Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZAPŁODNIŁAM SIĘ STRZYKAWKĄ!!

ZAPŁODNIŁAM SIE STRZYKAWKĄ!!!

Polecane posty

Gość gość
autorka co założyła temat ma dziecko ? nie chciało mi się czytać już .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby któraś z Pań potrzebowała pomocy, albo chaciała zostać mamą i potrzebowała partnera zapraszam do kontaktu: l_luczko@wp.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż nie mógł mnie zapłodnić przez 4 lata, ale na wczasach poznałam fajnego młodego chłopaka, rżnął mnie przez cały tydzień, po kryjomu oczywiście, zlewał się po kilka razy, wróciłam w ciąży, urodziłam ślicznego synka a mąż jest dumny z tego że się sprawdził jako mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawca123
Do przedmówczyni: jeśli chciałaś połączyć przyjemne z pożytecznym to można i tak. Do zajścia w ciążę nie potrzeba ani uprawiać seksu, ani "zlewać się po kilka razy". Wystarczy raz dziennie zrobić sobie inseminację nasieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos tu zaglada? tydzien temu i ja sprobowalam... czekam na efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAARCIA
jeżeli to co piszecie to prawda, to weźcie pod uwagę,że faceci też do waszych postów mają wgląd. zdradzacie swoje plany, a co za tym idzie mogą wyczuć pismo nosem i kontrolować wasze "ruchy". jestem w sumie ciekawa czy choć w paru procentach coś z tego jest prawdą, bo nie chce mi się wierzyć, że o tak intymnych sprawach można się wypowiadać na forum ogólnodostępnym, nie wierze w ciąże ze strzykawek, bo jest wiele barier aby mogło to byc realne, np. temperatura po za ustrojem niekorzystna, ciśnienie ze strzykawki a wytrysk z penisa, środki plemnikobójcze a czas po jakim się wstrzyknie sperme ze strzykawki, to są bajki, niech się znajdzie dziewczyna która to opiszą, to uwierzę, podajcie wasze przypadaki jak to jest możliwe,bo coś nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tą strzykawką to jedna wielka lipa, ktoś ma fantazję, może jeszcze powie że zobaczyła dziadka slipy i zaszła w ciążę, a to że dziewczyny dały się zapłodnić komuś po cichu to nic nowego, przecież stosunki pozamałżeńskie od zawsze były i będą, tak że ciąża jest możliwa, a tu piszą dlatego że są anonimowe i mamy społeczeństwo bardziej otwarte niż 30 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest poniżej godności ludzkiej.... jesteście chore .... to jest obrzydliwe i zboczone .... dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale za to jakie śmieszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość122
A ja tak spróbowałam i czekam na efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co się wygłupiacie, a nie lepiej dyskretnie z obcym facet się puścić jak mąż nie może, mój mąż nie mógł mnie zapłodnić prze trzy lata, a ja tak zrobiłam dwa razy na wczasach z obcymi facetami i bez wiedzy męża oczywiście, mam dwóch ślicznych synów a mąż jest zachwycony nimi, uważa że spełnił się jako mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja próbowałam kilka razy ze strzykawka... niestety bez powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest zadna sciema mi naprawde sie udało w ten sposób,mam zdrowego synka radosnego dobrze sie rozwija.Chociaz jak byłam w ciazy mega sie bałam co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie jak to wszystko zrobic tzn jaka strzykawka itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie maz nie mogl dojsc bo za bardzo naciskalam ze chce dziecko i biedny sie strasowal,i spuscil sie do pojemniczka ja nasienie wciagnelam zwykla strzykawka z apteki ,i wpuscilam sobie majac nogi wysoko ,lezalam a nogi oparlam o oparcie kanapy,jak juz wpuscilam do wysoko trzymalam jeszcze tylek z pare minut .i udalo sie za pierwszym razem.mam cudownego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W którym dc wstrzyknęłaś sobie tą strzykawką i czy tylko raz podczas cyklu to zrobiłas ,mam zamiar spróbowac tym bardziej ze słyszałam wiele pozytywnych opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupilam sobie testy owulacyjne,fajna sprawa,przypominaja test ciazowy,zamowilam na allegro,sikalam na nie i jak pokazaly sie dwie kreski,to maz sie wzial do roboty i wstrzyknelam raz i jeszcze raz dwa dni pozniejno i udalo sie :),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu chcesz w taki sposob to zrobic?bo normalnie nie wychodzi czy jaka jest przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabe parametry jesli chodz o ruch, jedno dziecko juz mamy - przy słabych parametrach było 3 lata staran ale teraz znowu nie wychodzi wiec pomyślałam o tej metodzie. Czy sa tu osoby którym ta opcja pomogła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 47aga
Hej dziewczyny ja też próbuje w pierwszym cyklu mi nie wyszło bo źle odczytałem wyniki testów owulacyjnych teraz byłam ostrozniejsza czekam na rezultat za parę dni narazie wszystko wygląda obiecująco ale nie chce się nakręcić bo potem będę beczec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam kciuki,moj synek ma juz rok i 4 miesiace,rozwija sie elegancko,a nawet robi rzeczy ktore powinien robic jako dwu latek,takze urodzil mi sie geniusz przez ta metode :)powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 47aga
Dzięki będę robić test koło soboty to dam znać czy się udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny ja już kolejny cykl tak próbuje i nic... już sama nie wiem czy to ma sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 47aga
Cześć dziewczyny miałam dzisiaj testować ale uznałam że to jeszcze za wcześnie poczekam jeszcze dzień lub dwa. Z doświadczenia wiem że już 8-9 dzień po testy wychodziły mi dodatnie dlatego szykowalam się na sobotę ale wczoraj od rana bolał mnie brzuch wieczorem wszystko przeszło więc podejrzewam inplantacje temp. cały czas wysoka, może się udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 47aga
Cześć dziewczyny trochę to trwało zanim upewnilam się że mi się nie wydaje, że ta druga kreska naprawdę tam jest, że NAPRAWDE SIE UDALO!!!! Zrobiłam wszystko dokładnie tak jak to opisał dawca parę postów wyżej. Wszystkim podobnym do mnie desperatkom życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LILKA45
Gratuluję Ci sukcesu, jeśli oczywiście Ci się to udało, ale powiem tak szczerze jak kobieta kobiecie, obie wiemy że po 40-stce nasze pochwy już nie zawierają tak dużo wilgotnego śluzu jak wtedy gdy mamy 20 lat, a jak wiemy bez odpowiednio środowiska plemniki nie przedostaną się do jajników, nie stosowałam nigdy takiej metody, zawsze zachodziłam w ciąże po stosunku z mężem i dlatego uważam że to już ostatni gwizdek dla Ciebie i zabawa ze strzykawką jest tylko zabawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie aga47 udało ci sie czy nie bo tak dziwnie napisałaś i nie zrozumiałam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga47
Cześć dziewczyny po pierwsze 47 to nie jest mój wiek mam dopiero i aż 35lat i tak udało się, narazie ciaze potwierdziłem tylko testami, u nas kobiety w ciąży nie chodzą do ginekologa i nikt nie bada więc następnym potwierdzeniem będzie dopiero usg w 12tym tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super jezeli test jest pozytywny to jestes w ciazy, ciesze sie ze ci pomoglam,to ja pisalam pare postow wyzej,w takim razie moge juz sie wstepnie czuc cioci@ :),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×