Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

ja mam zabiegany dzien,szykuje,kupuje itd dla zuzi do szkoły na bal karnawałowy w czwartek.W srode wieczorem ide do kolezanki i robimy dzieciom kanapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tymi promocjami to tak jest- jeszcze w realu do jutra są pampersy za 43 zł- też tanio i ja się tam obkupiłam na jakiś czas;) a z Lidlem to też jest tak, ze w reklamie telewizyjnej był fotomontaż, że niby pampersów 4 było 82 szt- w rzeczywistości to był fotomontaż z opakowania 4 i 3, bo jak się wejdzie na strone internetową LIdla to już nie ma takiej paczki jak 4- 82 szt.;/ ja myślałam o tych skarpetkach, no ale jak się tak ludziska rzucili, to ochota mi już odeszła;/ ja też mam kłopot jak Amerka, tylko, że nie z teściową, bo mój szef wczoraj zaproponował mi, że dalej mogę u niego pracowac dalej ale na pół etatu, a dotychczas pracowałam na 1/5 etatu;/ biorąc pod uwage ilość zajęć poza pracą, które ja mam i opiekę nad JUlią, to już bym nie miała w co rąk włożyć- nie mówiąc już o tym, że bardzo marne pieniądze mi proponuje- no ale jak się nie zdecyduję, to w ogóle nie będę pracować teraz, a prawdę mówiąc tak jak było- było bardzo dobrze...nie wiem...mam wielki problem...i muszę podjąć decyzję do końca tygodnia...dramat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wróciliśmy,Igor usypia anika na tą promocje z Lidla u nas nie było szans,bo np. już konkretnych rozmiarów brakło 20 min po otwarciu sklepu,to samo było ze skarpetkami pampersy jak trzeba,to sie kupuje,ostatnio płaciłam 52 zł za paczkę,a wczoraj ,jak mążpojechał specjlnie i już nie było,to wkurzył sie i wszedł obok do Biedronki i kupił pierwsze lepsze,bojuznigdzie nie chciało mu sie jechać i okazało sie ,ze są super i mocno sie nad nimi zastanawiam no to nieciekawie masz z pracą,no ale to jest jedna z tych sytuacji,gdzie jaką decyzję się nie podejmie,bedzie żle łapa podaj linka do wypełnienia ankiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://streetcom.pl/AnkietaGerberdlaznajomych/ dzieki za wypełnienie. Ja w Lidlu nawet nie bylam.Jak bede musiała kupic pampersy to kupie i juz.Poza tym czekam na te sleep & play no moze w koncu dojdą. A te skarpetki z Lidla sa beznadziejne.Juz mam dwie takie pary.Ubrac je mzona jedynie na rajtuzki bo z głych nózek spadają.I strasznie gubia takie wloski.Caly dywan w tym miałam.Poza tym ja potrzebuje skarpet z abs. A ja w koncu padłam zmeczona na fotel.Jeszcze zaliczyłam dzis spacerek z dzieckiem pozniej robilam pizze i juz mam dosc.za chwilke pojde sie juz myc poogladam seriale i pojde spac hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te skarpetki miały mieć abs,przynajmniej 2 pary,ale nie wiem u nas skarpetki nie są potrzebne,bo Igor chodzi juz tylko w bucikach i po dworze też;dzisiaj wyszłam z nim popołudniu na dwór i chodził sam;sasiadki nie mogły się nadziwić,ze tak dobrze sobie radzi; ja robię duszonki na jutro,bo z małym nie da sie kroic,bo wszedzie pcha raczki mi tez powinny przyjsc w tym tyg te pieluszki:-) ktoś jeszcze pisze się na próbki? chętnie prześlę,zanim dostaniecie te swoje zamówione w marcu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam tych sleep&play na noc, kupiłam ostatnio bo zdarzyły się chyba 3lub 4 przelane pampersy w środku nocy ,a wg reklamy zatrzymują wilgoć do 9ciu godzin i powiem Wam że stosuję je