Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Mee - tak że powtórzę, zdjęcia ze zlotu były piękne, zwłaszcza Pani z ciemnymi włosami, kręconymi.. bez bluzki :D Kurde, wybieram koszule na jutro i nie mogę dopasować do żadnej krawata.. Chyba zrobie rano spontan..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ,że nie topless bo pani już z leksza starszawa jest :P ale thanks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich. Dużo ludzi nam się zrobiło na forum. Ja jestem ze Szczecina i też jestem tu sama. Najbliżej mam do mamy z Poznania. Aktualnie walczę z córką 4 letnią,która mi dzisiaj oświadczyła,że do przedszkola chodzić będzie,ale nie będzie tam nic jeść. Problem mam ogromny z jej jedzeniem od urodzenia. Czy to się kiedyś skończy? Roberth38-fajnie,że masz taką gromadkę. Ja mam tylko jedną córkę,choć bardzo chciałam mieć więcej dzieci. Niestety,czas ucieka,zegar biologiczny tyka,kandydata na ojca nie ma...... Co zrobić,chyba już tego nie zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM odpoczywaj ,syn w porządku,3 wrz do neurologa idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mee - ale na tych zdjęciach wcale nie widać tak dużej różnicy wieku :D Oczywiście Karmela, Dudzia i SM rownież pięknie tam wyglądają! :) Ale mnie żona trzaśnie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci dam dużej róznicy :P ,patrz jak się sypnąłeś ;-) no dooobra ,nie będę udawać ,że mam mniej i prawdą jest ,że wszystkie piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mee ja to pytałem 2 osób ile masz lat, ale dokładnie to dalej nie wiem... Jedynie się mogę domyślać :D ze 20 oczywiście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 skończone na bank, w głowie 18, tylko w peselu się pomyliły wstrętne, zawistne urzędniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu ta duża ilość włosów to złudzenie optyczne ;-),Dudzia ma 6 włosów z których robimy suszarką mojej córki 600 a ja mam 5 włosów ,z których jakimś dziwnym sposobem robi się 500.To chyba klątwa tych urzędniczek jest,ale działa.I niektórym się podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Kochani ,że poprawiliście mi humor po dzisiejszym spotkaniu eksa brrr,ja uciekam ,moja córka jutro jedzie do Krakowa z koleżankami,rano pobudka. dobranoc ,spokojnej nocy dla wszystkich ,do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie z powodu tego leciwego wieku ;-) ,jadą takie laski 16 letnie ,a ja przy nich to wiesz...w drugą stronę lepiej -do Kędzierzyna ,tam pochwalą za wygląd i wiek ( i włosy) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was, uf, jeden dzień forumowego niebycia wzrokiem na tej stronie i kto to widział, aż 4 strony do nadrobienia w czytaniu!.. czyżbym i tu miała mieć zaległości? :) Pozdrawiam i dobrego Wam na dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie się Was doczekałam :-) Masz rację Karmel.a jeden dzień i tyle stron trzeba nadrobić. Ślicznie witamy mamę z Poznania, młodziuteńka dziewczyna i Roberth 38 znowu ktoś ze śląska super ja jestem z Żor :-) A swojego czasu bardzo często bywałam w Kauflandzie w Tychach :-) 1-2-3-ktoś super że u Was już jest dobrze :-) Max może weź organizację spotkania w swoje męskie ręce bo widzisz co się tu dzieje. Wszyscy samotni aż rwą się do spotkań no i Roberth by się rozruszał :-) a co ma chłopak siedzieć tak sam. Ja oczywiście tak Was męczę tym spotkaniem, bo nie załapałam się na ani jedno i powiedziałam sobie że kolejnego nie odpuszczę:-) SM udanego wypoczynku Ci życzę i trzymam Cię za słowo że się do mnie odezwiesz bo faktycznie mamy blisko do siebie :-) Trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moi kochani.Byłam na komendzie zaznawać w sprawie niestosowania się przez mojego eks do wyroku sądowego.Przeżyłam,powiedziałam co wiedziałam i już. Miłego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Miłego dnia Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja również życzę wszystkim miłego dnia:) Szczerze powiedziawszy to nie wiedziałam,ze mee i karmelka są z Tych. Myślałam,ze gdzieś z okolic Krakowa. Normalnie aż wstyd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaden wstyd -my poprostu rzadko podajemy takie rzeczy ba forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wróciłam z kina. Byłam z synem na Madagaskar 3. I przez chwilę poczułam się jak w bajce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) a my właśnie wróciłyśmy z gokartów :) ale takich na pedały. Fajna zabawa, ale nogi bolą , nie wspomnę o innej części ciała :) miłego dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu, ja Cie uwielbiam, po dzisiejszym dniu, ale jednak bardzo proszę, nie funduj juz wiecej takich atrakcji:D Coś dziś cichutko na forum.... Co ja się dziwie, mam wolny komp więc, to standart:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Witam,Wczoraj już się nie pojawiłem, dzieciaki wróciły więc było długie opowiadania,Najmłodszy bidulek chciał opowiedzieć na jednym wdechu, już usypiał i ledwo mówił, ale jeszcze twardo próbował opowiadać:) A co do kina poszliśmy także na "madagaskar3" Dzieciaki były już na tym,więc my też się na bajeczkę wybraliśmy.śmialiśmy się na całe kino:) Ostatnio wybrałem się z córą na "step up4" fantastyczny film,Moja córa tańczy,lecz teraz trochę problemów ze zdrówkiem, i musiała opuścić swoją grupę taneczną.. A ja chętnie bym poszedł na romntyczny film:) Leci komedia romantyczna teraz " jeszcze dłuższe zaręczyny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Miłego Dnia Wam Życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudne słonko za oknem,lepiej się wstaje,lepszy nastrój od rana pozdrawiam Was serdecznie ,buziaki Wasz Ludź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec wakacji -wreszcie będzie sprawiedliwie,pójdę do pracy jak Wy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Piękna pogoda na koniec wakacji:) Najmłodszy już lata po ogródku z psami córa oczywiście się opalać zamierza nic więcej nie chce robić. Miałem w planach wycieczkę rowerową do Pszczyny..ale nikt się wybrać ze mną nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
W czasie wakacji nie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×