Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Mateczko Poleczko - Muszę cię rozczarować... Nic nie wygraliśmy:( Ale towarzystwo na pewno z ochotą zabierze cię na ten swój zlot;) Co niektórzy nie będą mogli jechać (np. ja:P), bo przez to, że szóstka się nie trafiła, są biedni jak myszy kościelne:D hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wariatki nasze są najwspanialsze, jaskółki naśladują, łabędzia udają, głupawki dostają, przed kompem piwskiem się zalewają i w totka nie wygrywają:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeeeeeń doooooobry!:D👄 W tak piękny, jak dziś dzionek, moc moich pozdrowionek! Wszystkie marzenia niech zawsze się spełniają i niech towarzyszy Wam radość życia, by każdy nowy dzień prawdziwie Was zachwycał:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeń dobry Państwu ;) Widzę że odbywały się tu wczoraj sobotnie wieczorne rozmowy :D Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie-jak dla mnie-z samego rańca ;) Annika, wczoraj pare zajrzalam, nie odpisalas, to wylaczylam lapa. Moj syn mnie dzis juz zdazyl wkurzyc. Rano tatus do niego wchodzi, a w pokoju sajgon, pudla rozdarte, zabawki porozwalane.A zasypial w czystym pokoju. Okazalo sie, ze w nocy postanowil sie bawic, ze artyleria rozwala jego koszary. Teraz siedze przy kawce i domowej roboty bloku czekoladowym i jak sie uda, tyłka dzis z domu nie rusze, ewentualnie z młodym na jakis plac zabaw. Chociaz chetnie dałabym mu za cos kare pt. zakaz wychodzenia na plac. No, ja na zlot ze wzgledow oczywistych tez nie pojade. Ale gdyby to było w czasie, gdy bede w ojczyznie, kto wie. Góry Świętokrzyskie sa piekne, tajemnicze i jakies takie po prostu dobre. Mi kojarzą sie oczywiście z Żeromskim, spacerując mysle o tym, ze on tez tu byl, widział to, co ja, cieszył sie czyms, ze tu przeżywał swój ból, radości. Chciałabym jeszcze pojechac do Szwajcarii do Raperswillu, pochodzic jego sciezkami. Sama Szwajcaria jest piekna, czysta, pozwalajaca oddychac pełna piersia, ale tego miasta akurat nie znam i ciekawa go jestem. Dobra, wracam do łóżka, z książką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co... ja mam propozycję!!!:D Karmelka pominęła wczoraj Dolny Śląsk;) Tak więc uważam, że tym razem powinniście przyjechać na ten swój zlot do Lubania:P Idę obiadek robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może głosowanie wg Waszych propozycji, otóż: a) Lubań, b) Kielce/Częstochowa, c) Kraków. Proszę o typowanie wg swojego odczucia, ale i mając innych na myśli, aby dla ogółu było do przyjęcia. Szczególnie mam na myśłi tych, którzy najdalej, a zgłosili akces - np. Aneta (Szczecin), Dudzia (W-wa), Alebazi (Łódź), a jak Chrupeczka?, jak i tych, którym od oseska trudniej się oderwać - jak Ewelina, jeżeli zgłosi chęć. Ostatnio gościliśmy w centralnej części - w Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja głosuję na punkt B - moim zdaniem mniej więcej na środku między wszystkimi (oprócz Anety i Chrupeczki bo one to wszędzie mają daleko :-( ) Oczywiście gdybym jechała i po drodze jeszcze zabrała ALEBAZI, bo w przeciwnym przypadku to możecie śmiało zrobić "u siebie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chyba jeszcze należy dodac, ze jeśli będziecie mieli kłopot z zostawieniem dzieci to możemy jechać z dobytkiem, tyle że oczywiście wtedy nie odprężymy się należycie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli Częstochowa i Kielce to ja odpadam na starcie:( Chciałabym pojechać, wiadomo, ale nie dam rady:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak - jeszcze ANNIKA mieszka na końcu świata ;-) No to ja powiem tak - na środku wszystkiego jest Warszawa :-P albo Kalisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka w porze popołudniowej :) napiekłam ciastek to pora na kawkę :) jeżeli chodzi o zlot to ja jestem za B , choć do Krakowa mam sentyment, i do tego bliżej. No ale trzeba patrzeć na Wszystkich jeżeli chodzi o dobytek to niestety , albo stety musi jechać ze mną więc: a) jedziemy z dzieciakami b) ja odpadam c) nici z odprężenia :) SM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak coś to zrobimy zlot w ogrodzie diabełka bedzie po środku no i bedzie taniej za symbolicznego 5 od łba za dzionek :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia to sie przytulicie i nie bedzie cisno, przy okazji zagonisz towrzystwo do jkies roboty-przeciez u Ciebie jej nie brakuje. Właśnie robie pizze-zapraszam! Robie, to zbyt wielkie slowo, bo nadzoruje, 90% pracy wykonał mój 4-latek, az mnie zadziwil. Jutro pierwszy dzien w angielskim przedkoszlu, nie moge sie doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba goście się rozgoszczą, a ja gdzieś wyjadę bo marzę o tym, za to siedzenie we własnych śmieciach jakoś nie szczególnie napawa mnie zachwytem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia - No to mówiłam, że do mnie zapraszam:P Ale spoko, znajdę ci jakieś inne lokum niż u mojej tes:D Ale będziemy rządzić!!!:P:P:P No bo póki co - mnie pasuje tylko Lubań:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się w kwestii miejsca do wariantu b. Wstępna lista chętnych: Dudzia, Alebazi, Samodzielna, Maxxi, ja. Do zdeklarowania: Aneta, Chrupeczka, Mariusz, Ewelina, Mee. Proszę powyższych milczących o wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówimy tu długim wikendzie czerwcowym na boze ciało 7-10 to trzeba juz rezerowac pobyt 3dniowy :D ale bedzie imprezaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×