Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Gość tuethe
Ja Mamy nigdy nie pytałam ile przytyła w ciaży z moimi braćmi czy ze mną ale wiadomo figury jak za młodu już nie ma choć źle nie wygląda;] Macie racje nie ważne ile kg nam przybędzie, wazne żeby dziecko było zdrowe;) Chciałam winogrona i poszliśmy do sklepu ale byly brzydkie wiec kupilismy pomarańcze ii chipsy Mąż mi wzioł, wiem ze nie zdrowe ale lubie i jak mi ktoś paczki nie schowie to potrafie całą zjeść... Kaaaat_34 brzusio cudaśny, duży już;) Ładna bluzeczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało :) następnym razem troszkę więcej brzuszka nam pokaż :) ale faktycznie jest piękny ciążowy i widać go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE, tak super zdrowo to też nie można :) czasem trzeba popełnić drobne grzeszki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaaaat_34 no piękny brzusio, duuuuuzy :) ja pozwalam sobie czasami na puszke coli, mam ochte wiec popijam, ale tak raz w tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
wiem,wiem ale zjadłam większość paczki i popiłam pepsi... teraz nie spojrze na jedno i drugie przez długi czas;] lody bym zjadła ale to by była już przesada dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
Chyba was wszystkie przebije zrobię też zdjęcie i prześle, ja to mam duży:) Ale ślicznie wyglądacie z waszymi brzusiami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty82
kaaat_34 brzusio ciążowy i piękny :) ja dziś wszamałam pyszniuteńką drożdżówkę z serem :) i więcej grzeszków na dziś nie planuję :) ale jak wyjdzie? kto wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w malych ilosciach napweno nie zaszkodzi ani cola ani chipsy, ja sobie nie pozwalam na cole bo bylam przez dlugi czas uzalezniona od niej, ale zato wypilam dzis Fante cytrynowa 0,5l. tak na codzien pije tylko wode niegazowana i czasem mam wlasnie ochote na cos gazowanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
Ha ha Suelen to brzmi groźnie a jaki masz obwód w brzuchu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA, ale pytanie :) chcesz moge ci powiedzieć ile mam lat ;) a tak poważnie to 102cm :( powinnam to napisać maleńkimi literkami. Ja naprawdę mam bardzo duży brzuch :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
kaaaat_34 to ja pije lekkogazowana... pepsi juz nie ma więc mnie kusić nie będzie a kupić nie kupie:) ja lubie fante pomarańczowa:D Suelen jeśli masz duży brzysio tzn,że dzidzia jest duża a z tego powinnas się cieszyc;] a w ktorym jestes tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
No suelen wygrałaś w obwodzie ja mam 90cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zaczełam 18 tydzień lub 19 jak kto woli :) usg ostatnie miałam w szpitalu i jak to powiedział lekarz mały jest drobny, ale długi. Podobno mam sporo wód płodowych, ale to jest spowodowane moim wysokim ciśnieniem. Dziś miałam 150/100, a przecież biorę leki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzy brzuch wcale nie musi znaczyc ze dziecko jest duze.. niektore kobiety tak maja ze tyja wiecej.. a dzieci rodza sie malenkie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELWIRA o tam, twoja ciaża jest starsza od mojej o 23 dni, zobaczymy co ja powiem za 3 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wogóle nie czuje głodu. Nie mam apetytu i dlatego prawie nic nie przytyłam jak na 18 tc bo tylko 2 kg. Zmuszam sie do jedzenie bo maluch mi nie urosnie a cisnienie to mam dzis bombowe 80/56 szok. Cośkłuje mnie z lewej strony pod żebrami nawet nospa nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MZEBER z lewej strony pod żebrami to umiejscowienie wątroby, może coś zjadłaś i teraz ciężko jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty82
Tak piszecie o obwodach Waszych brzuszków...ja mam 88 i aż jestem zaskoczona....wydawało mi się ,że będę miała więcej...a przed ciążą do szczupłych nie należałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
to i ja zmierzyłam... 82 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wygrałam aukcję na allegro :D mam nadzieję, że jest to tak fajne jak piszą- detektor tętna płodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×