Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa_strzyzewska15

Brak przyjaciół i znajomych !

Polecane posty

Hej Dziewczyny Witam nową Panią Nikt się nie udziela to chociaż ja popiszę żeby potem nie szukać wątku hehe Pracy dużo dziś ale jak widać i na przyjemności znajduję czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej to ja się melduje deszczowo, znów siąpi mam już tego dość ....moje panny zaczynają smarkać ech życie... mam pytanko dziewczyny powiedzcie mi ile u Was bierze się za godzinę korepetycji np. z matematyki bo moje dziewczynki maja taka nauczycielkę że chyba bez pomocy się nie obejdzie :( więc rozmawiałam z jedną studentką i powiedziała że za 30 zł popracuje z moimi córkami no tak zagapiłam się ...witam nową koleżankę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:D co tu tak cicho? co z Wami? u mnie nareszcie ładna pogoda, słonko świeci, a ja niestety dalej choruję.. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej :) Lens co Cie tak trzyma to przeziębienie ? oj najgorzej zachorować potem trudno się z tego wygrzebać :( słonko owszem było wyjrzało na chwilkę i zniknęło za chmurzyskami 😭a ja wymyśliłam sobie że będzie ładnie i mam całą pralkę prania do rozwieszenia no cóż i tak wywieszę na dworze może przy odrobinie szczęścia nie zmoknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:)wciąż pada i pada,jak w londynie..i wieje,życzę zdrówka wszystkim.sama na razie sie trzymam.ale za to przemęczona jestem.miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki, co,ście tak ucichły ostatnio? Ja to wiecie pracy szukam :( a dzisiaj mnie jeszcze czeka zebranie rodziców w szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! a ja nareszcie mam mniejszy katar i czuję co jem:)chyba zdrowieję:) tamtamtam-powodzenia w szukaniu, no i witaj w klubie-ja też szukam:) catala-a Ty pytałaś kiedyś o korepetycje-u nas są mniej więcej w podobnej cenie za godz-30-50zł miłego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej to ja dołączę do poszukujących pracy :( coś mi marnie idzie ale byłam na to przygotowana w końcu mieszkam w malej miejscowości a tu żądzą układy i znajomości w pierwszej kolejności :( tak sobie myślę czy na początek nie rozejrzeć się za jakąś chałupniczą pracą ale to musiało by być coś pewnego bo oszustów nie brakuje ... no cóż pożyjemy zobaczymy w każdym razie życzę powodzenia i dużo zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Powodzenia w szukaniu! Trzeba się uzbroić w duuuużą cierpliwość i pancerz Wiem bo zanim trafiłam tu szukałam długo i w różnych miejscach byłam, ale się udało czego i Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
mam nadzieje ze cierpliwości mi wystarczy :) Koliberku witaj z daleka do nas przybywasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laski co tam u was u mnie praca, praca, praca :( już mam dość :( pozdrawiam was i nie wiem kiedy znowu znajdę siłę żeby coś napisać :) witam nowe koleżanki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej :D dziewczyny trochę uśmiechu proszę,nie można tak smutac się od rana ;) Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła...pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam Pozdrawiam CIężki dziś dzień w pracy :(, na szczęście się kończy Szkoda tylko że tak od poniedzialku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki:)jak tam po weekendzie, wypoczęte, zadowolone:) tamtamtam-w temacie pracy-ja szukam od niedawna, dotychczas byłam z córką w domu, teraz ona chodzi do przedszkola-no i ja chciałabym wócić do pracy A póki co łapię się dorywczych zajęć-co jakiś czas sprzątam u pewnej rodziny-kilka groszy wpadnie, dobre i to, póki nie mam nic stałego A jak to wygląda u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej :D pracy szukam od kwietnia :( ciężko co kol wiek znaleźć ale nie poddaje się ...dorabiam jako kelnerka wiec od czasu do czasu mam kontakt z ludźmi a do tego wpadnie grosz do kieszeni ... nie jest tak źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jak tam, gdzie się podziewacie? ja miałam dzisiaj koszmarny dzien, głowa mnie boli i zaraz idę spać Dobrej nocy Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lens czemu Cię tak w tej robocie denerwują, litości nie mają? Trzymaj się ;) Pusto się zrobiło pewnie wszystkie zabiegane, zapracowane Ja mam jakieś głupie huśtawki nastroju raz jest wszystko ok, raz ogarnia mnie czarna rozpacz :( Nie wiem czy my w jakieś chociaż ziołowe specyfiki nie zainwestować, bo powoli zaczyna mnie to wkurzać ;) Miłego dnia Słucham sobie szanty :) właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej :) rzeczywiście trochę zabiegana jestem ale korzystam z ładnej pogody i robię porządki kolo domu nazbierało się tego trochę ;) zmienne nastroje tez miewam... niestety ale chyba jeszcze nad tym panuje ;) pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) też mam takie huśtawki.euforia lub czarna rozpacz,ale nie szukam specyfików na to,bo mam tak od lat hehe,a jeszcze jak czarna rozpacz z biegnie sie w czasie z pms-em to wtedy sie robi BEZ-denna rozpacz ehe,ubawiło mnie to..:( oo i tak to wygląda>MIlego dnia:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2010r
hej, moge do was dolaczyc? paladine - no wlasnie teraz mam to samo psm i rozpacz, jaka to ja biedna i samotna. a tak to hustawki nastrojow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×