Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Witajcie Dziewczyny! Tempo pisania na forum faktycznie szalone.Czytałam i czytałam. Od wczoraj trochę zaległości mi się zrobiło. Byłam wczoraj na wizycie i tym byłam zaabsorbowana i dopiero wieczorem zajrzałam na forum a tu tyle wpisów, że dzisiaj dokończyłam je czytać. A po wizycie super:).Tak powiedział lekarz.Wyniki badań świetnie, szyjka macicy długa, maleństwo rozwija się bardzo dobrze i już wiem na pewno, że to chłopczyk:). Jeśli chodzi o kremy to ja też używam Musteli (różowej ale z francuskimi napisami) i jetem bardzo zadowolona.Super nawilża i czuję, że skóra jest elastyczniejsza. Kupiłam na allegro, z apteki centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka - ja też mam bóle i skurcze,ale podobno na tym etapie ciązy to normalne bo macica się nadal powiększa :) W ciązy nie jest tak lekko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasiulkag! Ja czasami mam kłucia w różnych miejscach i ciągnięcia w dole brzucha. Lekarz powiedział, że prawdopodobnie jest to związane z powiększaniem się i rozciąganiem macicy.Bezbolesne skurcze też podobno są normalne jeśli nie jest ich zbyt dużo i nie trwają długo.Myślę, że no-spa jest dobrym pomysłem.Ja też ją biorę jak czuję, że brzuszek mocniej pobolewa lub na dłużej twardnieje. Jednak jeśli niepokoisz się to skonsultuj to może z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję do tabelki informację,że moje maleństwo to synek:). NIK..............WIEK.......MIASTO...........TP......KTÓ R E? ........PŁEĆ wiosenna mama...25......Małopolska.......23.03.....3.........Karolin ka ORLLA..............29......Belfast............23.03... ..1 anka87.............23......Wieliczka.......30.03, 01.04..2 (1 to mój Aniołek) aaaaaaanula83...27.......Włodawa.........30.03......1... ...... SYN mania487 .........18.......Morąg........... 01.04.....1 Judyta10...........28......Szczecin........ 01.04..... Magd11............26.......Wilhelmshaven..02.04.....1.... ......S YN Jenny29............29......Lublin............ 03.04....1 katalana...........33......Warszawa.......04.04.....2 ktosia1980........30......Toronto..........04.04.....2 monsoon...........30.......Lublin............04.04.....2. .....SYNEK ANTOŚ minia80............30.......Lublin............04.04...... 1 Martka77..........32.......Wrocław........04.04.....2.....s ynek paula8122..........29......Warszawa......04.04......1 ....syn Michałek K_inka_............30.......Poznań..........04.04... ..2 Jordan.pl..........24.......Poznań..........04.04......1 ........ córeczka basik1978.........32.......HAJNÓWKA......06.04.....2 Nikolina82.........28........Warszawa......06.04....1.... .. chyba córka Hawa2000.........36.......niemcy.......... 07.04.....1 anka1976..........34.......Bydgoszcz......07.04.....1.... ..Weronika Ditta7..............28.......Warszawa.......07.04.....1.. .. córeczka iissaabel...........33.......Radom............07.04.. ..1 (4 Aniołki) karolimna..........23..... Włocławek.......07.04.....2 córeczka Julka KASIEŃKAA__......21......SOSNOWIEC......09.04....1...... CHYBA SYN mamusia22.........22......W-Śl...............09.04.....2 kajusia99...........23......Żywiec...........09.04.....1 ...SYNUŚ Michaś mama_kwietniowka..39..W-w...............10.04.....1 aprils mother11...28.......Lublin.............10.04.....1 (2 aniolki) _iwia_82..............28......Turek...........10.04.... .1 jeloonka...........26.........Poznań..........10.04.... .1.....??.... brestova............26......I-bie..............11.04..... 1 monis24.............24......Śląsk..............11.04... ..2 szpilka85............25......Konin.............11.04..... 1 .......córunia anitka75............35......podkarpackie....12.04.....1 ...SYNEK wiolonczela.........35......Wrocław.........12.04.....1 ... synuś lolita1980............30......Łódź..............12.04. ....1 ... Szymon Malwiśka.............25......Polanów..........13.04.... 3 bebetka77 .........32......Zabrze............14.04.....1 wiosenka1975......35......Edinburgh........14.04......2.. ..córeczka sabiba...............28.......