już z tydzień - na noc i wczoraj zdarzył się wypadek z mokrą piżamką ale o 8 rano od 8 wieczorem :) więc wg mnie jak na razie też egzamin jest zdany :) zobaczymy co będzie dalej jesli chodzi o biedronkowe produkty to brakło mi jakiś czas temu mokrych chusteczek do pupy i kupiłam własnie w biedronce dada, teraz mam 3cie opakowanie i jestem b zadowolona, zadnych podrażnień, nawet ładnie pachną- czyli ok anika - twarda babka z Ciebie, więc jakiej decyzji nie podejmiesz - dasz radę, choć może nie będzie łatwo :D miki faktycznie nieciekawie z tym przedszkolem dla Marcela i juz kiedyś pisałam że dla mam wychowujących 2kę i więcej małych dzieci!!! medal sie należny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dziekuje,dziekuje:D;) jestem padnieta,bylismy w CC,potem jeszcze na zakupach,chce juz lato.....to ciagle ubieranie czapek i rekawiczek i kuuuuuuurna poprawianie ich non stop doprowadza mnie do szalu....nie wspominajac o tym,ze samo przyszykowanie dzieci do wyjscia i ubranie zajmuje mi jakies pol h do h!!!!!:O....a w lato wyrzucam ich na dwor:P wsadzam w wozek i "po ptokach".....ech.....jeszcze zaczal padac deszcz;mowie:pojade samochodem....szukam kluczykow;nie ma.....dzwonie do Piotrka:"gdzie kluczyki od samochodu?".....a wzialem ze soba(!!!!???????)😡......wzial ze soba a samochod w garazu-mezczyzni......"a gdzie moja karta?,nie mam pieniedzy"....Piotrek:"oj tez zapomnialem zostawic....."(nie przejal sie wcale)-ale wkoncu wygrzebalam pare funtow wiec na zakupy starczylo........nie,oni sie nigdy nie naucza:O ide cos przekasic....okres mam czuje sie jak ciapa....ale guinessa chlodze:)....moze pomoze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tym bardziej czekam na te pieluchy... miki tez bym się napiła,nieraz kupujemy u nas,ale to nie to samo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martita-czekam i czekam na zdjecia Igora:) reszta pan tez prosze sie ruszyc i wyslac mi maluchy na maila:) z gory dziekuje:) no wyslalam Piotrka do sklepu i rzucam sie na film zaraz:) milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzis ledwo zyje , caly dzien w biegu teraz mateuszek spi , olek tez juz wykapany a ja siedze ledwo i pije zimne piwko., olek po szkole ma klub, wiec godzinke byl duzej, a ja z mateuszkiem na bilans (spozniony) bo mial miec 23 grudnia a nas w tym czasie nie bylo , pozniej na zakupy , szybcko obiadek no i ledwo zyje ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:) Ja póki co jeszze małego nie daje do złobka bo jednak na razie teściowa się będzie nim opiekować, tylko własnie to jest tak, ze on asie okreslila, ze bedzie sie nim opiekowac, ze mozemy na nia liczyc itd a teraz widze, ze cos tu sie zmienia. Nie wiem co ale widze, ze musze sie liczyc z taką ewentulanoscia, ze moze nagle cos sie w ogole zmini i ona powie, ze jednak nie, z nia tak do konca nie wiadomo w tym jest cały problem. Poki co nie mam mowy o zlobku ale musze brac to pod uwage. My mamy mieszkanie na kredyt wiec niestety ale maz sam nas nie utrzyma. Ajesli chodiz o cierpliwosc do obych dzieci to mi sie wydaje, ze w zlobku to jest jeszcze inaczej bo jak to jest praca takiej pani to ona nawet jak nie ma cierpliwosci to musi nad soba panowac i wydaje mi sie ze nie powinno byc z tym problemow. Poza tym mysle sobei nieraz ze lepszy zlobek niz jakas niania nie z rodziny bo w zlobku to jednak jakas