Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

Cześć dziewczyny!!! Marita-pieluszki minimalnie za duże,także już zużyłyśmy:) Eva-bardzo Ci współczuję,mój dziadek też nie dawno zmarł i wiem co to znaczy:( długo nie mogłam się z tym pogodzić,ale takie jest życie:( Dobena-masz rację,tatuś też może posiedzieć w domciu z maluszkiem:) od początku potrafi wszystko zrobić przy Majeczce,więc czasem trzeba to wykorzystać:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nieraz myślę,co by było,gdyby mi się auto na drodze zepsuło,trochę wstyd je pchać,ale ja miałam różne przygody z autami,chociaż nie prowadziłam a byłam pasazerem;jak studiowałam w Katowicach,jechlismy z kumlem maluchem na tamtejszym rondzie w godzinie szcztu i nam się zapalił,a my ani gaśnicy,ani wody,poł miasta zakorkowane,masakra,dobrze,ze policji nie wezwali,ale straż przyjechała;nie chcę sobie tego przypominać kruszynka napisz mi co sądzisz o pieluszkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe na szczescie tylko moj maz jechał autem i to własnie do mechanika bo juz wczesniej podejrzewal ze cos tam nie halo z nim.Tyle ze autem firmowym i z pieknymi naklejkami z nazwą firmy i naszym nazwiskiem. Miejmy nadzieje ze sie nikt nie znalazl kto robil zdjecia. Filip mi strasznie marudzi.mam juz dosc tej choroby i tej zimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo jest tu kto?????? ja jestem padnieta czekam na @ i czuje sie jak scierka:P Piotrek pojechal do sklepu,dzieci spia i ja tez chyba zaraz usne....ale jeszcze wlaczyl mi sie pozeracz i musze odwiedzic lodowke:) martita,kruszynka-ja zycze Wam milego jutrzejszego dnia bez dzieci:) do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam końcowkę @,ale ja biorę tabletki i nie odczówam PMS mój Igorek znów jest grzeczny,skok ma się ku końcowi ,ustaliliśmy nowy rytm dnia z jedną drzemką i wszystko wróciło do normy:-) miki dzięki,mam nadzieje,że troszkę odpocznę,ale w przyszłym tyg maż ma urlop,więc zapowiada się spokojny tydzień:-) dobena napisałam juz raport,także nie musisz pisać nic więcej o pieluszkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór:) martita co do pieluszek... brak elastycznego zapięcia nie uniemozliwia oczywiscie uzywania pieluszek zgodnie z ich przeznaczeniem ale go utrudnia, nie ułatwia rowniez idealnego dopasowania pieluchy do ciała dziecka zwlaszcza kiedy, glownie starsze dzieci nie leżą juz spokojnie i grzecznie na przewijaku:) dziewczyny ja tez sie bardzo ciesze ze was mam:) opowiadam o was jak o swoich kolezankach, uzywając imion dzieci jakbysmy sie znaly w rzeczywistosci:) czasem jak nie mam chwili zeby napisac to i tak zaczynam dzien od wejscia na forum zeby choc wiedziec co u was. I mam nadzieje ze bedziemy tu dlugo w kontakcie a moze kiedys nawet spotkamy sie wszystkie w realu, to by dopiero bylo!!! Eva bardzo mi przykro, takie okrutne zycie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita zapomnialam o zapachu ale juz chyba tego nie potrzebujesz;) a co do drzemki u Igorka to nie ciesz sie tak bardzo ze sie wyregulowalo bo u nas tez bylo tak pieknie i nagle maly budzi sie rano duzo wczesniej i znow jest problem, hahaha ale jakby nas dzieci nie zaskakiwaly byloby nudno:D spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha a do tych dziewczyn co biora tabletki... jest cos takiego jak asecurella co ponoc lagodzi skutki uboczne, ktoras probowala? bo ja nie cierpie tabletek ale ostatnio juz myslalam ze jestem w ciazy ( na szczescie nie...uff) i mysle powaznie o tabletkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) u was zima i chorobska-przeziebionka, a u nas stomach bugi - biegunka:( mala zalapala we wtorek jakiegos baboka zoladkowego i sie biedna meczy. do tego jeszcze temperatura. strasznie mi jej zal i tak smutno na serduszku jak widze jak sie pralika meczy. zastanawiam sie czy jest cos co moglabym ja jesc zeby pomoc jej pozbyc sie tego rozwolnienia. macie jakiegos ppmysła? bede wdzieczna. zmyam nynac bo ez padam :D zycze wam dobrego dzionka a dzieciaczkom zdroweczka. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. U nas noc znowu masakryczna.Juz nie wiem od czego to zalezy.Goraczki Filip juz nie ma a w nocy rzucal sie połozeczku i płakał. Na dodatek od dzis sasiad remont łazienki robi.Kucie i wiercenie od rana.Zdechnac mozna.Zeby chodz cos powiedział ze bedzie remont ela gdzie tam.Mały sie co chwila budzi.Jak dobrze ze sie z tego wstretnego bloku niedługo wyprowadzam. dobena// ja biore Yasmin i jestem bardzo zadowolona.Zadnych skutkow ubocznych i mała dawka hormonu.Asekurelle brałam ale to same zioła i zadnego efektu po tym nie było.Uwazam to za przereklamowaną bzdure.Lepiej kupic syrimarol na watrobe osłonowo nic takie bzdury jak asekurella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) lapa mi nie chodzi o watrobe a o zatrzymywanie wody w organizmie, masakra z tym u mnie zawsze byla. A brałam cilest, nie wiem jaka maja dawke hormonów myslalam ze mała... ale pojde do lekarza i zapytam o te co Ty masz. kruszynka chyba sama jej tak karmieniem nie pomozesz ale zapytaj lekarza co mozesz jej podac zeby sie nie odwodnila, ona jest malutka ja dawalam smecte oskarowi jak mial rozwolnienie ale on byl starszy. a ja czekam az temperatura podniesie sie choc kilka kresek i idziemy na spacerek, krotki bo krotki ale jest tak pieknie:) a w ogole to wczoraj jak sciągalam soczewki jedna nie trafiła do pudeleczka, znalazlam ja rano wyschnietą... teraz musze chodzic w okularach i czekac az przyjda soczewki a nie cierpie okularow. Chociaz maly ma ubaw, ciagle mi je sciaga i sie chichra :D mam nadzieje ze to nie zapowiedz nadchodzacego pecha jak u Was Miki i Amerrka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flka do Ciebie pisalam a nie do kruszynki, przepraszam,ale jeszcze mi sie mylicie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz dobena ja mialam tak zanim bralam Yasmin.Ciagle chodzilam jak bania z wodą.Tylko tydzien po okresie byl normalny a potem sie zaczynało.Odkad ten yasmin biore to wszystko ustało.I ja mam juz tak drugi raz ,bo po urodzeniu Zuzi tez tak było.Mnie po prostu trzeba było takich hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry:) lapa-u nas tez jak na zlosc sasiad od rana wiercil i drzwi wymienial a Liliana na dzwiek wiertarki w placz i dluga:O normalnie myslalam,ze pojde tam i wyrwe te drzwi spowrotem:O....zazdroszcze tego,ze juz niedlugo nie bedziesz musiala wysluchiwac odglosow od sasiadow:) dobena-oby to nie byl poczatek lawiny:O nawet tak nie mysl:) poza tym chyba czekam na Oskara zdjecia juz w nieskonczonosc???!!!!!!!! i nic nie widze na mailu;) 😠 monika-Ty tez mialas dac mi Ksawcia😠 flka-zycze malej powrotu do zdrowia....na biegunke dla teakiego malucha nie wiem co....dla Ciebie tym bardziej....probiotyki jedz to chociaz z cycka jej przeplyna:) u nas pogoda bardzo fajna jest jakies 14 stopni....jedziemy na male zakupy a potem do parku:) oby mnie reczny nie zawiodl:O po prostu chyba nie bede go uzywac:P milego dnia....piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ze mnie glupek co???????? dla malej probiotyki przeciez:) jak nie masz pod reka to zamow przez apteke internetowa,na nastepny dzien masz dostawe:) no uciekam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dobena ja też biorę Yasmin,wcześniej,przed ciążą brałam Harmonet,ale po porodzie nie nadawał się dla mnie,zle się czułam i wogóle;Yasmin ma chyba większą dawke progesteronu i i dobrze się po nim czuje,ładniejsz cera i trzymam swoją wagę;zlibido też nie jest zle;o tą Asekurellę pyt mojego