Łódź..............15.04. ....1 2in1..................27......szczecin.........15.04..... 1 _agneszka_.........28......W-wa.............16.04.....1 A_B...................26......Kielce.............17.04... .2 .....córeczka Laura justys1818..........21......Żywiec...........15-20.04..1 ......córeczka evvvv................28......Mikolowo.........18.04...... 1 Thelly ................26......L...................20.04.....2 karolp ...............30......Niemcy............20.04.....1 Pijawa2..............32......Olsztyn...........21.04..... 2 ...Paweł MagdaK29...........29.......Poznań...........22.04.....1 ...córeczka Zosia Mikołajka83.........26......Szczecin..........22.04..... 1 Viki58a...............28......Wrocław..........22.04.... 1....synek:) Limfa abominacji...23......Lublin..............23.04.....1 calvadoss............21......Tczew.............25.04..... 2 Malina86.............24.......Poznań...........25.04.... .1 mamuli................31......Śląsk...............26.04 .....2 iksigrekzet..........30......Warszawa........26.04..... 1 hanio.k...............24......Śląsk...............27.04 .....2 Iga1979...............31.....Dolny Śląsk........28.04.....2 ....Synek Jaś oliwka86...............24.....norwegia ........29.04.....1 coreczka katharinak_83.....27 ......Kraków............01.05.....2....Gabrysia annjaa................28......Gdańsk............03.05... ..1 ENI_35................35......BIELSKO-BIAŁA...05.05....2 nowa788219223.....19.....Kamienica Śl.......01.04....1...córcia Lenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kwietnióweczki:) Piszecie jek szalone:)Super,ze jest nas coraz wiecej:) Kochane bylam wczoraj na wizycie,wszystko niby ok ale nadal jekies liczne bakterie w moczu wiec ciagle urosept musze brac,serduszko bije slicznie,z szyjką ok,natomiast zaniepokoilo mnie moje ciśnienie bo mialam 140/80 lekarz nic na ten temat nie powiedziel,co prawda bardzo sie spieszylam wiec nawet nie zdazylam chwilke odsapnac przed wizytą może dlatego tak skoczylo?Nie mam ciśnieniomierza w domu ale jutro wybiore sie do przychodni aby na spokojnie zmierzyc. Mam do was pytanie,odrazu zaznaczam,ze mi nawet głupio poruszac ten temat ale co tam,mianowicie w sobote mam uroczystość chrzcin,gdzie mam zaszczyt bycia matką chrzestna,i dzisaj moja tesciowa wrecz na mnie nakrzyczala po co sie godzilam,ze to przynosi nieszczescie dziecku itd,ja na to ,ze to zabobon zyjemy w 21 wieku wiec nalezy zwalaczac takie głupoty,ale teraz jakos dziwnie sie niepokoje,kurcze po co ona mnie nastarszyla.Co o tym sadzicie?Ja jestem trzeźwo stąpająca osoba po ziemi i nigdy takie zabobony mnie bie ruszaly,ale jakoś mi teraz dziwnie. Macie pieknie brzuszki:)Ja postaram sie pochwalic swoim:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Jestem juz w PL :) Za godzinke ide do lekarza na wizyte. Jak wroce napisze cos wiecej. Buziory :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki58a gratuluję synka! :) Ja przed wizytą mam zawsze wyższe ciśnienie. Średnio mam 90/60 a ostatnio jak się spieszyłam przed wizytą miałam ponad 130/ 80. aprils mother11 pierwsze słyszę...eh jakby chcieć wierzyć w te wszystkie zabobony to człowiek by zwariował... A_B super, że jesteś! Daj znać koniecznie po wizycie :) witaj kasiulkag, zaraz Cię dopiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIK..............WIEK.......MIASTO...........TP......KTÓ R E? ........PŁEĆ wiosenna mama...25......Małopolska.......23.03.....3.........Karolin ka ORLLA..............29......Belfast............23.03... ..1 anka87.............23......Wieliczka.......30.03, 01.04..2 (1 to mój Aniołek) aaaaaaanula83...27.......Włodawa.........30.03......1... ...... SYN mania487 .........18.......Morąg........... 01.04.....1 Judyta10...........28......Szczecin........ 01.04..... nowa788219223...19...Kamienica Śl....01.04....1...córcia Lenka Magd11............26.......Wilhelmshaven..02.04.....1.... ......S YN Jenny29............29......Lublin............ 