taka większa kontrola jest w co niania robi z Twoim dzieckiem to juz trudno sprawdzic. POiwme wam, ze teraz w związku z ta ustawą złobkową to słyszę takie głosy, ze niektorzy politycy nie zgadzają się z tą ustawą bo dzieci nie powinny chodzic do żłoka i normalnie mnie trzęsie ze złości. Tak jak ja bym tak oniczecnzie chciała karierę robić. Gdybym miala macierzynski rok to bym z chęcią siedziała sobie w domu no ale niestety u nas macierzynski trwa niecale 6 miseiecy i potem koniec wiec trudno ale poki nie zrobią dłuższego macierzynskiego to kobiety beda szly do pracy. Poki co cieszę się, że na razie żłobke odpada a co bedzie potem to bedziemy myslec. Jesli chodzi o produkty biedronkowe to ja chusteczki z biedroki lubie najbardziej i uzywam je od samego początku, ładnie pachna i są tak mocno nasączone tym płynem i yo mi sie podoba. Uzywam tez pampersowych ale chyba jednak wolę dady. Jesli chodzi o pampersy to te dada są dosyć grube wiec poki dziecko male to tak nie przeszkadza ale jak juz sie dziecko risza i ma taką dużą piekuche to to przeszkadza, nie wiem jak z tym fitti, jak Martita wyprobujesz to daj znac. Jak bym sie pisala na probki pampersow, mozesz mi wyslac, adres moge podac na maila. teraz mi sie przypomnialo, ze Anika Tobie mialam wyslac adres na to mleko z gerbera i calkiem zapomnialam. Anika muszę poszukac tego jogurtu! Moze bede go kupowac zamiast tych dzieciecych bo tak sie wlasnie zastnawialam czy by nie przejsc juz z dzieciecych na zwykle naturalne jogurty a jak mają jeszcze tyle probiotyków. Ciekawe czy są w bomi. Anika a moze dla Ciebei dobrym rozwiązaiem by bylo poszulanie sobe jeszcze jakiejs innej pracy? Moze bys znalazla cos nawet na pol etatu ale lepiej platnego, no bo jak juz masz sie meczyc to za lepsze pieniade. Ja bym Ci poradzila powiedziec temu pracodawcy, ze sie zgadzasz a po cichu szukac czegos innego i sie zastnawiac czy w ogole te pol etatu dajesz rade. wiesz zrezygnowac z pracy zawsze mozesz a jak juz teraz zrezygnujez to juz gorzej bedzie Ci wrocic a tak dajesz sobie czasd o namyslu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:-) u nas ziś nocka słabiutka i jestem zmęczona ,bo mały na dodatek wstał o 6.30:-( amerrka dobrze,że narazie masz opieke,musisz szukać jakiejś placówki,bo nie wiadomo co się zdarzy:-(w ciężkiej sytuacji postawiła was teściowa,ale rózżnie bywa,może rzeczywiście nie czuje się na siłach;napisz mi swojego meila,to jak przyjdą,to Ci wyślę ja jogutry od dawna daje normalne,ale naturalne i sama dodaję owoce lub soki;twój Piotrus miał trochę skazy,ale myślę że możesz próbować;te dla dzieci sa drogie,można zbankrutować te pieluszki nowe sa miekkie,dzis troche przesikał,ale z pampersem było gorzej;ja chyba będę je kupować,ale rozmiar większy,bo one nie majagumki przy przulepcach i trzeba mocno naciągać;zobaczyme jeszcze te pomarańczowe,bo u tesciarki sie sprawdziły ide zaczac gotować obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) CO do pampersow to mi te pomaranczowe sie nie sprawdziły przeciekały w nocy :( tylko pampers mnie nie zawiodł ( zielone ) Zazdroszcze wam dziewczynki ze juz dajecie takie smakołyki dla dzieci :( moj mały ma ograniczona diete i ja :( nabiał nie wchodzi w gre a napewno by mu posmakował. Z praca u nas jest ciezko mam 3 kolezanki młode bez mezow dzieci i nie moga znalesc pracy i juz siedza po ponad poł roku :( masakra !