Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

puree ziemniaczane

termin na wrzesień 2010

Polecane posty

Gość kasia22-03
hej mamuśki, jak mój mąż was uświadomił jestem mamuśką od piątku, urodziłam w 3h, wszystko wam napisze jak się odrobie i może wyśpie, bo od piątku śpie po kilkanaście minut, a to za sprawą mojej sąsiadki w szpitalu, czego wam nie życze, bo ta laska chrapała na cały szpital przez 3 DNIIIIII a ja przez to nie mogłam spać, dzidzi był malutki bo 3035, ale długi na 56cm, zakochałam się po uszy, jest grzeczny ale je po 15 min i zasypia, ulewa mu się węc za 1h znowu pobudka na toalete, troche cyca znowu, idzie spać, po 1h kupa lub sik i pózniej znowu cyc i tak w kółko, ale to innym razem, dziś dziewczyny nawet nie zdazylam umyć zębów, bo mi sie nigdy nie zdarzylo. Bede was czytać kiedy dojde troche do siebie, wiec nie badzcie zle, buziaki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonta no z tym rozbudzaniem dzidzi to fakt ciezka sprawa u nas działa rozbieranie jak nogi na górze to oczy sie otwieraja :) KASIA no to teraz kupki i siku sie zaczeło:) witamy w klubie mam zmeczonych . no to mialas sasiadke w szpitalu powiem szczerze ze ja tez po porodzie strasznie chrapałam mój to nie mogł spac ahha ale sie juz unormowało buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dzień zaczęliśmy trochę lepiej. 13 minut ssania i jeszcze poprawka z butelki. Mam nadzieję, że się maluch najadł. Kasia nie mów, że twoja niunia jest mała. Pełnowymiarowy z niej bobas. Ja marzyłam o tym żeby mój maluch miał 3kg. Mój z wagą 2500 to dopiero kruszynka. Normalnie serce się kraje jak patrzę na to małe ciałko. I jeszcze nie chce jeść , a raczej nie ma siły ciągnąc cyca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
rilla, kochana Ty nasza ja też czekałam tydz. po i w szpitalu stwierdzili, że to 39/40 tydz. więc maleństwo wie kiedy ma wyjść, to już na dniach, bądź dzielna a juz za tydz będziemy wszystkie razem:) iwonta, no to rzeczywiście nie mam na co narzekać, a czy Ty już ważyłaś swoje malutkie po wyjściu ze szpitala? Bo ja się zastanawiam czy my mamy to jakoś kontrolować? Mój Cypi je tak samo, po 15 min, max 20 z cyca i później zasypia, ale żadnej butli mu nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nie zazdroszcze wam mamy co tak latacie ztymi cycami po 15min :)) u mnie na szczescie mlody opanowany 3 godziny jedzenie 3 godziny jedzenie, ma odchylenia po ok 1 godz w ta czy wewta ale jest ok, niekiedy je co 2 godz ale nastepne mleko je za np 4-5 godzin :) w nocy mam w sumei 2 karmienia tylko wiec spoko :) niestety ostatnio go zaczal pobolewac brzuszek i daje mu sab simplex bo baki zmeczarnia puszcza, jak pojde do pediatry musze zapytac o jego kupy bo on od urodzenia robi max 1 na dobre a od 2 dni wcale nei zrobil :/ pamietam ze przy tadziu tlumaczyli mi ze jesli strawi wszystko to moze nei robic kupy no ale 2 dni to chyba juz przesada, siurac siura duzo a kupy nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka:0
