Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Zawsze milo Was poczytac,rozsmieszacie,i nie da sie byc smutasem.. DZIEKUJE!! Przyjazne to forum,i dobre duszyczki tu bywaja,ciesze sie ze trafilam do takiego grona. Wlasnie wchodze w nowy swiat mocniejszych kopniakow dzidziusia,zaczyna mi sie naciagac.. mmm... uwielbiam patrzec na falujacy brzyszek. Zaczynaja mi sie robic ciemne kreski ponizej pepka i powyzej... ale jak dotkne brzucha to u mnie sie rozdzielaja dwie polowy brzucha.. albo jakby sie tluszczyk rozchodzil... dziwne to... zeby tylko jakies paskudne rozstepy sie nie zrobily :(.Widzialam dziewczyne w tv 21 letnia i miala brzuch jak staruszka po ciazy :( jedna obwisla zmarszcza z rozstepami :( ja tak nie chce skonczyc :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem... ja akurat tak trafiłam, że mój lekarz w przychodni pracuje, myślę, że po porodzie prywatnie do niego pójdę... jakby przyjmował tylko prywatnie to bym do niego i tak chodziła, bo dla mnie podstawa to mieć dobrego lekarza i takiego, któremu się ufa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inwazja dokladnie:) ja do niego przed ciaza chodzilam tez prywatnie na kontrolne wizyty wiec jak juz mam placic to tylko jemu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orrla... myślę, że tak nie skończymy :) sam ruch przy dziecku pozwoli na zrzucenie kg. a dodatkowo można jakieś ćwiczenia robić... wszystko zależy od nas samych :) damy radę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem... grunt to mieć taki spokój psychiczny :) że lekarz do którego się chodzi jest good :) a ile się wyda to mniejsza z tym, ważne żeby być pod opieką, wkońcu nie chodzi tylko o nas, ale przede wszystkim o nasze Maluszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla damy rade;p ja smaruje sie oliwka jedynie brzuszek i piersi super ale dupsko ;/ jak po biczowaniu;((((((((((( i mam 1 pionowy na plecach mały ale jest;/ u mnie tez mała sie gimnastykuje cały czas wczoraj nawet w nocy sie popłakalam moj M myslał ze znowu przez sen gadam ale niestety Wikusia takiego kopa w żebra mi dala ze az lyz lecialy i juz tak niepierwszy raz ;/ boli to diabelnie i teraz tez brzuch wyglada jak po tsunami;d ihihih mam nadzieje ze nogami kopie w zebra nie raczka bo niechce cesarki;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie oliwka nie zdala egzaminu. Czulam sie jakas taka fee, ani to nie pachnialo ani to mile w dotyku, zreszta mialam wrazenie ze to nie wsiąka sie tylko na wierzchu jest jak olej i gowno daje. Trzymam sie caly czas balsamu i jak narazie ok:).....jeden balsam mialam typowo dla kobiet w ciazy na rozstepy ten z rossmana ale to byl pierwszy i ostatni:P (pisalam ze smierdzacy itp) a tak to uzywam zwyklych balsamow do ciala typu dove czy czasem jakis z garniera:). Tylko ze ja odkad pamietam to zawsze codziennie po kapieli sie smarowalam byc moze to tez ma jakis wplyw na to ze jeszcze sie nie pojawily....no nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedynie biodra mam pociachane przez biale rozstepy ale tam to zawsze mialam wiec nie biore tego pod uwage tylko brzuch. Jedynie co na biodrach, nogach to pojawil sie ogrooomny cellulit 😠 a to ciezko zbic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zadowolona z oliwki i zawsze sie smarowalam nia i ładnie sie wchłania i pachnie:) a mialam z rossmana ten balsam i tez uwazam ze do dupy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam oliwke ale jakos ciagle zapominam sie naoliwic.. i mam wrazenie,ze otluszcze sobie ubrania... ehhh... a myslslam o balsami do ciala NIVEA Q10 ale podobno nie mozna :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się oliwką smaruję codziennie, bo wszystko inne mi śmierdziało, a oliwka jest superowa :) ale ja problem z zapachami mam od 3 miesiąca gdzieś hehe, wszystko w Jelpie już od dawna piorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie uzywam oliwki i zgadza sie, ze ubranie sie otlusci... Ma jedna koszule nocna ktora jest siwa a na wysokosci brzucha i piersi jest ciemnosiwa od oliwki i nawet po praniu w wyzszej temperaturze ciemiejszy odcien nie schodzi dlatego staram sie ja nosic teraz w okresie ciazy zeby miec jak co to tylko jedna koszule zniszczona.. Bo smaruje sie na noc... A jak koszula jest w praniu to nosze rozowa pizame i ta o dziwo nie ma zadnych sladow po oliwce.. Ale wole nie ryzykowac z pozostalymi koszulami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki dzis mam dzien wrrrrr jak nie urok to sraczka.tu z pesarem wyszlo i jeszcze zapalila mi sie sadza w komine a smrod jak szlak.piore firanki bo tez okurzone strasznie. jestem jestem witam w klubie rozstepow nie mam ale za to morze cellulitu w sumie od wysokosci pepkaale na plecach do kolan. mnie zostalo 61 dni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SONKA nie martw sie,jutro będzie lepszy dzień :) To raczej dobrze że posiew jest czysty i mozna założyć ten krążek co? A z tą sadzą to niebespieczne,byłaś sama w domu? U mnie licznik pokazał dziś ....58 