Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Aha a co do kawy to nie piję codziennie, ale jak mnie najdzie ochota to słabą z mlekiem wypiję. W ciąży kawa nie jest zabroniona, należy ją po prostu ograniczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, podczytuję was od jakiegoś czasu, ale sama miałam wiele wątpliwości czy już czas sie tu odezwać. jestem szczęśliwą mamą 2,5 letniej córeczki, drugie dzieciątko ma się pojawić 12. kwietnia pewnie zastanawiacie się dlaczego się wahałam. otóż przy pierwszej ciąży nie miałam żadnych problemów. teraz jest zupełnie inaczej. od początku co chwile jakies "ale" najpierw za mały pęcherzyk ciążowy, potem plamienie, chęć lekarza, bym została w szpitalu :( teraz zbyt mało progesteronu :( jestem już wykończona tym wszystkim. mam nadzieję, że znajdę tu miłą odskocznię, tym bardziej, ze dostałam 26 dni l4 i lekarz raczej przymierza sie do przedłużenia :( zeszłą ciążę przeżywałam jako jedna z pierwszych na moim forum :) bo miałam termin na 3 marca. teraz jestem trochę opóźniona w terminie i dziwnie sie czyta, ze wy już tak jesteście do przodu :D miałam już 3 wizyty (każda po tygodniu :( ) niecierpliwie czekam na tą najważniejszą, o której piszecie. mam nadzieję, ze do tego czasu nie będę już potrzebowała żadnej dodatkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Magda ja też mam torbiel. Za tydzień idę na usg więc jestem bardzo ciekawa co się z nią dzieje...lekarka mi mówiła, że zwykle takie torbiele wchłaniają się do 14 tyg ... Musisz teraz bardzo na siebie uważać. Zadnych gwałtownych ruchów, tańców, skoków itp.ale pewnie lekarz już Ci to wszystko powiedział. Na poczatku też byłam przerażona..ale teraz już się pogodziłam z tą myślą... Anka oszczędzaj się kochana oszczędzaj! Najważniejsze, że z dzidzią wszystko dobrze! Moonsoon to fajnie, że już mniej więcej znacie płeć maleństwa:) Ja cały czas czuję, że u mnie też będzie chłopiec! :) Mój mąż ma z kolei mieszane uczucia :) Witam nowe koleżanki!!! :) Miło, że do nas dołączyłyście!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosenna mama.....25......Małopolska......23.03.2011 ........3 mania487...........18......Morąg.............01.04...........1 anka87.............23.....Wieliczka...........03.04. .......2 (1 to mój Aniołek) katalana..........33......Warszawa......... 04.04. ..........2 ktosia1980........30......Toronto............04.04. .. .......2 monsoon...........30......Lublin...............04.04. ... ......2 minia80 .............30......Lublin..............04.04. ......... 1 aaaaaaanula83.....27.....Sokołów...........04.04. .. ... .. ..1 Martka77..........32......Wrocław..........04.04. ... .......2 basik1978..........32......HAJNÓWKA.......06.04. .... .. . ..2 Hawa2000..........36......niemcy............07.04. ... .. .....1 anka1976..........34......Bydgoszcz........07.04. .... . .....1 mamusia22.........22......W-Śl...............09.04. . ... .......2 kajusia99.........23......Żywiec.............10.04. . ... .......1 mama_kwietniowka..39......W-w............. 10.04. ..... .....1 aprils mother11....28......Lublin.............10.04. ......1 (2 aniolki) brestova..........26......J-bie...............11.04. . .. ........1 monis24...........24......Śląsk................11.04. ... .......2 szpilka85.........25......Konin...............11.04. . .... .......1 anitka75.........35......podkarpackie.....12.04. ..... ........1 bebetka77 ........32.......Zabrze..........14.04.............1 2in1................27......szczecin..........15.04. ..........1 _agneszka_........28......W-wa............16.04. ..... .....1 A_B.................26.......Kielce............17.04. ..........2 justys1818........21......Żywiec...........15-20.04. .......1 evvvv...............28....Mikolowo..........18.04. ... .......1 Thelly ............ 26 ...... L. ................ 20.04. ......... 2 karolp ............30........Niemcy...........20.04...........1 Pijawa2.............32 .....Olsztyn...........21.04. ........ 2 MagdaK29..........29......Poznań............22.04. .. .. .......1 Mikołajka83.......26......Szczecin..........22.04....... ...1 Limfa abominacji .... 23 ..... Lublin ..... 23. 04. ........ 1 calvadoss.........21.....Tczew..............25.04. ... ......2 Malina86.............24......Poznań............25.04. ..........1 mamuli.............31......Śląsk...............26.04. ..........2 hanio.k..............24.....Śląsk...............27.04. ........1 annjaa...............28......Gdańsk............03.05. ...........1 ENI_35..............35.....BIELSKO-BIAŁA.....05.05...... ......2 Mania dopisałam Cię do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanko czy już coś przytyłyście??? Ja od ostatniej wizyty sprzed 3 tyg ważę o 0,2 kg więcej! :P Na razie stoję w miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak na razie schudłam 0,5kg. ale spokojnie, w zeszłej ciąży utyłam 22 kg :o i zrzuciłam je w 3 m-ce. ok, nie był to tłuszcz - mi w dużej mierze zatrzymywała się woda w organizmie :o ale nie zmienia to faktu, ze waga mnie przerażała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aprils mother11
