Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

ja też nie wiedziałam jak z tymi kosmetykami ale wczoraj lub przedwczoraj któraś z dziewczyna napisala mi swoją liste szampon i płyn 2 w1 NIVEA BABY łagodne mydło hipoalergiczne NIVEA BABY krem bo buzi na kazda pogode NIVEA BABY oliwka NIVEA BABY puder do pupy NIVEA BABY ( maka ziemniaczana do pupki) krem na odparzenia - LINOMAG ,SUDOCREM, BEPANTHEN spirytus 70% ,sól fizjologiczna ,chusteczki nawilzane NIVEA BABY , patyczki do uszu specjalne dla niemowlaczkow ,waciki dla niemowlakow bodajze firmy Dzidziuś i moja APTECZKA: maść majerankowa Alanatan czopki glicerynowe Lakcid paracetamol w czopkach preparat witaminy C - Cebion herbatka przeciw kolkowa Plantex od 1 dnia życia wapno w syropie NoseFrida Vigantol -wit d czopki Viburcol wit K Bephanten olejuszka wszystko kupione w aptece i niewydałam wiele a taka liste dostalam w szkole rodzenia przydatnych lekow w domu dla dziecka leko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem ja mam kupiony sudokrem, oliwke, płyn do mycia ciałka i włosków,puder do pupci, patyczki do uszów ale to pewnie bedzie na pozniej. Chusteczki musze jeszcze kupic i pampersy. Murzynek ja kupie w jakimś markecie torbe jak końcu stwierdze,ze nie szkoda mi kasy:P Kikikiki no widzisz masz ta swoja cole:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE a nie możesz od kogoś pożyczyć??? Kurczę jakbyś miała bliżej do Mnie to bym Ci pożyczyła, ja mam 3 torby i 3 walizki :P i się spakuję do walizki :P a w kauflandzie widziałam po 39,90 walizeczki na kółeczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie WALIZECZKI :p mnie to chyba wielka waliza bedzie potrzebna :P mam wrażenie ze strasznie dużo tych tobołków do szpitala jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie są same plecaki a chyba z plecakiem do szpitala nie pojde:P Tesciowa ma małe walizki a u mnie same wielgachne więc tez odpada. A pożyczyć nie mam od kogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi juz odpadly rzeczy dla Miska do szpitala wiec zmieszcze sie w mniejszej torbie...:) a dla mnie to pikuś....powinnam wejsc do tej co mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja właściwie muszę mieć wszystko do szpitala, ubranka, pampersy, chusteczki, maść... niezła lista tego jest :D ale dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie musze mieć ubranek-jakimś cudem- ale napisze Wam liste co dostałam... majtki jednorazowe, podkłady jednorazowe, lewatywa, koszula nocna, szlafrok, kapcie, papier toaletowy, podpaski duże, pieluchy jednorazowe-tego nie kupuje bo nie wiem po jaka cholere:P, sztućce, kubek,termometr, maszynka do golenia, karta przebiegu ciąży, legitymacja ubezpieczeniowa, karta chip, mała kosmetyczka, woda niegazowana, pieluchy jednorazowe, oliwka, krem przeciw odparzeniom, płyn do mycia noworodków,szczoteczka do włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
murzunek, ten stanik granatowo-biały - Super :) w moim typie :) tylko ja bez mierzenia na moje balony nie dam rady , przed ciążą robiłam tak że szłam do sklepu zmierzyć a potem kupowałam na allegro :P ja mam dość duż torbę podróżną i już zaczęłam ją pakować :) sporo tego , sam szlafrok frotowy , 3 ręczniki zajęły dużo miejsca, a jeszcze pieluchy dla mnie 2 paczki i podkłady na łóżko 5 szt itp coś mi się wydaje że torba będzie wypchana a osobno spakuję do reklamówki ubranka i kombinezonik na wyjście - mąż dowiezie, no i ubranie dla mnie na wyjście też spakuję osobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezuuu wy już pierzecie
a ja nie wiem co mam mieć w spzitalu jest apteka to sie zawsze kupi co trzeba wiadomo koszulę, klapki, kosmetyczkę ręcznik. Majtki jednorazowe nie. Po cholerę. Raz to kupiłam, a potem już miałam bawełniane zwykłe. Mój tyłek i nikt mi nie będzie narzucał jakie mam majty zakładać :P A co do szlafroka to frotowego nie polecam. Na oddziale położniczym jest jak w solarium pod lampą. Lepiej jakiś cieniutki bawełniany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kartce, którą kiedyś od nich wzięłam (jak będę 24.01 to poproszę nową bo może sie coś zmieniło) napisali - karta ciąży - dow osob - ubezp (chip) - grupa krwi - krzepnięcie i morfolog - adres por dziecięcej gdzie zapisac dziecko dalej - podkłady seni 5 szt - szlafrok - koszule 2 rozpinane , do porodu bawełniana krótsza - pantofle lub klapki - przybory toalet - pieluchy bella (nie napisali ile , biorę 2 paczki) - zestaw odzieży dla osoby towarzyszącej (10zł) obowiązkowe dla dziecka - chusteczki nawilż - pampersy 3-6 kg - rożek - śpiochy, koszulki, kaftaniki lub body (po 3 szt z każdego rodz) i to tyle, ale wiadomo że każdy jeszcze coś tam weźmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te pieluchy bella to jakie są bo ja mam mieć pieluchy ale zastanawiam się po co?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam :) dostałam skierowanie do poradni diabetologicznej dla kobiet w ciąży wrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen witaj! Czekałam,ąz wrócisz. Co to jest za poradia diabe coś tam? za trudna nazwa. Co Ci lekarz powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe dokladnie diabetolog to inaczej mowiac cukrzyk czyli poradni cukrzycowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szkole rodzenia było ok :) u lekarza w miarę ok, szyjka musi wytrzymać, dalej mam te same leki i skierowanie do poradni diabetologicznej w CZMP, jutro zadzwonię, ciekawe tylko jak długo czeka się na wizytę. Tak, stwierdzono cukrzycę ciążową, wychodzi ona po teście krzywej cukrowej, jak piliśmy 50 lub 75g glukozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie jestem zła, bo ciągle coś wychodzi mi w ciąży, a wyprawa do Łodzi do Centrum Zdrowia Matki Polki to godzina w jedną stronę i to jak będę mieć szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Soulen
jesli mozna zapytac to jaki mialas wynik po 75g glukozy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen a ta cukrzyca ciążowa to coś poważnego, może Wam czymś zagrozic? az mnie ciarki przeszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe cukrzyca nie dobra jest w ciazy mozna przez nia urodzic bardzo duze dziecko no i raczej przy cukrzycy bedzie cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen nie martw sie, dobrzez ze masz to zdiagnozowane i bedziesz miala odpowiednia diete, ja nie wiem na czym stoje, tu nie robi sie krzywej cukrowej, takze nawet nie wiem czy mam cukrzyce czy nie czy stosowac diete czy nie, czuje sie zagubiona.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
75g miałam robione w szpitalu, wynik wyszedł 9,94, mnoży się to razy 18 (ale nie pytajcie dlaczego bo nie wiem) wynik jest 177,12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen, puszek ma rację , przynajmniej wiesz na czym stoisz, musisz być pod stała opieką lekarza, wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co Ja nawet nie czytałam co i jak z tą cukrzycą, bo jak wychodziłam ze szpitala do dostałam przykazanie stosowania diety, a moja Pani doktor powiedziała, że przy takim poziomie muszę dostać skierowanie do Poradni Diabietologicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×