dni tylko. Lekarz mówi że jak ciśnienie nie będzie rosło to rodzim dołem wtedy kedy Dzidzia zdecyduje,ale jak RR zacznie szaleć to tniemy bez gadania,będzie chciał przetrzymac mnie do 38 tygodnia. Coś mi się wydaje że ja przed walentynkami powinnam mieć wszystko przygotowane,bo jak będę tak często patrzeć na kalendarz to może mi ciśnienie skakać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tz marcowka-ja mialam nadzieje ze cos wyjdzie i ze ze atybiotyki beda bo by taniej wyszlo.moze to glupie ale tak wlasnie myslalam ze przynajmniej sie to w czasie odwlecze.a co do komina ojciec byl i pojechal gdzies mowil ze sie chycila sadza.ale co mi do tego bo ja do piwnicy nie chodze. ale zaczelo mi tak smierdziec ze myslalam ze sie gaz ulatnia.teraz trzeba odczekac az sie wypali wszystko zeby przeczyscic znowu komin i moc znowu zapalic w piecu.a mnie zaczyna byc zimno .w pokoju mam 17 stopni:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 stopni to faktycznie nie za ciepło,ja mam saune w pokoju i w związku z tym poszukałam jaką temp w pomieszczeniu powinien miec noworodek.Chyba coś żle zrozumiałam bo pisali od 17 właśnie, do 22 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ściąga z tempetaruty * pokój dzienny 20-22C * sypialnia 18-21C * woda kąpieli 35 - 37C * pomieszczenie, w którym malec się kąpie 23-25C * mleczko ok. 37C * za oknem zimą nie mniej niż -10C * na powietrzu latem nie więcej niż 25-26C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za ściągę. Wczoraj wieczorem w pokoju dziennym,salonie,sypialni(wszystko w jednym :-) )miałam 35 stopni.Nie mogłam oddychać,ale jak by było 20 stopni to bym dygotała z zimna. Będzie kłopot z tą temperaturą optymalną dla Grzesia(w święta mieliśmy sie ostatecznie zdecydować na imie,ale oczywiscie nic z tego nie wyszło) Grzes to imie które nikogo z naszej trójeczki nie zachwyca,ale jedyne,które ewentualnie może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie cos w tv oglądaja,albo leżą.Ja juz pospałam,ale jeszcze bedę lezała przed wieczorem.Kręgosłup mnie prosi,nie to żebym sie leniwa zrobiła :-) ;-) . Jakjuz sie położę to połowa dziewczyn zacznie pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zaraz zmykam jakies frytosy zrobic bo oprocz sniadania, kilku herbat i witamin nic nie jadlam:P.....no moze pare czekoladek:P:P Wiec pewnie dzis frytosy, kotlet sch i mizeria:P...tak na szybko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 75 dni do końca :) co do prania to jakoś jeszcze nie moge sie zebrać mam opór że jeszcze za wcześnie i ze potem bede znowu prała bo stwierdze ze za dlugo leżało ... tez mysle że na delikatnym trzeba bedzie puścić ale sie tak zastanawiam... myslicie że te ciuszki dla maluchów tez mogą farmowac bo tak to bym musiałam prać po 3-4 sztuki ... no i też mysle ze trzeba wyprać pieluchy w wysokiej temp. ale znowu sie zastanwiam bo kupiłam 10 sztuk zwykłych bialych i chyba 10 takich kolorowych tzn białych we wzorki i czy te z wzorkami nie popuszczą koloru?? macie takie pieluchy ? prała któraś je może ?? o takie pieluchy mi chodzi http://allegro.pl/pieluchy-pieluszki-tetrowe-kolorowe-i1391247848.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, wszystkiego najlepszego w nowym roku ! 3 dni byłam poza domem i szok 30 stron do czytania - zajeło mi to 3 godziny :) ale nadrobiłam :) tuethe, pisałaś że chwiciły Cię skurcze , ja miałam ten problem, ale lekarz powiedział że mam łykać aspargin 3x po 2 tabl ( to jest potas i magnez, bez recepty ok, 5,50zł i nieszkodliwy w ciąży) co do wycieków z piersi to ja trochę panikuję bo czasem wycieka mi kropelka ale tylko z lewej ( a w niej miałam zapalenie przy pierwszym dziecku )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze muszę napisać że dziś byłam na wizycie mój gin liczy skończonymi tygodniami i wg niego skończyłam 31 jestem w 32 wg usg moja gwiazdka waży już 2400 :) kluseczka, no nie ? i jednak obróciła sie główką na dół, ale gin mówi że w takim tempie to dojdzie do 4 kg i skoro była już cc to teraz tez będzie i wstępnie powiedział że 25.02 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi z piersi wycieka os 20 tygodnia delikatnie, a i jakis czas temu mi sie pokazala linia negra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie pieluszki ale jeszcze nie prałam,jeszcze mam tetrowe jednolite,zielone i ......żółte chyba. O kurcze włąśnie sobie uświadomiłam że nie wiem co i ile mam.Wszystko powywożone,w domu mam tylko kosmetyki. Coś mi sie wydaje że trzeba będzie sprawdzić ile mam np.pieluszek. Juz pisałam że mam kolejne 2 strony obserwowane w allegro,pieluszki,pampersy,waciki,mokre chusteczki i takie tam. allegro.pl/wanienka-dziecieca-wanna-102cm-w-4-kolorach-hit-i1378965763.html czy któraś kupiłataką wanienkę? a może polecicie mi inna,widziałam tez takie troszke mniejsze,mogą być wygodniejsze na początku(tylko nie wiem przy dużym noworodku jak długo posłuży taką troszkę sztywniejszą bym chciała,ale za taką cenę to nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×