Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

nie byłam fanką yorków, tylko z racji alergii moich dzieci musieliśmy oddać kota w dobre ręce i pomyśleć o domowniku który nie wywoła alergii. Mały strasznie przeżył odejście kota. I padło na yorka. I powiem ci że rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe mój mąż też chciał beagla ale teraz nie żałuję, bo on musi się wybiegać. a ja ze swoją jak zimno jest to tylko na siusiu i szybko do domu. chyba nie ma idealnego psa dla dzieciątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
http://pl.wikipedia.org/wiki/Cavalier_King_Charles_Spaniel wydaje się odpowiedni, tutaj pisze to samo co i w ksiażke. Jednak trudno wybrac majac tyle ras do wyboru. Każdy pies ma swoje plusy i minusy. Ja lubie chodzic na spacery z psem choc blazik czasem tak mnie ciągnie,że mam dosc. Musicie usiasc i sie zastanowic, moze Twoj Mąż kiedyś marzył o jakieś rasie albo Ty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FONIA moja mama ma yorka, bo tak poradziła alergolog albo york albo west, bo one nie mają sierści tylko włos, a to sierść uczula. Od paru minut wertuję internet i czytam co radzą hodowcy, wszędzie króluje Labrador Retrivery , no ale to jest bardzo duży pies. Drugą rasą jaką radzą to Basset Hound, spokojny, trochę leniwy, ale niezwykle uroczy i opiekuńczy. A może jakiś kundelek mały, one są takie kochane, wdzięczne i naprawdę urocze. Ale FONIA ma rację, nie ma chyba idealnej rasy, bo pies to jednak pies, nie wiadomo co siedzi w jego psychice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no amstaffa albo pitbulla juz niechce mielismy jest w boksie u rodzicow pilnuje domu to zasilny pies dla mnie do prowadzenia na smyczy jest łagodny itp milusi i młody ma rok ponad ale nieuwazam by nadal sie dla dziecka mimo iz baardzo lubie ta rase i z calym szacunkiem dla niej. cavalierek wlasnie wpadł mi w oko szkoda ze jest niezła inwestycja ponad 700zł ale cuz warto uwazam wydac wiecej bo to niezabawka i nie na chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _maly_geniusz_
http://allegro.pl/alfabet-litery-literki-naklejki-polskie-litery-i1272108722.html Pomoce naukowe do stymulacji dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym Mam do zaoferowania zestaw edukacyjny składający się z 32 liter o wysokości 10,5 cm., w pięciu żywych kolorach: czerwony wpływa stymulująco i energetycznie, niebieski działa kojąco i wyciszająco pomarańczowy pobudza, motywuje do działania, zielony działa uspakajająco, odstresowująco żółty ma działanie antydepresyjne, stymuluje na układ nerwowy, rozwesela. Produkty naszej firmy wspomagają wszechstronny rozwój dziecka, przygotowując do poznania i pojmowania wiedzy. Sprawią, że Wasze pociechy szybciej i pełniej rozwiną się poprzez zabawę. Litery wykonane są z najwyższej jakości miękkiej samoprzylepnej folii. W zestawie znajdują się polskie litery!!!!!!! Do sprzedania posiadam również cyferki oraz zestawy o wysokości 19,5 pytania na maila maly.geniusz@wp.pl http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-i1272108956.html http://allegro.pl/alfabet-litery-literki-naklejki-polskie-litery-i1272108722.html Pomoce naukowe do stymulacji dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym Mam do zaoferowania zestaw edukacyjny składający się z 32 liter o wysokości 10,5 cm., w pięciu żywych kolorach: czerwony wpływa stymulująco i energetycznie, niebieski działa kojąco i wyciszająco pomarańczowy pobudza, motywuje do działania, zielony działa uspakajająco, odstresowująco żółty ma działanie antydepresyjne, stymuluje na układ nerwowy, rozwesela. Produkty naszej firmy wspomagają wszechstronny rozwój dziecka, przygotowując do poznania i pojmowania wiedzy. Sprawią, że Wasze pociechy szybciej i pełniej rozwiną się poprzez zabawę. Litery wykonane są z najwyższej jakości miękkiej samoprzylepnej folii. W zestawie znajdują się polskie litery!!!!!!! Do sprzedania posiadam również cyferki oraz zestawy o wysokości 19,5 pytania na maila maly.geniusz@wp.pl http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-i1272108956.