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ale fajnie macie, takie duze juz dzieiaczki, moza dac cos wiecej niz tylko mleko. u nas jeszcze troche trzeba bedzie poczekac, Julka powisi jeszcze troszke przy cycsiu:) ale od raa mam swietny humor, bo wreszcie sie skontaktowali ze mna - po kilku moich interwencjach ze co taaak dlugo - w sprawie tego wiazadelka Julii i jutro jedziemy do kliniki. nreszcie, uff... ulga. dam znac jak poszlo i co dalej. bo to ciumkanie przy cycu jest strasznie upiedliwe. Mala spi wiec zmykam cos zgrzebnac na obiadek, juz mi czase pomyslow brak bo tego nie, tamtego nie, czegos nie wolno bo wzdyma.... :( a zimno piwko zaczie mi sie niedlugo po nocach snic;) u nas tu ponuro za oknem i straszie wieje. ale ze spacerku nie zrezygnujemy szkoda ze ten streetcome nie wysyla poza Pl. jakis produktow uywacie do pielegnacji malych pupek? uzywalyscie sudocremu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) my dzisiaj mamy dzien sprzatania.....a potem jedziemy do parku;tatus tym razem nie zapomnial zostawic kluczykow;) to sie przejedziemy samochodem. obiadu nie zaczelam nawet gotowac,konca sprzatania nie widac;noc fantastyczna....pierwszy raz od niepamietnych czasow:) monikaddd-nie przejmuj sie malym;moj tez mial a naprawde mozna znalezc chociazby w internecie zastepstwa i pomysly zamiast nabialu;naprawde wybor jest wielki:) Flka-ja to tesknie za czasami kiedy byl tylko cycek:)zobaczysz pozniej...ja juz mam dosyc gotowania obiadow i szykowania zup itd....a tak byl spokoj;) ja uzywalam sudokremu od zawsze;ale skoro mieszkasz w UK to polece Ci krem z supermarketu ASDA "little angels".....jest 4 razy tanszy a tak samo wydajny;wiec nie ma co przeplacac;chusteczki nawilzone takze z tej samej serii:) ide sprzatac dalej;piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki! dzisiaj znow od rana na pelnych obrotach , maz mial wyjatkowo na rano wiec trzeba bylo wczesniej wstac, teraz wlasnie na chwilke usiadlam, pranie sie pierze, mateuszek troszke mamie pomagal w myciu naczyn ,teraz zasypia oczywiscie przy cycusiu., martita wspolczuje nocki i wczesnej pobudki, u nas odpukac ostatnie nocki sa ok moze ze teraz na spacerku maly wiecej spaceruje niz siedzi w wozku, wybiega sie , flka to fajnie jak sie odezwali z kliniki., co do kosmetykow to my uzywalismy sudocrem , bepathen (nie wiem czy dobrze napisalam) tutaj u nas tez pochmurnie i troszke wieje , udanego spacerku., zmykam robic obiadek .,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabka padla,my sprzatamy-teraz pora na bajke dla Minka i na kawke dla mnie:) zapomnialam Wam powiedziec,ze snilo mi sie ze mam 4-ro!!!!!dzieci:O tzn.Marcela i Lili i jeszcze 2 mlodszych...chlopca i dziewczynke;no ale na szczescie to tylko sen:) Wiatr wieje okropny,chyba zmienimy plany i pojedziemy do sklepu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiadek zrobiony , troszke posprzatalam chociaz przy mateuszku to bym musiala miec szmate do reki przyklejona , myslalam ze usnie a tu chwilke odpoczal i znow lobuzuje miki ty masz sny , jejku ja przy dwojce moich lobuziakow padam a nawet nie chce myslec jakby ich bylo czworo, ; ja rowniez ide zrobic kawke .,! u nas akurat slonko wychodzi .,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