lekarza i powiedział,ze to naciaganie kasy:-) flka mój Igor nie miał jeszcze rozwolnień,tfu,tfu;nie pomogę w tej sytuacji;ja jak coś ,to zadzwoniłabym do ośrodka zdrowia,tam zawsze coś poradzą;ty jesteś w UK,więc nie mam pojęcia jakie tam są zasady u nas nocka fajna,dobena nie strasz,mam nadzieję,ze tak zostanie lapa Igor też miał taki okres,że był bardzo niespokojny w śnie,przeszł samo i dobrze,bo myślałam,ze zgłupieje anika mąż jedzie 1 marca na spotkanie do Krakowa;napisz czy masz wolne,może bym sie z nim zabrała i spotkałybyśmy się? tylko ja nie wiem ile on tam bedzie,wiec potrzebowałabyś całego dnia wolnego,a pisałaś,że masz trochę pracy;napisz jek coś ja wróciłam od kosmetyczki,jedziemy na zakupy po Igora drzemce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva bardzo mi przykro:( Martita napiszę Ci o pieluszkach jeszcze może dzisiaj i łapa Tobie też, tylko musze się zastanowić co, bo jakoś tak mi przeleciały jak normalne- szybko zabrudzone, więc nie wiem nic o ich pojemności, choć na noc nie ma mowy, zebym je założyła, bo Julka pije wody jak smok, więc i sika dużo. Martita- co do spotkania to bardzo chętnie- mam na wtorek zaplanowaną wizytę u lekarza o 12.45 na taką wizytę szczepienną i generalnie na dziecko zdrowe, ale tak to jestem w domku, więc jak najbardziej, a najwyżej jakby się coś pokryło, to nie zajmie mi więcej niż 45 minut, a szkoda by było, zebyśmy się nie spotkały;) w każdym razie zawsze jak się okaże o której i coś będzie nie tak, to będziemy w kontakcie;) ja też proszę o opinię o Warzylionie pozostałe z was;) Dobena ja też noszę soczewki i jak coś mi się zdarzy i musze założyć okulary to jakiś dramat- tak się człowiek przyzwyczaja do tego luksusu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z opinią o pieluchach dla mnie nie musisz się śpieszyć,bo kloejny raport bede pisała za dwa dni; ja napisze Ci o której wyjeżdzamy,a Ty napisz gdzie możemy sie spotkać,choć najlepiej byłoby u Ciebie,bo zimno i nie ma sensu chodzić po mieście,którego ja nie znam:-)dobrze że jest auto mapa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok u mnie nie ma problemu;))tylko mieszkam w samym centrum więc trzeba ostrożnie wjeżdżać i patrzeć na znaki, ze straż miejska nie złapała;) choć osób spoza krk raczej jak to jest pierwszy raz nie karają;)) ale da się dojechac bez problemu;)))jakby coś to Ci napiszę na maila, którymi ulicami już do mnie się dostać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez chce sie z Wami spotkac, buuu :O anika ja nie widzialam zdjec Julki, hmm wyslij mi na maila poprosze:) MARTITA pytałas co z tym wybieraniem na roczek... jak dziecko wybierze kieliszek znaczy ze bedzie pilo... jak ksiazeczke bedzie oczytane jak pieniążek bedzie bogate, jeszcze mozna rozaniec to znaczy ze albo bedzie ksiedzem albo jak u dziewczynki siostra zakonną :D haha taka tradycja. Ale powiem wam moj brat wrzucił pieniazek do kieliszka, hehe a teraz co zarobi to przepije, nie jest jakims alkoholikiem ale imprezy non stop wiec cos w tym jest;) a Oskar dzisiaj zaczał mowic "brum brum" na samochod na ulicy jak bylismy na spacerze, ale fajnie mu to wychodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki dziekuje za cieple slowa, babcia od wielu lat ciezko chorowala (miala alzhamera ,nie wiem czy dobrze napisalam ,ale od 3 lat juz nikogo nie poznawala ) no tak takie zycie ., dobena ja po pierwszej ciazy bralam harmonet , i mi odpowiadal no a teraz moje miesiaczki nadal nie sa regularne (moze przez to ze nadal karmie mateuszka ) jestem umowiona za 3 tyg., u lekarza i tez bede chciala poprosic o tabletki, aseccurella nie bralam ale czytalam o nich., ja tez mam okulary i powinnam w nich chodzic no ale jak tutaj pada dosc czesto to denerwuje mnie jak wchodze gdzies i zaraz mi