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja miałam dzisiaj usg połówkowe, a maleństwem wszystko dobrze, trafiłąm na bardzo dokładnego lekarza, całe badanie trwało 40 minut, zbadał główke i mózg, pecherz, nerki, komory w sercu i pępowine, żołądek sprawdził liczbe paluszków zmierzył długość kości udowej i rączkach też i juz nie pamietam co jeszcze.... z usg termin mam dokładnie taki jak z OM i co najaważniejsze będziemy rodzicami chłopca :) teraz zaczynamy sie zastanawiac nad imieniem :) alez sie ciesze ze z małym wszystko dobrze :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELWIR_A ale się cieszę, że wszystko jest dobrze, 40 minut to tak sporo na pewno dokładnie i nie na szybcika. Gratuluje ogromnie chłopczyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na połówkowe idę 27 października, zapisałam się (według opini i lekarza) do jednego z najlepszych specjalistów od USG w Łodzi, ale nie o to chodzi. Nie moge się doczekać, a także bardzo się martwię czy z maluszkiem jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty82
elwir_a fajnie,że z maleństwem wszystko ok i że całe 40 minut mogłaś cieszyć się widokiem maleństwa na monitorku...gratuluję także poznania płci...ja nie mogę się doczekać mojego usg połówkowego...muszę się na nie zapisać...chcę by było przeprowadzone na dobrym sprzęcie, lepszym niż ma mój lekarz prowadzący....zastanawiam się 3d czy 4d co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie robiłam w 4d i faktycznie wrazenia sa niesamowite :) tzn pomiary odbywaja sie w usg zwykłym, dopiero później lekarz zmiania na 4d i pokazuje całego małego jeszcze raz tłumaczac co widac na monitorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BETTY elwir_a ma rację, wszystko dzieje się w 2d, mnie lekarz do którego się zapisałam, powiedział, że z 4d to się zobaczy, bo jak maluch zakryje buzie to nie ma sensu. Może juz zapisz sie na połówkowe, ja zapisałam się do zupełnie innego lekarza niż mnie leczy, a czas oczekiwania do niego to ok. 5 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cięgle się martwię, bo jeszcze nie czuję, żeby się ruszał i nie mogę się doczekać USG. Chcę mojego wyciągnąć, ale on się boi że się popłacze i idiotę z siebie zrobi. No czy to takie głupie, że facet ryczy jak widzi pierwszy raz swoje dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Elwir_a super,że wszystko dobrze z dzieckiem, chłopczykiem;) Ważne,że lekarz dokładnie zmierzył dziecko. Ja jak bylam na prenatalnych to 30 minut mi robiła usg, wiec tez dlugo:) ja za tydzien ide na usg ze skierowania co mi gin dał i jestem ciekawa jak malutka;) Betty82 ja bylam na 4d a to wyglada jak normalne usg tylko,ze dostajesz płytke z filmikami... Singri to nic złego,że facet płacze. Mojemu też łzy zakręciły się w oku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zapraszam na stronke szafka.pl, tam pod moim loginem olciack mam do sprzedania duzo ubranek dla dziewczynki w rozm 56, 62, akurat na wiosne, moge sprzedac po sztukach ale rowniez i cala paczke za 150 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SINGRI Ja mam termin na 24.03.2011, a też jeszcze nie czuję ruchów małego i jeszcze się nie przejmuję, bo mam czas do 21 tygodnia. To super, ża facet płacze, znaczy się, że naprawdę to przeżywa. Mój jak był ze mną na usg w 8 tygodniu, to spytał czy Pani doktor jest na pewno pewna, że jestem w ciąży i tam jest dziecko :) nie powiem jaką wtedy zrobiłam minę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
Witam . Widzę że rozmawiałyście o psach ja mam w domu spaniela (suczka) jest naprawdę kochana i bardzo lubi dzieci.Polecam tą rasę mimo że mówią że są głupie. Fajnie się czyta jak piszecie że już wiecie kto siedzi w waszym brzuchu ja idę w środę do lekarza i może też mi powie chciałabym aby to był chłopiec bo już 2 dziewczyny mam już w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wychowywalam sie ze spanielkiem.. wcale nie sa glupie.. wrecz przeciwnie kochaja dzieci i czasem opiekuja sie nimi az za bardzo.. :) moj zawsze spal pod moim lozkiem i w nocy nie pozwolil nikomu do mnie podejsc nawet mama krzyczala w drzwiach dobranoc.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
