Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka83

Postarajmy się razem o upragnione dzieciątko :-)

Polecane posty

Dziewczyny zastanawia mnie coś, prze te ziółka chyba nie może mi się tak okres opóźniać prawda? Czytałam, że ziółka mogą być niebezpieczne kiedy używa się ich niewłaściwie ale to chyba bezpieczne jest przecież akurat. Najgorsze, że mnie już brzuch prawie wcale nie boli, przechodzi zupełnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna mała mi w tamtym cyklu okres przyszedł dwa dni wcześniej,więc nie wydaję mi się,by ziółka go opóźniały.Ja niestety piję ich tylko mało,bo Bromek sprawia,że na sam ich zapach wymiotować mi się chcę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę szczęsliwa a czemu łykasz duphaston?Masz jakieś problemy z hormonami? Fajnie było popatrzeć na mięsniaków?Pudzian był?:-) Aniołku ale fajny termin rozwiązania :-) Będziesz miała majowego dzidziusia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna mała - ja to w zasadzie lubię nie tylko wesela ale również imprezy rodzinne innego typu, tyle ludzi naraz można spotkać których nieraz długo się nie widziało. Najważniejsze że czas miło spędziłaś i nie żałujesz pójścia. smerfetka83 - duphaston biorę bo gin mi kazała, powiedziała że to pomaga jak się stara o dzidzię, ale żadnych badań hormonalnych nie miałam. Dodam że od 12 lat leczę się na tarczycę i przyjmuję euthyrox obecnie w dawce 50. Na usg wychodzi że mam narządy ok, owulkę sprawdzała gin i też była w sierpniu. Słuchajcie od kilku lat dopadają mnie migreny i znam już na tyle swój organizm że wiem że nic mi nie pomoże jak nie łyknę dwóch tabl. przeciwbólowych ibuprom i nie położę się na godz. Czy jak będę się starać i w trakcie ataku migreny wezmę Ibuprom to nie będzie to szkodziło ewentualnej ciąży, bez tego głowa nie przestanie boleć przez kilka dni ( 2 lub nawet 3) wiem bo już próbowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do mięśniaków to Pudziana nie było pewnie teraz zajmuje się tylko zawodami mma, byli za to bracia Dymek, i wielu innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc będę szczęśliwa- ja piję ziółka, o których czytałam, żę pomagają na zrosty, problemy z hormonami, plamienia, stany zapalne o których nie wiemy, poprawiają cykl, śluz itd zmieszałam sobie krwawnik pospolity, przewrotnik, nagietek, jemiołę pospolitą, szałwię faktycznie mam wszystko jak w zegarku piję ponad miesiąc ziółka aczkolwiek od wielu miesięcy męczyły mnie krwawienia, które zaczynały się po owulce zaraz i kończył gdy pojawiała się miesiączka- z powodu endometriozy szyjki macicy ii ostatnio wyczytałam, że skrzyp polny hamuje takie krwawienia nie wierzyłam, że pomoże, bo na to ponoć nie ma leku, poza hormonami, których nie chciałam dosypałam do mojej mieszanki-dość sporo i piłam wg wskazań zielarzy, czyli 4 kubeczki dziennie, parzone około 20-30 minut co ważne-pić duszkiem (bo naraz wypite zadziałają bardziej niż po łyczku i po 1 dniu picia, obudziłam się rano bez krwawienia wiem, że to brzmi nierealnie, ale ja nie mam krwawienia od 3 dni! a to u mnie nierealne nie wiem czy to te zioła czy co? :) ale piję sobie dalej te ziółka i cieszę się że nie mam krwawienia nawet po seksie- zawsze po owulce az do miesiaczki po seksie miałam krwawienia- nie ma krwawień cieszę się, mój lekarz nie uwierzy w czwartek, żę zatrzymałam krwawienia:D aha dziewczyny.. za niecały tydzień planowana @ a ja już schizuję.. chciałabym aby się nie pojawiła.. ale tyle w tym miesiącu forumowiczek zaszło, że chyba nierealne aby się jeszcze mnie udało taka jedna mała- coś mi się wydaje, że jesteś w ciąży :D rób test dziewczyno i podziel się szczęśliwą nowiną :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e-mile - a po te ziółka to do jakiedoś zielarza czy gdzieś na necie można dostać, sama zrobiłaś mieszankę czy nabyłaś gotową? Może i ja bym spróbowała może w końcu unormowałabym długość cyklów, dodam że nigdy nie brałam antykoncepcyjnych, po prostu uważaliśmy, albo czasem prezerwatywę używaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam ziółka w aptece, sypane, osobno Sama mieszałam Ważne by gotowej już mieszanki nie przechowywać w plastikowym pojemniku czy woreczki foliowym Ja w słoiku szklanym trzymam Możesz sobie w Polsce kupić gotową mieszankę ojca Klimuszki- u mnie w Czechach nie ma jego mieszanka reguluje cykle ja użyłam tylko tych ziół, które najbardziej działają na kobiecy cykl i narządy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, że nawet jak się nie brało pigułek itd to warto zrobic coś co ewentualne nieregularnosci-np prolaktyna, progesteron itd- wyreguluje ja dodatkowo łykam kwas foliowy, magnez+B6, echinacea z cynkiem i wit. C i powiem Ci, że nawet migreny, które mnie męczyły prawie już nie występują przemiana materii szybsza wiele zalet mają zioła- oczywiście stosowane w odpowiedni sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat z przemianą materii nigdy nie miałam problemów, mąż uważa że nawet jestem za chuda, 171 cm wzrostu 58 kg wagi, ale dzięki za pomysł z witaminami, a myślisz że musujące multiwitaminy mogą być? wolałabym nie faszerować się tymi tabletami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila nie jestem w ciąży na 99,999% robiłam ten test owulacyjny wtedy co wam pisałam co miałam załamkę i potem jeszcze parę dni później, czyli nie wiem dokładnie ale chyba gdzieś ok. 5 dni przed planowaną miesiączką i oba wyszły ewidentnie tylko jedna kreska. Wprawdzie to testy z allegro ale nie wydaje mi się, żeby mogły się obydwa aż tak pomylić. No i temperatura mi dzisiaj wyszła 36,6 więc albo ze mną jest coś nie tak albo mam spieprzony termometr ale chyba nie. Jak będę miała pieniądze to pójdę do ginekologa jednak za tydzień w poniedziałek, niech mi coś przepisze bo nie chcę długo czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę szczęśliwa to faktycznie jesteś chudziutka ale myślę, że Ci to nie przeszkadza? :) Mnie na tym weselu podobało się to, że tam nikogo nie znałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po weekendzie (dla mnie strasznie ciężkim i pracowitym) :(:( Emilia - To super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ogromne gratulacje, Fajnie::):):):):) Hmmmm dziewczyny coś się ruszyło na topiku. Jest coraz lepiej.Więc......będzie dobrze. Każdej się uda...:):):) A teraz znikam niestety do pracy :(:(:( Pozdrawiam Wszystkie ciepełko :):) Papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę szczęśliwa no ja przy 170cm ważę 53 i też mnie uważają za chudzielca ale lekarz nie mówił mi abym była za chuda na ciążę ale przyspieszona przemiana materii też wpływa na usuwanie toksyn z organizmu:) taka jedna mała d- ja bym nie ufała testom owulacyjnym w kwestii ciąży kup test lepiej i zrób bo jak pójdziesz do gina- a ciąża będzie zbyt wczesna by on ją rozpoznał- to może jej zaszkodzić lekami ja już na Twoim miejscu bym zrobiła 5 testów ale na poważnie, całkiem racjonalnie-zrób test ciążowy dla własnego (i ewentualnie maleństwa) dobra :) ja parzę ziółka piję herbatę z miodem cycki mnie bolą niemiłosiernie, 5 dni do @ czyli nadejdzie.. ale plamień i krwawień nie ma :D juhu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do musujących to w nich jest mniej witamin poza tym ja myślę, że to jest wygodniejsze gdy po prostu bierzesz jedną tabletkę mg+B6, drugą echinace, cynk i wit. C i trzecią kwas foliowy niż robić te rozpuszczalne itd jak się zapomni to zawsze można w torebce mieć zapas, łykasz i zrobione a w ogóle to witaminy raczej aż tak nie szkodzą w tabletkach, co innego antybiotyki itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a babka w aptece mi powiedziała, że te testy i zioła z internetu to są niepewne i lepiej nie ryzykować i zainwestować w coś pożądnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Właśnie wróciłam do domu. Ale miałam ciężki weekend :D w piątek urodziny koleżanki, w sobote dyskoteka i całą niedziele odsypiałam. Wróciłam dopiero przed godziną. Za nim przeczytała Wasze posty... Emilka