03.04....1 katalana...........33......Warszawa.......04.04.....2 ktosia1980........30......Toronto..........04.04.....2 monsoon...........30.......Lublin............04.04.....2. .....SYNEK ANTOŚ minia80............30.......Lublin............04.04...... 1 Martka77..........32.......Wrocław........04.04.....2.....s ynek paula8122..........29......Warszawa......04.04......1 ....syn Michałek K_inka_............30.......Poznań..........04.04... ..2 Jordan.pl..........24.......Poznań..........04.04......1 ........ córeczka basik1978.........32.......HAJNÓWKA......06.04.....2 Nikolina82.........28........Warszawa......06.04....1.... .. chyba córka Hawa2000.........36.......niemcy.......... 07.04.....1 anka1976..........34.......Bydgoszcz......07.04.....1.... ..Weronika Ditta7..............28.......Warszawa.......07.04.....1.. .. córeczka iissaabel...........33.......Radom............07.04.. ..1 (4 Aniołki) karolimna..........23..... Włocławek.......07.04.....2 córeczka Julka KASIEŃKAA__......21......SOSNOWIEC......09.04....1...... CHYBA SYN mamusia22.........22......W-Śl...............09.04.....2 kajusia99...........23......Żywiec...........09.04.....1 ...SYNUŚ Michaś mama_kwietniowka..39..W-w...............10.04.....1 aprils mother11...28.......Lublin.............10.04.....1 (2 aniolki) _iwia_82..............28......Turek...........10.04.... .1 jeloonka...........26.........Poznań..........10.04.... .1.....??.... brestova............26......I-bie..............11.04..... 1 monis24.............24......Śląsk..............11.04... ..2 szpilka85............25......Konin.............11.04..... 1 .......córunia anitka75............35......podkarpackie....12.04.....1 ...SYNEK wiolonczela.........35......Wrocław.........12.04.....1 ... synuś lolita1980............30......Łódź..............12.04. ....1 ... Szymon Malwiśka.............25......Polanów..........13.04.... 3 bebetka77 .........32......Zabrze............14.04.....1 wiosenka1975......35......Edinburgh........14.04......2.. ..córeczka sabiba...............28.......Łódź..............15.04. ....1 2in1..................27......szczecin.........15.04..... 1 _agneszka_.........28......W-wa.............16.04.....1 A_B...................26......Kielce.............17.04... .2 .....córeczka Laura justys1818..........21......Żywiec...........15-20.04..1 ......córeczka evvvv................28......Mikolowo.........18.04...... 1 Thelly ................26......L...................20.04.....2 karolp ...............30......Niemcy............20.04.....1 Pijawa2..............32......Olsztyn...........21.04..... 2 ...Paweł MagdaK29...........29.......Poznań...........22.04.....1 ...córeczka Zosia Mikołajka83.........26......Szczecin..........22.04..... 1 Viki58a...............28......Wrocław..........22.04.... 1....synek Limfa abominacji...23......Lublin..............23.04.....1 calvadoss............21......Tczew.............25.04..... 2 Malina86.............24.......Poznań...........25.04.... .1 mamuli................31......Śląsk...............26.04 .....2 iksigrekzet..........30......Warszawa........26.04..... 1 hanio.k...............24......Śląsk...............27.04 .....2 Iga1979...............31.....Dolny Śląsk........28.04.....2 ....Synek Jaś kasiulkag.............26.... Warszawa..........28.04.....? oliwka86.............24.....norwegia ........29.04.....1 coreczka katharinak_83.......27 ......Kraków............01.05.....2....Gabrysia annjaa................28......Gdańsk............03.05... ..1 ENI_35................35......BIELSKO-BIAŁA...05.05....2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aprilis powiem Ci że ja nie słyszałam o takim zabobonie że w ciąży nie wolno być chrzestną, że się dziecku nie odmawia to słyszałam. Nawet się zastanawiam dlaczego w ciąży nie można być chrzestną i nic mi do głowy nie przychodzi. Jak ja dzis powiedziałam że nie jem do świąt czekolady i cukru w czystej postaci to usłyszałam że głodzić się będę hahahha a przecież ja tylko cukierków czekolad i ciast/ciasteczek jeść nie będę więc jakie głodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tym, że się dziecku nie odmawia to owszem słyszałam :) issaabel ja też ostatnio mam straszną ochotę na