Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Hmm... Pewnie większość osób, która teraz już zdała powoli przestaje się odzywać... Ale może po sesji zimowej jakieś relacje dodatkowe będą;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieję bo podniosło by mnie to na duchu że nawet z kilku letnią przerwą da się to zdać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi870
Askara - nic się nie martw. Ja też mam 24 lata, z liceum nic nie pamiętam. Nie chodziłam na żadne kursy i w tydzień nauczyłam się na egz z biologii, geografii, historii i ang. Chciałam zdać je tylko na dopa żeby mieć to za sobą, a dostałam dwie 3 i dwie 4!!! Spoko, masz dużo czasu- dasz rade. Teraz zostały mi już tylko matma, chemia i fizyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O te przedmioty to raczej się nie martwię. No może trochę o historie. Bardziej na myśli mam te straszne 3 przedmioty ścisłe czyli fizykę, chemie i matmę. Kompletnie nic z niech nie pamiętam z czasów gimnazjum i dlatego boje się że mogę nie zdążyć tego ogarnąć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi870
Tak w lutym. Też nic nie umiem, ale objęłam taką taktykę, że do świąt uczę się chemii, potem fizyki, a cały styczeń zostawiam na matematykę ;) Damy radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pamiętasz w ogóle coś z gimnazjum z tych przedmiotów? Uczysz się sama? Mało czasu jak na tyle przedmiotów :D Ale powodzenia oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi870
Tak, sama się uczę. Mało pamiętam ze szkoły ale systematyczne powtarzanie materiału dożo daje. Trochę matmy się obawiam ale zobaczymy ;) Pamięta ktoś jakieś zadanka z fizy? Są jakieś odpowiedzi zamknięte? Na arkuszach przykładowych widziałam, że jest kilka takich zadań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
;) witam po świętach. Sesii wchodzisz tu jeszcze? jezeli tak to, wybrałaś już temat maturalny? kiedy u was wysyłają ostateczne deklaracje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megi- około 9 zamkniętych było ostatnio. Ehhh- wchodzę, wchodzę. Mój temat to: Dialog ze średniowieczem w literaturze późniejszych epok. Omów na podstawie wybranych utworów literackich. Ostateczną deklarację już złożyłam( pogrzało mnie totalnie...wos, hista, pl, ang na rozszerzeniu;]), ale termin jest CHYBA do 7 lutego. A kiedy masz termin na przyniesienie bibliografii? Wiesz już jakie książki bierzesz? Jakby co odezwij się na gg(gdzieś wyżej podawałam), tam częściej jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi870
ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hudytaa
jak zdać fizyke ? help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swetrek12
witam;)jak juz sesii wie fizyka dla mnie mega trudna nie wiem jaks ie jej uczyc;/grrrr pozdrawiam;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie łamcie się! Fizykę da się zdać. Zdałam za 1 razem na 4, ucząc się zadań tydzień;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak to jest z osobami uczącymi sie fizyki od podstaw?:/ Jest jakaś nadzieja na zdanie za pierwszym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi870
madziulaczek- pisałam wyżej, że zdaje matmę, fizykę i chemię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba kachaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ludzie dlaczego nie zdajecie biologii? To bardzo ważny przedmiot. Ja wam radzę brać na maturze biologię bo stracicie szanse by was przyjęli gdzieś na coś związanego z medycyną?! Historia jest dobra dla amatorów ale nie dla przyszłych studentów. Najlepsze przedmioty na maturę to biologia, chemia, fizyka, matematyka i niestety nie historia i WOS. Ja wam dobrze radzę. Kiedyś wyjedziecie za granicę z zamiarem studiowania tam i będziecie żałować, że nie wzięliście biologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie planuję studiów związanych z medycyną, nigdy nie planowałam, to dla mnie jak scenariusz rodem z horrorów. Nie uznaję w ogóle medycyny konwencjonalnej. Zdaję to co jest mi potrzebne by dostać się na wymarzoną uczelnie i wymarzone studia, a także by kiedyś dotrzeć do zawodu, który chcę wykonywać. Jeśli będę chciała studiować kiedykolwiek w innym kraju spokojnie znajdę dla siebie kierunek madziulaczek- z tego co wiem, dużo osób zdaję mając jakieś tam zaległości. Chcesz zdać w najbliższej sesji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chwilę obecną w lutym zdaję trzy przedmioty tylko..:P Reszta w sesji jesiennej i może zimowej 2013. Wybrałam na pierwszy ogień fizykę, polski i historię. O polski i historię się nie obawiam - gorzej fizyka...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marco111111111
Witam też zamierzam zdawać egzaminy ekstremistyczne, ale w sesji jesiennej(październik 2012). I w związku z tym mam takie pytanie. Jakie dokumenty składaliście oprócz świadectwa? Czy wymagali np. wyników z egzaminu gimnazjalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalaalwawawawa
mam 19 , złozylem zaswiadczenie o bezrobotności, ale nie zwolnili mnie nawet z połowy opłat , chca zaświadczenia o dochodach całej rodziny/ samogospodarowania mozna sie jakos od tego odwolac , czytalem ze niektórych tutaj zwolnili na podstawie samego zaswiadczenia o bezrobotności... pomoooocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e45y45tyh
WITAM ! CZY KTOŚ MOŻE POWIEDZIEĆ JAKIE PYTANIE MNIEJ WIĘCEJ BYŁY Z J.POLSKIEGO W SESJI JESIENNEJ 2011r ?? KTÓRE EPOKI PRZEWAŻAŁY, CZY BYŁY PYTANIA Z MITOLOGII GRECKIEJ, CZY BYŁY ZADANIA Z ŚRODKAMI STYLISTYCZNYMI ??? Bardzo proszę o odpowiedź gdyż przygotowuję się właśnie na egzamin z języka polskiego który odbędzie się w lutym. p.s PYTANIE DLA TYCH KTÓRZY ZDAWALI, PROSZĘ NIE ODSYŁAJCIE MNIE DO PRZYKŁADOWYCH ARKUSZÓW KTÓRE SĄ NA STRONIE OŚRODKA EGZAMINACYJNEGO GDYŻ ZNAM JE NA PAMIĘĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekstern- to patologia
Ekstern, nie powinien dawac wykształceni sredniego. Dlaczego jedni mają chodzić na lekcje po 35h/tyg a inni nie robia NIC. i do tego tylko liczą na przekręty i kupywanie pytań, i mają srednie. To chore jest. Takie głąbiszcza nawet zawodówki w trybie dziennym nie mają szans skończyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marco111111111111111111
Dlatego mogą uzyskać średnie, bo takie jest prawo. Osoba, która ma ukończone gimnazjum czy 8 klas podstawówki, po zdaniu 11 egzaminów może uzyskać wykształcenie średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze do szkoły masz obowiązek chodzić do ukończenia osiemnastu lat, więc o co chodzi? Potem robisz co chcesz jak chcesz dążyć do celu to i ekstern jest dobrym sposobem. Czemu odbierać komuś kto ma wiedzę możliwości dalszego kształcenia się, zwłaszcza jeśli ktoś nie ma kiedy do takiej szkoły uczęszczać lub miejsce zamieszkania nie pozwala na pracę, zajmowanie się domem plus chodzenie po zaocznych szkołach. Kto powiedział , ze wszyscy chcący zadać liceum eksternicznie są głąbami? Dla mnie taki ekstern jest możliwością dalszego rozwoju, bo jestem tylko po zawodówce..:) I ja sobie po prostu wypraszam twierdzenie, ze mogę być osłem, głąbem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasalloeer
W 100% popieram Twoje zdanie.Sam jestem po zawodówce i nie uważam żebym bym jakimś głąbem a zawodówkę skończyłem z bardzo dobrymi wynikami zarówno z teorii jak z egzaminu praktycznego.Później nie miałem czasu na naukę bo spełniałem swoje życiowe pasje.Ale teraz postanowiłem chodzić do liceum zaocznie żeby się dokształcić i rozwinąć skrzydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×