Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Gość R.u17xD
Wystarczy włączyć http://vsevidno.com/vipozi.html i odrazu będziecie wiedzieć ile możecie pożyć, paląc, nie paląc, pijąc czy bóg wie co, -osobiście w to nie wierze bo według wyniku pożyje jeszcze trzynaście lat a mam dopiero siedemnaście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R.u17xD
Wystarczy włączyć http://vsevidno.com/vipozi.html kalkulator śmierci i odrazu będziecie wiedzieć ile możecie pożyć, paląc, nie paląc, pijąc czy bóg wie co, -osobiście w to nie wierze bo według wyniku pożyje jeszcze trzynaście lat a mam dopiero siedemnaście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mogłabyś pomarańczo odpuścić sobie ten temat i nie zaśmiecać nam tymi bzdurami topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R.u17xD
pewnie bym mogła ;d pzdr dla forumowiczów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość planette
dziwne jakies tu nicki macie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w gliwicach juz od jakiegos czasu nie robi sie w donaldzie urodzin,teraz w modzie jest alegra i capela play taki bezpieczny plac zabaw pod dachem,wypuszczasz dzieci i niech szaleja,maja tam poczestunek a rodzice kawe i ciacho,a ostatnio moja cora byla u kolezanki na urodzinach w kinie,najpierw cos ogladali,a potem przeszli do sali zabaw bawic sie i na poczestunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
planette dziwne jakies tu nicki macie" i kto to mówi:) lorika pożegnała sie ładnie to ja ładnie sie przywitam Dzień Dobry :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie zastanawiam gdzie ci nasi nowi rzucający palenie odezwijcie sie, powiedzcie jak wam idzie czy juz polegliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Boze jaki ja mam zwariowany czas do swiat co tydzien jakies dzieci maja urodziny nic dla siebie kazda sobot ado 18 grudnia zajeta :( kongo ale damy rade no wlasnie co z nowicjuszami ?? czyzby polegli na polu walki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie polegli nowicjusze, albo tak dobrze im idzie że o nas zapomnieli. Ja tez mam teraz bardzo napięty grafik szkoła, zaliczenia, praca dom , nauka aj za krótkie dni są jak dla mnie. Pocieszam sie że nie ja pierwsza i nie ostatnia i jakoś dam sobie radę studiować, pracować i dom prowadzić. Cieszę sie że syn duży rozumię że mama ma mniej czasu. Duma nas (mnie i męża) rozpiera, ż eza kilka dni dwa lata minie jak pachniemy jak trafiłam przez przypadek na ten topik i zazdrościłąm, i dołączyłam ja do Was a maż ze mną przestał palić. Już dzis zapraszam na imprezke. życzę spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ta ja witam Was z samiutkiego ranka. U nas bardzo, ale to bardzo deszczowego brrrrrrrrrrrrr. Mi się szykuje imprezka w sobotę, będą palacze jak zwykle na balkonie! W taką pogodę nałogi nie odpuszczają. Dobrze , że mam balkon. Miłego życzę WSZYSTKIM, spokojnego słonecznego i pachnącego 🌻 weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamuska ale ty ranny ptaszek jestes ja na szczescie ide na imprezke dla dzieci a rodzice tych dzieci nie pala ale za tydzien mam u siebie w domu impreze i niestety 2 osoby palace w tym moja siora i boje sie ze znowu bedzie co 5 minut pytala czy nie zapale i czy nadal nie pale a niestety z nia najczesciej lamie abstynencje szczegolnie po kilku glebszych ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety celu nie osiągnęlam musialam zmienic date bo przez tydzien 5 czy 4 kg nie schudne ;( trudno najwazniejsze ze nie pale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje! ja również rzucilam 2 lata temu i teraz czuje sie wolna a co najwazniejsze nie pachne juz dymem i papierosamia a moimi ulubionymi perfumami Diamonds Armaniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje! tez rzucilam 2 l. temu i czuje sie wolna, a co najwazniejsze nie pachne juz dymem i papierosami a moimi ulubionymi perfumami "Diamonds" Armaniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio i zapraszam na kawe/herbate :) W taki jesienny ponury dzien - tak jest przynajmniej u mnie - cieply napitek smakuje wyjatkowo dobrze :D Gratuluje wszystkim rocznic BP, a rzucajacym zycze wytrwalosci w rzucaniu :) Naprawde warto sie pomeczyc! To pisalam ja, Grace R, ktora ma za kilka dni dziesiata miesiecznice BP (kiedy to zlecialo???!