słodkie!chyba też muszę zacząć się opanowywać.. W poniedziałek idę na test obciążenia glukozą, ciekawe :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam ochotę na słodkie i codziennie muszę coś zjeść bo nie mogę wytrzymać a później strasznie cierpię bo mam koszmarna zgagę :( Ale obiecałam sobie ze do świąt nic słodkiego nie zjem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka ja się wczoraj zważyłam i 2 kg w 2 tygodnie, a słodycze mogłabym jeś bezopamiętania, wczoraj wciągnęłam paczkę delicji i pół opakowania michałków, jak tak dalej pójdzie to ja w kwietniu będę wyglądać brryyyy i tak nie jestem naturalnie chuda zawsze byłam taka normalna/dobrze zbudowana 166 cm i przed ciążą odchudziłam sie do 68 , 6kg, więc nie chce przesadzić bo kilogramy też same z siebie się nie biorą. A ja poprostu dostaję obłędu w oczach jak widzę coś słodkiego - niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka ja właśnie też do świąt nic dziś pierwszy dzień i jakoś idzie nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aprils mother11 miałam ten sam problem i musze Ci powiedzieć ze ...zresztą opowiem od początku teściowa mojej siostry jest ze wsi i ona wierzy w takie zabobony ,jak moja siostra usłyszała to oczywiście mi nie powiedziała ale ja przypadkiem rozmawiając z kuzynką ze wsi pochwaliłam się ze bede chrzesną Juleczki ,ona do mnie ze nie powinnam i opowiedziała dlaczego...powiem Ci ze jak nie wierze w takie rzeczy troszke dało mi to do myślenia ale to chyba dlatego ze ciąża .oczywiście nie zrezygnowałam bo kocham Juleczke jak swoje dziecko i nie wyobrażałysmy sobie z siostrą inaczej (chociąz zaproponowałam tzn powiedziałąm ze moze powinna znależć kogoś innego)teściowa jednak była nie przejednana,gadała gadała i poszła do księdza ustaliła ze ja jestem chrzesną ale dziecko do chrztu poda za mnie mój mąż,czyli wyglądało to w ten sposób ze ja nie podeszłam do ołtarza,ksiądz mnie tylko poprosił zebym ją pobłogosławiła.dla mnie wygladało to smiesznie ale jesli ksiądz sam zaproponował takie rozwiązanie to wiesz no cóz nic mnie nie zdziwi słyszałam ze w wielu parafiach jest napisane kto nie moze zostać chrzesnym i miedzy innymi jest napisane ze kobiety w ciązy... ja rozmawiałam z ksiedzem w Łodzi o tej sytuacji jak pobierałam ten papier ze byłam bierzmowana i zdziwił się tzn powiedział do mnie tak ze zabobony to grzech przeciwko kościołowi jak i przeciwko 10 przykazaniom i ze ludzie wygadujacy takie bzdury nie powinni nazywac się chrześcijanami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja tylko na chwilę żeby zdać relację z obciążenia glukozą. No więc... było KOSZMARNIE! Cudowne jest to, ze mam już to za sobą i nic podobnego mnie nie czeka. Nie zabrałam cytryny bo zapomniałam i musiałam to pić samo, a miałam 75 g bleee a potem 2 godziny czekania i pobieranie krwi. Wyniki w piątek. Po badaniu musiałam sobie jakoś poprawić nastrój wiec wybrałam się na małe zakupy i mam kilka fajnych ciuszków dla malutkiej :) W piątek zaczynam 26 tydzień. Jeszcze 14 i ... koniec :D Tzn ciąży koniec, a początek tulenia Karolci. Pozdrawiam Was i mam nadzieję, ze wam ta glukozą nie nastraszyłam. Może wasza będzie lepsiejsza niż moja :) Tego Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Raptownie nie było mnie troszkę a tu aż tyle stron, miałam co do czytania, ja jestem w 25 tc i moj brzuszek ma 94cm, jak narazie od poczatku ciazy przytyłam 9kg, a poszlo mi w brzuszek, mam już taką piłeczke.Coraz ciężej mi jest sie poruszać hehe, a co mówić co bedzie później, ???? Pozdrawiam i witam nowe kwietnioweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie wierzę w przesądy dotyczące bycia chrzestą i nie odmówiłabym dziecku trzymania do chrztu. chciałabym wam powiedzieć że poszłam dziś do caffefoura po chleb.a wróciłam z reklamówką pełną dziecięcych ciuszków.popłynełam jak dzieciak a chciałam tylko zajrzeć do kosza z wyprzedażą odzieży dziecięcej.kupiłam 2 body dziecięce za 3,99 zł.kupiłabym więcej ale same niebieskie były.no i jak w koszu nic dla mnie nie było to poszłam poszperać na regałąch i do body doszły kolejne 