Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

wiosenna mama.....25......Małopolska......23.03.2011 ........3 anka87...............23....Wieliczka...........03.04. ...........2 (1 to mój Aniołek) katalana..........33......Warszawa......... 04.04. ..........2 ktosia1980........30......Toronto............04.04. .. .......2 monsoon...........30......Lublin...............04.04. ... ......2 minia80 .............30......Lublin..............04.04. ......... 1 aaaaaaanula83.....27.....Sokołów...........04.04. .. ... .. ..1 Martka77..........32......Wrocław..........04.04. ... .......2 basik1978..........32......HAJNÓWKA.......06.04. .... .. . ..2 Hawa2000..........36......niemcy............07.04. ... .. .....1 anka1976..........34......Bydgoszcz........07.04. .... . .....1 mamusia22.........22......W-Śl...............09.04. . ... .......2 kajusia99.........23......Żywiec.............10.04. . ... .......1 mama_kwietniowka..39......W-w............. 10.04. ..... .....1 aprils mother11....28......Lublin.............10.04. ......1 (2 aniolki) brestova..........26......J-bie...............11.04. . .. ........1 monis24...........24......Śląsk................11.04. ... .......2 szpilka85.........25......Konin...............11.04. . .... .......1 anitka75.........35......podkarpackie.....12.04. ..... ........1 bebetka77 ........32.......Zabrze..........14.04.............1 2in1................27......szczecin..........15.04. ..........1 _agneszka_........28......W-wa............16.04. ..... .....1 A_B.................26.......Kielce............17.04. ..........2 justys1818........21......Żywiec...........15-20.04. .......1 evvvv...............28....Mikolowo..........18.04. ... .......1 Thelly ............ 26 ...... L. ................ 20.04. ......... 2 karolp .......................Niemcy...........20.04...........1 Pijawa2.............32 .....Olsztyn...........21.04. ........ 2 MagdaK29..........29......Poznań............22.04. .. .. .......1 Mikołajka83.......26......Szczecin..........22.04....... ...1 Limfa abominacji .... 23 ..... Lublin ..... 23. 04. ........ 1 calvadoss.........21.....Tczew..............25.04. ... ......2 Malina86.............24......Poznań............25.04. ..........1 mamuli.............31......Śląsk...............26.04. ..........2 hanio.k..............24.....Śląsk...............27.04. ........1 annjaa...............28......Gdańsk............03.05. ...........1 ENI_35..............35.....BIELSKO-BIAŁA.....05.05............2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosenna mama.....25......Małopolska......23.03.2011 ........3 anka87.............23.....Wieliczka...........03.04. .......2 (1 to mój Aniołek) katalana..........33......Warszawa......... 04.04. ..........2 ktosia1980........30......Toronto............04.04. .. .......2 monsoon...........30......Lublin...............04.04. ... ......2 minia80 .............30......Lublin..............04.04. ......... 1 aaaaaaanula83.....27.....Sokołów...........04.04. .. ... .. ..1 Martka77..........32......Wrocław..........04.04. ... .......2 basik1978..........32......HAJNÓWKA.......06.04. .... .. . ..2 Hawa2000..........36......niemcy............07.04. ... .. .....1 anka1976..........34......Bydgoszcz........07.04. .... . .....1 mamusia22.........22......W-Śl...............09.04. . ... .......2 kajusia99.........23......Żywiec.............10.04. . ... .......1 mama_kwietniowka..39......W-w............. 10.04. ..... .....1 aprils mother11....28......Lublin.............10.04. ......1 (2 aniolki) brestova..........26......J-bie...............11.04. . .. ........1 monis24...........24......