Kurcze chciałam się wkręcić w wasze towarzystwo bo też jestem mamą w 19tc ,na zwolnienie L4 z ochotą na "małe pisane pogaduszki"ale widzę że bez szans.:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA no co Ty :) pisz ile wlezie, Ja czytam co piszesz i zawsze chętnie odpowiadam :) Sama jestem tu od paru dni i to na zwolnieniu :) a jak sobie radzisz z wyłączeniem z życia zawodowego? 19 tydzień :) a czujesz już ruchy? Ja co noc staram się wsłuchać, ale mały nie daje znaku. Moniśka, Ja nie napisałam, że każde są głupie, ale otwórz jakiś mądry link o psach i poczytaj. Napisali, iż w roku 2004 urodziło się sporo szczeniąt w Polsce tej rasy ze sporymi zaburzeniami psychologicznymi i niestety potomkowie się ciągną. Oni pisali o jakiś dwóch województwach, ale wiadomo gdzie trafiły psiaki. Ja nie przekreślam tych psów, bo uważam, że są słodkie, ale nie zarazykowałabym z mającym pojawić się noworodkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Singri powiedz,że nie ma się wstydzic łez, Każdy maczo widząc swoje dziecko się popłacze! To jest całkiem normalne;) NIe tylko kobiety płaczą ze szczęścia;) Gula witamy :) Żaden pies nie jest głupi, trzeba go poprostu dobrze wychowac;) No tak mając 2 dziewczyny chciałoby się mieć chłopczyka;) napewno tak bedzie;) Mąż kupił mi buty zimowe.. kazał mi coś wybrac, to byl problem bo teraz w modzie sa takie na ktore patrzec nie umie. Duzo jakiś pierdół, krótkie czyli botki czy jak to się zwie ale znalazłam! http://www.deichmann.pl/site/pl/catalog.php?brand=22&category=0060157100000549&product=1019430 zwykłe, bez dodatków, odpinane z boku do połowy wiec noge trzeba wsunąc ale ciepłe i wygodne;) Mam nadzieje,ze wytrzymią długo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, musze się pochwalic po usg :) mały zdrowy, wszystko wporządku, ruchliwy nie miłosiernie, trudno było cokolwiek zmierzyć :) poboksował mamusie a lekarz musiał za nim gonic z kamerką :p :D No i wiemy już że chłopak :) Nasz mały Staś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na topiku jestem chyba od sierpnia i z tego co widze ze sa dni kiedy jestesmy bardzo aktywne, ale sa i takie kiedy nic nie piszemy, więc różnie to bywa:) każda pisze tyle ile chce i kiedy chce:) ale jakoś nie rozumiem Ciebie gula...... dlaczego pomyślałaś ze nie ma szans na popisanie?? ostatnio jestemy aktywne bo mamy połówkowe badania i poznajemy płeć, więc jest o czym pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
Suelen szczerze mówiąc to jestem na zwolnieniu od 3 tygodni i ciężko mi z brakiem życia zawodowego ponieważ rzadko chodziłam na zwolnienie ,no chyba że już było coś poważnego, a powód był taki że lubię swoją prace i towarzystwo z którym pracuje.Ale przyznaje że są i dobre strony bycia w domu bo można dłużej pospać :) Rano szykuje dzieci do szkoły potem porządki i obiad :) Ale jak znalazłam w/w forum to się ucieszyłam bo mogę z kimś pogadać tak myślę :)Lekkie ruchy poczułam w zeszłym tygodniu i przeważnie jak już idę spać, lecz są one jeszcze bardzo delikatne.A ty już wiesz co będziesz miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja juz po polowkowym z malenstwien wszysciutko ok wazy 355 gram ale nie wiem ile mierzy i bedziemy mieli CHLOPCA.ataka pewna bylam dziewczynki.co do psow to male fajne sa SHI-TSU moja mama ma i jest super .jak nie wiecie co wybrac idzcie jak moja mama do weta i zapytajcie one sie znaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Rybki_trzy fajnie,że poznaliście płeć!:) Może będzie sportowcem jak byl tak ruchliwy?;) Z tego co widze to jak narazie więcej chłopczyków będzie niż dziewczynek;) Zjadłabym coś słodkiego ale jutro musze isc na badania krwi więc o tej godzinie już sobie podaruje:) Elwir_a masz racje,ze raz wiecej piszemy a raz mniej;) Gula tutaj mozesz pisac tyle ile chcesz;) Ja przyznam,że ciesze sie że jestem na zwolnieniu bo z tego co słyszałam to atmosfera w pracy sie psuje... A co mnie wkurza najbardziej! dalej nie dostałam kasy;/ i co ja mam zrobic? dzwonic do szefa,zebym ja sie wkurzyła i przy okazji on? ale kurna to jego obowiazek a nam kasa jest potrzebna... sonka78 no to gratuluje chłopczyka;)ważne ze maleństwo zdrowe;) 355 gram-duży już jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
To znowu ja :) Dzięki za miłe przywitanie:)mam nadzieje że i ja po wizycie w środę u lekarza powiem coś więcej o maluszku w brzuchu no i może poznam płeć:)Chociaż mój mąż woli nie wiedzieć dziwny jakiś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwir_a i sonka78 gratuluję synków i cieszę się że wszystko dobrze. kurcze rzeczywiście coraz więcej chłopców, dlatego ja cały czas liczę na dziewczynkę ;-)) jeszcze tylko 2 tygodnie. tuethe a kiedy powinnaś dostać ? no sorry ja bym się nie denerwowała tylko zadzwoniła, należy się żadna łaska .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe - nawet lekarz żartowal że sportowiec bedzie wiec kto wie :D co do pieniędzy to koniecznie musisz zorientować się co jest grane, przecierz Twój pracodawca w kulki sobie leci... kurcze 2011 zapowiada się na rok chłopakow wogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×