Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Seti ,masz racje nie musi to być od razu jakaś wielka miłość :) Ale dobrze się trochę poznać ..poprzytulać ,zanim sie TO zrobi :) nudofen(czy jak Ci tam ;) ) jak facetowi czasem nie stanie ,to naprawdę żaden dramat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie jaka lipa? Miałam jutro opić moje urodziny i prawie nikogo teraz nie ma :( A jeśli chodzi o seks bezuczuciowy, to jestem w temacie :P Tyle, że ja osobnika całkiem lubię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti ,masz racje nie musi to być od razu jakaś wielka miłość Ale dobrze się trochę poznać ..poprzytulać ,zanim sie TO zrobi dokladnei tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano potrafimy to rozrożniać, czy racZej rozgraniczać na miłość i sex wrONO, bo tak zostaliśmy zaprogamowani przez tego Staruszka z długa brodą dawno dawno temu, w raju czy jakos tak..:) I jeżeli kobieta to zrozumie i zaakceptuje, wtedy jest porozumienie i harmonia. To znaczy obydwa te elementy muszą wystepować w akcie z jedna i ta sama kobieta, nie żeby kochac jedna i sexić się z inna, nie.:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy obydwa te elementy muszą wystepować w akcie z jedna i ta sama kobieta, nie żeby kochac jedna i sexić się z inna, nie. NO to sie rozumie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jestem... Wiesz, Wrono, że lovelas chciał się umówić sam na sam z dziewczyną od trójkąta? :D Ale na szczęście nic z tego nie wyszło, bo by mnie chyba krew zalała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie ważne jest sex z jedną , co chwila skakac tu i tam to jest ... sami wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
undofen..ale nie robisz z nią tego chyba dlatego aby być wiernym :D,mam nadzieję ,że jest w tym i jakieś uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee, jeszcze nie. Mam nadzieję, że nie dojdzie, ale już się tego chyba nie da zatrzymać. Na razie ja ciągle mówię, że nie mogę, bo coś tam ;) A mi mama powiedziała, jak zerwałam ze swoim chłopakiem, że "mam sobie próbować, ale w granicach przyzwoitości" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
undofen a jak obie zajdą to którą weźmiesz ? No cos Ty!!!.... nie zajdą nigdzie bo nie puszczę.;) PS. Człowieku, jak mogą zajść??.. nie mam osiemnastu lat, żebym na chybcika i bez zastonowienia, byle aby...!!! Troche rozwagi myślę, bo to zbyt opoważna sprawa, przynajmniej dla partnerki, żeby sobie bimbać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie słuchaj mamy !!:DW takim razie ten twój lovelas[jak go nazwała seti:) ] jest naprawdę niezły :DMoże chciał ja wypróbować "przed"?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo to zbyt poważna sprawa, przynajmniej dla partnerki, żeby sobie bimbać."No proszę Cie :P,a gdzie poczucie odpowiedzialności :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrONO, przecież dokładnie własnie o poczuciu odpowiadzialności pisałem, pisząc, że to powazna sprawa:)!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha :D Mówi, że nie, że tylko porozmawiać chciał. Ale kto zaprasza do swojego mieszkania na wieczór osobę, której nigdy nie widział na żywe oczy? :P Jej też na pewno byłoby głupio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saturn12
samotność w niedzielny wieczór tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo, takiego kissa ze strzałkami to jeszcze nie miałam :D Dobra ..sprawdzam :P Uprasza sie, osoby piszące na tym temacie o zamknięcie oczu!!;):D Muuaaa😘 * :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×