hello dziewczyny:) Catie jak tam masz swojego w domku bo miał jechac na Portugalie ? u mnie sie skonczyły dobre czasy mój już jutro zaczyna prace płaczki juz sa ale mysle ze jakos dam rade .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... Widzę, że dwupaków na forum brak... ja się melduję dalej 2w1... A mój mąż z tą nogą w gipsie zrobił się taki marudny, że albo go wkrótce zabiję, albo mi poród przyśpieszy :P Pozdrawiam i miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, jeszcze nie ważyłam malucha. W piątek mam pierwszą wizytę u pediatry, więc pewnie go zważą i ocenią co i jak. myszsza co do kupek to może być bardzo różnie. Mój robi kupkę po każdym jedzeniu czasami przed i po. Ale może być tak że dzidzia przez tydzień nie robi kupki i jest to normalne. Więc nie martw się o te dwa dni. Jeśli nie ma kupki zbyt długo to wtedy czopek glicerynowy trzeba zaaplikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszsza mój robi kupek duzo....az jak dla mnie za duzo :) ale tak jak pisala iwonta to nic jak robi mniej...dopiero po kilku dniach bym sie martwila....no i jesli nie placze bo boli go brzuszek to juz dobrze... a wlasnie mam do Ciebie pytanie - ty dajesz swój pokarm ale w butelce tak? bo tez nad tym mysle....co ile je tak ? czy tez je na żżdanie jak z piersi? ile jednorazowo mniej wiecej je? chce wiedziec ile sciagac gdyby cos), ile takie mleko musi stac w lodówce i jak go podgrzewasz? wkladasz do cieplej wody butelke czy podgrzewaczem? jakiej firmy butelek uzywasz? dokarmiasz jeszcze czyms? sorki za tyle pytan :/ ale mysle nad tym co ty i chetnie bym przeczytala twoje rady bo masz doswiadczenie :) kasia ja jeszcze malego nie wazylam....a pediatra u mnie juz raz byla obejrzec malego i troche doradzic co i jak, mowiła że po jakichs 2 tygodniach mozna zwazyc czy odrobil ta strate która maja wszystkie dzieci po porodzie kilka dni ehhh z tymi naszymi facetami kierowcami....mój jeszcze nie zdazyl małego zapisac w urzedzie bo ciagle jeździ :( i nie ma czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! anka mój m jeszcze nie pojechał. Wyjazd się dopiero kroi. Te wyjazdy to On ma tak raz na miesiąc. Ale powiedziałam Mu że nie pojedzie dopóki mi nie załatwi auta w automacie (manualami nie jeżdżę). Muszę mieć samochód żeby nie być zależną od znajomych gdyby się coś działo. Mieszkamy kilka kilometrów od centrum więc auto jest niezbędne Powiem Ci Aniu szczerze że trochę mnie to przeraża bo wieczorami jestem strasznie zmęczona i wtedy mój m ją usypia a jak go nie będzie to chyba na nos padnę... dziewczyny nie martwcie się jak dzieciaczki krótko jedzą. Moja córcia ssie pierś za każdym razem po dziesięć minut ale wygląda na to że to wystarczająco dla niej długo jest. Na wadze bardzo ładnie przybiera. Średnio po 270g na tydzień. Co piątek ją ważyłam. Teraz tylko trochę się martwię bo ma luźne stolce... dziewczyny powiedzcie czy to normalne jak dziecko się męczy przy robieniu kupki??? moja Matysia strasznie się napina, pręży i stęka przy próbie załatwienia się. Tak jakby miała zaparcia a nie luźne stolce. I długo jej schodzi zanim coś z siebie wyciśnie. Proszę dajcie znać czy ktoś wie czy to normalne. Wcześniej nie miałam tego problemu. Lekarz mówi żeby się nie martwić ale jednak żal mi jej że nie mogę jej ulżyć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane kobietki! jak pisałam na 24.09 miałam planowana cesarkę, a termin porodu z ostatniej miesiaczki na 4.10. jednak wiedziałam, ze dziecko będzie wrześniowe. tak narzekałam, że cesarke mam planowana, ze nie przeżyje tego co kobiety przeżywaja jak rodza naturalnie, to jest ten nagły poród, szybko do szpitala itp. kochane w czwartek 23.09 chyba przesadziłam z robotą, z lataniem przy kubie, ale mój nos jednak coś wyczuł. koło 21.00 wykapałam się , wygoliłam, no i tu jedyny bład jaki zrobiłam PRZEŻARŁAM- JADŁAM CO SIĘ DA!!!!! leżę w wyrku koło 22.00 a tu nagłe mokro