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu pusto w weekend :) ja juz po imprezce dzieciecej bylo super wyszalalam sie bo to byla impreza na placu zabaw takim duzym loppys word fajowo szaleli i dorosli i dzieci milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski dodob 🌼 pusto dziś pusto ja już tez po glosowaniu :D wszystkim co nas po cichu podczytuja 🌼 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć poniedziałkowo. Impreza się udała trochę kołowrotna byłam, ale żadnego kaca nie było no i dalej pachnę. Miłego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale puchy w weekend ... faktycznie jakoś wszyscy albo imprezowali albo spali pewnie ;) Ja byłem w Warszawie na weekend u znajomych ;) A tak sobie pojechaliśmy odwiedzić ich i stolicę :) Wawa jest ładna ale jakos taka duża i straszny w niej chaos Wyjazd to czysty spontan , pomysł jedziemy ? i my pojechali , było whisky i gin z tonickiem , czysta i wino ;) nie mieszałem bo w niedziele trzeba było wracac ... raczej delikatnie ale ogólnie bardzo miły pobyt :) pozdrawiam Maje i jej faceta :) 🖐️ wstawać śpiochy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witajcie halo pobudka czy wszystcy zapracowani czy jeszcze zaspani ;) ja mam jutro synka roczek jejku jak to zleciało niestety nadal nie mam prezentu jutro cos musze wymyśleć za to starszemu kupilismy na mikołaja ps3 ale bedzie szalenstwo :) jeszcze tylko lego z indiana jones i syn jeden zalatwiony ;) bo juz swiateczne zakupy czas zaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regresku ratuj--gdzie w moim autku jest tylni przeciwmgielny???,bo nie swieci a za cholere nie wiem gdze tego szukac,,, a rozrzad caly mial wymieniany wszystko znaczy sie przy przebiegu 140 tys,to teraz przy jakim powinnam to zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez chce fajki rzucic
smutno mi,bo sie nie udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochani:) Ja weekend prawie jak zawsze pracujący miałam i ludzi dużo,więc i czasu nie było na kafe...Ale za to w piątek i sobotę zamirzam sobie odbić i planuje mi się naprawdę cudowny week:)trzymajcie kciuki oby się udało!Bo oczywiście w niedzielę do pracy... Regres---Wawa też mi się podoba,ale masz rację,tak na chwilę tylko:) Co do alko to kochani powiem Wam,że nie piję już od roku albo ponad-leki nie pozwalają,ale wcale nawet nie mam ochoty:) Zima nam się zbliża podobno?😠... heh,dobrej nocki,ja mam prochy jakieś nasenne,więc może w końcu się dziś wyśpię.....buziole kochani....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no śpią wszyscy nadal :P Aga tylny przeciwmgielny masz prawdopodobnie na dole tylnej lampy z jednej strony , najprawdopodobniej jest to lewa lampa na samym dole ( tzn żarówka ) to jest osobna żarówka i powinna świecić tylko wtedy jak ją załączysz osobnym przyciskiem w aucie :) u mnie w aucie jest na samym dole klosza przeciw mgłowa lampa ide spać bo miałem w sumie ciezki dzien nara załoga 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani to ja się przywitam bp. i listę podpisuję swoimi pachnącymi łapkami. tez chce fajki rzucic - mi też się nie udawało, a jednak nie palę. Musisz bardzo tego chcieć, wtedy napewno ci się uda. Jeśli upadniesz wstawaj i walcz dalej , tak aż do skutku . Powodenia Choroba czwartej rano... ęO czwartej rano, jak pożar, budzi mnie ból. Wstaję. Czepiając się ścian wchodzę do łazienki. Watpię w istnienie Boga, dobrych ludzi, ciebie. Dzwonię do zegarynki. Jest.ę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witajcie dzis moj synek ma roczek ;) bedzie mala imprezka dziadkowo babciowa a w sobote ciotkowo wujkowa ;) wiec znowu zamieszanie ja zaszalałam w ten jesienno pochmurny dzien i kupilam perfumy a konto swiat jejku ja juz chyba z 3 tys. wydalam akonto swiat ;( biedny ten moj mikolaj i oczywiscie to mi baaaaaaaardzo humor poprawilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Oj.. dużo się działo w ten weekend..:) Ale już spokój, mam nadzieję:P Nie miałam czasu skrobnąc tutaj słówka:( Jesienno- pochmurna aura nie nastraja optymistycznie... marazm:) Nie wiem, ja Was, ale mnie przeraziła myśl o tym, że za miesiąc juz święta!!!! Potem Sylwester... i od nowa roczek..:) I obstawiam, że będziemy goscic tu wiele nowych twarzyczek, które wraz z wybiciem 12-tej godziny 31 grudnia zapragną być BP:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na bank Jovik zjawią sie nowi :) i dobrze :) byleby tylko trwali w swym postanowieniu :) a w ogóle to witam wszystkich 🖐️ dodob Najlepszego dla synka :) niech rośnie ku twojej uciesze :) coś mnie bierze chyba , bo jakiś katar mi sie w nozdrzach zbiera ;) Miłej pracy,Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×