2 pary ,bluza ,spodenki na szelkach, 2 koszulki z dł rękawem,pajacyk i śpiochy.aż wstyd mi że mnie tak poniosło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do wiosennej mamy- czy takie badanie poziomu cukru po glukozie jest standardowym badaniem? Ja ma też zrobić, ale z dawką 50 g-aż takie to niedobre???:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka dlaczego ma Ci być wstyd przecież to sama przyjemność :) Etka ja miałam 50 g glukozy to taki słodki ulepek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki szalejecie z tym pisaniem ze niewiem... jesli chodzi o prace domowe ja tez sie mecze jak babcia musze co chwile odpoczywac poodkurzam troche i juz odpoczynek a o zginaniu dłuzszym niema mowy takze babki patrze ze to samo mamy no bedzie coraz ciezej no co zrobisz wiecie co niemoge sie doczekac i wyobrazic jak fajnie bedzie jak zaczniemy pisac ze urodziłysmy jakie dzieciaczki jak bylo zdjecia żabeczek malych na naszej galerii pieknie....nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, a za 7 lat będziemy tu wspólnie narzekać "jakie drogie te podręczniki do szkoły" hihihih ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki iissaabel:) anka1976 - aż zachęciłaś mnie do zakupów-ja jeszcze nic nie mam, jakoś tak się nie interesowałam do tej pory,ale jak przejrzałam linki do ciuszków, które wy zamawiacie, to zaczyna mnie powoli brać:). Coś czuję,że jak wpadnę w szał, to ten Twój Carrefour to mały pikuś będzie:))). Ja mam już ogromny brzucholek- 100 cm:), aż strach pomyśleć, co dalej będzie. Najgorzej, że zaczyna mi iść w uda! :///... Wczoraj zaczęłam gimnastykę,ale coś czuję, że będę musiała przytaszczyć mój stepper z piwnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwiska rozumiem Cię co do moich zakupów, ponieważ Ty masz inne przeżycia związane z ciążą. Moja jest pierwsza i uwierz, nie Ty jedna mi to mówisz, bo mama i teściowa były pierwsze przed Tobą, jednak uważam, że to moja sprawa, czy i kiedy kupię wózek czy ubranka. To tak samo powinno się tyczyć tych mam, które mają już w sumie od pierwszych tygodni całą wyprawkę np. po poprzednim dziecku. Zresztą. Każdy ma na ten temat inne zdanie. ;) Co do tego ANONIMU, to żebyście broń Boże nie pomyślały, że to ja tak złośliwie go napisałam. Nie uważam, żeby Twoja wypowiedź była złośliwa i też nie mam Ci za złe wyrażanie własnego zdania na ten temat. Tylko cieszę się, że mam już wszystko pokupowane zanim jeszcze się cieszyłam ciążą, bo teraz jest mi już coraz ciężej i tylko narzekam zamiast się cieszyć. Strasznie Zazdroszczę Wiosenna Mama , że już masz 26 tc ;) Kiedy Wasze dzidzie będą już miały po 2-3tygodnie, my mamy z końca kwietnia dopiero będziemy się męczyły ;p _agnieszka_ co do odmawiania dziecku, to ja uważam, że lepiej odmówić niż być matką chrzestną tylko w dniu chrztu. Np mam na myśli jak koleżanka jest chrzestną dziecka drugiej. Później ich drogi się rozchodzą i dziecko praktycznie ma i nie ma matki chrzestnej. Co innego jak to bliska rodzina ;p ogólnie życzę miłej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIK..............WIEK.......MIASTO...........TP......KTÓ R E? ........PŁEĆ wiosenna mama...25......Małopolska.......23.03.....3.........Karolin ka ORLLA..............29......Belfast............23.03... ..1 anka87.............23......Wieliczka.......30.03, 01.04..2 (1 to mój Aniołek) aaaaaaanula83...27.......Włodawa.........30.03......1... ...... SYN mania487 .........18.......Morąg........... 01.04.....1 Judyta10...........28......Szczecin........ 01.04..... nowa788219223...19.....Kamienica Śl......01.04......1...córcia Lenka Magd11............26.......Wilhelmshaven..02.04.....1.... ......S YN Jenny29............29......Lublin............ 03.04....1 katalana...........33......Warszawa.......04.04.....2 ktosia1980........30......Toronto..........04.04.....2 monsoon...........30.......Lublin............04.04.....2. .....SYNEK ANTOŚ minia80............30.......Lublin............04.04...... 