Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

witam!!!!!!:) dzisiaj boze cialo wiec wnioskuje ze wszystkie macie wolne i wybylyscie w plener:) u nas pogoda piekna....jedziemy na zakupy,potem na obiadek....ale najpierw czeka mnie sprzatanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocka minęła nam super mały obudził się o 2 więc wyspaliśmy się, teraz wróciłam ze szkoły , pranie się pierze ,słonko dzisiaj znowu ślicznie świeci , mały szaleje na swojej macie a mama kawkę pije., w międzyczasie sprzątam., anika udanego wypoczynku A jak znajdę chwilkę to wyślę wam fotki moich synków, miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U nas pogoda niefajna,pochmurno i zaraz będzie padać,mój mały dzisiaj zasną sam!!Leżał sobie na łóżku ze mną ,on na brzuszku i usną,przeniosłam go do łóżeczka i nawet nie drgnął;teraz jesteśmy u teściowej i też zasną szybciutko w wózku na brzuszku;super by było jak już by się skończyły nasze kłopoty z zasypianiem anika przyjemnych wakacji miki to dzisiaj zabiegany dzień cię czeka eva mi też wyślij nowe zdjęcia synusiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj byłam na solce,pierwszy raz od 2-óch tyg i się fajnie wygrzałam;w moim ulubionym nie ma dalej prądu,wiec musiałam iść do pierwszego lepszego,ale też nieżle opala wczoraj przyszły też małemu buciki Pumy,jaki słodziutkie i rozmiarem fajnie dopasowane,pochodzi w nichze 2 miesiące,może:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! my szykujemy się do kąpieli;u nas dzisiaj plan 3 godz się nie sprawdza,wszystko w cały świat,Igor nie chce jeść,trzeba się na trudzić,wydaje mi się że to po tej szczepionce;ładnie zasypia i nie ma goraczki,ale jest jakiś nie spokojny;dobrze że nie płacze ja jutro do pracy,a przed zajże jeszcze na solarium,jadę swoim autkiem,a po południu chyba będę miała gości,mam nadzieję że odwołają wizytę bo ja w sobotę też ide popracować,także nie chce być padnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam my dzisiaj przez cały dzień na spacerku , po południu przy domku w ogródku pogoda słoneczna , mateuszek zaraz po kąpieli usnął , Martita tak to na pewno po szczepionce jest Igorek nie spokojny i jutro już będzie lepiej, oj to będziesz miała super opaleniznę jak się rozpocznie lato.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez u mnie burza :( wygnało nas ze wsi a było tak fajnie,nawet pietruszke sobie posadziłam. Filipek zasnął juz o 19ej wiec na bank o 5 pobódka. Poogladam Housa i ide spac,jutro ma sie wypogodzic wiec moze znowu na wies pojade,koperek przeciez został do posadzenia hiihihih. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny:) My dzisiaj dzien z rodzinka, ładna pogoda i bylismy caly dzien na dworze. oskar grzeczny jak aniołek, lezał sobie w wozku i patrzył na drzewka. jak zaczynał marudzic odwracalam wozek w inna strone i znow zaciekawiony patrzył. Wieczorem po kapieli polozony do lozeczka zasnał w 5 minut, sam bez plakania. Pewnie po tym dniu na powietrzu:) Martita u mnie tez sie zmienia plan 3 godzin. Ale u mnie na odwrót Oskar je czesciej. A wieczorem wczoraj nakarmiłam go o 17:30 potem juz o siodmej i o osmej przed snem i pospal do 3. Dzisiaj tez tak zrobilam ze wieczorem czesciej go karmilam i moze tez dluzej pospi. Moj Oskar po szczepionce tez byl maruny ale tylko wieczorem i potem juz bylo ok. My na nastepna szczepionke idziemy w srode. Mam nadzieje ze bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) u nas piekny sloneczny dzien i goraco! ja jestem zmeczona ledwo siedze ide zjesc i do kapieli..... jutro czeka nas wizyta w konsulacie i wyrabianie paszportow dla malej i przedluzanie dla Marcela.Modle sie zebysmy trafili na mala kolejke(czasami trzeba stac po 4 godziny a nawet wiecej-parodia jakas.....)bo jesli bedzie upal to dzieci sie wymecza niepotrzebnie:( martita-napewno przez szczepionke tak sie malemu poprzestawialo dobena-dobrze tak dla spokoju czasem wyplenerowac dziecko:)co?szybko padl:) lapa-zycze jutro