Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka83

Postarajmy się razem o upragnione dzieciątko :-)

Polecane posty

Cześc kobietki. Baaaardzooo długo mnie nie było.. Przepraszam, że nie zaglądałam ale chciałam odpocząć od tematu starań ze względu na to, że my mamy przerwę. Trzymam za Was cały czas kciuki. Miałam nadzieję dzisiaj jak wchodziłam, że którejś dziewczynie udało się.. Jednak o ile nie przeoczyłam, to dalej u starających się poprzednio-starania Co do mnie to 21 lutego mam wizytę u lekarza, który będzie mnie operował. Ustalimy wszystko co do operacji. W klinice mam już kartotekę. Spokojnie czekam na wizytę. Miałam nadzieję, że szybciej będzie to wszystko, no ale tak wyszło Mam nadzieję w połowie marca być już po.. Później mam przyjść do mojego lekarza, aby sprawdził czy wszystko po operacji ok, mała przerwa i do boju. Ale jakoś mi się odechciało. Nie mam już takiego parcia. Prawy jajnik zaczął o dziwo tworzyć jajeczka, a nie jest tak policystyczny jak lewy. Ale jakoś mnie to nie rusza. Narazie uważamy by nie zajść, bo nie chcę ciąży z komplikacjami. Nie pracuję narazie, całymi dniami leżę (mam duże krwawienia i bóle brzucha a odpoczynek ciągły pomaga) Więc właściwie zatrzymałam się narazie w miejscu. No ale trudno, trzeba się wyleczyć Trzymam za Was wszystkie kciuki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia- zła passa minie !!!!!! maż będzie zdrowy i fasolka będzie, na pewno!!!! :*:*:* Emile- jej ale Cię nie było, witaj- no niestety jeszcze nikomu się nie udało :-|, trzymaj się kochana i odpoczywaj, na pewno po operacji wszystko będzie w porządku i do boju !!! na pewno owocne starania będą !!!! :*:* Taka j Ty to też masz pod górkę, ale czasami tak bywa niestety, jak pisałam Adze zła passa kiedyś mija :-) Gonia to od czwartku testujemy :-) ja chyba od piątku jednak zacznę...od 12dc..zobaczę ale 1 dzień w tą czy w tą..bez znaczenia :-) uda nam się teraz na bank :-) Smerfi, Emi- co u Was?????????????????????????????????????????????????❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emile witaj Kochana. Życzę Ci dużo wytrwałości w tych najbliższych tygodniach i oby wszystko się ułożyło wreszcie po tej operacji. A ja jakaś taka bez humoru ostatnio chodzę. Nie wiem, może hormony mi szaleją. Niby nic się nie dzieję, ale taka bez ikry chodzę. Mąż trochę mnie wkurza i to też ma na to wszystko wpływ. Mam nadzieję, że to przejdzie, bo teraz powinnam tryskać energią i dobrym humorem dla Dzidziusia. Bąbolinko, Gonia żeby te staranka były wreszcie owocne. A co u Ciebie Smerfetko? Aga najważniejsze, że nic już nie zagraża życiu Twojego męża. Taka jedna, Ty to masz przeboje z tym pisaniem prac. podziwiam Cię, mi by się za nic nie chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila może to lepiej, że zwolniliście, może później łatwiej będzie albo jakaś ciąża z zaskoczenia się przydarzy:) dziewczyny mnie się już też nie chce, nawet rano miałam parcie, stwierdziłam, że nie ma, koniec, nie dam się tej ^%$%$^% i napiszę aż się zdziwi ale już mi się odechciało, cholera znowu problemy z firmą, płacą tragicznie za późno i potem my mamy opóźnienia i nie mamy czym płacić, jestem dzisiaj lekko zniechęcona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chyba już jutro zrobię pierwszy test a co tam mam tyle testów,że co tam. Taka j. wiem dokładnie co znaczy początek własnej działalności przechodziłam to samo jakieś 3 lata temu na samy początku. Na prawdę było ciężko, ale po burzy wychodzi słońce w tej chwili mój M ma już bardzo dobrze prosperujący warsztat i już sam dużo mniej pracuje i może pozwolić sobie na zatrudnienie pracowników. Naprawdę będzie dobrze mówie z własnego doświadczenia. Dziewczynki trzymam cały czas za Nas wszystkie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia no ja też bym zrobiła już dziś ale mam teraz tylko 5 a reszta przyjdzie dopiero koło pon czy wt więc nie chcę ryzykować że mi zabraknie na 1 czy 2 dni bo lipa straszna by była więc czekam do 12dc do piątku.....ja też za Nas trzymam kciuki :-) :-) Taka j- podpisuję się pod tym co Gonia napisała :-) Smerfi już za kilka dni masz termin @...co tam jak tam się poczuwasz ???? mam nadzieję, że Ci się teraz słońce udało :-) :-) Emilko Ty humorki masz powiadasz :-) no to pewnie te horomonki :-) jak ja się nie mogę doczekać tych humorków :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam na allegro nie paskowe tylko kasetowe moja koleżanka właśnie takich uzywała i jej się udało za piewszym razem jak chcesz mogę przesłać link stronki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, ja mam LH Vitam..no na razie w tym cyklu te wykorzystam ale dzięki :-) no może nam się Goniu uda teraz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dzisiaj idę spać chyba za godzinę bo nie