gratulacje!:) Bardzo się cieszę, że w końcu sie udało :) To która następna?:) My zaniechaliśmy już starania. W październiku na studia.Także nasze starania o dziecko się skończyły niepowodzeniem.. ehh.. :( W ogole mam taki sajgon w domu:/ Powiedziałam mojemu, że ma mi się jak najszybciej oświadczyć i bierzemy ślub tak szybko jak tylko się da bo nie wytrzymam dłużej tutaj! Ledwo co wróciłam to znowu oczywiście haja :-/ idzie sie powiesić przez taką atmosfere :-/ Mykam na miasto:) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko rozumiem Cię z tym wyjściem z domu, też chciałam już jak najszybciej ale powiem Ci, że potem jak już wyszłam to czasami mi się zatęskniło za domem rodzinnym. Uważam, że to dobra decyzja, że mieszkamy z moim facetem, w końcu mamy dziecko więc tworzymy jakąś rodzinę ale jednak czasami się wraca wspomnieniami i nawet zatęskni :) Mila powiem Ci, że ja mam test w domu, już dawno ale nie robię go bo jakoś nie przypuszczam, żeby to była ciąża. Ogólnie teraz mnie brzuch nie boli, piersi mam takie troche "naładowane" i wrażliwe ale to jest tak na ciąże jak i na okres, no i troche mi niedobrze teraz, zjadłam jogurt, ale to u mnie zawsze była na okres więc to też i na jedno i na drugie objaw. Liczyłam średnią z ostatnich 5 miesięcy i wyszło mi, że dostawałam to po 30 dniach, najkrótszy odstęp to 23 dni a najdłuższy 42 dni więc w sumie mam jeszcze czas. No chyba, że faktycznie będę chciała już iść do ginekologa a nic się nie będzie działo to w ten dzień rano może zrobię ten test ale jestem raczej pewna, że mi się po prostu zatrzymał okres znowu. Tylko dlaczego? Dzisiaj dopiero 30 dc. więc jeszcze nie panikuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedno, na tym weselu popiłam troche, no może nie jakoś mega, wypiłam chyba z 7 kieliszków wódki ale jednak jak na mnie to sporo bo ja nie piję i nic mi nie było a podobno jak się wypije alkohol a jest się w ciąży to są jakieś rewolucje, organizm nie przyswaja, tak słyszałam. No i jakby już to nie wiem jak ten alkohol wpłynąłby na tą ewentualną ciąże. No ale nie sądze, że jestem. Po prostu coś mi się poprzesuwało (oby) lub zatrzymało (oby nie to). Ja dzisiaj w pracy ale oszaleję tutaj, może powiem to w zła godzinę ale nie mam za dużo pracy, unikam jednej laski bo mnie denerwuje. Jak to jest, że ludzie ci coś opowiadają i opowiadają a potem okazuje się, że jest zupełnie inaczej. Przykład: ktoś Wam mówi, że nie lubi wczasów i wyjazdów i nie ma ochoty nigdzie jechać, na pewno nie pojedzie itd. a potem nagle okazuje się, że wyjeżdża i się ta osoba wszystkim chwali, gdzie kiedy i jak. Po co takie szopki robić. To był tylko przykład ale dobrze opisuje sytuację u mnie w pracy. Dobra, nieważne rozpisałam się niepotrzebnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna mała - masz rację jak się nikogo nie zna to nieraz człowiek czuje się o wiele swobodniej niż wśród co niektórych znajomych. Mi waga nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, czasem zdarza mi się ważyć 60 kg, ale nigdy nie udało mi się przekroczyć 62, a przeważnie oscyluję wokół 58-59 Zrób test kupiony w aptece, cena podobna a może faktycznie lepszy się okazać. e-mile - wczotraj na allegro wynalazłam ziółka ojca grzegorza sroki, też podobno przeznaczone na te sprawy wiesz coś o nich? anetka20 - ty młodziutka jesteś to jeszcze niejedno dziecku urodzisz, ja wyszłam za mąż mająć 23, a czasem myślę że mogłam jeszcze poczekać bo nie goniło mnie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę szczęśliwa ja się najlepiej czuję w wadze tak 54kg. Ale te 2 kg w tą czy w tamtą też mi nie przeszkadza aczkolwiek więcej to już wolę nie, jestem przyzwyczajona do mojej wagi. Ten test to zrobię najwyżej za tydzień jak się nic nie rozwinie w temacie. Póki co nie mam parcia, 2 czy 3 miesiące temu dostałam po 42 dniach więc spoko, może teraz też tak będzie, może wszystko się przesunęło tylko. Ale te tesy owulacyjne myślę, że nie powinny się mylić, w końcu zrobiłam 2, jeden wtedy a drugi chyba