Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

kurcze dzewczyny ale sie zaczytalam w naszym forum od 1 strony do 62 :-) fajnie tak powspominac :-D o karinat tez przeczytalam..... ok ide spac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ :) O mamo pisałyście prawie do 3 !! puszek Ty masz odpoczywać a nie noce zarywać !! U Natki była wróżka zębowa i przyniosla 20 zł i gazetke z płytka cd na dvd :) W nocy masakra głowa mnie bolała jak diabli......ale teraz juz oki :) Gotuje dzis pomidorowa :) Co do czapeczek.....to jestem absolutnie na NIE ! Natali tez nie ubierałam choc była łysa jak kolano :) Pokaze Wam cos co mnie dzis przeraziło http://supermarket.blox.pl/2011/01/Pseudo-mieso-w-produktach-Gerbera-dla-niemowlat.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) od kogo dziewczyny jest ten link z Celine Dion?... Nie bylo mnie chwile a wy normalnie jak w fabryce.....:) 6 egzaminow w jeden dzien???? strasznie duzo......ja dostalam 5 z ostatniego egz:D:D... A dzis....jedziemy po wozek:).....i po lozeczko:)....i po wszystko co brakuje:) doczekac sie nie moge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ja zasnac nei umialam. O 3 jeszcze gapiłam sie w tv:/ Jak M wstawał do pracy to ja do Niego" Kotuś po co wstajesz? Pościj jeszcze" popatrzał na mnie jak na kretynke i powiedział"przeciez musze isc do pracy" a ja zonk.. Kikikiki Natka napewno się z wróżki ucieszyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuehte niezawodna:) zawsze wszystko wie:) i odpowie:) podziwaim cie:) pozno chodzisz spac i wczesno wstajesz:)....nie dalabym rady:P a zakupy....mam nadzieje ze dokonamy dobrych zakupkow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytuję was znowu:) Nie mam czasu siedziec tyle przy kompie:( I powiem wam że jakoś tak mi tęskno za wami:( postaram się częściej zaglądać:) tuethe mnie też sutki pobolewają:) kupiłam stanik do karmienia taki zwykły bawełniany na sprubunek niby miseczka D ale w rzeczywistości to chyba jest B i to małe niestety:/Chyba kupię normalnie w sklepie bo tak to więcej na przesyłkę i odsyłanie wydam niz to warte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj prędzej wstałam bo musze isc na miasto dokupić jeszcze cos do prezentu dla dziewczyny Brata... ale jakoś mi się nie chce:P wlasnie sie dowiedziałam,ze moja znajoma jest w 3 miesiacu i że nosi w brzuszku 2 dzieciaczków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka wlasnie tez zauwazylam ze te staniki do karmienia sa jakies zanizone ja nosze teraz rozm C w normalnych stanikach przed ciaza mialam B a teraz jak bylam kupowac stanik do karmienia to masakra musialam brac E.....i oby nie byl zamaly po porodzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezent dla dziewczyny brata a i sobie tez cos fundnij:P Ja wczoraj poszlam po jakas tunike czy sweter za pupe:P i nie znalazlam nic ciekawego wiec musialam sie pocieszyc stanikiem (zawsze tak robie) :P...rozmiar...uwaga...E!! Niedlugo braknie rozmiarow w sklepie:(;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stanik do karmienia kupie w lutym:) Jestem jestem sobie nic nie kupie bo za duzo kasy ostatnio wydaliśmy i teraz trzeba przystopowac:P Prezend dla Basi, fajki dla M i do domu robić obiad:P robie postępy bo się już przebrałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe - nie zazdrosze wyjścia......jakos zimno dziś na dworze.... Do tego boli mnie spojenie......i ledwo nogami powlekam.....echhh Głowa też boli znowu :( :( i chyba sie przespie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam bo zanim zadreptam na miasto to troche czasu minie:) Jestem jestem jakbyś uciekła na wielkie zakupy zanim wróce to zycze udanej zabawy i dobrych wyborów:) aa i chyba każda tak ma jeśli nie kupi czegoś co chce to pocieszy sie czymś innym:) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja postepu dzis zadnego nie zrobilam:D:P ale zaraz biore sie za drukowanie materialu ktory mam do nauczenia :(...tyle tego jest ze chyba do was zagladac bede rzadziej:(:( Misiek ma znow czkawke....biedactwo...sie meczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Kasiu dopiero sie nacięłam na to a zamówiłam w necie specjalnie jakis najtańszy wybrałam za 9 zł żeby mi w razie czego nie było szkoda a potem miałam domówić jakby był dobry ale teraz to już nie wiem;/ chyba w ciemno nie ma co brać tylko do sklepu lecieć:) Te z mammas są świetne ale u nas w sklepie kosztuja ponad 100 zł a na allegro od 50 więc może się do sklepu wybiorę zobaczę jaki rozmiar i zamówię z netu:) dziewczyny zabieram się znowu za magisterkę:d:d:d trzymajcie za mnie kciuki:D plan był taki że obronie się do wrzesnia potem przełożyłam na grudzień:) Teraz jest styczeń zaraz rodzę a postęp żaden więc postanowilam że ile dam radę tylko zrobie przed porodem a potem się zobaczy:D chociaż juz mi to ciąży bo nie wiem czemu tak olałam to skoro