Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

Gość dzien cyklu
nelly glowa do gory, nie zalamuj sie bo to Ci na pewno nie pomoze musisz zaufac lekarce, widzisz jak profesjonalnie do Ciebie podchodzi - wszystko chce wiedziec co i jak! ja bded dzwonic we wtorek do mojej polskiej gin i sie bede umawiac do niej na wrzesien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
aaaa i jak w tym miesiacu bede miec dalej plamienia to podziekuje polskiej klinice za uslugi... ale ona miesiac temu mi mowila, ze do 3 cykli powinny plamienia zaniknac.. za mna 1 cykl dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) nelly..rok staran to jeszcze nie tak zle nie martw sie tak bo to tylko Tobie szkodzi.Jestes pod opieka lekarzy oni nie odebrali Tobie nadzieji wiec nie zamartwiaj sie. dzien cyklu gratuluje i glowa do gory:) Urzadzcie sobie romantyczny wieczor i goncie to piekne jajeczko;) Ja chyba tez zaczynam wchodzic w owulke bo jajniki mnie pobolewaja i sluz sie zrobil lepki i rozciagliwy wczoraj test owulacyjny wykazal brak owulacji ta 1 kreska byla ale bledsza od tej2:/Dzis bede robic 2 test moze juz wyjdzie pozytywny wiec weekend bedzie pracowity;) hehe tak sobie mysle szkoda ze te 2 kreseczki to nie test ciazowy;)Byloby super:)Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien cyklu..Bylas kiedys z tym problemem w Brtyjskiej przychodni??Jesli nie to sprobuj..zawsze porownasz 2 opinie dwoch roznych lekarzy..Oczywiscie jesli zapisze Ci paracetamol to sobie odrazu go odpusc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny od kilku dni czesto oddaje mocz sluz mam bialy i gesty dzis zaczely mnie pobolewac pieris mam wrazliwsze sutki temp 37.0 a wczoraj poczulam taka kul;eczke tak jakby w macicy no niewiem tak na dole po srodku czy mozl;iwe ze jestem w ciazy? dodam ze test robilam 3 go negatywny ale z popoludniowego moczu...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
Vigour bylam z plamieniami to mi powiedzial ze tak sie czasami dzieje ze raz sa a raz nie ma... rece mi opadly, bo powiedzial ze jak do tego mam jakies bole to mam wlasnie paracetamol brac!!!!!!!!!!!!!! pffffffffffffffffff..... 7 wrzesnia bede w polsce wooohooo!!! i bede miec druga opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
nightbuterflyy moze zrob sobie test na bete :) bedziesz wiedziec na 100% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheheh.Achhh ten "PARACETAMOL" lek na wszystko;) Mojej znajomej ojca lekarz paracetamolem chcial wyleczyc raka prostaty..ehh.Dobrze ze lecisz do Pl.Tam zaczerpniesz fachowej odpowiedzi na nurtujace Cie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
ja tez sie ciesze... w sumie to sie zdolowalam, bo myslalam ze nastepnym razem jak polece do polski to juz z brzuchem :( a tu lipa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomocy!!!Ja nie mam doswiadczenia z tymi testami owulacyjnymi.Robie je po raz 1 w zyciu.Wychodzi mi ze mam dzis owulacje.Testy robie od wczoraj,wszystkie objawy wskazuja ze owulacja jest boli mnie lewy jajnik sluzu lepkiego ciagliwego cala masa a test dzis pokazal znowu slabsza ta 1 kreske czyli ze owulacji nie ma.Jestem glupia nic z tego nie rozumie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green surgery
Vigour testy owulacyjne? jesli wyjdzie Ci pozytywnie test owulacyjny to znaczy ze owulacja powinna byc w ciagu najblizszych 24-48 godzin, nie w chwili kiedy wychodzi test pozytywnie :) test owulacyjny pokazuje Ci ze owulacja bedzie za 24-48 godziny nie ze juz owulacja jest teraz bo test wyszedl pozytywnie w dniu owulacji test powinien wyjsc negatywny Test Owulacyjny wskaże dwa najbardziej płodne dni w cyklu miesiączkowym. Pozoli określić dzień owulacji na podstawie prostego, samodzielnego badania moczu. Clearblue Test Owulacyjny łączy w sobie dokładność konwencjonalnych metod laboratoryjnych z pełnym komfortem stosowania w warunkach domowych Zasada działania testu opiera się na wykorzystaniu zjawiska wzrostu poziomu hormonu luteinizującego (LH) w moczu. LH jest zawsze obecny w moczu, tym niemniej wzrost jego poziomu w środku cyklu powoduje uwolnienie komórki jajowej z jajnika w ciągu 24-36 godzin. Proces ten nazywany jest owulacją. Aby zapłodnić komórkę jajową nasienie musi się znaleźć w narządach rodnych kobiety w okresie sąsiadującym z owulacją. Chociaż wydaje się to łatwe do osiągnięcia, komórka jajowa może być zapłodniona do 24 godzin po uwolnieniu, natomiast plemniki są zdolne do zapłodnienia przez okres kilku dni. Dlatego odbycie stosunku w tym najbardziej płodnym okresie jest kluczowe jeżeli chce się zajść w ciążę. Kiedy i jak