Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Thinki100

Starania o dzidziusia od ponad 13 miesiecy!!!

Polecane posty

prinzesska27 ja w tym tygdoniu ale nie licze cyklu wogole w tamtym miechu mialam 15 wiec napewno jutro pojutrze przyjdzie i nie nastawiam ... zonka83 hmm mi sie wydaje ze zrobilas test za wczesnie i dlatego wyszedl negatywny zycze ci tak jak juz pisalam z calego serdcucha 2 kreseczek!!!! i oby ta menda nie przyszla jak za 2 dni nie przyjdzie zrob kolejny tescio moja kumpela tak miala chyba ze za 3 razem wyszedl jej dopiero pozytywny trzymam kciuki:)) patulek91 witaj zapraszamy do naszego grona!a ile ty sie juz starasz? jak chcesz dopisz sie do naszej tabeli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o sukcesy w staraniu się o ciążę polecam dr OWCZARKA. Mnie udało się dopiero pod jego opieką. Nie wymyśla nieistniejących problemów żeby naciągnąć na kasę, zaczyna od początku, szuka problemu już na podstawie długiego wywiadu, jak w moim przypadku był to taki szczegół a wszyscy to pominęli. Doktor jest bardzo dokładny, kontakt super, kiedy masz problem dzwonisz i nigdy Cie nie zbędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka83
jestem w ciążyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy robilam przed chwila test!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka83
widze ze ktos sie pode mnie podszywa. u mnie nic sie nie zmienilo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka83
jestem w ciązy tylko juz sama niewem co mam napisać czy tak czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka83
widze ze ktos niezle sie bawi podszywajac sie pode mnie. no nic w takim razie milej zabawy. odezwe sie innym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka83
juz mam tego dosc juz tu nie zajrze naprawde no wiecie co jak tak mozna!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo i super ale nie nalezy sie przejmowac takimi jakimis popaprancami :) nie maja wlasnego zycia i wpieprzajka sie do czyjegos xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosheeeeeeeeeeeee jak tam mozna naprawde sami tu jacys popaprancy sa na tym forum :/zonica no lepiej ze zostaniesz przy tym nicku co jestes teraz tak bedzie najlepiej a kiedy bedziesz testowac mi sie wydaje ze jestes na 100@ w ciązy mojej kumpeli tez ostanio spadla tempka robila pare dni temu i co sie okazalo 2 mocne krechy!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fioletowy - temp spadła a ciaza byla? słyszałam ze to niemozliwe. u mnie jakby organizm odpoczywal. nic sie nie dzieje, cisza spokój. jutro jak nic sie nie zmieni to pojade na bete zeby juz wszystko było jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska27 - jesli moge zapytac to w czym u was jest problem? próbowalas inseminacji? ps moze nie tylko wiek nas łączy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bo lekarze powiedzieli ze przy takich parametrach ciazy to tylko wyrzucanie kasy. W czym jest problem? We wszystkim...ja mam uszkodzone jajowody w tym prawy calkowicie, moj M nie ma plemnikow. U nas wchodzi tylko icsi w rachube....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki chcialam dolaczyc do waszego gorna ja co prawda troche mniej sie staram o dzidzie bo dopiero 5 cykli jednak jak wy wszystkie moge powiedziec ze o te 5 za dlugo,po malu zaczynam bzikowac zwlaszcza kiedy przychodza dni nie plodne i trzeba czekac bedzie czy nie bedzie@ w tym miesiacu niby jeden objaw mialam bola mnie troszke sutki ale co sie nastawiac jak napewno nie jestem bo nic poza tym mi nie jest,tempke mam podwyzszona ale to przy stosowaniu luteiny jest normalne,zapewnie jak ja odstawie pojawi sie @ zycze wszystkim kobietka powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia - czyzbys zrezygnowala ze swojego topiku?:) fajnie ze dołączyłas do nas. razem zawsze razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Myśle,że takich uzurpatorów jak ten podszywający się pod Zonkę trzeba zbywać brakiem komentarza,a my piszmy pod zalogowanymi stałymi nickami ,mam nadzieje,że test oszukuje :) Póki nie ma @ jest nadzieja,a ile Ci tempka spadła?Czasami tak bywa,że jest mały spadek mimo ciąży :) A czy brałaś jakieś wspomagacze,progesteron, duphaston albo ultrogestan? Miło mi powitać nowe forumki :) kciukuje za Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopelinka - dzis mam temp 36.7 w była 36.9 - 37. mysle ze spory spadek. a zdziwiłam sie jak któras z dziewczyn pisała ze mimo spadku temp była ciaza. bylam pewna ze to niemozliwe. biore bromergon i duphaston ale go odstawilam jak zawsze i z @ cisza. w zawsze był o czasie przy tych samych lekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ostatnio troche zabiegana jestem staram sie zajmowac wieloma rzeczami zeby nie myslec o zblizajacej laparoskopii a to juz na 2 tygodnie....narazie czekam na @ktora powinna nadejsc za jakies 3-4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki !!! Dawno mnie tu nie bylo, pracuje ostatnio po godzinach i jak wracam do domu to nie mam juz prawie na nic sily . Tzn mam ale zbieram je na cos innego ;P Ale pamietam o Was i bede tu zagladac tak czesto jak tylko to mozliwe ;) Bo w koncu czekam na dobre wiadomosci. U mnie dzisiaj 20 dc- moje dni plodne :) I planowo dzisiaj owulka. Czuje z reszta klucie w lewym jajniku. W tym miesiacu dajemy czadu z mężem hihih. Pozdrawiam Was serdecznie!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska - szczepilas sie przecie zółtaczce? Thinki100 - zycze owocnych wieczorów:) napewno beda przyjemne. zagladaj tu czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia,na moje oko to nieznaczny spadek,ale ekspertem nie jestem...w każdym razie jestem dobrej myśli :) i życze abyś zapoczątkowała ere dwóch kresek na topiku :) Aska ,dwa tygodnie szybko zlecą!A potem do roboty ;) Thinki,zbieraj siły,zbieraj :) owocnych starań! Prinzeska,a jak tam u Ciebie nastroje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×