połozyłam małego do spania,nie wiem kiedy uśnie,bo wierci sie i piszczy:-) czwórka dzieci - no to sen miałaś u nas zimno strasznie,wyszliśmy chwilkę na dwór,mały pospacerował,ale sie nie da,bo tak wieje mrozny wiatr,mimo iżstrasznegomrozu nie ma poprasowałam,Igor wieszał sie na prasowalnicy,teraz ide myć łazienkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też używam Sudokremu,teraz Alantanu,bo miałam całą tubkę;w sobote jedziemy na zakupy do Rossmanna,bo wszystkie kosmetyki sa na wykończeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martita-rusz sie!!!!!!!!dalej czekam na zdjecia;) eva-Ty kawki nie pij tylko tez wysylaj!!!!!!! reszta pan takze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D..............no to sie wykrzyczalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!! Dawno mnie nie było tutaj,jakoś tak wyszło że nie miałam zbyt wiele czasu. Moja mała kruszynka wcina już kleik kukurydziany,soczek z jabłek i marchewki i bardzo jej to smakuje:D dzisiaj przespała całą noc bez wstawania...oby tak dalej:) Dziewczyny co mogę jej więcej podać do jedzenia? Z zupkami jeszcze chyba trochę muszę poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej zapomniałam,tak ciężko mi się za to zabrać wrzucę na NK i Tobie też wyślę,dzisiaj albo jutro:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ah, wrocilysmy ze spacerku, ale wieje, glowe ma urwac. br... kruszynka241 - to Twoja Majka jest 3 dni mlodsza od mojej Julii. i juz wcina kleik - wow! to ja juz sama nie wiem, czy poczekac jeszcze z m-c. pogadam chyba z lekarzem. eva1977 - dzieki za rade ad kremu, rozejrze sie w asdzie. w sumie to uzywam sudocremu i bardzo sobie chwale. aleu mojej chyba rozwinela sie jakas alergia, ang lekarz twierdzi ze niekoniecznie i przepisal nam jakis emlient, mam wielka butle wiec smaruje ile wlezie. na szczescie za darmo bo na recepte. ale jedziemy prywatnie do pediatry polskiego,w Londyne bo tu sie dostac do specjalisty to wiele szlakow trzeba by wydeptac... angielscy lekarze to .......... duzo by pisac :) mal sie odzywa, czas cycusia milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja cały czas cos robie i nie mialam czasu zajrzeć, weekend rodzinnie a w poniedzialek i wtorek tatus opiekowal sie malym a ja bylam na zakupach i w urzedzie pracy sie zameldowac. Na szczescie nastepna wizyta dopiero z koncem maja. eva smarowanie plecow tluszczem ... okropienstwo, czemu mialoby to niby sluzyc? Amerrka zycze zeby decyzja o oddaniu Piotrusia do zlobka musiala zostac jak juz to najpozniej jak sie da, fakt faktem jak sie nie ma innego wyjscia to tak rodzice robią i dzieci jakos zyją i maja sie dobrze. O tych prywatnych tez slyszalam ale to wychodzi jak opiekunka wiec chyba wolalabym opiekunke. Co do picia to u nas czesto tez sie zdarza ze Oskar wypija butle przed snem, w ciagu dnia normalnie pije z kubeczka i nie takie ilosci wiec mysle ze wlasnie chodzi o butelke i possanie niz o samo picie. Pampersa raz przesikal, tez mi wylecialy grudki zelu i bylam zdziwiona co to. A Piotrus mały tancerz super, szkoda ze nie nagrałas ;) Anika co do wody to wlasnie chcialam ostatnio spytac czy ta mineralke gotujesz jeszcze czy tak prosto z butelki? Martita musze wyprobowac te pieluchy,jestem ciekawa;) Ja powoli ale to bardzo powoli bede myslec o pracy, my finansowo nie narzekamy ale co swoje pieniadze to swoje, jakos tak nie umiem brac od faceta na kosmetyki czy inne podobne rzeczy. Ale u nas wchodzi w