Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa_strzyzewska15

Brak przyjaciół i znajomych !

Polecane posty

Gość catala36
Hej co u nas ? no cóż nic ciekawego jakoś tak ostatnio strasznie tęsknie za mężem :( wiecznie go nie ma , starzeje się bez niego 😭 nie lubię jego pracy !!!!!!!!!!!! spotykamy się średnio raz w tygodniu to stanowczo za mało :( no dobrze już sobie popłakałam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz się uśmiechnij :) to za jaki czas się zobaczycie? ja niestety nie miałam tyle szczęścia w miłości ale dochodzę do wniosku, że jeszcze całe życie przede mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
:) :) :) :) :) może jutro się zobaczymy kto wie ale za każdym razem gdy się widzimy już się martwię że następnego dnia mój misio będzie jechał dalej :( :( :( Abrakadabra oczywiście że cale życie przed Tobą :) na miłość nigdy nie jest za późno :) albo za wcześnie dopada Cie i już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) catala-rozumiem Cię, wprawadzie mój mąż wraca codzień do domu po pracy, ale jego czas pracy jest tak nienormowalny, że zwykle cały dzień jestem sama i widzimy się dopiero wieczorem, choć zdarzało się , ze wyjeżdzał do pracy i nie było go np 2 tyg...i też czasem dopada mnie tęsknota i przygnębienie, bo nawet nie ma do kogo zagadać i zwyczajne zmęczenie, że wszystko na mojej głowie... abrakadabro-a Ty masz rację, wszystko jeszcze przed Tobą:)ani się obejrzysz, a będzie ktoś obok, kto dla Ciebie wszystko...:) pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Wstawać śpiochy szkoda dnia :) :) :) a właściwie to nie szkoda bo od rana pada :( :( :( pozdrawiam i życzę dużo słoneczka bo z pewnością się przyda ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u mnie też pochmurno i zimno, brr nie lubię takiej pogody..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj na strychu sprzątałam jutro się chyba nie podniosę z wyrka a jutro basen dzieciom obiecałam nie wiem jak dam radę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! i znowu pochmurno i chłodno-abrakadabra-mam nadzieję, że w związku z planami basenowymi, u Ciebie pogoda jest ładniejsza-no chyba, że to basen kryty:)tak czy inaczej-miłego pluskania! Blaskiem chyba jednak gdzieś wyjechała:) catala-a co Ty dzisiaj porabiasz? bo ja mam kilka spraw do załatwienia, więc niedługo wybywam z domu-tylko kawkę dopiję i córę wyszykuję:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ dziewczeta:)wróciłam znad morza:)pogoda była super,byłam we władysławowie,ale z moim facetem znależliśmy takie miejsce.cudne jakby to było Haiti;).przezroczyta woda,zero fal,ławice rybek,no bajka:)opaleni na maxa:)tylko 4 dni byłam ,ale mozna tak naładować akumulatorki!że masakra.a i jeszcze jedno,opalałam sie topless,hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej :) Paladine nie zdradzaj nikomu gdzie ten zakątek niech to pozostanie Waszą słodką tajemnicą :) ciesze się że jesteś zadowolona z wyjazdu :) Lens ja dziś miałam bardzo rozjazdowy dzień pomykałam z rodzinką autkiem to tu to tam w końcu wylądowaliśmy w Toruniu gdzie kupiliśmy wszystko czego było nam potrzeba :) Abrakadabra mam nadzieje że wczorajsze sprzątanie nie odbiło sie na Twoim zdrowiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paladine to miałaś szczęście, że pogoda ci dopisała bo u nas nie za fajnie niestety :) catala trochę się odbiło kaszel mam do dziś ale jestem bardzo z siebie dumna, że dałam radę oczywiście bez córeczek nie dałabym rady :) lens tak to basen kryty ze zjeżdżalniami i jakuzi więc naprawdę super się z córami bawiłyśmy i na pewno często będziemy to powtarzać :) pozdrawiam was wszystkie gorąco :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich gorąco i serdecznie ja niestety nie opaliłam się jak Paladine, ale też udało