czuje, cos mi leci, gadam do męża słuchaj mi wody odchodzą, a ten do mnie, ze pewnie popuszczam mocz, bo juz mam taki brzuszek ciężki jednak jak wstałam i zaczeło ze mnie kapać, to już dzwonił do mojej mamy by przyszła popilnować kubusia kamila nie chciała by ktos jej zaplanował termin porodu- sama zaczeła się rodzić niestyty od razu ocenili,że nie wolno mi rodzić dołem, a przez to, ze sie najadłam bali się mnie ciąć w nocy szybko zadzwoniłam do mojego lekarza i mu to powiedziałam on wysłał swoejego kolegę, który był na dyżurze i jeszcze raz sprawdził, ze nie bedzie ani akcji pordowej tj. szyjka się nie zgładzi, a mocne skurcze przy mojej obnizonej macicy i parcie moga spowodowac zagrozenie życia dziecka dali mi relanium i cała noc leżałam na łózku porodowym, sparadzali tylko poprzez ktg tetno dziecka, czy nie trzeba jednak mimo tego jedzenia ciąć skurcze były co 20, 0 minut, wody leciały i leciały cholernie było zimno, ale przynajmniej miałam choć odrobine smaku porodu naturalnego potem na cito wzieli mnie na stół około 9.00 niestety nastapiły problemy 2 razy im schodziłam, anastazjiolg miał sranie w gacie, bo na szybko podawali mi efedryne, bo odpływałam krzyczeli biegali i 9.18 zobaczyłam kamilę kamila urodzona 24.09, godzina 9.18, waga 3550, dł. 53 cm juz jestem w domu to było moje 2 cięcie juz straczy teraz chce zapomniec ból i strach i cieszyć się moja wspaniłą rodziną synek oszalał z miłosci do siostyry, choc nie powiem bo jest zazdrosny o babcie hahhahaha :> gratulacje dla wszystkich mam wasza wrzesniowa katusia spełniona i szczęśliwa ps. tak szybko się mnie stad nie pozbedziecie:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katusia - wielkie gratulacje !!!!! współczuje tylko ciezkich przezyc ale mam nadzieje ze juz sa zapomniane i najwazniejsze że mała cała i zdrowa :) jednak jestes mam wrzesniowa mialas racje :D mała sobie zaplanowala wrzesien :) catie mój mały zazwyczaj nie ma problemów ale zdarzyło sie juz tak ze troszke sie spinał marudzil i później zrobił co trzeba...zreszta ma tak że długo nie robi nic a jak juz robi to 3 na raz, nawet niekiedy nie zdaze zalozyc nowego pampersa a tu kupa nowa juz na przewijak ląduje....myśle ze u ciebie jest wszystko w porzadku, po prostu maluchy tez musza chyba troszke to pomeczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
kastusia, to nasze dzidzie z tego samego dnia, super gratulacje!!!! ja jeszcze was kochane doczytuje, zostały mi 2 str. i co myślę was nadrobić, to znowu cos naszkrobane U nas dzisiaj byla polozna i super sie zlozylo,bo powiedziala, ze jeszcze pare godz i mialabym zapalenie piersi, bo takie zgrubiale a ja posluchalam kolezanki, zeby z niej nie karmic za czesto, bo tak ma byc, a tu guzik prawda, na poranione brodawy, bo BOL JAK CHOLERA!!!! mam stosowac nakladki, maly troche z nimi walczyl, ale nie wiem czy to cuda poloznej czy cos innego, ale pojadl z jednego cyca, za chwile z drugiego, odbilo mu sie, bez ulewania chyba po raz pierwszy i znowu chcial cyca i tak to trwalo chyba z 1h, teraz smacznie spi co do diety to mi polozna kazala jesc przez 2 tyg jedno i to samo, a po tych 2 tyg wprowadzac powoli, wiec jem z warzyw marchewe i buraki, ziemniaki, ryz i miecho gotowane lub w rekawie robione, pieczonego nie jem tez, na sniadanie i kolacje mowila,zeby nie przesadzac z nabialem, wszystko powoli, dzis np zjem na kolacje kanapki z dzemem, acha i pije caly czas kompot z jablek i jem te jablka, bo dzieki nim chodze do kibelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
