Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

ilosiaaa zestaw super ale jak dla mnie za drogi ,a kolacja w prezencie dla męża już zrobiona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula! Ja nie napisałam tego,żeby Cię zdenerwowac...to byl taki głupi zart. Przepraszam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mnie ten zestaw tez bardzo sie podoba, ale czy potrzebne jest nam az 9 butelek??? chyba ze piszecie o zestawie pielęgnacyjnym - ten jest the best :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK------WIEK----MIASTO-------TERMIN-----PŁE ---IMIĘ ewka4127.(24)....Szczecin....28.02.11 tahitiana.(23).....podhale .....28.02.11 Nassani.(26).......Wwa .........28.02.11x2..K+M...Agata+Dariusz Milutek.(23).......śląskie.... ...28.02.11 x 2 ja tez marzec 2011.(31)...Wejherowo....1.03.11 ja też marcówka.(29)........zach-pom.....1.03 .11...M...Julek/Staś madzia_ .(25)....świętokrzyskie....1.03.1 1 Paulka_Paulka.(30)...Radom.... .1.03.11 mama 35 (35)...... małopolska ....1.03.11 Shastraa(26) ......Łomża..........2.03.11... Upsy (26)...........podlaskie.......2.03.11... Rybki_trzy(23).....śląskie.... .....2/3. 03.11...M... Staś Historynka(23).......Kraków...... 3.03.11 elwir_a(32)............Warszawa....3.03.11...M.... Kacper Andzia (24)............Kraków........4.0 3.11...M...Kubuś jestem jestem(27)...Rzeszów........4 .03.11...M.....? tuethe.(21)...........TG(śląski e)......4-6.03.11..K...Julcia ewelunia21(24).......Skierniewice. ....5.03.11 mooniśka(25)..........Niemcy....... ....5.03.11 Cymbałka(26).........Wejherowo..... .6.03.11 Kathaya(23)...........Jastrzębie Zdrój...6.03.11... sonka78(32)...........Dąbrowa górnicza..6.03.11.M..sebastian ,szymon Agawa_Agawa(37)....Poznań.............. 8.03.11 Magda_1980(30)......łódzkie......... .....8.03.11...córcia ewelona(29)..........świętokrzyskie......9.03.11 Zuzka23(24)..........opolskie...... .......10.03.1.M....Bartuś katia 30(28)...........Żary(lubuskie).....1 0.03.11 szczęśliwa78(32).....WLKP........ .......12.03.11 puszek666(30)........Carlow IRL........12/13.03.11 x2... karolina_r22(22).....Gdańsk)..............13.03.11..M... Bartosz gula(34)................kuj-pom.. ...........14.0 3.11 git(23)..................kuj-pom ...........16-20.03.11!?..Julian/ Laura single_mama(28)......Dublin......... .....14.03.11 fonia29(33)............Wawa....... ........4.03.11 Betty82(28)...........Wielkopolska ......14.03.11 Jacobs(23).............wielkopolskie......15.03.11 Eli122(27)..............Wielkopolska. .....poł.marca melonik85(24)..........Lubuskie.... ........17.03.11 Agniecha8087(23).....Slask->Rybnik... .18.03.11 Murzynek2011(21)....Jaworzno (śląsk)..20.03.11.....M....Tomek ORLLA(28)...............Belfast....... ......23.03.11 ila78(32)................Wieruszów...........21.03.11 kalina(22)..............śląsk... ..............21.03.201 Nesteatropica................................23.03.11 ona 1988(22)..........Tarnów..............23.03.2011 malwka85(25).......Ruda Śląska...........23.03.11 ilosiaaa(24)..........Płock..... ............23.03.11..K/M? Igor/Nadia? kasia1919(24)......Katowice.......... ....24.03.11 drunia(23)............