Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZAPŁODNIŁAM SIĘ STRZYKAWKĄ!!

ZAPŁODNIŁAM SIE STRZYKAWKĄ!!!

Polecane posty

Gość gość
Aga47 napisz mi proszę jak dokładnie to zrobilas i czy używałas testów owulacyjnych? Bo ja tak próbuje od dłuższego czasu i nic... gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 47aga
Cześć ja używałam testów owulacyjnych kupiłam spora ilość przez internet jeśli chodzi o sposób to parę postów wyżej "dawca" udostępnił link tam znajdziesz wszystkie informacje, ja zrobiłam tak ze wszystkimi szczegółami, mój mąż po wszystkim prawie od razu zasypia jak kamień więc nie miałam kłopotu z, że tak powiem dokończeniem starań. Uzywalismy prezerwatyw więc z pozyskaniem materiału nie było większego problemu Wcześniej próbowałam zaaplikować nasienie od razu w łazience na stojąco ale to nie dało rezultatu tak więc naprawdę polecam ten link no i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 47aga
Przepraszam to inny użytkownik podał ten link nie "dawca" tylko któryś z gości podam Ci go jakbyś niemogla nalezc https://hdawca. wordpress. com/2014/07/0inacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to starego cepa sobie wzięłaś, wariatka z trupem do łóżka idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 47aga
Jasne bo większość facetów po seksie prowadzi długie konwersacje z partnerka facet jest już tak zbudowany co poradzisz to słabsza płeć, a jak chcesz wiedzieć to mój mąż jest młodszy odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej AGA, nie bajeruj z tą strzykawką, a to że wzięłaś spermę męża z prezerwatywy to świadczy tylko o tym że nie znasz tematu, otóż prawda jest taka że w prezerwatywie są środki plemnikobójcze, bakteriobójcze lub inne środki chemiczne a one na pewno nie są korzystne dla plemników, tak że lepiej bzykaj się z mężem albo jak mąż nie może Cię zapłodnić to spróbuj z kochankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 47aga
Ty gościu za to jesteś osobą wybitnie zorientowana w temacie, otóż dla twojej wiadomości środki plemnikobujcze Są stosowanetylko w niektórych prezerwatywa jako dodatkowe zabezpieczenie jakbyś kiedyś widziała na oczy prezerwatywy to poczytaj ulotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AGA, przedmówca ma rację, w każdej prezerwatywie jest chemia która wpływa niekorzystnie na plemniki i wstrzykiwanie sobie czegoś takiego mija się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 47aga
Ok nie wierzycie? Nie musicie ja nie muszę nikomu niczego udowadniać ja wiem że jestem w ciąży i wiem jak to się stało dziele się moim doświadczeniem z innymi zdesperowanymi dziewczynami bo wiem co przeżywają, mnie się udalo i chyba nie tylko mnie skoro istnieje ten wątek na forum i jak poczytajcie poprzednie posty znajdziecie inne dziewczyny które tak zaszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
47aga możemy popisać na priv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beata-83@web.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ne wierzę w to co czytam... co za stos bzdur...zapłodnić się strzykawką spermą z prezerwatywy...??? Teoretycznie to możliwe ale w praktyce.... współczuję tym co uwierzyły i praktykują :))))))))))) może i przez deskę w wc będziecie zachodzić:))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGUSIA 48
Masz rację przedmówco, różne są sposoby zapłodnienia a najwięcej tych bzdurnych ze strzykawką, kiedyś się mówiło że wojsko maszerowało przez wieś i dziewczyny pozachodziły w ciążę, prawda to czy fałsz hi hi hi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nikogo nie będe rozliczac z kim spi ale czy zdajecie sobie sprawę że ma że dziecko zachorować , będą potrzebne np badania dna i skoro wasi mężowie bądz partnerzy wierzą ze to ich dzieci jak zareaguja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 47aga
Jak to ludziom ciężko uwierzyć w czyjeś szczęście, a może próbujecie mi wmówić niepokalane poczęcie? Wierzcie sobie w co chcecie. Jak żałosny i upokarzajacy jest sposób jaki zastosowałem nie musicie mi mówić sama wiem to najlepiej ale czasem kobieta pragnie dziecka tak bardzo że nic innego się nie liczy i uwierzcie widok dwóch kresek na teście sprawia że zapomina się o wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinkusiia
Bardzo chcę mieć dziecka ale mój chłopak unika tego i wie jak pilnować. Co mam zrobić ??? Hmm ... jak wy robicie to ? Poradźcie mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kar33lina
Mysle ze jak nie ma wyjcia to kazda metoda jest dobra. Mam 32 lata jestem z mezem 10 lat nie zabezpieczamy sie w zaden sposob. Ja bardzo pragne dziecka ale od 5 lat slysze za rok za rok jeszcze nie ma willi z basenem i mercedesa. Nie zostalo mi dozo czasu. I w czoraj wszczyknelam sobie sperme szczykawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo, za dużo bzdur czytasz koleżanko, pamiętaj o jednym, jeśli facet nie chce mieć z Tobą dzieci i przez 5 lat karmi Cię bzdurami materialnymi to może być jego problem, może on nie może mieć dzieci i tylko udaje że panuje nad sytuacją i dąży do materialnego zabezpieczenia na całe życie, albo nie zależy mu na Tobie i Twoim spełnieniu w roli matki, ale naprawdę nie wierz w te bzdury ze strzykawką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 47aga
Zgadzam się że każda metoda jest dobra jeżeli tylko jesteście gotowe na wszystkie konsekwencje bo jak facet się dowie o ciąży może różnie zareagowac, no i wytrwałości dziewczyny bo prawie napewno nie uda się za pierwszym razem trzeba też podejść do tego że tak powiem"profesjonalnie" trzeba wiedzieć dokładnie kiedy jest ten dzień ale naprawdę warto ją właśnie dwa tygodnie temu miałam pierwsze Usg i widziałam swoje maleństwo czas leci tak szybko to już 15ty tydzień i już całkiem nie pamiętam jakie to bylo trudne teraz to już nie ważne już mam to za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syn johana johansson
ja bym ci zasadzil 7 razy to masz spoxa a ten opa z niemiec niech spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj sasiad mu dluga strzykawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam długą i grubą strzykawkę i chętnie Ci nią wstrzyknę swój najlepszy produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa37
Oczywiscie ze metoda ze strzykawka dziala. Tez tak zrobilam i obecnie jestem w 12 tygodniu ciazy :-D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga47
Gratulacje u mnie to juz 25 tydz.na ostatnim USG lekarka powiedziala ze to chlopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście chore i to rozpowszechniacie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa37
Cudownie Aga! Tez licze na to, ze bedziemy mieli chlopca. Moj partner bardzo o nim marzy. A ty GOSCIU sie nie wcinaj, bo ta metoda jest swietna alternatywa dla kobiet, ktorych mezczyzni ani mysla brac sie do roboty. Jak przeszkadza Ci lub nie odpowiada to, co piszemy to sie nie udzielaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, ale nie chce się wcale wcinać między Was, tylko mam pytanie, to Wy tak robicie z powodu braku aktywności męża a nie z powodu jakichś dysfunkcji organizmu??????????????? jeśli tak to jeszcze raz ''SORRY'' bo to zmienia wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga47
Widzisz gosciu bo problem polega na tym ze syty glodnego nie zrozumie ,bo jezeli kobieta desperacko pragnie dziecka a na drodze do szczescia staje jej stan zdrowia to nikt sie nie dziwi ze bedzie sie chwytala wszystkich mozliwych metod of kuracji hormonalnych przez inseminacje do invitro a nawet surygatki ,ze jej partner staje sie dla niej samcem rozplodowym ktory przedewszystkim ma ja zaplodnic I to jest OK ,ale jezeli kobieta desperacko pragnie dziecka a na drodze do szczescia staje jej niezdecydowanie jej partnera to on a juz nie moze walczyc o swoje szczescia bo wtedy jest chora degeneratka pragnienie dziecka jest takie samo w obu przypadkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej aga 47. ja nikogo nie osądzam, ale uważam że lepiej zmienić partnera i razem cieszyć się szczęściem jakim jest macierzyństwo, razem cieszyć się z dziecka i jego rozwoju, a po co Ci taki partner dla którego tylko on sam jest ważny a Ty jesteś tylko drugą osobą w domu do prac codziennych i zaspokajania jego samczego popędu seksualnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×