Śląsk................11.04. ... .......2 szpilka85.........25......Konin...............11.04. . .... .......1 anitka75.........35......podkarpackie.....12.04. ..... ........1 bebetka77 ........32.......Zabrze..........14.04.............1 2in1................27......szczecin..........15.04. ..........1 _agneszka_........28......W-wa............16.04. ..... .....1 A_B.................26.......Kielce............17.04. ..........2 justys1818........21......Żywiec...........15-20.04. .......1 evvvv...............28....Mikolowo..........18.04. ... .......1 Thelly ............ 26 ...... L. ................ 20.04. ......... 2 karolp ............30........Niemcy...........20.04...........1 Pijawa2.............32 .....Olsztyn...........21.04. ........ 2 MagdaK29..........29......Poznań............22.04. .. .. .......1 Mikołajka83.......26......Szczecin..........22.04....... ...1 Limfa abominacji .... 23 ..... Lublin ..... 23. 04. ........ 1 calvadoss.........21.....Tczew..............25.04. ... ......2 Malina86.............24......Poznań............25.04. ..........1 mamuli.............31......Śląsk...............26.04. ..........2 hanio.k..............24.....Śląsk...............27.04. ........1 annjaa...............28......Gdańsk............03.05. ...........1 ENI_35..............35.....BIELSKO-BIAŁA.....05.05...... ......2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz powinno być dobrze! :) U mnie dzisiaj pojawił się znowu ból gardła :/ Coś czuję, że jak tak dalej pójdzie to mnie w końcu na dobre rozłoży... Z mdłościami tak jak pisałam mam spokój...ale za to dalej bardzo często robi mi się słabo :( Odebrałam też wyniki...Wg mnie nie są najgorsze. Ilość płytek mi się zmniejszyła, co mnie bardzo ucieszyło...aczkolwiek dalej są ponad normę. Ciekawa jestem czy mi też lek będzie robiła to usg przesiewowe...Jutro idę na wizytę więc pewnie się dowiem kiedy będę miała kolejne usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1976
witam jeszcze raz i odp na pyt dotyczace badania usg prenatalnego-miałam robione w poradni genet.przy szpitalu uniwersyteckim.do gin chodze prywatnie i od niego dostałam skierowanie a mimo to nic nie płaciłam.wskazania sa rózne ja dostałam je ze względu na moja cukrzycę i wiek.usg poprzedzone zostało pobraniem krwi i wywiadem z lekarzem.potem usg które trwało jakieś 15 min.faktycznie moja dzidzia wypięła sie na nas wszystkich i odwróciła tyłem schowała w najdalszym kąciku i trzeba bylo zrobić usg przezpochwowe.ostateczne wyniki bedą po porwnaniu wyników usg i krwi.śmiać mi się chciało kiedy kazali mi kaszleć żby dzidzia zechciała sie pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka87
anka1976 jak czytałam Twoja wypowiedziec co maleństwo robiło na usg to tak jakbym o sobie czytała hehe Kochana jak lekarz powiedział, że wyniki są dobre to napewno tak jest trzeba być dobrej myśli :) Mi lekarz powiedział, że powinnam zrobić to usg z powodu poprzedniej obumarłej ciąży (w której też robiłam genetyczne wtedy na fundusz) wczoraj robiłam w szpitalu gdzie będę rodzić prywatnie 200 zł usg plus pobranie krwi testy papfa 190 zł razem 390zł........Cena troszke mnie zaszokowała ale czego się nie robi dla dzidzi. Dostałampłytke ze zdjęciami :) Podaje moje gg gdyby któraś z Was miałą ochote poklikać:D 2321475

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania487
Dziewczyny dopiszcie mnie do tabelki:) mania487 18 Morąg 1.04.2011 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w tak słonecznym dniu! Dziewczyny mam pytanie : czy Wy też tak strasznie cierpicie na bóle krzyża? No przecież po ścianach zaraz zacznę chodzić!!! Mam wrażenie, że ktoś mi nóż w kręgosłóp wsadził !! Tabletek przeciwbólowych nie wezmę a nie mam pomysłu jak sobie pomóc. A było tak pięknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calvadoss