Łódż.... .............24.03.11 Suelen(26)...........Zgierz...... ..........24.03.11..M..Nataniel dorcia80(30)........Wwa........... ......24.03.11 swem(33)............dolnośląskie ..........25.03.11 mzebr(28)...........Białystok... .........25.03.2011 Michał Patryk Drugie Szczęście(32)...Warszawa......25.03.1 anka87(23)............Wieliczka...... ....26 .03.11 oRunia(33).............Gliwice....... ......26.03.11 singri(26)..............Warszawa.... .....26.03.11 kropeczka2011(23)..podlaskie...........27.03.11 dani_83(27)............kuj-pom........ ....27.03.11 beatuska(19) .........LUBUSKIE ..........27.03.11 aniorek9(38)..........pomorskie....... ...28.03.11 ...k..Nadia lub Sandra manika74(36)..........zach-pom......... .30.03.11 jus29(29)...............mazowieckie... ...31.03.2011 Inwazja (27)...........śląskie..............15.03.2011...k. Gaja Lidian (28)....................................22.03.2011...córcia Ania.Minia.83..........Warszawa..........23.03.2011 Jędruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe ja też napisałam to w żarcie:)Hej koleżanko ja tak szybko się nie obrażam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia29 patrzyłam na tabele ty masz termin na 4.03 czy 14.03 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego miałabym nie napisac?;) Wogole nie napisałam Wam co ostatnio z Mężem zrobiliśmy(w niedziele). Pojechaliśmy do Tesciów ale Teściowej nie było bo oczywiscie była w kościele. Napisałam kartke,ze mam ochote na tort jej roboty i Mąż wymyślił,że mam napisać,ze jako zakłądnika bierzemy Pismo Święte. Wiecej inf pod numerem telefonu i jeśli chce wiedzieć czy żyje to wyślemy kawałek z rozdziału jakiegoś tam. Jakbyscie ja słyszały przez telefon! Hehe. Prawie się popłakała bo wzielismy jej pismo świete(a tak naprawde schowaliśmy pod poduszke):D No ale torcik zrobiła ale taki na szybko,bez owoców:( Zawsze wiecej serca w to wkładała ale ja coś jeszcze wymyśle,żeby zrobiła taki jaki chce;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi ale ty masz pomysły kobietę stresować ale spoko to teściowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż to wymyslił;) Czasem trzeba coś głupiego zrobić,żeby było z czego się śmiać;) Chyba reszta dziewczyn juz słodko spi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i zapomniałam dodać, że mój synek to normalny kolos... tylko zastanawiam się po kim??? bo rodzice szczupli :P Kubuś waży 685 g :D dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE jaka z ciebie przebiegła bestia :) pomyśl tylko jak Julcia będzie podchodzić swoich rodziców, bo wiesz uczeń często pokonuje mistrza :) GULA uśmiałam się jak napisałaś, że jesteś duża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, dzis ja jestem pierwsza, szykuje sie do pracy, mam takie pytanie: bo jestem na chorobowym i pomagam troche szefowej w pracy na kilka godzin jezdze, ale dzwonilam do ZUSu kiedy przyjdzie moje chorobowe za pazdziernik i dowiedzialam sie, ze wyslali 29.10 a wczoraj byl 03.11 i kasy na koncie jeszcze nie ma, dzis zadzwonie ponownie, ale specjalnie jechalam 40km zeby podac im nr konta, czy ktorejs z Was zdarzyl osie, ze ZUS sie pomylil i zamiast na konto wyslal poczta? Mi poczta ostatnio szlo 8 dni kalendarzowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina 22 a czy Ty sobie ustalalas jak Zus ma Ci placic czy na konto czy przez pracodawce bedziesz miala wyplacane? I jak jestem na chorobowy od listopada to kiedy pierwszej wyplaty z Zus-u moge sie spodziewac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to jest tak ze jesli firma zatrudnia ponizej lub powyzej 20 pracownikow.....to wyplata jest uzalezniona od tego......