1 Martka77..........32.......Wrocław........04.04.....2.....s ynek paula8122..........29......Warszawa......04.04......1 ....syn Michałek K_inka_............30.......Poznań..........04.04... ..2 Jordan.pl..........24.......Poznań..........04.04......1 ........ córeczka basik1978.........32.......HAJNÓWKA......06.04.....2 Nikolina82.........28........Warszawa......06.04....1.... .. chyba córka Hawa2000.........36.......niemcy.......... 07.04.....1 anka1976..........34.......Bydgoszcz......07.04.....1.... ..Weronika Ditta7..............28.......Warszawa.......07.04.....1.. .. córeczka iissaabel...........33.......Radom............07.04.. ..1 (4 Aniołki) karolimna..........23..... Włocławek.......07.04.....2 córeczka Julka KASIEŃKAA__......21......SOSNOWIEC......09.04....1...... CHYBA SYN mamusia22.........22......W-Śl...............09.04.....2 kajusia99...........23......Żywiec...........09.04.....1 ...SYNUŚ Michaś mama_kwietniowka..39..W-w...............10.04.....1 aprils mother11...28.......Lublin.............10.04.....1 (2 aniolki) _iwia_82..............28......Turek...........10.04.... .1 jeloonka...........26.........Poznań..........10.04.... .1.....??.... brestova............26......I-bie..............11.04..... 1 monis24.............24......Śląsk..............11.04... ..2 szpilka85............25......Konin.............11.04..... 1 .......córunia anitka75............35......podkarpackie....12.04.....1 ...SYNEK wiolonczela.........35......Wrocław.........12.04.....1 ... synuś lolita1980............30......Łódź..............12.04. ....1 ... Szymon Malwiśka.............25......Polanów..........13.04.... 3 bebetka77 .........32......Zabrze............14.04.....1 wiosenka1975......35......Edinburgh........14.04......2.. ..córeczka sabiba...............28.......Łódź..............15.04. ....1 2in1..................27......szczecin.........15.04..... 1 _agneszka_.........28......W-wa.............16.04.....1 A_B...................26......Kielce.............17.04... .2 .....córeczka Laura justys1818..........21......Żywiec...........15-20.04..1 ......córeczka evvvv................28......Mikolowo.........18.04...... 1 Thelly ................26......L...................20.04.....2 karolp ...............30......Niemcy............20.04.....1 Pijawa2..............32......Olsztyn...........21.04..... 2 ...Paweł MagdaK29...........29.......Poznań...........22.04.....1 ...córeczka Zosia Mikołajka83.........26......Szczecin..........22.04..... 1 Viki58a...............28......Wrocław..........22.04.... 1....synek --etka--..............26.......P-ce...............22.04.....1...chłopczyk Limfa abominacji...23......Lublin..............23.04.....1 calvadoss............21......Tczew.............25.04..... 2 Malina86.............24.......Poznań...........25.04.... .1 mamuli................31......Śląsk...............26.04 .....2 iksigrekzet..........30......Warszawa........26.04..... 1 hanio.k...............24......Śląsk...............27.04 .....2 Iga1979...............31.....Dolny Śląsk........28.04.....2 ....Synek Jaś kasiulkag.............26.... Warszawa..........28.04.....? oliwka86.............24.....norwegia ........29.04.....1 coreczka katharinak_83.......27 ......Kraków............01.05.....2....Gabrysia annjaa................28......Gdańsk............03.05... ..1 ENI_35................35......BIELSKO-BIAŁA...05.05....2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka_ ja miałam taką sytuację,że odmówiłam (wbrew durnym przesądom, że dziecku się nie odmawia). Wiedziałam,że oni są w separacji i nic z tego nie będzie,a czas pokazał, że teraz faktycznie dziecko z matką gdzieś w irlandii-zero kontaktu. To była ciężka ale dobra decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIK..............WIEK.......MIASTO...........TP......KTÓ R E? ........PŁEĆ wiosenna mama...25......Małopolska.......23.03.....3.........Karolin ka ORLLA..............29......Belfast............23.03... ..1 anka87.............23......Wieliczka.......30.03, 01.04..2 (1 to mój Aniołek) aaaaaaanula83...27.......Włodawa.........30.03......1... ...... SYN mania487 .........18.......Morąg........... 01.04.....1 Judyta10...........28......Szczecin........ 