Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

za godzine bede jadla Taco fries mniammmm mniammmmm moj R przywiezie wracajac z pracy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek666 nie wiem co to jest ale brzmi apetycznie :)Ja zajadam się mandarynkami są pyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już nic nie jem :( umyłam już zęby - to mój sposób na niejedzenie , muszę juz z wagą uważać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny;) jestem dziś po usg. Mój mały w 32 tygodniu waży 1852 g - to chyba tak normalnie. Ponoć wszystko jest ok oprócz tego ze również dostałam żelazo bo mi fest spadło i do końca ciąży ponoć jeszcze bardziej maleństwo potrzebuje go i same witaminy nie zawsze wystarczą. cudnie jest ogladać swoje maleństwo na ekranie a potem na zdjęciach. Jakbym mogła to bym chciala usg co tydzień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikikiki jesteś z Pszczyny? a ja z Żor choć obecnie mieszkam w Jastrzębie;) kilka lat temu to jeździłam do pszczyńskiego parku na rowerze;)ślicznie tam macie...miejsce idealne do spacerów z dzidziusiem;) jeśli mozna wiedzieć to gdzie rodzisz? masz wybrany szpital?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA mi chodzi o bebetto. i ten drugi link. A ztym guzikiem to porażka. A która to umieściła nowe zdjęcia na nk??? bo ja mam problem z rozszyfrowaniem... a i kto był dziś robić się na bóstwo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa moze tylko mi sie wydawala az tak mala ta gondola od Jane,bo obok staly inne np.Quinny i tamta byla wypasiona szarsza..tylko ze w wypadku Quinny odstraszylo mnie kubelkowe siedzisko i to ze jest trojokolwy :P. Gula_ co u mnie?? No wiesz... bez zmian.. bez porozumienia... same ataki na mnie... :( . Juz wkrotce calkowcie sie poswiece wyprawce dzidziusia ,jak tylko bede miec kierowce :) i zakupie lozeczko i cala reszte,o! i wozek przywieziemy :D i juz bardziej namacalnie poczuje ze narodziny bobaska sa tuz tuz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taco fries to frytki z miesem mielonym i sosem czosnkowym :-) kathaya - kurcze jastrzebie zdroj!? serio? ja tam mieszkalam 20 lat na wielkopolskiej !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla głowa do góry w brzuszku siedzi maleństwo które kocha cię bardzo mocno :) puszek666 to raczej bym nie zjadła bo mięso mielone lubię tylko w gołąbkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia umiescila fotki na nk i to tez Fonia byla dzis robic sie na bustwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to teraz będę wiedzieć :) FONIA czy Ty się opalałaś ostatnio??? czy masz taką karnację???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę z psem a potem kąpiel i lulu :) Do zobaczenia jutro pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też idę spać :) melduję, że ciśnienie zmierzone 109/64 czyli oki :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi cos internet szwankuje...tez zmykam bo juz kregoslup tak mnie boli ze nie daje rady...dobranoc brzuchatki:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) zjadłam pyszną zapiekanke z ryzem, kurczakiem, warzywami i serem:) M odkad weszlismy do domu to włacza karuzelke:) fajna melodyjka:) I losiaa materacyk z włókna orzecha kokosowego. Faktycznie byka zrobiłam, miało być napić a nie napisać hehe:) Koleżanki w knajpie były i pytały jak sie czuje:) Basilek baldachim bedzie pozniej... musze kupic materiał i Basia mi uszyje bo ten co mam jest za mały bo z przodu nie mamy jak przyczepic tego do lozeczka a z boku jest material za krotki:P Karolina napewno bedzie wszystko dobrze! Gula smacznego tego czegos z mielonym:) ja wrocilam a Wy wszystkie poszlyscie.. buu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe to z mielonym to ja bede jadla ;-) wlasnie czekam na to :-) hmmmm ale mi zrobilas smaka na zapiekanke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh no wiem! Zamiast Puszek napsialam Gula! ale ze mnie debil:P lepiej juz sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche lepiej :-) ale tez caly czas leze, tylko do kibelka i na kanape :-) dlaczego baldachim nie pasuje? kupilas wieksze lozeczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam was kochane ale zanim napiszę zawsze was nadrabiam żeby być w temacie ;-) bardzo dziękuję za miłe słowa i opinię ( orlla ) ;-))) tak mam taką karnację ;-) i łatwo się opalam więc długo mnie trzyma z lata byłam dziś u gina, wszystko ok, po za anemią i mam brać żelazo, a po za tym ok, a i jeszcze ważę 86,5 kg masakra, jeszcze troszkę ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z baldachimem jest tak,że ten stelaż idzie jedynie przykręcić tam gdzie są szczebelki bo na dole jest o co zachaczyc.. a powinien byc przykręcony tam gdzie są całe deski ale od spodu nie ma jak zachaczyc i dupka. Jutro z Basia kupie taki cienki materiał i mi uszyje,zeby szło całe lóżeczko tym zakryć:) nie wiem czy zrozumiale to napisalam ale trudno to wytłumaczyc:P Dobrze,że juz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcówka.. napisalas,ze kupiłam zielony przewijak i karuzelke ale to nie wszystko:) jeszcze zielona wanienka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia, slicznie wygladasz, waga sie nie przejmuj! Tuethe dobrze ze masz kogos kto Ci uszyje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia wcale nie widać,żebys tyle ważyła więc się nie przejmuj:) Puszek ano mam dobrze:) Musze mieć wiejski baldachim:P a Blazi to normalnie brak reakcji, nie wąchał łóżeczka, wózka, karuzelka mu nie przeszkadza. Az jestem zdziwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe ja jestem i jeszcze troszke posiedze.gram sobie w gre i musze troszke odsiedziec zeby mi nie przepadlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o sonka jeszcze jest :-) zaraz bedzie jedzonko, jestem straszna zamiast cieszyc sie ze R przyjedzie z pracy to ja tylko o jedzeniu no ale co JESTESMY GLODNI :-) :-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja co chwile coso slodkiego wpierdzielam i az sie boje stanac na wadze w poniedzialek:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×