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, Ale z was ranne ptaszki, a ja dzis niemoge cos spac, jestem zestresowana przed wizyta u lekarza a mam ja dopiero po poludniu.Uciekam jeszcze do lozka polezec z moim synkiem bo mnie wzywa. Milego dzionka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstały ranne ptaszyny:) heh ja też dzisiaj się obudziłam o 6 rano:) W brzuchu mam salę gimnastyczną więc kiepsko ze spaniem:) Zrobiłam M jajko na twardo ale sie cieszy:) bo samemu to mówi że mu tak nie smakuje:/ ściemniacz:/ heh lecę dziecię budzić bo go muszę zawieść na pianino:) i czekać jak łoś godzinę w aucie:/ a to jeszcze poranne przytulanki więc trochę zejdzie:) do później:) ach wiem co chciałam napisać. dalam wczoraj czadu strasznie:) zostaly te nalesniki od ruskich i wciągnęłam 4 z dżemem truskawkowym a potem sobie jeszcze jednego grubego zawinęłam z nadzieniem ruskim i polałam sosem pomidorowym. Myślałam że pęknę.Pierwszy raz mi sie tak zdażyło bo tak to tylko jabłko mi się chciało wieczorem heh:) Dlatego się bałam trochę tej ciąży zimowej że sie potem z tych kilogramów nie wygrzebie:) ehhh zobaczymy jak to będzie:) ale i tak wole zimą z brzuchem biegać bo z Jasiul jest wrzesniowy więc z brzuchem w lato biegalam:) wtedy to dopiero myślałam że umrę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) wczoraj byliśmy w szkole rodzenia. było o karmieniu i połogu. widzieliśmy też salę rodzenia. wrażenia - ok. zostaliśmy "zasypani" gazetkami, próbkami i ulotkami. właśnie to ogarniam, są listy rzeczy, które trzeba do szpitala i ile czego do domu, dość fajnie zebrane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidian
hej przezyłam dzis w nocy chwile grozy. Wieczorem zaapllikowalam sobie ostatnią tabl dopochwowo na zapalenie a po kilku min zaczełam dziwnie plamic w kolorze herbaty.... myslalam ze umre ze stresu. Do tego mała była przez caly dzien spokojna jak nigdy i wieczorem wogole jej nie czulam... oczywiscie cala noc biegalam do toalety sprawdzac ale bylo coraz mniej i mniej i dzis juz wogole nie ma plamienia. Mała sie rozbrykala w nocy az sie poplakalam ze szczescia:) chyba nie bede szla z tym do gina bo jak w 10 tyg ciąży bylam i mialam podobne plamienie to mnie uspokoil ze tak sie moze zzdarzyc. trzeba siie martwic jesli krew sie pojawi. ufff troche mi ulzyło ale czuje troche jeszcze niepokoj. Podejrzewam ze to przez tą tabletkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki ja dzis spokojnie w domku siedze moze na jakis spacer wyjde bo moj m na popoludniu do pracy wiec caly dzien sama siedze jak ja tego nienawidze.a jesli o jezenie chodzi to ja jadlam wczoraj lasagne ale kupiona nie robiona wiec za bardzo nie smakowala.ktoras dziewczyna napisala ze ma dzidziusia ponad 400 g jakas masakra ciekawe ile bedzie na koncu oby nie jak moja kumpela urodzila synka 4,5 kg i 60 cm nie wyobrazam sobie tego.ok ide sniadanko sobie zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to mój synuś waży 685 g ale to 23 tydzień i zapytałam lekarza, czy nie za duży??? bo jak czytawm u Was to taka waga jeszcze nie padła!!! no ale Gin. stwierdził, że waga bardzo dobra na ten tydzien. A pozatym ja mój Ł ważyliśmy oboje 2700 więc Kubuś mam nadzieję nas nie pobije :D miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia to jest wielki:D.......ja ide w nd na powtorne 3D wiec zobacze ile urósł od ostatniego czasu....bedzie tez 23, 5tc.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×