zaparowuja , koszmar ale maz mnie goni ze mam je nosic ,. u nas dzis prawdziwa wiosna 14 stopni w plusie i slonko az przyjemnie sie spacerowalo,. a teraz chlopcy lobuzuja na calego , tesciarka prosze o jakies fotki z urodzinek iguni! martita trzymam kciuki zeby imprezka byla udana ! zazdroszcze wam spotkania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika mąż ma spotkanie o 11.30,czyli ok 10.30 byłabym z małym u Ciebie,trochę wcześnie,ale mam nadzieje,ze się obrobisz;nie wiem ,o której bedzie wracał,mam nadzieję,że wyrobi się do 12.45 i zdaży nas odebrać;napiszę Ci jeszcze czy napewno pojedziemy,bo nawet nie wiem na jakiej ulicy to jest,ale na 90 % bedziemy:-) ja też zastosuję taką zabawę u mnie na imprezie dobena Igor też mówi bumm albo brum;zależy czy widzi auto czy na nim siedzi;mam taką cieżarówkę z Wadera i na niej sadzam Igora ,dowiązuję sznurek i go ciągne;włożę zdjęcia,to zobaczycie i wtedy mówi brumm,a na auta woła bum no i mój mały zapatrzał się na julkę i dzisiaj wspią się po kanapie wiklinowej koło okna,masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Martita;))super Igor;)))Julka troche starsza, to musiała pokazać koeldze jak to się robi;)) może być wczesnie- mi to nie przeszkadza, a jak mężowi sie przedłuży spotkanie, to też coś wymyślimy;)))don't worry!!!! Dobena wysłałam Ci linka na maila, bo te zdjęcia normalnie mają takie duże rozmiary, że nie sposób ich wysłać mailem;) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ok,napisz mi jeszcze jutro adres na meila i jaka dzielnica;ze zdjec wnioskuje,ze mieszkasz blisko centrum,to mniej wiecej sie orientuje,chociaz te uliczki u Was to jest labirynt i nieraz ciezko wyjechac;damy rade i bedziemy w kontakcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przeczytałam Twojej jednej wiadomości,już wszystko wiem;do centrum wiem jak dojechaći mam Gps wiec damy radę;kiedyś po Krakowie błądziliśmy 2 godz,także znam tamte uliczki i jednokierunkowe ,bez wyjazdu drogi;to specyficzne miasto:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pieluszek, to są ciensze, więc na noc odpadają- różnicy w zapachu nie czuję, ale różnica polegająca na braku tych bocznych gumek dla mnie je wyklucza. Julia robi duże kupki i co do zasady nie wyciekają, ale jak każdemu zdarza się czasem i te gumki wiele takich sytuacji ratują. Mimo, ze pampersy mają różną jakość, to ja jeszcze nie jestem gotowa na więcej sytuacji awaryjnych- bardzo możliwe, ze jak przerzucimy się na nocnik, to przydadzą się wtedy, ale Julia dużo je i dużo pije, więc zawartość jej pieluchy jest zawsze pełna. Być może tylko wybrzydzam, bo przyzwyczajona jestem do active care, ale nie przekonały mnie jeszcze. Trudno się je zakłada bez tych elastycznych rzepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Eva- bardzo przykro mi :( trzymaj sie Miki- podaj adres :) Co do tabletek to ja nadal karmie piersia i mam dla kobiet karmiacych AZALIA sa oki dobrze sie czuje nie tyje itd nie robi sie przerw i okres roznie przypada mysle ze to zalezy kiedy i w jakich odstepach karmiłam małego Anika- a jak tak sie zastanawiałam czy ty przypadkiem nie nosisz soczewek i to niebieskich ??? bo masz takie piekne oczy niebieskie :) Moj mały wczoraj zrobił pierwsze kroczki !!!! sam !!! szok !!! jak słodko to wyglada :) miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem mamusią urodzonej 12 grudnia 2010 alicji :) kiedy byłam w 6 msc mój narzeczony uciekł i wyrzekł się małej,. uciekł do mamusi mimo,że się staraliśmy. No ale poznałam swojego obecnego faceta jeszcze w ciąży i dziś jest i stara się być tatą ;) Nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy ;) ciesze się,że mam ich oboje i nieraz powracam do momentu porodu ;) pzdr mamusie !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×