Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

hmmmm, coś w tym jest. To refleksja wyznacza duszę. częśc po prostu zachowuje się. A w środku przeciąg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na romantycznego bohatera nie mialby szans mowiac, ze gdyby Prezydent Kaczynski chcial odeslac ustawe o ipn do tk to by odeslal, a ze wolal zginac w wypadku to juz marszalka nie obchodzi....czy wy nie widzicie ile w tym bufonie jest nienawisci nie mowiac o podlosci....zreszta czlowiek, ktory dla przyjemnosci zabija zwierzeta to.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Jak to co słychac, Obywatelu. Karaluchy w kolorach orange tu się przywlekły. Nawet jeden w czarnym kolorze. Zalatuje od nich zgnilizna... " No to nic się nie dzieje :D Trolle myślą że komuś dowaliły :-( a la jak już pisałem kocham nawet smutasków ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn wracając do Klicha ... facet powiedział Paradowskiej że gdyby się podał do dymisji to "odium" katastrofy nosiłby do konca życia... w sumie skoro dysponentem była Kancelaria Prezydenta to chyba ona mogła poprosic o dwa samoloty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechtylkosiedowiem
Nienawiśći? Jak objawia się ta nienawiść- konkrety proszę. Ten bufon jak go nazwałaś według mnie zachowuje się bardzo dobrze. NIe powiedział, żę prezydent wolał zginąć. Poza tym, Komorowski, to Komorowski i co kogo obchodzi czy Pan prezydent chciał czegoś, czy nie?! Jego już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profffesor
był to pewien cytat z księgi na literęT. nasz wybitny autoryter przekazał tylko ten cytat ( wpadając w furię , czergoi nie powinien uczynić :D.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie slyszalam, zeby ktos tak mowil do kamery, a wszystkie te wypowiedzi w filmie sa prawdziwe, ci ludzie ktorzy tam stali tak jak ja, tak wlasnie mowili jak w tym filmie, mowienie ze ten film to manipulacja jest oczywistym klamstwem, przeciez tam byli tylko ci ludzie, ktorzy szanowali Prezydenta, ewentualnie ci, ktorzty wczesniej poddali sie medialnej papce, ale na szczescie oczy im sie otworzyly.....innych, ktorzy mogli by powiedziedziec cos zupelnie innego niz pokazano w filmie,po prostu nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie taki sens jest wypowiedzi komorowskiego, skoro Prezydent dostal ustawe 9 kwietnia to kiedy mial ja odeslac do TK? no mondrusie posmiejcie sie teraz:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kancelaria miała ich od metra. A na dodatek jeszcze ten bałagan, brak organizacji w nadawaniu tytułów, stopni generalskich, nominacji sędziowskich.....łooooo jesssssu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghsadf
Magdalkenka, nie słyszałaś bo stałaś pod pałacem i nie widziałaś co pokazują w TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghsadf
PiS się boi, dlatego afara z IPN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już się pogubiłam. Nie wiele rozumiem z wypowiedzi osób, które tylko się wyzywają. Anouk powiedziałaś,że "niektórzy lubią robić z siebie głupków" być może. Anouk, Iftar, Obywatel, Shatyn i inni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn co z tym twoim ojcem
ile lat siedział w pierdlu ??? pewnie wytatuowany jak choinka wyszedł. :) A przeprosił babkę klozetową ???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupotę komuchów liczy się
następująco : 10 niesiołów to najwyższa głupota. jeden niesioł to 10 palikotów, jeden palikot to 10 donków matołków a jeden donek matołek to 10 bronków wiochmenów. Shatyn za swoją głupote otrzymuje 3 niesioły, Obywatel z białorusi 1 niesioł i 8 palikotów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×