pieknie bylo bedzie tylko gorzej mi pomaga delikatny masarz i leżenie na plecach i jest ciut lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!!! Ja właśnie wróciłam z USG. Z moim dzieciątkiem wszystko w porządku - ma 58 mm i termin porodu pokrywa się dokładnie z terminem wg OM - 4.04 :) Przezierność w normie 1,39mm, kość nosowa widoczna. Serducho wali jak oszalałe - 167 uderzeń na minutę. Aż się przestraszyłam czy to nie za dużo, ale lekarz mówi, że na tym etapie ciąży normą jest nawet do 180!!! No i ledwo sama mogę w to uwierzyć, ale lekarz rozpoznał już płeć, a to przecież dopiero 13 tydzień. Mówi, że widzi coś między nóżkami i daje 75% szansy na chłopaka :) Ciekawe czy się sprawdzi :D:D:D Mały na początku spał, ale jak lekarz poruszył mocniej głowicą, to zaczął wymachiwać nóżkami i rączkami, cudowny widok. Już kocham to maleństwo bezgranicznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wizytę u lekarza 1 października, będzie to moja w sumie 2 wizyta, a 3 usg. Potem po ok 2 tyg ide na badanie usg na przezierność. Jestem ciekawa czy nadal mam tydzień opóźnienia, ale pewnie tak skoro miałam później owulację. Dziś dzięki pogodzie czuję się fantastycznie. Żadnych dolegliwości, brzuszek ślicznie widoczny, okrąglutki hehe No i piersiątka urosły :D a miałam zawsze malutką miseczkę A a teraz pewnie B :P bebetka77 Co do leków przeciwbólowych to bezpieczny jest paracetamol - ja np na ból głowy biorę panadol extra (paracetamol z kofeiną) i pomaga, a wcześniej musiałam brać zawsze leki z kodeiną. Większą niekorzyść w naszym organizmie wywołuje ból niż lek więc lepiej go zwalczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a u mnie te wstretne mdlosci pomalu odpuszczaja jaka ulga a tak ciagle bylo niedobrze ja ide na ta przeziernosc 1 pazdziernika no i wasnie slyszałam ze mozna juz okreslic płec dziecka jak ta technika galopuje do przodu co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aprils mother11
Witajcie przyszłe kwietniowe mamusie:))) Myślałam ze mdłości mineły ale nic z tego...dzisiaj ledwo dojechalam do mojej mamy i musiałam zwymitowac na ulicy:((ale to nic:) Muszę sie wam pochwalić,że dzisiaj zostałam ciocią:))))Mojemu bratu urodzila sie nad ranem piekna dziewczynka z blad krenconymi włosami:))))mam być matką chrzestną:)))radość niesamowita:)))) to pierwsze dzieciątko w tak bliskiej rodzinie:)) pozdrawiam serdecznie i życzę miłego popołudnia:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monsoon ja w poprzedniej ciąży też płeć poznałam w 13 tc i również był to chłopiec. Lekarz mówił że chłopcy są bardziej pewni bo z dziewczynkami to różnie bywa. Wczoraj natomiast byłam na usg U mnie to koniec 10 tc i maluszek ma 27mm. Jest bardzo ruchliwy ciągle podskakuje i wymachuje rączkami. Za 3 tygodnie będę miała dokładniejsze badania. Mdłości obecnie są mniejsze albo ja się po prostu do nich przyzwyczaiłam, czasami pobolewa mnie w krzyżu a wczoraj bolał mnie brzuch jak na okres, ale wzięłam nospę i wszystko minęło. Lekarz mnie zbadał. Mówi że ciąża prawidłowa i że to prawdopodobnie rozciągająca się macica. Mam przez 2-3 dni brać nospę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewcznyki mnie też gin zapowiedział badanie genetyczne podczas nastepnej wizyty, a to już za 2 tygodnie. Powiedział że to będzie 13 tc i jest to odpowiedni czas. Ale mnie teraz zszokowałyście że mozliwe w pewnych przypadkach jest już wtedy poznanie płci. Ale bym się cieszyła. Chociaż skoro tak trudno wypatrzyc ze to dziewczynka to nie jestem pewna czy się czegoś dowiem. Marzy mi się śliczna córunia :) No to teraz już po prostu odliczam dni do tej wizyty :) Zastanawia mnie tylko fakt czy będę musiała jakoś ekxtra zaplacic za to badanie bo za każdą wizytę daję 100zł i to by było już przegięcie kasowac jeszcze więcej. Ale nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! :) Ja dzisiaj byłam na wizycie! Za tydzień mam usg! Będzie to 11 tydz 5 dzień i będzie to usg z oceną wad płodu! Trochę się stresuję i nie mogę się doczekać! Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Odebrałam też cytologię ale dopiero po wizycie. Wyszedł mi stan zapalny. Najciekawsze jest to, że nie mam żadnych objawów infekcji :( eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaanula
Hej dziewczyny Witam Was wszystkie!!! dawno mnie nie było spowodowane to było brakiem internetu i przeprowadzka!!! ja wybieram sie 27.09 na badania usg genetyczne to bedzie 13tc i 6 dc i bardzo przeżywam mam nadzieje ze z dzidziusiem bedzie wszystko dobrze !!! na ostatnim usg widziałam juz nózki i raczki i mocne bicie serduszka bardzo sie cieszyłam ze wszystko jest ok. Badzmy dobrej mysli !!! dbajcie o siebie i o malenstwa!!!pozdrawiam was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie Chciała bym zaprosić wszystkie dziewczyny z Bielska Białej i okolic do odwiedzenia sklepu z odzieża ciążową Babski Świat przy ulicy Cieszyńskiej 145 (Hulanka) Ubrania ciążowe które posiadamy to bardzo dobra gatunkowo odzież najlepszych zagranicznych producentów odzieży ciążowej, jak np. GAP, MARKS&SPENCER, Asos, Dorothy Perkins, Mothercare, Red Herring, MAMA LICIOUS, NEX i wiele innych. Ceny są naprawdę bardzo przystępne, o wiele niższe jak w innych sklepach z odzieża ciążową w Bielsku Białej, dla przykładu spodnie ciążowe jeans już od 49,99 zł, a mamy naprawde duzy wybór modeli spodni ciążowych. Piękne angielskie cieplutkie markowe plaszcze ciążowe oraz wiele innych ubrań ciążowych. Gorąco zapraszam do odwiedzenia naszego sklepu i sprawdzenia oferty. Babski Świat Odzież Ciążowa ul. Cieszyńska 145 ( Hulanka ) 43-300 Bielsko-Biała http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=16341404 www.babski-swiat.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny : -) Dziś kolejny piękny, słoneczny dzień !! Normalnie aż żyć się chce !!! Kusi na pójście na spacer, dziś chyba się wybiorę na trochę dłuższy niż zwykle, bo pogoda taka cudowna, a co ! : ) Witam serdecznie nowe kwietnióweczki, miło że nasze grono się wciąż powiększa (jak nasze brzuszki ) : ) BEBETKA - mnie też często boli krzyż, zastanawiam się czy to nie jest jakaś przepowiednia porodu, w sensie że jak już bedę rodzić to będę miała właśnie krzyżowe :/ Takie shizy trochę mam, poza tym staram się z tym jakoś radzić, Jak położę się na plecach to trcohę lżej. I staram się chodzić i siedzieć wyprostowana : ) MANSOON - cieszę sie że wsyztsko w porządku z Twoim maleństwem :) Naprawdę super :) I że już płeć? No kurde, ale fajowo : ) NIech rośnie zdrowo :) APRILS MOTHER - gratuluję zostania ciocią, super :) Ja już jestem trzykrotną ciocią i dwukrotną chrzestną, także doskonale wiem, co to za radość :) PIJAWA - fajnie, że z twoim maluchem też wszytsko ok : ) Kurde tak wszędzie czytam o tych badaniach genetycznych i nie wiem czy ja też nie powinnam ich mieć? Kiedy je się robi? Czytam o genetycznych, o przezierności, a ja nie wiem czy to każda ma mieć? Następną wizytę będę miała dopiero (albo już) 4 października i wtedy będę w 13 tygodniu. Moja ginekolog nic mi o tym jednak nie wspominała. Co myślicie? Poza tym co jakiś czas nadal pobolewa mnie jajnik, mam nadzieję, ze to nie jest nic złego, że to ciągle coś tam się rozciąga. Brzuszek łądnie już widać, malutlki bo malutki ale jest : ) Noi nie ma bata, ale muszę jeść śniadanie, obiad i kolację, a jak kolacji nie zjem to budzę się w nocy z