Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

ja dlatego pytałam o ten pępek bo koleżanka która teraz urodziła, powiedziała mi że u niej w szpitalu kazali mydłem i wodą i osuszać, ale widzę że co szkoła to szkoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia tez mi się wydaje,że każda szkołą inaczej mówi jesli chodzi o ten pępek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urzynku niema szans kochana widzialam na usg PICIOCHE TAKA ze szok;d ihhihi piękna BUŁE nosze foto broszki w portfelu;d niema szans ;p zreszta na usg jak bylam prenatalnym to pan doktor pokazal jak biegna cieniutkie jajowody nawet ;p niema szans na chloptasia:) ale moja przyjaciolka tez tak w owulacje i kazdy gadal oj chlopaczek bedzie i brzuszek jak pileczka pępek wystajacy (tak jak ja) i co piekna Alicja ma juz roczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iloosia to moze za jakis czas okaże się ze to chłopiec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorzej jak u mnie bedzie zamiast Tomcia Tosia jakaś :P bo wszystko dla Tomusia mamy :) no ale szanse są male bo tez ptaszka zdjęcie mamy i 3 razy potwierdzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia - trzymamy za ciebie kciuki :* A Ja na poprawe nastoju kupiłam sobie staniki do karmienia :) http://allegro.pl/zestaw-2-szt-bialy-czarny-do-karmienia-90c-i1387996191.html Zjadłam własnie kolacje :) Męzus kupił pyszny chleb pełnoziarnisty....i babeczke cytrynową dla Bartusia oczywiscie hi hi hi hi Co do pepka Ja bede przemywać gazikami LEKO :) a co do owulacji to Ja ogólnie nie miałam i miałam wywoływaną lekami wiec niewiem jak to było....bo w sumie zaszłam po odstawieniu wszystkiego i jak zaczełam sie odchudzać.......schudłam 6 kilo i zaszłam :) W sumie jak juz totalnie odpusciłam sobie po dokładnie 25 miesiącach starań, zaczelismy z mezem wychodzić nawed ze 3 razy na disco byliśmy :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to u mnie tylko raz było,że będzie dziewczynka właśnie na badaniach prenatalnych. Jednak Mała rozkroczyła nóżki i było widać ewidentnie cipeczke więc napewno siusiak nagle tam się nie zrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jus wypluj to;d wydaje mi sie ze nie 3 usg potwierdzilo dziewczynke wiec watpie plus zdjecia tych no jajowodw itp na kazdych prenatalnych dostalam taka karte badania wydrukowana i na kazdej mam plec dziewczynka a na tej ostatnie wlasnie opis narzadow i ze jajwodki widac ze broszka prawidlowa itp;d a jak chlopak to caly rozowy bedzie;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi a ja wszystkie rzeczy mam neutralne, chocby z tego względu ze nie podobają mi się te rozowe rzeczy, wolę zielone lub ecru:) więc gdyby okazalo się ze to chlopczyk nie byloby problemu, nie chcę się tak bardzo nastawiac na dziewczynkę bo lekarz mowil ze na 100% wiadomo bedzie dopieo po porodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kapania mam nivea http://allegro.pl/zel-do-mycia-ciala-i-wlosow-nivea-baby-250ml-i1391534217.html#gallery a do smarowania:http://allegro.pl/nivea-baby-krem-pielegnacyjny-z-nagietkiem-200ml-i1398919841.html a za wizyte zaplacilam 80 zl ostatnio mi wzial 90 to chyba 10 za ten wymaz.niewiem .w czwartek mam miec usg to juz 120 ale sie dowiem jaki duzy jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewdczynki która z Was ma inicjały M.B. (S) i własnie mnie podgladała na NK? bo nie wiem po nicku która to z Was :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja :P Dziękuje, ja również Wam gratuluje dzidziusiów :) Andzia miała bardzo mocne skurcze no i ogólnie od rana nie czuła sie dobrze - nie rozmawiałam z nią za długo, więc tak na prawde nie wiele wiem więcej ... :( Ale jest w jednym z najlepszych szpitali w Krk pod dobrą opieką więc na pewno wszystko będzie dobrze. Oczywiście Wasze pozdrowienia przekazałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek M.B.