Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Nie palę już 62 dni (+ 19g46m47s). Ilość niewypalonych papierosów: 1884. Będę żyć dłużej o 14 dni (+ 09g31m58s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1017,75 zł! Całuski dla wszystkich:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziuchna i jak ? była dobra waiadomosc na poczcie? :D witam wszystkich 🖐️ jeszcze dwa dni i weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich:-) Monamas, ale Ci zazdroszczę:) Madziuchna ja ciebie pamiętam:)👄 Żabka brawo za tak pokaźny wynik:) Regres aha ktoś w tym roku miał ślub, a gdzie zaproszenia?:-D Gengala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia🌻 Sądny dzień jak tam bałagan? znośny!:-) aliyah33 witam w naszym gronie:-) pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znosny.po montazu drzwi ogarnelam chalpe,ale jutro od rana zaczynam malowac wiec zas naswinie,a po poludniu przywioza meble i kolejny bajzel bedzie,bo beda w kawalkach :/ do skladania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🖐️ zabka 🌼 moje gratulacje :D za mały jubileusz 2 pachnące miesiące BP 🌼 🌼 BP madziuchna 04 🌼 jesteśmy w takiej samej sytuacji co chodzi o kręgosłup i w moim przypadku tylko operacja na którą jeszcze nie mogę się zdecydować aliyach mile jesteś tu widziany jak możesz to napisz cos o sobie za potrzebujących trzymam 2 wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki bp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) grzesław----ja też zazdroszczę monomas i tych przygotowań,i wogule :( ale może kiedyś,jak spotkam "normalnego" mężczyznę??? to też będa przygotowania :):) albo i nie :(:( aj dziwny ten świat :(:( tego co bym chciała to są przeszkody do naszego szczęścia :( a trafia sie zawsze jakaś trutka :(:( bleble (beksa) zlosliwiec----ja już wszystko wiem co do operacji...będą mnie ciąć prawdopodobnie od przodu czyli od strony strun glosowych-gardła,oczywiście mogą byc komplikacje ale ja chcemieć to za sobą by móc normalnie funkcjonować....własnie widziąlam kilkanascie osób po operacji i udanej!!! ale wyglądali jak z psychiatryka tzn.mieli po zawijane nogi w kostkach i na rękcach w nadgarstkach by nie powstały obrzęki itd.nienamawiam Cię do operacji to musi być Twoja decyzja ale jak cos mogę Ci pomóc to pisz :):):) będzie dobrze bo musi byc...udało nam się nie palić to i uda nam się naprawić krępelek haha :):) przecie jesteśmy silną załogą :):) sądny---3lata temu malowałam więć wiem cos na ten temat :) ale mi się udąlo 4 dni wyjęte z zyciorysu ale efekt piekny :):) aż miło mieszkać... regresku----to nie ta informacja na którą czekam..więc musze poczekać dalej :( a wczorajszy list? no coż złożyłam skargę na Pocztę bo zaginoł mi list polecony więć prosiłam o wytłumaczennie sprawy i okazało se że tam gdzie wysyłałam maja pierdolnik bo odebrali i nawet mam nazwisko Pani która odebrała list a mi ściemniała że niedostali mojego listu (list urzędowy) więc zwracam honor Poczcie :):):):):) żabka---niełam się...ale jakaś dziś deprecha mnie atakowała w pracy,ale kolega mi naprawił humorek :):) dziękuję mu zato :):):) dlatego posylam Ci pozytywną energie :):):) i uszy do góry maleńka :):) aha dla tych co trzymają zamnie kciuki na studiach zaliczylam psychologię w sobotę dowiem się na jaką ocenę :) papa...do zobaczenia niebawem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka 🌼 jeżeli ci to pomoże to sobie popłacz żaden wstyd :D tak jak moja córuś siedzi i płacze pytam się jej, czemu płaczesz a ona mi odpowiada, bo mi się chce popłakać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Witam pachnąco:) Kochani, potrzebuje tej książki Alana jakiegos tam, w wersji elektronicznej:) Kto ma? Prosze na mój mail, jak sie znajdzie chetny:D nikolic@poczta.onet.pl Pozdrawiam Was wszystkich, bez wyjątku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnosc jest pojeciem wzglednym Madziuchna ja jutro od rana startuje z sufitami,zaczne od najgorszego czyli od pokoju dziewczyn,co mnie podkusilo zeby takie kasetony u nich polozyc,no chuba cos na oczach mialam ;/ ale przy zyciu trzyma mnie mysl ze jak skoncze i juz to odchoruje to bede mogla w pelni cieszyc sie zamierzonym efektem :) Zaba----no dwa miechy to duzo i nie rycz tylko sie ciesz,a nie zmarnuj tego czasu,szkoda by bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądny----skończyły mi sie darmówki i karta :(:( 3mam kciuki za Ciebie :):) za Twoja pracę :):) i jestem z Toba :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Sądny, normalny jest tylko Pan Bóg, my wszyscy mamy jakieś wady i trudno nas nazwać normalnymi, bo każda/każdy z nas ma jakieś odchyły, bo jesteśmy tylko ziemianami:) Przypomina mnie się ze szkoły "gwinty dzielimy na normalne i drobnozwojowe.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochani wypijam kawke, zeby sie obudzic i startuje z sufitami,az sie boje tego jednego pokoju.Przy kolejnym remoncie musze pomyslec zeby inne kasetony albo cos tam przykleic,bo te sa okrutne do malowania.Szafe wczoraj kupilam :) przywioza, wniosa i zmontuja w poniedzialek,oczywiscie za odpowiednia oplata.W zyciu nawet w morde za darmo nie dostaniesz ;) Regresku----------pobladzilam w Ikei i na kawke nie dotarlam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Żabko:) 🌻🌻🌻 za te 2 m-ce BP!!! Minął smutek? 🌻Aliyah To super,że dołączasz do niepalących:)witaj:) 🌻Madziuchna "będzie dobrze bo musi byc...udało nam się nie palić to i uda nam się naprawić krępelek haha przecie jesteśmy silną załogą " i tak trzymać! Brawo za zaliczenie:) 🌻Regres Jeszcze parę godzin i weekend.Pogoda dopisuje,tylko tak szybko słoneczko ucieka od nas,że nie ma kiedy wybrać się na długi spacer,a w lesie jest pięknie,kolorowo i pachnąco. 🌻Sądny Dzień Dzielna dziewczyna jesteś (ten remont):) 🌻Grzesław Ja jeszcze bałaganu nie mam,bo czekam na meble,które robi mój luby i wtedy bierzemy się za pokój dzieci.Więc Sądny będzie po,a ja zacznę.;) 🌻Złośliwiec:) 🌻Jovik:) Byłam na rodzinnym spotkaniu we wtorek i tylko raz przeleciała mi malutka myśl o lampce wina i papierosku...Byłaby to tylko powtórka z poprzednich lat i miesięcy,więc zgodnie z przyjętym przeze mnie zwyczajem pognałam te myśli do stu diabłów. No cóż,trzeba się pilnować,ale teraz to nie jest takie trudne.Wolałam zjeść kawał ciacha,jak babki szły na fajurkę.Zresztą jestem z siebie dumna,że nie palę.Umiem żyć BP i to jest najpiękniejsze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia--------dzieki za slowa otuchy :) pocieszam sie tym ze jak ostatnio poprosilam bylego meza o pomoc to mialam wszystko wymalowane,lacznie z komputerem,wsciekla bylam jak osa.Niektorzy moga pamietac ta historie z tamtej czesci topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien no fakt w ikei można pobładzić :) @gusia POGODA JEST PIEKNA :) ISTNA WIOSNA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlaśnie wróciłam z pracy :( @gusia----dziękuję kochanie...🌻 sądny---jak tam malowanie 🌻 jovik---niema za co 🌻 regres,zlosliwiec---- 👄 grzesław----osróbkach mi sie podoba 🌻 i dla reszty niewymienionych osóbek 🌻 ja spadam pod prysznic i do łóżeczka bo jutro szkoła i wykłady :D miłego wieczorku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :):):) Miłej soboty🌻🌻🌻 Bo nie palić,to coś pięknego❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przywitam się zostawię licznik Nie palę już 65 dni (+ 11g55m24s). Ilość niewypalonych papierosów: 1964. Będę żyć dłużej o 15 dni (+ 00g13m56s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1061,04 zł! I lecę gotować dietetyczny obiad. Dziękuję że jesteście ze mną i nie pozwalacie mi się zadołować na śmierć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×