aktualizacja POR.___NICK________WIEK___IMIĘ______WG/WZR__PTP____MIAST O 18.08__karolach-m____27____Sebastian__3490/55___03.09__Pi aseczno 25.09____nnatti______24_____34_____7,5_____Dominik___Rze sz w 04.09__monika1396____23____Zosia____3100/54_____08.09____ _m azowieckie 7.09____Charlotte1979____31_____40____20____Tymon______W roclaw 8.09____anka _______26_____Lena_____3550/56___10.09__CIeszyn 8.09___Catie____27_____Matylda___3440/54__13.09__Mielec/J ersey 13.09____myszsza_____28_____Przemek_____4070/60___20.09__ Katowice 02.09__pelargonka____26______Macius______4250/60____malop olska 17.09__magdalenka567__24_______chłopak 3300/56____śl skie 14.09__Monek1919___23___Piotruś___3670/57___19.09__Siedl ce 21.09___iwonta_____28_____41___15__Bartuś 2510/50____ Kraków 24.09___kasia22-03__28____Cyprian____3030/56_____18.9____Libiąż/k. Oświecimia W dwupaku: POR.____NICK_________WIEK___TC___KG___PLEC/IMIĘ___MIASTO 02.09___anka.22__________22_____37____21___Kacper_____ Kielce 06.09___NiuniekAM______ 23_____40_________Lenka______Kraków 09.09___Karolina89_______21_____36____14___Michał_____Za chpom. 19.09____hcimiejka22_________24_____34____8____Hubert______ku j-pom 20.09____gosza222_______ 28_____40___ 18___dziewczynka__Pomorze/uk 21.09____kasik25_________25_____40___ 22___Weronika____Kołobrzeg 23.09____puree__________ 27_____33___ 10___ Zosia_______Warszawa 25.09____agacia223_______21_____38____8____Agata_______Os trzeszów 28.09____pivonia_________24_____39___14____Wiwianna____Po znań 30.09____laDY__________ 22_____37___16____Nataniel_____ Śląskie 01.10____rilla_marilla_____26_____39___20__???Patryk/Nata lia Śląsk 4.10____katusia_________31_____38____7_____Kamila______P oc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Katusia. Twój Maluch już dołączył do szacownego wrześniowego grona:) Współczuję tylko przeżyć z cc. Niezły stres musiałaś przejść. Ale dobrze, że wszystko sie skończyło pomyślnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katusia gratulacje catie to normalne z tym prezeniem sie przy kupce, niektore noworodki tego nie maja ale im dzieci starsze tym widac po nich ze robia kupe :D magdalenka co do twoich pytan: karmie tylko mlekeim odciaganym z piersi, podaje w butelce, na poczatku w butli co dostalam ze spzitala, potem mala canpol najtansza a teraz nam sie smoczek rozjechal i kupilam canpol lovi i jest super :) malego wychowalam ze jada co 3 godziny czasami zdarza mu sie co 4 lub co 2 ale z grubsza jest pzrewidywalny ze co 3 godziny je, zjada ok 100ml na raz, przybral juz 900gram pzrez rowne 2 tyg, nie dokarmiam niczym innym, a sciagam reka mleko co 1,5 godz w dzien lub w razie potzreby jak zaczyna cieknac a w nocy to co ok 3-4 godz tak jak mlody sie budzi :) tak smao robilam przy tadziu tylko ze tadziu nei umial ssac i dlatego sciagalam a teraz to z wygody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha a mleko trzymam normalnie w temp pokojowej :) w pokoju moze stac ok 6 godzin w lodowce 12 a w zamrazarce pol roku, ja nadmiar mroze na czarna godzine tylko juz nie mam miejsca :/ potem w razie odmrazania to do podgrzewacza i zalatwione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katusia gratulacje! zadbaj teraz o siebie po takich przeżyciach :-) i czekamy na foto ;-) myszsza Twój synuś przybrał 900g w dwa tygodnie a ja się cieszyłam że moja 540g :-O. Żartuję. I tak się cieszę bo wcale nie jest