01.04..... nowa788219223...19.....Kamienica Śl......01.04......1...córcia Lenka Magd11............26.......Wilhelmshaven..02.04.....1.... ......S YN Jenny29............29......Lublin............ 03.04....1 katalana...........33......Warszawa.......04.04.....2 ktosia1980........30......Toronto..........04.04.....2 monsoon...........30.......Lublin............04.04.....2. .....SYNEK ANTOŚ minia80............30.......Lublin............04.04...... 1 Martka77..........32.......Wrocław........04.04.....2.....s ynek paula8122..........29......Warszawa......04.04......1 ....syn Michałek K_inka_............30.......Poznań..........04.04... ..2 Jordan.pl..........24.......Poznań..........04.04......1 ........ córeczka basik1978.........32.......HAJNÓWKA......06.04.....2 ..chyba córeczka Nikolina82.........28........Warszawa......06.04....1.... .. chyba córka Hawa2000.........36.......niemcy.......... 07.04.....1 anka1976..........34.......Bydgoszcz......07.04.....1.... ..Weronika Ditta7..............28.......Warszawa.......07.04.....1.. .. córeczka iissaabel...........33.......Radom............07.04.. ..1 (4 Aniołki) karolimna..........23..... Włocławek.......07.04.....2 córeczka Julka KASIEŃKAA__......21......SOSNOWIEC......09.04....1...... CHYBA SYN mamusia22.........22......W-Śl...............09.04.....2 kajusia99...........23......Żywiec...........09.04.....1 ...SYNUŚ Michaś mama_kwietniowka..39..W-w...............10.04.....1 aprils mother11...28.......Lublin.............10.04.....1 (2 aniolki) _iwia_82..............28......Turek...........10.04.... .1 jeloonka...........26.........Poznań..........10.04.... .1.....??.... brestova............26......I-bie..............11.04..... 1 monis24.............24......Śląsk..............11.04... ..2 szpilka85............25......Konin.............11.04..... 1 .......córunia anitka75............35......podkarpackie....12.04.....1 ...SYNEK wiolonczela.........35......Wrocław.........12.04.....1 ... synuś lolita1980............30......Łódź..............12.04. ....1 ... Szymon Malwiśka.............25......Polanów..........13.04.... 3 bebetka77 .........32......Zabrze............14.04.....1 wiosenka1975......35......Edinburgh........14.04......2.. ..córeczka sabiba...............28.......Łódź..............15.04. ....1 2in1..................27......szczecin.........15.04..... 1 _agneszka_.........28......W-wa.............16.04.....1 A_B...................26......Kielce.............17.04... .2 .....córeczka Laura justys1818..........21......Żywiec...........15-20.04..1 ......córeczka evvvv................28......Mikolowo.........18.04...... 1 Thelly ................26......L...................20.04.....2 karolp ...............30......Niemcy............20.04.....1 Pijawa2..............32......Olsztyn...........21.04..... 2 ...Paweł MagdaK29...........29.......Poznań...........22.04.....1 ...córeczka Zosia Mikołajka83.........26......Szczecin..........22.04..... 1 Viki58a...............28......Wrocław..........22.04.... 1....synek --etka--..............26.......P-ce...............22.04.. ...1...chłopczyk Limfa abominacji...23......Lublin..............23.04.....1 calvadoss............21......Tczew.............25.04..... 2 Malina86.............24.......Poznań...........25.04.... .1 mamuli................31......Śląsk...............26.04 .....2 iksigrekzet..........30......Warszawa........26.04..... 1 hanio.k...............24......Śląsk...............27.04 .....2 Iga1979...............31.....Dolny Śląsk........28.04.....2 ....Synek Jaś kasiulkag.............26.... Warszawa..........28.04.....? oliwka86.............24.....norwegia ........29.04.....1 coreczka katharinak_83.......27 ......Kraków............01.05.....2....Gabrysia annjaa................28......Gdańsk............03.05... ..1 ENI_35................35......BIELSKO-BIAŁA...05.05....2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej macie rację. Ja tylko pisałam apropos tych zabobonów o których wcześniej była mowa, że akurat o takim słyszałam.Ja raczej w zabobony staram się nie wierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×