wyrabiam ze zmęczenia. gonia co to za testy kasetowe, pierwsze słysze o takich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko no właśnie co tam u ciebie, mam nadzieję, że zupełny brak objawów i będzie szczęśliwa nowina :) przydałoby się tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przepraszam Was,że nie pisałam,ale załamana totalnie jestem :-( Znowu mam te cholerne plamienia,więc nie mam już nadziei na nic.Tak mi źle,bo tak bardzo liczyłam na ten cykl... Miśka,e-mile cieszę się,że się odezwałyście,bo martwiłam się słońca o Was! Dziewczyny odpiszę każdej jutro,bo dziś siły ani chęci nie mam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmerfetko Kochana tyle musisz przeżyć wszystkiego :-( Tak bym chciała żeby tym razem te plamienia były dla Ciebie oznaką zupełnie czegoś innego. trzymaj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko dziękuję Ci za miłe słowa,ale na ciążę nie ma niestety szans :-( No ale co zrobić-trzeba żyć dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak miałaś z pęcherzykami w tym cyklu? Pękały po prelyngylu ( czy jakoś tak)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja87
Kochana trzymam Kciuku że w końcu pojawią się te 2 kreseczki:*:*:*:* a najlepiej to wybierz się w jakąś podróż nawet za miasto , odstresuj się wtedy najłatwiej " Zaskoczyć " !! :D No stress słyszałam że to pomaga Buziaki Muaaaa;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale ja to jestem roztrzepana napisałam kasetowe, a miałam na myśli płytkowe, ale skąd mi się to wzięło??? dopiero teraz to zauważyłam. Dziewczynki poprawiajcie mnie jak coś, bo ja to tak mam czasem. :-) :-) Smerfetka trzymam kciuki jeszcze wszystko się ułoży po twojej myśli. Dobranoc Kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko no własnie nie wiem,bo mój ginekolog już potem USG mi nie zrobił.Ale w przyszłym cyklu mam zamiar po pregnylu przejść się na USG do innego lekarza,żeby mieć tą pewność,że pęcherzyki na pewno popękały. Maju dziękuję za miłe słowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie ten kolejny cykl musi być tym ostatnim. A teraz jak już ma przyjść @, to niech szybko przyłazi i spada ;-) Zobaczysz, raz dwa będą staranka i tym razem MUUUUSSSIIII się udać!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko kochanie wolę się już tak do tego nie nastawiać,bo potem właśnie taka deprecha mnie dopada :-( Chyba lepiej nie za bardzo wierzyć w sukces,to wtedy łatwiej się porażki znosi... A Ty jak się czujesz?Brzunio już coraz większy?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to masz rację z tym nastawianiem się. Ja też od zawsze myślałam, że będę miała problemy z zajściem w ciążę. Bo a to testosteron, a to te plamienia przed @. A tu proszę udało się. No ale chciałam Cię pocieszyć kochana! Brzusio rośnie. Ale znowu mnie jakiś kaszel dopadł :-( i dzisiaj mnie plecy bolą. Coś się nie mogę uwolnić od tych przeziębień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiec moje pytania
zboczona pindo! jak to postarajmy się razem??? Ja nie chcę mieć z tobą dziecka świrusko! Nie masz przyjaciol??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko przykro mi, masz rację lepiej się nie nastawiać bo potem człowiek bardzo żałuje i ma deprechę, też tak miałam, ja teraz wiem, że co by nie było nie mam szans na dziecko i jakoś mi lżej jak przychodzi wiadomo co, nie przechodzę tego tak strasznie a starałam się ponad półtora roku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfi myślisz....? że jednak te plamienia sygnalizują....o mamo patrz jakie to jest do d... też bym chciała jak i Emi i wszystkie tu żeby jednak te plamienia były oznaką czegoś innego..Smerfi wiesz że Cię mocno przytulam słońce :*:*:*:* Emilko buziaki :-)zdróweczka życzę niech Cię te przeziębienia opuszczą!! Gonia- ale ja też czytałam kasetowe gdzieś i to oznaczało właśnie płytkowe a paskowe to paskowe :-) od dziś zaczynasz robić?ja od jutra:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy zrobiłam wczoraj jeszcze wyszedł negatywny, ale coś czuje że owulka się zbliża. Od wczoraj zaczeliśmy staranka a co tam... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli dziś masz 11dc? ja ostatnią owu miałam około 18/19/20 któryś z tych dni cyklu czyli późno, a Ty jakie masz cykle? ja mam cykle - zazwyczaj miałam miedzy 27-28-29 kilka razy 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mam 11dc. W zeszłym miesiącu miałam tak koło 13 14 15 dn. Ale teraz juz mi pokazuje się śluz. Buziaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :-) co u Was?????????????????? ja mam dziś 12dc i zaczynam testować, mam nadzieję, że owu będzie wcześniej niż ostatnio... Smerfusiu słoneczko co u Ciebie ❤️ ❤️ ❤️ Emilko jak chumorki? 🌻 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×