źle. W piątek znowu będę ważyć. Mam nadzieję że będzie ok... myszsza powiedz mi bo widzę że Ty to jesteś ekspert w odciąganiu :-) mam problem z prawą piersią, mam w niej mniej pokarmu niż w lewej. Z lewej z łatwizną ściągam 100ml a z prawej ledwo mogę 40ml. Czy jak będę z prawej częściej odciągać to zacznie ona więcej mleka produkować? a z tym prężeniem to mam nadzieję że normalne chociaż okropnie to wygląda jak się dziecko tak męczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catie ja mlodego waze na lazienkowej wadze wiec moze miec bledy :) a z ta piersia to teoretycznie przy czestym odciaganiu powinno byc wiecej mleka ale ja bym bardziej postawila na cieply oklad i masaz, sprawdz czy nie ma grudek albo czy kanalik jakis sie nie przytkal, ja jakims ekspertem nie jestem jedynie wiem juz to co przechodzilam 2 lata temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje kolejnej mamie ;) A mójego małego od wczoraj męczy ból brzuszka;( Już nie wime co mu dac i co mam z nim robić bo co mu odejdzie to tylko na troszkę i znów powraca. Ja nic nie jem takiego co by mu zaszkodziło. I poprostu jestem zielona już. A co do kupki to jego jest żółta i taka półpłynna, bo częsć jest żadka, a pozostała część to takie jakby grudki i już sama nie wiem czy to normalne?? Ale on ma tak od samego początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAtusia gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!! No CATIE ja od samego poczatku wszystko starałam sie robic sama przy małej zaczynajac od kapieli bo chciałam sie przyzwyczaic do tego jak zostane sama .Co do zmeczenia to ja tez wieczorem padam niby mówia jak dziecko spi mama niech spi tez zabawne bo ja tak nie mam bo zawsze cos jest do zrobienia a to pranie obiad i tak wkoło . MY idziemy jutro do pediatry to zabaczymy jak z waga u mojej niunki na wadze domowej elektrycznej niby jest 4 kilo ale pomiar niedokładny bo nie lezy cała na niej mam nadzieje ze wszystko bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rilka głowa do góry :) nie smutaj pewnie Cie wezmie lada dzien :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łatwo powiedzieć :( Jestem wkurwiona, że nic się nie dzieje. Znienawidziłam moją komórkę, gg, towarzystwo innych ludzi za pytania "rodzisz już?", "jeszcze nie urodziłaś?". Mam taką chandrę, że mam ochotę tylko siąść i wyć :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizacja POR.___NICK________WIEK___IMIĘ______WG/WZR__PTP____MIAST O 18.08__karolach-m____27____Sebastian__3490/55___03.09__Pi aseczno 25.09____nnatti______24_____34_____7,5_____Dominik___Rze sz w 04.09__monika1396____23____Zosia____3100/54_____08.09____ _m azowieckie 7.09____Charlotte1979____31_____40____20____Tymon______W roclaw 8.09____anka _______26_____Lena_____3550/56___10.09__CIeszyn 8.09___Catie____27_____Matylda___3440/54__13.09__Mielec/J ersey 13.09____myszsza_____28_____Przemek_____4070/60___20.09__ Katowice 02.09__pelargonka____26______Macius______4250/60____malop olska 17.09__magdalenka567__24_______chłopak 3300/56____śl skie 14.09__Monek1919___23___Piotruś___3670/57___19.09__Siedl ce 21.09___iwonta_____28_____41___15__Bartuś 2510/50____ Kraków 24.09___kasia22-03__28____Cyprian____3030/56_____18.9____ Libiąż/k. Oświecimia 24.09__katusia__31__Kamila___3550|53___04.10___Płock W dwupaku: POR.____NICK_________WIEK___TC___KG___PLEC/IMIĘ___MIASTO 02.09___anka.22__________22_____37____21___Kacper_____ Kielce 06.09___NiuniekAM______ 23_____40_________Lenka______Kraków 09.09___Karolina89_______21_____36____14___Michał_____Za chpom. 