Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

EWELINA - pozwoliłam sobie puścić Ci mailika :-) - chyba się nie gniewasz ? MARIUSZ - a skąd Ty tak dobrze znasz jakość jej "podsufitki" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia - pewnie, że nie:) zaraz przeczytam :) A Mariusz ma szczęście, że nie jest w zasięgu mojego rzutu porcelaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, ale na taki cel z przyjemnością poświęcę i to widzę, że więcej elementów bedzie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No KTOSIU - nie obruszaj się - to na pewno w pozytywnym znaczeniu :-) A Ty EWELINA nie dziękuj tylko ucz się czego można się spodziewać po dzieciakach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika Mo
Witam! Widzę, że zagorzała dyskusja trwa :) i to od ponad dwóch lat! ;) Tak więc chciałam się dołączyć :P Nie jestem jeszcze samotną mamusią, ale podejrzewam, że niedługo zostanę, ponieważ ojciec dziecka jest wręcz nie do zniesienia!!! :( Czasem czuję się bardzo samotna i nieszczęśliwa, dlatego też po prostu potrzebuję usłyszeć coś miłego od kogoś bezstronnego ;) Dlatego tu jestem :):):) Buziaki drogie panie! Coś czuję, że od teraz będę tu częściej zaglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli można - to czy ktoś zna jakieś extra sprawdzone przepisy na niedzielny obiad?? ;) Tylko żeby było smacznie i nie drogo :P Buziaczki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, no nie ,no nie!!!!!! - to już zasługuje na co najmniej rzut wazą :) :) A tak w ogole to witamy nową koleżankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Was Kobiety nie rozumiem. Chce pochwalić Eweline że dobrze gotuje a tu mi się jeszcze obrywa! Widzę że wyrabiacie cudowną opinie nowej Koleżance o mnie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani i dziękuję za tak sympatyczne i wesołe przyjęcie :) Ktosiu (jak wyczytałam na wcześniejszych postach dziewczyny nazywają cię Mariusz ;)) nie przejmuj się, nie oceniam ludzi tak szybko hehe :P No a więc powiedz mi może co z tymi obiadkami Eweline? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu, czy przyczyną Twego uwielbienia jest owa bombonierka;) Jeśli nie, to pisz mi tak dalej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweline, kochana, czy można wpaść do Ciebie na wytworny obiadek????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina teraz twierdzi że nie umie gotować - ale na pewno wali ścieme :D:D Alebazi - wszystko co mówie jest prawdziwe i wyraża moje najgłębsze uczucia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc może ja tak wprost - Eweline, zaprosisz mnie na niedzielny obiad do siebie? ;) Bo ja nie mam już pomysłów co gotować i zamierzam zastrajkować :D Chyba że na maila wyślesz mi jakieś ciekawe, sprawdzone przepisy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę sobie jakąś opinie wyrobić między Wami bo grozicie mi tu jakąś porcelaną, wazą i nie wiadomo czym jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×