głodu, wiec już na wszelki wypadek jem, bo wiem ze i tak będę głodna :) Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Brestova ja też zastanawiam się nad USG genetycznym. Dużo ostatnio o tym czytałam i wiele kobiet decyduje się na nie. W sumie na poprzedniej wizycie gin nic mi nie mówił na ten temat, więc już sama nie wiem. Kolejna wizytę mam 11 października, to wtedy dopiero dowiem się co i jak. Już się nie mogę doczekać, bo chciałabym wiedzieć, że z moim Maleństwem wszystko w porządku. Dzisiaj zaczął mi się 11 tc, mdłości mijają, piersi nie bolą, brzuszek powolutku się pojawia :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, ja sie dzis obudzilam z dziwnym brazowym plamieniem, natychmiast polecialam do ginekologa. Zrobil mi usg ale na szczescie z dzieckiem wszystko w porzadku. Znalazl mi jednak 2,9 cm torbiel na jajniku :( zobaczymy jak sie to rozinie, jesli sie bedzie powiekszac to bedzie musiala byc wycieta.. Troche sie przerazilam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta88010
Witam dziewczyny :) chętnie dołacze do waszego grona Aneta 35 Zielona Góra termn 7.05.2011 Jest to moja 1 ciąża albo raczej 2 (niestety perwszą poroniłam w marcu 2010 w 5 tygodniu :( ) wiec teraz domyslacie sie ze bardzo ale to bardzo ciesze sie ;) poronienie jest straszne i okropne chyba do tej pory jeszcze sie nie otrząsnełam z tej traumy :( bardzo ale to bardzo sie teraz boje ale jednoczesnie mam nadzeje ze wszystko bedzie tym razem dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, z tym USG genetycznym to chyba jest tak, że oprócz standardowego USG przewidzianego na 12-14 tydzień ciąży pobiera się krew i robi wywiad z ciężarną, czy nikt nie był w rodzinie obciążony jakimiś chorobami genetycznymi itp. No i może samo badanie trwa nieco dłużej, każdy z pomiarów robi się chyba trzy razy i albo wyciąga średnią, albo podaje najwyższy, tego nie wiem. Czyli oprócz tej krwi niczym specjalnym się chyba nie różni od standardowego. Moje USG trwała dość krótko i chyba jestem tym trochę rozczarowana, pomiary były wzięte raz, ale skoro robił to specjalista i stwierdził, że jest ok, to pozostaje mi się cieszyć i nie będę szukać dziury w całym. Zresztą w Lublinie chyba nie ma jako takiego USG genetycznego, przynajmniej nic na ten temat nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1976
witam kwietnióweczki -nie bylo mnie troszke a to z powodu kolejnego pobytu w szpitalu-trafiłm w nocy z lekkim krwawieniem ale przestraszyliśmy się nie na żarty-dziś mnie w końcu puscili-z dzidzią ok.podejrzenie lekkie odwarstwienie kosmówki.zalecenia oszczedzający tryb zycia.to się oszczędzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pijecie kawę? Ja odkąd dowiedziałam się, że jestem w ciąży wypiłam tylko jedną filiżanke kawy z dużą ilością mleka. Może jestem trochę przewrażliwiona i dlatego nie piję, ale ostatnio zaczyna mi kawki brakować. Jak to jest Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajusia99
anka ja tez mam lekko odwarstwiona kosmówkę:( biore luteinę więc jest ok narazie skurcze przeszły. Oszczędzaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajusia99
Aha anka 1976 ostatnio coś pisałaś ze miałaś skurcz ze az musiałaś usiąść ja tez tak miałam i lekarz właśnie wtedy przepisał luteine. Bierzesz tez? bo ja mam brac juz do konca ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Piękna pogoda za oknem:) Ja czuję się dobrze, mdłości już prawie nie dokuczają. Zauważyłam jednak, że strasznie szybko się męczę, wystarczy, że odkurzę mieszkanie i ledwo żyję. I wogóle jestem jakaś taka ociążała. Ale pozatym wszystko ok więc nie ma co narzekać:) Miłego dnia życzę Wam wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×