mi się wyrwać na kilka dni na urlopik Było ekstra spacery, winko i tylko my dwoje Super Bo niby w domu też jesteśmy sami jednak na wyjeździe jest inaczej, bo jesteśmy tylko dla siebie Było super aż się popłakałam jak wracaliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w piekna niedzielę:) blaskiem to miło ze sie wyrwałas;)fajnie jest własnie sie tak w yrwać z codziennosci na chwilkę zapomnienia i relaksu.sama rozkosz:)my porobilismy setki zdjęc i jak bedzie zimno to bede sobie ogladać hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak to po urlopie? Mam jeszcze tydz tyle że w domu już raczej, ale i tak się relaksuję ;) Ale u nas burza wczoraj była, deszcz, wiatr, grzmoty i pioruny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej :) no na szczęście ta noc była spokojna ,bez burzy od razu spało się bezpieczniej :) dopijam kawkę i myślę co by tu dziś podziałać miałam kosić trawę ale strasznie mokro jest :( na wycieczkę rowerową trochę strach sie wybrać bo może w każdej chwili lunąć a szkoda bo wczoraj udało mi się przejechać 20km wiem, wiem to nie wiele ale miałam z sobą córki i nie chciały jechać dalej :( wiec nie pozostaje mi nic innego jak zaszyć sie w kuchni i upichcić cos smacznego :) pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się zastanawiam co by tu porobić, może pomuchle zrobię bo mi trochę twarogu zostało. To takie placki smażone na oleju, pycha Nie znam przepisu ale mniej więcej pamiętam co tam jest więc pewnie żadna filozofia będzie je zrobić Dam znac czy mi się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Blaskiem koniecznie napisz jak wyszły :) dobrze było by jeszcze je spróbować ale tego chyba wirtualnie się nie da hi hi hi ja jednak doczekałam się słoneczka i kosze trawę jest tak duszno że pot leje się strugami :( oby nie było z tego burzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) a u mnie nie ma dzisiaj słońca, za to od wczoraj leje, pada, siąpi-i tak na zmianę, ale przynajmniej burzy nie było Blaskiem-i jak tam Twoje placuszkimniam, ja lubię takie rzeczy, ale niezbyt lubię je robić;)za to u mnie dzisiaj żurek, z jajkiem i przysmażónymi ziemniaczkami:)lubicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
żurek jak najbardziej :) lubię co prawda rzadko u nas jest na obiad bo dzieci nie bardzo chcą jeść ale ja zawsze i wszędzie hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zniknęły szybko więc chyba ok były ;) U nas słonko, trochę chmur i wiatr. Poza tym wczoraj patrzę w nocy przez okno, a tam po siatce (z zewnątrz) myszka sobie spaceruje i to na piętrze! Ekstra pewnie do rodziny dołączyła bo jakieś skrobanie ostatnio słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blaskiem teraz tak będzie, u mnie też coś skrobie :P a ja dziś w końcu ogórki zaprawiałam cały dzień, a w poniedziałek zaczynam remont dachu już się boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)witajcie:myszka powiadasz ,aja ostatnio widziałam żabke taka malutką:)u mnie w nocy leje,w dzień świeci ,i pod wieczór pada heheh,,a teraz to mi sie nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
mi tez się nudzi ponudzimy się razem ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) gdzie się podziewacie? właśnie wróciłam ze spaceru z psem i córą i teraz piję kawkę. Pogoda nieszczególna, wieje i jest raczej chłodno-chyba jesień już puka...poza tym, córa jakaś niewyraźna, zmierzyłam jej temp i ma stan podgorączkowy:(mam nadzieję, że to nie będzie nic poważnego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej ja właśnie wróciłam z zakupów i jestem bardzo zadowolona :) kupiłam sobie fajne butki :) Lens u córci to pewnie jakaś wiru sówka mam nadzieje że nie będzie miała żadnych sensacji żołądkowych ...dużo zdrówka dla niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×