pogody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki no masz racje, ze ja na to wczesniej nie wpadłam, hehe dobranoc, zycze spokojnej nocki i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobódka !!!!!!!!!!!!! Niestety pogoda u mnie do bani :( Wprawdzie narazie nie pada ale zimno i pochmurno jest. Pojade na wies zobaczyc czy przez wczorajszą ulewe nie wymyło mi z ziemi nasionek. Maz niestety musi isc do pracy wiec jestem sama z Filipkiem,pozostała trzodka u swoich drugich rodziców. Filip dzis zrobił pobódke o 5 tak jak myslałam,a teraz własnie zasnął . Niedługo bo 11 czerwca czeka nas druga dawka szczepienia i tak sie zastanawiam czy wziasc małemu te skojarzoną? Po pierwszej dawce tej normalnym trybem miał guzki na udach no i oczywiscie strasznie płakał. Czy teraz tez będą trzy wkócia? Ktoras z was brała dla dziecka drugą szczepionke skojarzoną? jakie reakcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ogolnie to cały nas tydzien zapowiada mi sie pracowicie bardzo. W poniedziałek jade do Rzeszowa do ortodonty z córką,wtorek to spotkanie dla rodziców przyszłych pierwszoklasistów,pozniej to szczepienie.Musze tez pozbyc sie z ogródka niechcianej trawy i mchu wiec czekają mnie opryski. Moze jeszcze cos wypadnie. Dobrze ze ma byc juz ciepło.Zapowiadaja u mnie po prawie 30st. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolettos
Gratulacje! ja mam juz 3 miesiecznego syna. poprostu cudownie z nim byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dostałam okres!! czy to normalne przeciez karmie piersia ?? a dzis mam wizyte u ginka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) U nas sie zapowiada kolejny piekny dzien, na dworze lato, teraz Oskarek zasypia w swoim lozeczku a potem mam zamiar znow spedzic caly dzien na dworze:D ale to dziwne nie, ze jak u jednych z nas jest pieknie to znow u innych pada. No ale widze ze jet troche sprawiedliwosci bo wkoncu i do nas przyszła ładna pogoda:D łapa :) co do szczepionki to ja pierwsza dałam skojarzoną i drugą tez taka dam. Nie bylo goraczki, zadnych odczynów poszczepiennych, tylko troszke marudził i tyle. Ja byłam zadowolona, wybrałam 5w1 bo ponoc 6w1 to juz za duza mieszanka. Były dwa wkłucia, jedno w jedno udo drugie w drugie udo. Oskar plakał ale zaczał plakac jeszcze przed wkluciem wiec mysle ze po prostu jak to typowy mezczyzna juz na zapas chcial pomarudzic, hehe Ale oczywiscie kazde dziecko jest inne. Tutaj masz linka na temat szczepien: http://www.obejmijmnieszczepieniem.pl/kalendarz_szczepien.aspx?gclid=CMqH-dewlaECFUSVzAodbCnl3Q Poczytaj sobie tam jest co jak i ile wkluc:) Monika ja tez ostatnio myslałam ze dostałam okres ale to bylo tylko takie jednodniowe plamienie. Pytałam sie ostatnio lekarza i on powiedzial ze to bardzo indywidualna sprawa i mozesz miec okres juz kilka tyogdni po porodzie a mozesz dopiero dostac kilka miesiecy po. A moze u Ciebie to tez tylko plamienie? Czy juz sie zaczeło na dobre? Dziwne uczucie nie, tyle czasu spokoju i znow na nowo, heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dobena :) Ja niestety zmuszona bylam uciekac do domu z podwórka.Poszłam z małym na zakupy i tak sie rozpadało ze szybko zwiewalismy do domu. Leje jak cholera :( Co do okresu to ja juz mialam dwa no ale ja od poczatku karmie butlą wiec to normalne.Własnie dzis powinnam dostac i czekam bo brzuch mnie boli jak diabli.Kiniecznie musze niedługo isc do gina po tabl.anty bo inaczej zwariuje z tym brzuchem. Mam straszne te całe napiecia przedmiesiaczkowe.Kiedys zarzywałam tabl i mi przeszło i teraz widac znowu musze. A biore te jedne z najdrozszych ale ponoc tez najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no łapa a u mnie ptaszki śpiewają, słoneczko świeci :) niebo błękitne ja od środy umieram - stan podgorączkowy na zmianę z temp ok 36 ?? w środę dopadła mnie taka niemoc, że leżałam plackiem :/ nie wiem co się dzieje - ale mam dwa typy - 1- podobno jak dziecko szczepi się na rota to po ok tyg ten wirus wydalany jest z org dziecka i można się zarazić - a szczepionka była w ubiegły wtorek - więc nie wiem, bo żołądek bolał mnie strasznie a dziś został potworny ból głowy 2- może to owulacja - chociaż ja też ciąglę karmię?? nie wiem sama>??