Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Thinki100

Starania o dzidziusia od ponad 13 miesiecy!!!

Polecane posty

hej dziewczyny dziubasek- ja Cie rozumiem ja tez tak mialam pamietam jak brat mojego m z zona przyjechali powiedziec nam ze beda mieli dzidzie to zamiast im pogratulowac to tak sie rozryczalam ze ucieklam do sypialni i ryczalam jak glupia ze z milego spotkania byly nici potem jak mala sie urodzila to tez jak ja zobaczylam to przez 3 dni ryczalam a najgorsze bylo dla mnie jak poprosili mnie na matke chrzestna wiadomo nie odmowilam ale pomyslalam sobie wtedy czy ja kurcze juz zawsze bede tylko matka chrzestna teraz mala ma roczek i jest boska ale zawsze po wizycie z nia placze cala noc i modle sie zeby kiedys tez miec takie cudowne dzieciatko neonka- mam nadzieje ze uda Ci sie kochana i to ty wkoncu przerwiesz ten zly lancuszek!!!trzymam mocno kciuki:) ja kurcze 3 dni i laparoskopia kurcze nerwy mnie zzeraja....przez ten tydzien schudlam juz 3 kg z nerwow niemoge jesc spac jedynie w pracy troche zapominam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska_ G20 nie jestem tego pewna, te plamienia mnie trochę martwią. Muszę do koleżanki zadzwonić , bo ona też ma te plamienia, a jest w ciąży. Wiem że powinnam do lekarza zadzwonić ale wolę jeszcze poczekać, chce zrobić najpierw testy. Aśka_ G20 nie martw się i Ty będziesz mamą, nie trzeba sie zaraz załamywać. Ja też nie mogłam przeboleć zeszły rok, bo na każdym kroku widziałam koleżanki a nawet sąsiadki w ciąży. One biegają po mieście z wózkami a ja ciągle się zastanawiam czy w końcu mi się uda. Ale nie trzeba tracić nadzieji. :) Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neonka ja mam ciotke ktora miala 3 mc okres i nie wiedziala ze jest w ciazy lepie szybko testuj i lec do lekarza bo nigdy nic nie wiadomo a lepiej dmuchac na zimne bo a nuz sie okaze ze jestes to wtedy trzeba plamienia kontrolowac trzymam kciuki mocno za Ciebie!! wiem ze nie powinnam sie zaamywac ale bywaja takie dni ze poprostu brak mi sil juz i mam ochote wszystko rzucic uciec w ogole w takich chwilach nie chce mi sie zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H.34
witam wszystkie Panie :) pojawił mi się Wasz wątek w wyszukiwarce po haśle ciąża po usunięciu wyrostka robaczkowego, co właśnie mnie spotkało. a ponieważ od, no cóż, ładnych paru lat, staramy się o maleństwo, i tym razem wyrostek pokrzyzował nam nieco plany, zastanawiałam się, na ile jego usunięcie może nam przeszkadzać w najbliższym czasie. "przeskanowałam" na razie Wasze rozmowy - no i cóż, mogę powiedzieć tylko tyle: trzymam kciuki za wszystkie z Was! jako urodzona optymistka, wierzę, że każdy dostanie to co mu pisane, i że jeśli tylko pragnie się dziecka, by uczyć go świata i przekazywać mu miłość, to dostanie się je w najbardziej odpowiednim momencie... w sumie tylko dzięki temu optymizmowi (i mojemu mężowi, który ratuje mnie w chwilach dołu) daje się przetrwać kolejne miesiące :) pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki!!! H. PS. a jeśli któraś z Was jest z Poznania to polecam panią doktor Beatę Kubiaczyk-Paluch - jest doktorem na Polnej i przyjmuje w prywatnym gabinecie Med-Art. nam się nie udało jeszcze , ale wielu koleżankom tak, a jej podejście do pacjenttki naprawdę jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aga kupilam wczoraj make,jajka,mielone i pieczarki-dzis bede robic krokiety takiegem smaka mi narobilas.... Ja serwuje kawke, wstawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No akurat dziś już kupiłam test, jutro zrobię , zobaczymy jak to będzie. W sumie jakby wyszły że to już koniec męki to zgłoszę się do lekarza, ale dopiero po 10-tym listopada. Wcześniej nie mogę , bo sprawy finansowe się pokrzyżowały. A mój lekarz przyjmuje 86 km od mojej miejscowości, leczę się prywatnie, bo ten z nfz-u to nawet by doprowadził do tego że nigdy bym nie doczekała się bobasa. :) W sumie juz i tak nie jestem w takim marażmie że chcę dziecka i koniec, jak ktoś tu napisał że co jest komu pisane to prędzej czy póżniej będzie , a jak nie to trzeba sie z tym pogodzić, niestety. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane, witam po dlugiej nieobecności !! Pisałam tu ostatnio i to baaaardzo się rozpisałam ale niestety wyskoczył jakis błąd i wszystko mi się skasowało ! Dzisiaj powinnam dostac @ przy swoich 33 dniowych cyklach. Jak narazie nie dostałam. Czekam dalej, choc pisalam Wam ostatnio ze dosc pozno skoczyla mi tempka, podejrzewam ze wydluzyla mi sie I faza cyklu :( Brzuch mnie pobolewa jak na @ choc delikatniej, temp 36,9. Czuje sie ostatnio jakas przygnebiona. Sama nie wiem, moze to ta pogoda.. Dzisiaj z rana obudził mnie telefon od przyjaciółki. Dzwoniła z dobrą nowiną - jest w ciąży. Bardzo się cieszę jej szczęściem i życzę jej jak najlepiej! Ale było mi też trochę przykro, my staramy się juz tyle czasu . Im udało się za 2 podejściem.. Pewnie z reszta mnie rozumiecie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thinki rozumie cie doskonale bo ja mialam i mam tala sama sytuacje, moja przyjaciolka jest w 5m z drugim dzieckiem, bylo mi ogromnie przykro jak mi przez tel powiedziala ze jest w ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzzeska mimo wszystko zobaczysz - na pewno przyjdzie czas i na nas wszystkie! :) Wiecie co zaobserwowałam u siebie przed chwila duuuuzo bialego sluzu!! Gestego jak budyn, az sie zdziwilam bo nigdy chyba tyle go nie mialam :) Pobolewa mnie tez jedna piers .. Kurcze.. nie chce sie nakrecac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie dzisiaj mam termin. Tylko ze nie jestem pewna czy jezeli wydluza sie I faza cyklu to caly cykl jest dłuższy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thinki rozumiem Cię doskonale,moja koleżanka zaczęła się starać wtedy kiedy my i do tej pory ma 3 dzieci,uwielbiam je oczywiście ale serce mi pęka:( przyszła panna nieproszona @,samopoczucie na poziomie -200% mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara najlepsze jest to ze jak kogos nie spotka to co nas - te staranie , czekania to tak naprawde mozna takiej osobie wszystko o tym co przechodzimy opowiedziec ale ona i tak tego nie zrozumie. Dlatego dobrze ze mam tu Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thinki no właśnie ,nie wyobrażam sobie sytuacji że tylko z mężem o tym czekaniu rozmawiam,chłop by zwariował normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mowie ze z nikim oprocz z mezem o tym nie rozmawiam , ale o moich staraniach wie naprawde garstka osob, min przyjaciolka o ktorej dzisiaj pisalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też mam takie grono osób które wie co i jak:) ale tutaj tez miło porozmawiać,porównać doświadczenia,przypomnieć sobie kilka rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thinki jeszcze nic,teraz abstynencja przez 5 dni i w piatek idziemy robic badanie nasienia,potem z wynikami do lekarza.jak tam okaże się że wszystko dobrze to zabieramy sie za mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez zaczynalismy od badania nasienia m , na szczescie u niego wszystko okazalo sie ksiazkowo. Ja mialam lekko podwyzszona prolaktyne. I mam nadzieje ze juz jej nie bede musiala w zaden sposob zbijac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thinki 100 fajnie by było zebyś była w ciąży, to że spadła temperatura to jeszcze nie świadczy że nic nie było. A nóż widelec może się Tobie udało :) robiłaś moze test? Dobrze się czuję , piersi czasami mnie pobolewają, w dole pleców, no i podbrzusze. @ narazie nie mam. Robiłam test ale wyszedł negatywny. Chciałam robić beta hcg z krwi, ale trzeba trzymac się za kieszeń, dotyczy to też lekarza. Dlatego nie pojadę do niego. A do tego co byłam już pare lat i bezmała mi tak zrobił że nigdy bym się nie doczekała dziecka - nie pójdę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neonka nie spadla mi tempka, tylko jakos pozno wzrosla. Owulke mialam wg kalendarzyka internetowego okolo 11 pazdziernika a tempka mi skoczyla dopiero kolo 19 pazdz. W tym miesiacu dzialalismy naprawdeeee intensywnie wiec jakas tam nadzieja sie we mnie obudzila :) Testu nie robilam ... bo boje sie sie rozczarowania :( Chyba jeszcze poczekam moze cos mi sie rozregulowalo ?? Chociaz sama nie wiem ostatnie cykle mialam 33 dniowe i @ przychodzila jak z zegarkiem w reku :) Sama nie wiem.. mam metlik w glowie! Neonka moze uda nam sie przerwac w koncu te zla passe staraczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ze test Ci nie wyszedl to jeszcze o niczym nie swiadczy. Dopoki nie ma @ nadzieja musi byc!!! :) A masz jakis sluz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×