Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZAPŁODNIŁAM SIĘ STRZYKAWKĄ!!

ZAPŁODNIŁAM SIE STRZYKAWKĄ!!!

Polecane posty

Gość bzubzu
U mnie też jedna kreska , nie martw się Teztakchcee..... Często lesbijki zapladniaja się w ten sposób ,biorę od dawcy spermę w strzykawce,który czeka w pokoju obok. Na YouTube jest mnóstwo filmów , wpisz sobie inseminacja domowa ,po ang.wpisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chciałam zapytać ale już ktoś
zapytał przede mną. Do bzubzu: jak wytłumaczysz facetowi niepokalane poczęcie skoro z tego co można wywnioskować robisz mu tylko lody, no przecież najgłupszy kretyn nawet nie uwierzy w taką ciążę!!!! Proszę cię napisz jak zamierzasz to wytłumaczyć jeśli zajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzubzu
Nie robię tylko lodów .... ;) to by było głupie bo nie było by nawet jak sklamac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze teraz jak mi sie rozreguluje cykl i wszystko sie pomiesza to bede miała problem z dojsciem kiedy następują u mnie dni płodne i owulacja...bede musiała mocno sie obserwować śluz temperatura i w ogóle...ehh zawsze pod górke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aha bo wywnioskowałam to z teg
że piszesz że łapiesz spermę do buzi i lecisz do łazienki więc myślę sobie: jak ten facet uwierzy w ciążę skoro nawet spermy nie było w pochwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiele osób mówi mi ze brakiem @ jest to ze luty był krótkim miesiącem i dlatego mi sie przesunął a ja sie z tym nie zgadzam bo np w grudniu dostałam 30 czyli jakby nie patrzeć wszedł mi na styczeń a w styczniu i tak dostałam normalnie tak jak powinnam...ja to juz normalnie zrobiłam sie od tego wszystkiego głupia i nie wiem co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupiłam sobie na allegro testy owulacyjne i bede próbowała dalej :) oczywiscie jezeli sie nie uda to trudno chodz nie ukrywam ze byłabym bardzo szczesliwa gdyby sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lcolcfvp
Ja pierdole, albo jesteście desperatkami albo pojebane:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzubzu
A ja zaczynam mierzyć temperaturę ,korzystam też z dwóch kalendarzy pon. Każdy pokazuje inaczej. Muszę się starać przez 7 dni z przerwami ponieważ mam nie regularne cykle 26 28 i 31 i to różnie wychodzi . Trochę tego dużo ale na te 7 wkońcu musi raz zaskoczyć :) nie będzie łatwo,też myślę o testach owulacyjnych ale jak z nimi jest to nie wiem , one chyba pokazują że jest jej brak a gdy pokażą że już jest to co z tego skoro trzeba się starać ok 2 dni przed owulka bo plemniki żeby być zdolne do zapłodnienia muszą dojrzeć w macicy (kapytacja) a zajmuje im to ok 2 dni, więc test pokaże owulacji która trwa około 6 godzin i to może być już za późno......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzubzu
Aha..... To nie wnioskuj no chyba że potrzebujesz rady, są różne sposoby. A to że o nich nie pisałam nie znaczy że nie próbowałam. Teztakchcee to ty jeszcze nie masz okresu? Ja się czuję jakbym zaraz miała dostać i już sama nie wiem znów będzie za wczesne,ale w sumie szybciej do owulacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niestety jeszcze nie mam...Bardzo bolą mnie piersi i brzuch pobolewa ale to pewnie dlatego ze napewno w koncu dostane wkurza mnie to czekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzubzu
teztakchcee Wiesz mnie już to chamsko zaczyna boleć,a miałam tyle nadziei,za bardzo się nakręciłam.Miałam kiedyś podobnie jak ty ,tak się wtedy nakręciłam że mi się okres spóźnił ponad 14dni!!! Testy robiłam bete robiłam.Zaczęłam plamić i poleciałam do ginekologa a on mi mówi że ja teraz mam owulacje że to plamienie owulacyjne , to juz był 45....dzień cyklu! No ale zdarza się.... może miałam wtedy dwie owulki:p Nie będę wnikać... Musimy jakoś na privie pogadać bo tu nie ma co........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzubzu
Monia.1987@gazeta.pl teztakchcee napisz jak cos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ! Terenia !
a czemu nomalnie nie odbedziecie stosunku z jakims mezczyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzubzu
Heh to znajdź takiego-w tych czasach! Gdzie facet się boi o pracę o szkołę o wszystko...Kiedyś były inne czasy teraz dzieci się rodzą coraz później. A ja już dłużej czekać nie mogę. Chcę z nim nie chcę z innym,gdyby mnie zostawił poradziła bym Sobie i nie chcę z pierwszym lepszym. Kobiecie pare razy w życiu włącza się instynkt macierzyński, ja już mam bardzo silny mój partner niestety nie,przerażony całym światem pewnie nigdy go nie odczuje,dopiero po fakcie i zrozumie. Trzeba trochę pomyśleć jak facet żeby wiedzieć co czują... Boją się są gorszymi tchórzami od kobiet czasami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efefdssaa