z tydzień temu więc ten już na pewno by coś pokazał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie nie umiem przypomnieć kiedy to dokładnie było, ten pierwszy zrobiłam 4 września a drugi nie wiem czyba 8 lub 9 września i wyszedł negatywnie, dzisiaj jest 13 więc na pewno wyszedłby pozytywnie jakby miało coś wyjść, to pewne. Fakt to tanie testy ale myślę, że nie są takie złe bo owulację jakoś mi tam pokazywały, termin ważności itd. wszystko pasuje. Za tydzień idę do ginekologa niech myśli co robić, może jakieś badania mi każe zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem cię bo i u mnie te cylke się wahają max do 45 dni, tylko że ja niecierpliwy człowiek z testem nie czekałam nigdy dłużej niż do 36 d.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że to zioła ojca sroki są dobre także na płodność kobiety ale może lepiej weź spis i sama skompletuj mieszankę ziołami z apteki? bo w necie to nie wiadomo jak to wszystko robią, pakują.. no nie wiem to nie takie trudne, kupić zioła, wymieszać i wrzucić do słoika a przynajmniej wiesz co pijesz taka jedna zrob prosze ten test bo ja oszaleje z ciekawosci trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt jak sama zrobię to mam pewność co z czym wymieszałam, a tak to może być róźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh dziewczyny mam dzisiaj wolne, wiec leniuszkuje sobie i oglądam głupie seriale kociaki sobie śpią, za oknem zimmnnnooo mężuś w pracy jakoś dziwnie sie czuje, jak na grype :/ pewnie okres jednak przyjdzie... niby przez te plamienia wiem, że nie ma szans, że sie udalo w tym miesiacu ale tak bym bardzo chciała żeby @ nie przyszła i okazało się, że wyczarowaliśmy dzidziusia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Mila ja też się tak czułam jak na okres.Jajniki mi tak pracowały że byłam pewna, że lada moment nadejdzie. A jednak wyjątkowo w tym miesiącu nie miałam tych plamiń. Tylko jakąś małą chwilkę. No i widzisz co jest ;-) A poza tym też się czułam trochę jak przeziębiona. A ty taka jedna mała nie trac nadziei. Ja też na tym weselu wypiłam chyba ze trzy kieliszki wina i nic mi nie było. Organizm nie odrzucił tego w żaden sposób. Zrób test. W końcu to tylko około 8 zł. A piersi Ci przecież urosły. Ja czuję kochane że dla nas wszystkich to jest dobry miesiąc. ;-) Witaj Będę szczęsliwa w naszym gronie. Tobie też życzę powodzenia w starankach. Dziękuję wszystkim za gratulacje. Ale powiem Wam, że jeszcze w to nie mogę uwierzyć. I strasznie się boję żeby było ok. Zadzwonie dzisiaj do Pani ginekolog i zobaczymy na kiedy mnie zapisze. A wiece co? ;-) to może będzie śmieszne, ale ja w tym miesiącu zaraz po przytulanku podnosiłam nogi do góry. Taka jakby świeca. Gdzieś wyczytałam, że to pomaga żołnierzykom. No i mąż się tak ze mnie śmiał. A teraz mi racje przyznał. Nie wiem, może to zbieg okoliczności, ale na pewno to nie zaszkodziło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane, Dostałam dzisiaj @............. dokladnie w 28 dc Muszę zatem zmienić stopkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Ja również tak jak wy staram się o dzidzię. W tamtym miesiący w dni płodne się przytulaliśmy, ale niestety wczoraj przyszła @. Także nic z tego nie wyszło, a miałam wszystkie objawy: zawroty głowy, było mi słabo, bolało mnie podbrzusze. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Honor :( ale przynajmniej w terminie wszystko i staranka znowu możesz zacząć. Emilio mnie piersi nie urosły jako tako tylko tak wewnątrz je czuję, nie umiem opisać to jest właśnie takie uczucie jak na okres i takie wrażliwe troche są. A niedobrze mi się zrobiło bo dzisiaj nic nie jem! Postanowiłam dzisiaj odpuścić chociaż ja rano zawyczaj mało jem to dzisiaj kupiłam tylko jogurt i chyba mi odbiło, musze iść po coś bo chyba przesadziłam. Mila szok, że ktoś może być bardziej ciekawy niż ja :D Ja zrobię może w weekend jak się nic nie wyjaśni ok? Bo ten 30dc. to jeszcze nic takiego u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×