przeprowadzać test? Mocz do w czystym pojemniku szklanym lub plastikowym. Długość cyklu menstruacyjnego jest to okres pomiędzy pierwszym dniem miesiączki, a pierwszym dniem kolejnego okresu. Należy ją obliczyć przed przystąpieniem do testów. Następnie sprawdzić w tabelce poniżej, kiedy rozpocząć testowanie. Jeśli nie znasz długości swojego cyklu zacznij testowanie po 11 dniu od wystapienia miesiączki, ponieważ standardową długością cyklu jest 28 dni. Test wykonuj tylko raz dziennie, o dowolnej porze. Wynik jest pozytywny, jeśli oba paski są widoczne i pasek testowy jest ciemniejszy lub w tym samym kolorze co pasek kontrolny. Owulacja powinna nastąpić w ciągu 24 48 godzin. Zatem jeśli starasz się zajść w ciążę to zalecane jest odbycie stosunku po upływie 24 godzin a przed upływem 48 godzin od chwili przeprowadzenia testu. Wynik jest negatywny, jeśli tylko pasek kontrolny jest widoczny (brak paska testowego) lub pasek testowy jest jaśniejszy od kontrolnego. Test jest nieważny, jeśli żaden pasek nie jest widoczny lub niewidoczny jest pasek kontrolny."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje slicznie:) Ale ze mnie glupol:/ Ja myslalam ze ten test pokazuje ze jest owulacja;)No nic nastepne doswiadczenie za mna i wiecej wiedzy na ten temat....hmmm to chyba sie spoznilam pewnie juz po owulacji jestem..no nic zaczne starania od nastepnego miesiaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
a ktory dzien cyklu masz? moze jeszcze jestes przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
hmm to zapomnij o staraniach i kochacie sie dla przyjemnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze kochamy sie dla przyjemnosci:) Ale dzis test owulacyjny 100% pozytywny:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............OSTATNIA @......DŁ.CYKLU......@/TESTOWANIE.......TP --------------------------------------------------------- ------------------------------ maryjka..............15.06............29................. .13.07 Nestea tropical......17.06...........28-30...............20.07..... .23.03.11 Naya...................27.06...........26-27............. ..22.07 Navi ...................3.07.............ok 28......................... extaaasy..............24.06...........28................. . .czas pokaże dzien cyklu............26.6............31............. ......nie wiem nelly_mama............7.07............26-34.............. . nie wiem juz mama..............10.06..........32-35................19-22. 0 7 blekitna_.............. 19.07..........??33??..............??? ok.21.08? ??? scooby84...............20.07...........?????? ...............czas pokaże Vigour..............21.07...........28-30................ .18.08 Dziewczyny a co z naszą tabelką??? Proszę uaktualnijcię ją !!!! Bo ja już niewiem która z was kiedy testuje. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
NICK.............OSTATNIA @......DŁ.CYKLU......@/TESTOWANIE.......TP --------------------------------------------------------- ------------------------------ maryjka..............15.06............29................. .13.07 Nestea tropical......17.06...........28-30...............20.07..... .23.03.11 Naya...................27.06...........26-27............. ..22.07 Navi ...................3.07.............ok 28......................... extaaasy..............24.06...........28................. . .czas pokaże dzien cyklu............25.07............31............. ......nie wiem nelly_mama............7.07............26-34.............. . nie wiem juz mama..............10.06..........32-35................19-22. 0 7 blekitna_.............. 19.07..........??33??..............??? ok.21.08? ??? scooby84...............20.07...........?????? ...............czas pokaże Vigour..............21.07...........28-30................ .18.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
dziwczyny bylam dzisiaj w kosciele... myslalam ze mi serce peknie, pelno dzieci maluskich w fotelikach ... a ile panien w ciazy z wielkimi brzuchami to inny temat.. nie dalo sie skupic w ogole na mszy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekitna_
cześć dziewczyny :) moja część tabelki jest jak najbardziej aktualna :) tak więc nic nie zmieniam :P dzien cyklu zobaczysz jeszcze i Ty będziesz z brzuszkiem , a później z małym brzdącem do kościoła chodzić:) Wiem, wiem trudno tak się nie przejmować gdy tyle ciężarówek w około( u mnie na uczelni to samo) ale trzeba być dobrej myśli :) Ja już zaczynam intensywne przygotowania do urlopu:) Za tydzień będę już w ciepłych krajach...wiecie morza szum, ptaków śpiew, złota plaża itd....:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