to tylko taka formalnośc:/ nigy przez 5 lat nie miałam nawet poprawki we wrzesniu:/ Miałam pracowac na uczelni pisać ambitną pracę a jakos tak olałam i teraz się bedę męczyć:D więc trzymajcie kciukasy:) Bo po porodzie z dwójką dzieci i firmą to jakoś tego nie widzę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie brzuchatki.... Wy o macie zdrowie (zwłaszcza Ty tuethe), pisać do tak póżna i od rana już skrobać.... co do biustonoszy do karmienia to ja już nie wiem jaki rozmiar kupić...chciałam na allegro, są tanie ale nie wiadomo jak te rozmiary wypadają....chyba kiki kupowała ostatnio to można ją podpytać czy u dane sprzedawcy rozmiar się zgadza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Czapke Jaskowi zakładałam tylko po kapieli,ale przy temp. jaka twraz mamy w mieszkaniu to raczej nie wskazane ;-) JESTEM Dziewczyna od Celin Dion nie byłaby zadowolona gdybyśmy napisały wprost.Moze na nk dziewczyny ci napisza bo ja raczej ciebie nie mam w znajomych Gratuluje 5ki z egzaminu Udanych zakupów EWKA gdzie ty sie podziewasz?!??????Czy to ty z mężem zaczynałaś swój biznes? Jeżeli tak to masz usprawiedliwienie :-) Nie przemęczaj sie jednak. Bliżniętami "u kogoś"jestem poprostu zachwycona,ale sama raczej nie dałabym rady,tym bardziej ze M ciągle w pracy,a babcie zdecydowanie nie chetne do pomocy KASIA ja teraz noszę E lub F,a co bedzie w trakcie karmienia ojojojoij Kupiłam stanik do karmienia na allegro i niby nie jest mały ale bez fiszbin i mój biust układa sie w nim jakoś tak podłużnie,normalnie w poprzek.Mam prawie 40km do sklepu w którym zawsze kupowałam staniki,a teraz o takiej wyprawie mogę zapomnieć i co ty robić? Nie mogłam spać przez ta wczorajszą wizyte u ortopedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinat ciesze sie bardzo z Twojej decyzji !!! musicie być silni i wspierać sie i wszystko sie ułozy!!! i nie przejmuj sie nadto rodzinką!!! witaj Jordan miło ze zawitałaś :) Ciekawa jestem co u Andzi , jak sie czuje i jak długo bedzie w szpitalu .... Co do Drogiej Koleżanki to myśle ze mogła by sie odzywać :P w końcu Drogi Kolega juz ucichł :P jesli chodzi o biustonosz do karmenia to ja kupie na sam koniec obym tylko zbytnio nie zwlekała ale nie wiem jaki miałabym kupić aby po porodzie był dobrego rozmiaru ... dziewczynki ja musze isć posprzatać, zebrać sie coś zjeść bo wczoraj dosłownie NIC nie zrobilam :D także w miare możliwości co jakiś czas przeczytam co naskrobałyście :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka no to ja zakładam biznes .M juz ma swój ale ma mi pomagac przynajmiej przez pierwszy okres:) Marzyła mi się od dwóch lat sala zabaw dla dzieci taka z kulkami salkami urodzinowymi kafejką dla rodziców i zajęciami dla maluchów których mi brakuje w mojej okolicy i oto przypadkiem zupełnie trafił się idealny lokal. Lokalizacja, cena czynszu wymarzona:) Tylko ja w 8 miesiącu ciąży:/ I zawsze jest jakieś ale... Ale walczę o ten mój interes bo mi strasznie zależy:( Nie wiem czy już mi nie wynajęli bo gościu się nie odzywa:( A my czekamy na decyzję czy nam przyznaja kredyt bo to duża inwestycja i spory nakład finansowy:) Ale jak się uda to zaprosze was wszystkie za pół roku z bejbikami do tej mojej sali zabaw:D:D:D dobra piszę dalej... i zaglądam do was bo się na prawde za wami steskniłam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty82 - tak Ja juz 2 raz kupowałam od tego samego sprzedawcy....rozmiary sa oki....i sa wygodne ale typowo bawełniane zero usztywnienia...Ja akurat takie lubie bo w usztywnianych zaraz mnie piersi bolą.... :( Ale sie dzis kurka fatalnie czuje...głowa pobolewa...jakaś słaba jestem...spojenie boli...a Bartuś sie jakos nisko wierci :( :( Ide se kawe walnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki...O to mamy już jakiś pogląd....wrzuć jeszcze raz linka....będziemy wdzięczne....o jak dobrze siebie mamy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry mamuski :-) kikiki obrzydlistwo z tymi zupkami gerbera! ja dzisiaj do ogolnego na 16, nie chce mi sie isc, tym bardziej ze bede musiala isc pieszo b R w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKI a powiedz mi rozmiarowo wstrzeliłaś się w rozmiar? zgodny jest z tabelką, którą tam umieścili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam chyba ten sam na ierwszy rzut oka tylko kupiłam u kogoś innego koler czarny:) Obwód z tabelki się zgadza ale miseczka to tak jak pisałam ja nosze D a ten jest jak małe B. w tej samej paczce miałam tez 85 D normalny biustonosz na teraz bez odpinanych ramiączek i jest akurat dobry miseczka i obwód więc w moim przypadku to nie wina sprzedającego tylko firmy która produkuje biustonosze:) Ja chyba juz z neta nie zamawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie się zastanawiam czy zakupić ten biustonosze, bo musiałabym wziąć 80E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×