(S) to Tysia:) Magda dobrze,że Andzia jest w dobrych rękach. Kubuś napewno jeszcze w brzuszku posiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda dzięki za wieści, pozdrów od nas Andzie :) Tuethe nogi jakby troszkę lepiej opuchlizna lekko zeszła.Jeśli chodzi o psa to prawdopodobnie ma coś ze ścięgnem i dostaje zastrzyki jeśli one nic nie zadziałają to muszę iść z nią na prześwietlenie po weterynarz podejrzewa że coś z biodrami może mieć :( A chciałam kupić sobie jakiś ciuch a tu masz ci los pójdzie na psa ale oby wyzdrowiała. Betty82 lekarz powiedział że stawia na dziewczynkę to było w październiku jak byłam kolejny raz u lekarza ale innego w grudniu to maleństwo się schowało i nic mi nie mógł potwierdzić .Ale mówił że pomyłki też się zdarzają ale ja myślę że jednak będzie ta trzecia dziewuszka ale mój M twierdzi że on wie co zrobił i będzie chłopak haha. Prawda jest pewnie taka że mówiąc tak chce pewnie zrobić mi przyjemność a i tak wie że jest kolejna córunia tatusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jus dziwne bo moj gin na 100% okreslil ze dziewczynka i jak powiedzial jeszcze nigdy mu sie nie zdarzylo pomylic fakt na poczatku 1 raz niebyl pewny i niekazal mi sie nastawiac ale juz na kolejnym na 100% i tak zostało. moja mama w szpitalu chyba złamala noge jezusiu;(((( tata z nia pojechal płakla jak dzwonila ze bardzo ja boli biedna;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki mam takie same staniki, są w porządku a ja na poprawę nastroju kupiłam sobie intensywny krem na rozstępy ;-)))) ilosia ja nie mam takiego opisu, jak bym miała taki opis to pewnie że bym uwierzyła, a tak to czekam na rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula moj psiak jak mial pół roku to strasznie zaczął kulec na tylnie łapy. Poszlismy do weterynarza, zrobil przeswietlenie i okazało się,że ma jakąś wade wrodzoną,która zdarza sie bardzo często u owczarków i chciał Go uśpić odrazu. Nie pozwoliłam mu tylko przyjechałam z Nim spowrotem do domu, cały dzien beczałam a Blazuś jak sie obudził z narkozy to normalnie mu przeszło! Od tego dnia ani razu nie kulał. :) kasy niezle poszło na te przeswietlenie ale wkoncu to nasz psiak i trzeba dbac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia mam nadzieje,ze Twoja Mama tylko zwichnęła noge a nie złamała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MUrzynek ja jestem taka sprytna,ze napisałam sobie wszystko w kalendarzu;) zeby czasem jakieś gafy potem nie strzelić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie robie taką listo wiec moze przeslij mi na nk i uzupełnie sobie moje braki chciałao by Ci sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem gamon jeden sprzatala jak zwykle jakies glupoty i sie wywalila;/ zaraz sie zaplacze czekam jak na szpilce na telefon;/ chyba ze tak foniu wsumie obojetna plec wazne by dziecko bylo zdrowe i tego sie trzymac nalezy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie dostałam żadnego opisu że to dziewczynka niby na zdjęciu widać ale tam jest tyle tego że szok jak patrzę to coś nie równe ma te buły bo jedna jest dłuższa a i z tyłu coś jest :) Jutro może lekarz mi potwierdzi o ile zrobi usg. Zresztą spytajcie Magdy ona też mówiła że na początku mówili co innego a teraz co innego . A która to z was zdawała na prawko bo ciekawa jestem jak jej poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×