a nie lepiej isc na jakieś disco czy cos i tam sobie przygruchać na 1 noc kogoś? I wszystko odbedzie się naturalnie. Skoro mąż nie chce to z innym sobie zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzubzu
Zdrady bym się nie dopuściła chyba za nisko mnie cenisz? Zresztą każdy mierzy własną miarą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzubzu masz racje zacznijmy pisać na privie bo tutaj co niektórzy gówno wiedzą a sie wcinają jakby byli jakimiś świętoszkami i najmądrzejszymi ludźmi na świecie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezabeza
cześć dziewczyny, czy ktoś tu jeszcze zagląda? mój instynkt macierzyński odezwał się już wiele lat temu, ale teraz chyba osiągnęłam szczyt :) poważnie myślę o zapłodnieniu strzykawką i fajnie byłoby mieć wsparcie osób, które to rozumieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
egoistką jestes TY i wszytskie inne dziewczyny kombinujące jak wrobić faceta w dzieciaka. Jeśli facet nie chce dziecka, nie możesz tak robić. Albo pogódź się z tym, że nie będziesz miała dziecka, albo zmień partnera na takiego, który też chcę mieć dzieci. Takie sposoby to szczyt głupoty, i na miejscu faceta gdybym dowiedziała się, żemoja partnerka próbuje wrobić mnie w dziecko (gdy wprost mówię, że nie chcę) zostawiłabym ją od razu, a na miejscu sądu nie przyznała alimentów Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dziala i mozna tak zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się za pierwszym razem nie udało. Czekam na następną owulację. A jak wasze efekty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyxyxyxx
Wczoraj pod nieuwagę ukochanego nabrałam sporą ilość spermy na palec i wsadziłam ale nie głęboko, cykle mam co 30 dni zrobiłam to w dni płodne.. ciekawe czy się uda. Bardzo chcialabym mieć dzidziusia z moim TŻ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety druga owulacja nie udana.Dostalam @ 17 cyklu z niewiadomych przyczyn. Myslalam ze to implantacja zarodkowa,więc zrobiłem badanie krwi,ale niestety wynik negatywny. zaczynam wątpić w takie możliwości zapłodnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Ewuni
Ja rozumiem kobiete u której chęć posiadania dziecka staje się tak ogromna że może posunąć się do załodnienia strzykawką Uważam ze to kobieta powinna mieć oststeczny głos czy chce dziecka czy nie bo to na nas w większości spadają obowiązki zwizane z macierzyństwem Pamiętajcie tylko ze facet powinien się o tym dowiedzieć nawet po czasie a wy nie możecie oczekiwać że przy was zostanie Jeśli zostanie to cudownie ale ma prawo zerwać wszystkie kontakty i nie płacić żadnych alimentów Jeśli podejmujecie taką decyzja jak zapłodnienie strzykawką to musicie umieć się same utrzymać i stworzyć warunki tak poczętemu dziecku SAMODZIELNIE bez pomocy faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny , wspolczucje takich parterow. Mam pytanie - jesli wam sie uda ten dziwny sposob zajscia w ciaze to wiadomo napier wielka radosc ale czy nie bedziecie mialay wyrzutow sumienia do konca zycia ze oszukalyscie swoich partnerow? Macie m zamiar kiedykolwiek wyawic jak doszlo do zaplodnienia czy chcecie wiecznie zyc w klamstwie? Nie wiem jak silna trzeba miec psychike zeby zataic cos tak istotnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forum nie dotyczy wyrzutów sumienia tylko technicznej możliwości. Ja kocham swojego męża. Jesteśmy ze sobą bardzo długo. Na razie mi się nie udało, ale jeśli miałabym podjąć wybór, być samotną matką, a kobietą która nigdy nie miała dziecka przez męża, to wybiorę pierwszą opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja powiem ze współczuje każdej kobiecie której facet zajmuje czas, a celem jedynym związku jest zbiorowa masturbacja i psi ogon. tak wiecie co to znaczy? ze liczy sie seks a zamiast dzieci woli miec psy! celem rodziny są dzieci a jak nie chce dzieci to niech lepiej siedzi sam sobiie sobek i nie zawraca d**y i czasu innym dziewczynom, chyba ze znajdzie kolejne podobne sobie dziwadło. celem człowieka jest prokreacja i rodzina, a jak nie macie takiej potrzeby to lepiej nie zakladajcie rodzin. pies dzieci nie zastąpi. a potem takie historie jak ta tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×