gre tylko opiekunka a od 4 roku zycia przedszkole. Moja mama pracuje w przedszkolu tez mowila ze te maluszki 3 letnie sa jeszcze za małe :( Dziewczyny ale te wasze Lidle oblegane!!! Ja dostalam i pieluchy i skarpetki, co prawda skarpety mialy byc z abs a nie sa a pieluch mialo byc wiecej a nie jest no ale zawsze cos, skarpetki sa cieplutkie:) Miki powodzenia z przedszkolem, odsapniesz troche wkoncu;) Chusteczki dada tez lubie ale juz mi sie znudziły, teraz uzywam huggies sa takie grubsze i pieknie pachna, pewnie jak mi sie znudza to sprobuje inne, pampresy sa fajne ale mi smierdza. Nie wiem czy uzywalyscie tez z najtanszej linii z Auchan ale ja sie w nich zakochalam kiedys, tak pieknie pachną a ostatnio w promocji za paczke placiłam 2,34zł. Martita jakbym wstala o 6:30 tez bym byla zmeczona, przyzwyczajenie ciezko zmienic, my wstajemy poki co o 9 rano:) Flka miło poznać:) zazdroszcze malutkiej, moj oskar to juz taki duzy Łobuz:D Monikka a to Ksawcio ma skaze ze nie moze nabiału? myslalam ze tylko oskar ma taki problem tu na forum. Miki ja bym zawału dostaław takim snie :D haha o a ja tez czekam na zdjecia Igora :P No a dzisiaj u nas jest moja babcia i pisze do was wypowiedz chyba juz z pare godzin, ale uff udało sie jesten na biezaco hurra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobena moj mały jak sie urodził to jadłam prawie wszystko i po 3 tyg go tak wypryszczyło !! pediatra pow. ze to skaza i kazała trzymac diete i trzymałam ale przez 3 miesiace !!! i tak strasznie schudłam !!! ze zaczełam jesc teraz sie ograniczam do słodkosci i innych potraw a nagiału wcale ! i tak samo dla małego najgorzej ze nie chce mi kaszki jesc ta na kleku modyfikowanym zjadł z checia a innych nie chce ! a to przeciez syte ! co tu duzo mowic chce to czego nie moze ! To moze mi ktoras z was podpowie co moge dac małemu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flka-moja Maja jest dużą dziewczynką jak na 3,5 miesiąca więc pediatra kazała jej wcześniej wprowadzać inne jedzonko,bo samym mlekiem modyfikowanym nie najada się. Obserwowałam ją i nic jej nie jest po tym kleiku,więc nie widzę przeszkód jak jej smakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikka czyli do roku maly nie moze nabialu, tak jak Oskar. Oskar je kaszki ryzowe na mleku modyfikowanym czyli na bebilonie pepti, na tym mleku sa tez kaszki zdrowy brzuszek nestle, bardzo mu smakuja i robie tez platki kukurydziane na jego mleczku. Moze wlasnie bebilon pepti moglabys kupic i na tym mu robic smaczne jedzonko? Bulka z mlekiem tez jest dobra albo biszkopty na mleku:) Ja ostatnio zaczxelam dawac małemu maselko i nic sie nie dzieje, zadnej wysypki, to samo po zoltku nic sie nie dzieje i po truskawkach tez, lekarka powiedziala ze to dobry znak, mozliwe ze alergia przeszla ale to doiero po roku zobaczymy jak jogurty i kefir:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobena smaruja to na przeziebienia , ja oczywiscie nie praktykuje tez sie zdziwilam ale coz., flka ja nie moge narzekac na tutejszych lekarzy , ogolnie jestem zadowolona moze dlatego ze mateusz nie choruje a polscy pediatrzy sa w dublinie w belfascie ich brak., miki wieczorem jak bede miec chwilke to wysle., dzisiaj bylam zwazyc malego i wazy 12kg, i mierzy 83cm.,ogolnie trudno bylo go zwazyc bo probowal zwiac z wagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×