bobas dobrze spi na brzuszku;) mozesz jeszcze za jakis czas sprobowac jak troche podrosnie;) Wlasnie wyslalam Julkę na 2 godziny na spacer z teściem i ide na zakupy, bo juz mam pusta lodówkę;/ papa Miki śliczny synus i córeczka;) gratuluje Ci takich dwóch pociech;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika oczywiście że będę układać go jeszcze,może w końcu się nauczy:-)w łóżeczku tez wczesniej nie chcial spać, teraz nie ma większego problemu monikadd to u mnie chyba internet żle chodził,bo teraz jestem z komputerem na dworze i udało się wysłać na stary adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) my wczoraj imprezowaliśmy na komunii razem z Igą - było troszkę ciążko I raz karmiłam w publicznym miejscu- ale schowałam sie w takim kątku :p drogę cała przespała nawet chyba dlatego wieczorem n ie była zbyt zmęczona i dopiero opo 22 poszła spać - ale spała do 5 rano!! a potem hit - usnęła ok 6 i spałyśmy do 10! - szok nie wyspałam się tak chyba od 6-tego m-ca ciąży :) rano pojadła - pośmiała się i wyszłyśmy na dwór - a po powrocie jedzonko i znów śpi - od 14 chyba jestem bardzo pozytywnie zaskoczona :) też obejrzałam Wasze pociechy martita a w którym szpitalu rodziłaś?? bo chyba w Częstochowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my bylismy w ogrodku bo za zimno jednak na dluzsze spacery...i wieje bardzo.... tesciarka wyslij mi zdjecia jesli masz ochote na maila bo juz wiekszosc zrobila mi te przyjemnosc a ja nie mam dostepu do nk teraz gotuje obiad wiec bede zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my bylismy w ogrodku bo za zimno jednak na dluzsze spacery...i wieje bardzo.... tesciarka wyslij mi zdjecia jesli masz ochote na maila bo juz wiekszosc zrobila mi te przyjemnosc a ja nie mam dostepu do nk teraz gotuje obiad wiec bede zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U nas dzisiaj synek super grzeczny bo jak zasnął po 23 to obudzil sie przed 5 więc duuuużo spania::) Az sie zastanawiam czy to na pewno dobrze, ze on tak duzo spał.... Dzisiaj rano jak mi zaczal sie budzic i przez sen poplakiwac to go wzielam do siebie i na brzuchu mi zasnął i go polozylam do spania na brzuszku i dluuugo jeszcze pospal wiec faktycznie dobry pomysl z ym spaniem na brzuszku:) Ja butelki tez myje plynem a potem wszątkiem zalewam, jakos tak samą wodą to wydaje mi się, żeby się dobrze nie umyły. My na wakacjie postaramy sie pojechac do moich rodzicow jak oni beda na jachcie....mają dużą łódż więc warunki w miarę ok a ja nei wyobrażam sobie nigdzie w ogole nie pojechać a dla dziciaczka to na pewno zdrowo pooddychac leśnym powietrzem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za zdjecia :) dzieciaczki przesłodkie :) A ja mam pytanie z innej beczki moj maz był ubezpieczony dodatkowo w PZU ale zrezygnował bo tam grosze płaca jak cos sie stanie moze podpowiedzie gdzie mozna sie ubezpieczyc razem ja maz i dziecko ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! ja miałam niespodziewanych gości,teraz pojechali; mój mały to dzisiaj aniołek,zasypia jak kładę go do łóżeczka bez huśtania,na dworze spał 2 i pół godziny,przy gościach cały czas się bawił,nie marudził,jestem w szoku teściarka ja rodziłam w Blachowni i ztamtąd miałam lekarza;nie mam fotek twojego dzieciaczka ani namiarów na Naszą klasę,A ty skąd jesteś ze się orientujesz w moich terenach? monikadd mój mąż jak i ja jesteśmy uezpieczeni w PZU,ja na niewielką sume,ale mążna duża stawke,za urodzenie dzicka dostał4 tyś,ja 1500:-);jemu opłaca firma,takze ta składka jest duża;ja zostałam w PZU,byłam w ubezpieczeniugrupowym z pracy,ale tażsię zastanawiam czy się nie przenieśc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ,i znów kolejny dzionek zleciał mój matuś dzisiaj bardzo marudny ale zaraz idę go kąpac i mam nadzieję że jutro już polecimy (za trzecim razem) walizki już od zwszłego tygodnia mamy spakowane ., miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja dzisiaj bylam z małym całym dzien sama i jestem wykonczona. A jeszcze przy usypianiu dał mi taki koncert ze padam. Sama juz nie wiem, moze to bebiko mu nie sluzy, kiedy placze wymachuje raczkami i nozkami to moze go brzuszek boli? ale wczoraj jak bylismy na komuni dostal bebiko w dzien i bylo dobrze, ach... Martita sama kupowałas szczepionke na rota czy w przychodni juz maja? ile placilas? ja chce małemu podac za 3 tygodnie z nast.szczepieniami, wiec jestem ciekawa jak wam jutro pojdzie i czekam na relacje;) Eva powodzenia i udanego lotu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita a kładziesz swojego synka do lozeczka od razu po kapieli i karmieniu, czy jeszcze troszke sie z nim bawisz i dopiero spac? Bo Twoj synek zyje takim samym rytmem jak moj (tzn karmienie, zabawa i potem dopiero drzemka) a ja klade mojego od razu po karmieniu wieczornym, moze dlatego mi tak placze bo jest przyzwyczajony ze po karmieniu jest zabawa, jak Twoj ma? Zazdroszcze ze spi w lozeczku, moj albo w lezaczku albo w wozku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala zasnela nawet nie zdazylam jej wykapac,przez caly dzien spala tylko h i taka padnieta,ze zasnac nie mogla...a Marcel z tata na boisko teraz poszedl bogu dzieki caly dzien sie darl.... Mam nadzieje,ze maluchy wasze dobrze zniosa te szczepionki... Eva-szczesliwego "wylotu" i pobytu oczywiscie....ja juz chcialabym byc na Twoim miejscu....bo padam z sil....my dopiero w sierpniu na miesiac jedziemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prześlę Wam zdjęcia Igi - jak tylko cofnę się i odnajdę wasze maile :) ale póki co jak mam troszkę czasu to nie mam siły ;) martita - ja przez 7 lat mieszkałam w Cz-wie :) stąd to miasto znam eva - też trzymam kciuki za Ciebie - odezwij się z Polski monika z tym pzu to jest dość dziwnie mamy z mężem podobne składki o k 45 zł i on dostał 1500 a ja 950 :/ nk - julita sieja - ale jest tam mało bo tylko 3 zdjęcia i to stare :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala zasnela nawet nie zdazylam jej wykapac,przez caly dzien spala tylko h i taka padnieta,ze zasnac nie mogla...a Marcel z tata na boisko teraz poszedl bogu dzieki caly dzien sie darl.... Mam nadzieje,ze maluchy wasze dobrze zniosa te szczepionki... Eva-szczesliwego "wylotu" i pobytu oczywiscie....ja juz chcialabym byc na Twoim miejscu....bo padam z sil....my dopiero w sierpniu na miesiac jedziemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry znowu dwa razy....juz chyba zawsze tak bedzie...nie z mojej winy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teściarka i Martita- ja pochodzę z Częstochowy- teraz mieszkam już od kilku lat w Krakowie, ale rodzice mieszkaja w Czewie no i wszystkie przyjaciółki...bywamy tam średnio raz na miesiąc- teraz ostatnio może rzadziej ze względu na Julkę;) Teściarka- moj mail w nagłówku a co do PZU to ja byla w momencie porodu ubezpieczona przez moja mamę bo nie ukonczylam wtedy 26 lat i dostalam 1600 zl, ale skladka byla 50 zl- teraz nie mam juz ubezpieczenia, ale musze sie za tym zakrecic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikaddd// my z mezem i dziecmi jestesmy ubezpieczenie w UNIQA za urodzenie malucha oboje dostalismy po tysiac zł a pałcimy skaładki mies po 55zl.Szczegoly moge wysłac Ci na maila. My oczywiscie napawamy sie powrotem mojego meza z UK Oczywiscie nastepuje zmiana przemeblowania domku.Kupilam nowy naroznik i fotele a dzis szukac bedziemy nowej lodówki bo stara sie psuje.Córcia dostała nowy rowerek i cieszy sie jak zwariowana.Poza tym jest ładna pogoda wiec siedzimy duzo w naszym domku w takiej miejscowosci uzdrowiskowej obok mojego miasta. Filipcia cos troszke mi wysypało.Mysle ze to po kaszcze mleczno-ryzowej.Na razie zastopowałam podawanie tej kaszki i zobaczymy czy bdzie go dalej sypac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK....DATA UR. DZIDZI.......IMIE.........DZIECI......WOJ MONIKADDD....23...........27.03.2010........KSAWERY....1. .......PODLASKIE Eva1977........32...........30.11.2009.........Mateusz... ..2.......OPOLSKIE Anika1502......26...........2.01.2010.........Julia..... .....1........MAŁOPOLSKIE martita__85...25...........26.02.2010.........Igor....... . .1.. ........ŚLĄSKIE dobena.........29............3.03.2010........Oskar...... .. .1. .......WIELKOPOLSKE miki13..........25............26.11.2009.......Liliana... .....2..........SURREY teściarka......29............17.02.2010.......Iga....... .....1.........śląskie 1wute1.........26............11.09.2008.......Nina....... ...1.......małopolskie amerrka......28..............21.04.2010......Piotruś.... ...........po morskie łapa..........36...........15.02.2010.......Filip........2własnych 1 przysposobione......podkarpackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapa zauważyłam Cie w tabelce- adoptowałaś dziecko? napisz coś o tym;) ile ma?czy to chłopiec czy dziewczynka, no i jak w ogóle?może już wcześniej o tym wspominalaś, ale widocznie ja przegapiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika-przysposobione- to dziecko meza z pierwszego malzenstwa....np:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×