blekitna_ wiem, ale ide sie do kosciola pomodlic i prosic bym i ja miala szanse sie zaciazyc, i serce mi tam peka! a maz sie dziwi czemu nie chce chodzic co tydzien, nie potrafie, za duze skupisko szczesliwych mam i kobiet w ciazy :( a w ogole to wydaje mi sie ze bedziemy musieli odlozyc nasza ciaze.. bo wyglada na to ze bedziemy musili zmienic samochod, bo nasz sie juz zwyczajnie rozklada ze starosci, nie mamy zadnych oszczednsci, a co gorsza, pozyczke jeszcze splacamy! i wtedy nie damy rady finansowo! :( wiec im pozniej w ciaze zajde tym mniej problemow finansowych pozniej bedzie ... maz mowi ze na glowe upadlam, ze sobie jakos poradzimy, ale ja to ciezko widze, wiem jakie mamy wydatki, a jakie dochody, ktore na macierzysnkim zmaleja zupelnie! nie wystarczy na oplaty, ta zasrana pozyczke, i pewnie dlug za wymiane samochodu na nowszy ... no nie ma szans! mowie Wam dziewczyny, jak ja stracilam prace chwile po tym jak zainwestowalismy w kupno domu cale swoje oszczednosci, troche sie zadluzylismy tez by kupic podstawowe wyposazenie typu pralka lodowka.. to tak nam to zycie skompliowalo ze sobie nawet nie wyobrazacie. a zanim kupilismy dom milion razy pytalam szefa, czy mam stala prace, czy jest jakis cien watpliwosci ze bedzie ona stala. to zapieral sie ze mam sie nie martwic ze bede pracowac dopoki sama nie odejde.. no i co? wprowadzilismy sie i zaraz dostala wypowiedzenie bo moj projekt sie skonczyl a nowego nie bylo... wiec bylam niepotrzebna wiecej. znalezienie nowej pracy zajelo mi pol roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dzień cyklu - będzie dobrze - wszystko się ułoży Macie dach nad głową, macie pracę i przede wszystkim macie siebie! ja siebie zawsze uważałam za twardą babkę, a tu w piątek się totalnie rozkleiłam. bardzo źle się czułam (zarówno fizycznie jak i psychicznie). boję się że może się okazać że mam nerwicę :( teraz czuję się dużo lepiej, ale z kolei nie wiem czy przez ten piątek (nieszczęsny) nie poprzestawiał mi się cykl :( ostatnie 2 cykle miałam krótkie - po 26 dni, sądziłam że ten też taki będzie i dzisiaj powinnam mieć owulację - a tu testy milczą i śluzu brak...:( normalnie ręce opadają. jutro będę miała dzionek w pracy to zajrzę do mojej lekarki bo ma gabinet w moim szpitalu. mam nadzieję że to będzie przesunięcie owulacji a nie znowu jej brak... błękitna, a dokąd jedziecie na urlop jeśli można spytać??? nelly mama - a co u ciebie złotko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
Navi ;) hej!!! dawno Cie tutaj nie bylo! nie martw sie, nie Ty jedna masz zalamki, ja mam je coraz czesciej ostatnio... i nie potrafie nad nimi zapanowac! mi gin wyliczyla ze mam miec owulacje miedzy 12 a 16 dniem cyklu, dzis jest 16 a jeszcze mi test owulacyjny pozytywnie nie wyszedl zaden!! czy to znaczy ze owulacji nie mam, nie bede miec? ze pecherzyk ktory mialam widoczy w czwartek nie pekl??? :( testy owulacyjne wykrywaja hormon LH ktory wzrasta przed owulacja, czyli jesli mi jeszcze nie wzrosl owulacji nie bylo, czyli moje pehcerzyk nie pekl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) dzien cyklu glowa do gory!!!W Uk masz wielkie mozliwosci.Jest cala masa roznych wyjsc z sytuacji!!Panstwo tez bardzo pomaga!Z tego co wiem 2 x w roku mozesz wyslac swoja rate na holidays.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
Vigour :) co masz na mysli? jak na wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy kredyt mozna wyslac na wakacje 2 x w roku.Mysle ze taka informacja wam sie przyda bo mozecie przeznaczyc ta rate na zakup czegos innego np.auta.W jakim banku macie ten kredyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
aaaaaaa ;) no ale to odsetki i tak rosna, to sie w ogole nie oplaca w naszym banku mozemy "zamrozic kredyt" na pol roku - pytalismy sie jak bylam bezrobotna i niestety odsetki by narosly tak, ze to co splacilismy musielibysmy spalcac od nowa - nie wiem czy to ma sens co napisalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Hmmm byc moze ale to wyslanie na 1 mies na urlop chyba nic Ciebie nie kosztuje,,nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
niestety raz czy dwa urlopy kredytu nic u nas nie zmienia... :( dziewczyny, podpowiedzcie cos na temat mojego pecherzyka :( nie pekl? Wy wiecie wszystko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień cyklu, wychodzi na to że jeszcze nie pękł. ja się również na dzisiaj spodziewałam owulacji, ale testy również u mnie wychodzą negatywne :( jutro idę na usg i sprawdzimy czy mój pęcherzyk pękł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×