19.09____hcimiejka22_________24_____34____8____Hubert____ __ku j-pom 20.09____gosza222_______ 28_____40___ 18___dziewczynka__Pomorze/uk 21.09____kasik25_________25_____40___ 22___Weronika____Kołobrzeg 23.09____puree__________ 27_____33___ 10___ Zosia_______Warszawa 25.09____agacia223_______21_____38____8____Agata_______Os trzeszów 28.09____pivonia_________24_____39___14____Wiwianna____Po znań 30.09____laDY__________ 22_____37___16____Nataniel_____ Śląskie 01.10____rilla_marilla_____26_____39___20__???Patryk/Nata lia Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane mamuski! ogromne dzięki za miłe słowa jestescie niezastąpione, kazda z Was dała mi miłe wsparcie i miłe słowo, aż płakać mi się chce, bo brakuje mi takich ludzi na codzień. kasia22-03 tak kochana mamy dziaciaki z tego samego dnia, jestesmy obydwei baranami i mamy teraz te nasze wagi hahahahahah rilla- kochana doskonale wiem co czujesz, bo ja tak przechodziłam ostatnie dni, bardzo mnie wszystko bolało, ale latałam z tym moim 3latkiem jak szlona i nic sie nie oszczędzałam, teraz mam naloty śmiechu i płaczu, bo w sumie uświadomiłam sobie, ze juz nigdy nie poczuje tego cudownego stanu jakim jest ciąża zaraz kochana i ty bedziesz wstawała i latała do dzidzi teraz naciesz się ostatnimi dniami wolności jestem z Tobą i wiem, ze bedzie dobrze buziaki kochana kochane babeczki mi chyba mózg ten poród wyżarł bo takie beksy mnie biora, że juz to jednak koniec ciąży, teraz to siedzenie w domu, deszcze, słota, och jak ja bym chciała słońca i zabrac wózek i iść na spacer. mój kubuś 3 latek tez sie tak urodził, pamietam macierzyński jako okres prawie ze depresji od ciągłego siedzenia w domku, no ale człowiek jak ma za dobrze to musi ponarzekac przecież mam 2 zdrowych i fajnych dzieciaków\ i to jest teraz najwazniejsze tylko ta nostalgia za miniona ciażą jest dobijajaca, tak szybko teraz to zleciało, że nie zdążył mój mózg to zakodować oby te wahania nastrojów mi minęły, bo czuje się jak psychiczna jesteście kochane te rozpakowane i te jeszcze nierozpakowane przesyłam buziaki i pozdrowionka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszsza slicznie Ci dziekuje za dokladny opis karmienia :) :) jestes wielka :) mysle że jeszcze troche pociagne tak jak teraz a póxniej zrobie tak jak Ty.....bo jednak ta piers strasznie ogranicza - wczoraj wieczorem maly mi sie niej trzymal prawie godzine i jadl a nie tylko trzymal :( a ja wieczory mam tragiczne glowa mnie boli jestem zmeczona przewracam sie prawie a maly szaleje.....mam problem ze zjedzeniem kolacji i umyciem sie - teraz chyba bede to robila o 18...bo kapany jest jak sie obudzi tak koło 19-20 i do 23 jest jazda kupa za kupa, ciagle jedzenie, nie chce spac tylko sie patrzy, przeciaga, wogóle odejsc nie można....chyba mu z brzucha te wieczorne wygibasy zostały :( katusia ja juz jestem tak dobita siedzeniem w domu ze szok :( nawet nie wiem kiedy mi dni mijaja, jednakowo i tak nudno, a ja bez tlenu mam wrazenie...marze o lepszej pogodzie i zeby zabrac małego na spacer bo naprawde mozna doła złapac siedzac w domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się tylko melduję, jeden dzień przed terminem i nic się nie dzieje oczywiście. Bolą mnie plecy od rana momentami dość mocno, ale nie chcę robić sobie żadnych nadziei. Pozdrawiam i miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×