> a wyobraźcie sobie że Iga poszła wczoraj spać oki 21.30 i wstała dziś o 7!!! szok mogłaby Niunia tak już spać ja szczepiłam Igę 6w1 - takie było zalecenie neurologa i zero jakichkolwiek komplikacji - jedno wkłucie - ja nie żałuję bo nie zniosłabym tylu strzykaw!! wczoraj cały dzień mieliśmy gości :/ dzień zakończył się grillem - trochę męczący ale przeżyliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny u nas dziś znowu prześliczna pogoda , nocka dziś była nie za bardzo mały obudził się o 2 i do 5 obracał się na brzuszek i leżąc na brzuszku uśmiechał się i gaworzył mi tu się oczy zamykały a Mateuszkowi zabawy w głowie lapa oj to zapowiada ci się pracowity tydzień teściarka nie ma nic najgorszego jak złapię się przeziębienie czy początki grypy współczuję monikaddd a to pierwszy okres po porodzie? Ja nadal nie dostałam jeszcze okresu mały ma 6 miesięcy /jestem ciekawa kiedy go dostanę a nadal małego karmię piersią ale wprowadzam mu już dodatkowe posiłki pozdrawiam i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny.Przysła dzis ta zabawka dla Filipka ktora wam pokazywałam. Strasznie szybka wysyłka.Bardzo solidny sklep POlecam/ Mały zachwycony chodz muzyczka nieco za głosna no i nózkami wystaje poza zabawke wiec musiałam zdemontowac jedna czesc. Zdjecia na NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lapa faktycznie to bardzo szybko przysłali tą zabawkę , oglądałam fotki na Nk śliczny twój synuś i zabawka mu na pewno sie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede skromna hihihihi dzięki dzięki :) A firma rzeczywiscie godna polecenia i wcale nie drozej niz na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie wtrace na chwile
lapa ja tez pierwszy raz szczepilam zwyklymi 3 razy myslalam ze tam umrzemy razem z mezem tak maly plakal powiedzialam nigdy wiecej potem wzielam ta 3 w jednym i super nic mu komoletnie nie bylo a tak na marginesie to tez jestem z rzeszowa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Jarosławia Tak wszyscy pisza o tych skojarzonych ze lepsze ze coraz bardziej mnie to przekonuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie wtrace na chwile
110 zl placilam i napewno bede takie brala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja płaciłam 180 za 6w1 aaa..zapomniałam W2am napisać jescze o 1 rzeczy bolał mnie żołądek i bałam się eksperymentować z lekami i piłam miętę w sumie 3 herbatki ze świeżej suszonej i karmię wczoraj a tu pociągnie 2x i wypluwa i 2 cyc to samo, a mleko było :( więc najwidoczniej miało miętowy smak...dobrze że miałam zamrożone bo wypiła bardzo szybko - czyli chyba smak jej nie podchodził :/ szybko wypiłam 2 herbaty z kopru i mnóstwo wody n gaz i wieczorem na następnym karmieniu było już ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u ginka i to normalne jedne kobiety dostaja co miesiac drugie po poł roku wiec jest to normalne. Wziełam tab. Azalia dla kobiet karmiacych bo sie jakos nie pewnie czuje jak sie kocham z mezem niby z zabezpieczeniem ale jakis lekk mam. Dziewczyny a jak was znalesc na NK ??? bo ja tez jestem :) a z checia popatrze na was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesciarka byłam na nk oglądałam fotki Iguni jest urocza a ta ost., fotka jak się uśmiecha super,. My już w domku dzisiaj znowu pogoda słoneczna więc po szkole byliśimy na placu zabaw wrócliśmy padnięci mały teraz przy cycusiu, monikad a odczuwasz jakieś uboczne skutki przy tych tabletakch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaddd
Tesciara juz ci wysłałam zaproszenie :) EVA - ja te tab bede od dzis brała wiec nie wiem jak to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaddd
:) cos moj komp. szfankuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×