Hej dziewczyny. Ale początek jesieni:)Cudownie dzisiaj było:)) Mam w sobotę przyjecie z okazji urodzin mojego meza,i w zwiazku z tym pytanie do was,jakie macie podejscie do alkoholu.Nie chodzi mi oczewiscie o duze ilosci,ale np lampke czerwonego wina.Wiem,ze sa dwie szkoly,jedna nakazuje calkowity zakaz ,natomiast druga zezwala niewielkie ilosci.Lekarz mojej dobrej znajomej nawet jej sugerowal lampke wina od czasu do czasu,niby na krwinki czerwone.Oczewiscie ja nie mam problemu aby sie oprzec ale ciekawa jestem wszego podejscia. Czy Wy takze macie takie delikatne kłocia w pochwie???? Pozdrawiam serdzecznie i witam nowa mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1976
witam jeszcze raz.kajusia99 mi nic nie dali-nawet wypisu na dziś nie było.pytałam o leki to no-spę mam brać.i tyle.nikt mi niczego nie wyjśnił.w pon ide do gina moze on mi coś powie.na razie mam takiego doła ze rycze od rana.bo przez 13 tc zdązyłam dostać cukrzycy ,odebrać złe wyniki cytologii i jeszcze krwawić.w rezultacie dieta i insulina,czekające mnie badanie kolonoskopem itd strach przed kolejnym pobytem w spitalu,przed wynikami w por.genetycznej i myśli ze do końca ciąży daleko i co jeszcze mnie spotka???przepraszam za to uzalanie sie nad sobą zwykle tego nie robie-przed wszystkimi staram się trzymać fason a tak naprawde umieram ze strachu ze ta moja biedna dzidzia w końcu tego nie przetrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania487
agneszka dziekuje za dodanie mnie do tabelki:) JAk wam dziewczyny mija wieczorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesiulka ja też dużo gorzej przechodzę drugą ciążę. Miałam plamienia, byłam w szpitalu i ciągle jest mi niedobrze. W ogóle jestem jakaś taka nie do życia. Czekam z utęsknieniem na 2 trymestr, w którym podobno następuje przypływ energii. Oby ! Mam urodziny w tym samym dniu co Twoja córeczka:) Anka1976 rzeczywiście dużo przykrych rzeczy Cię spotyka. Musisz jakoś to przetrwać i być silna. Wiesz przecież dla kogo to:) Ja nie piję w ogóle alkoholu w ciąży. Wychodzę z założenia, że skoro nie wiadomo jaki może mieć wpływ na dziecko nawet niewielka ilość alkoholu, to po co ryzykować. Nic jeszcze nie przytyłam, bo zupełnie nie mam apetytu i ciągle jest mi niedobrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie odebrałam moje wyniki badań krwi i moczu. Właściwie wszystkie są w normie tylko TSH mam znacznie poniżej normy. Właściwie nigdy nie badałam TSH, więc nie wiem jak było wcześniej. W poniedziałek mam wizytę, więc pewnie czegoś się dowiem, ale może któraś z Was coś o tym wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitka75
Cześć dziewczynki dawno się nie odzywałam ale śledzę wątek ;) Dzisiaj byłam u lekarza na badaniach genetycznych(11 tydzień i 3 dzień ciąży)niestety lekarz powiedział ze dzidzius jest jeszcze za mały ma 4,80 mam przyjść za dwa tygodnie na badania. A tak się stresowałam myślałam ze będę mieć juz to za sobą a tu jeszcze muszę czekać;( Dziewczynki czy oprócz przezierności karkowej i kosci nosowej maleństwa robicie test z krwi Pappa? jestem pod opieką prywatnego lekarza-nie wiecie jaki koszt tego testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aprils mother11
anka1976 nie zamartwiaj sie,stres napewno bardziej zaszkodzi dzidziusiowi.Wiem ,ze łatwo tak sie mówi bo sama strasznie to wszystko przezywam,jeszcze nie wiedzac o ciązy zachorowalam na zapalenie jelita grubego,wiec musze caly czas przyjmowac leki niby sa bezpieczne w ciazy tak przynajmniej mowi gastrolog i ginekolog,tez czeka mnie badanie kolonoskopem:(a ty dlaczego masz miec takie badanie???Ja jestem na zwolnieniu lekarskim od 8tc i powiem szczerze ze wolałabym pracowac,moje mysli wciaz skierowane sa tylko na ciaze,zastanawiam sie czy to juz nie obsesja?dodatkowo martwi mnie moj stan zdrowia, a jak wiadomo w ciazy wiele badan nie moze byc przeprowadzonych.mimo wszystko staram sie myslec pozytywnie.wiesz ja jestem po dwoch stratach w 6 tc,ostatnie poronienie bylo w czerwcu,milelismy po nim zrobic duzo badan,ale najpierw urlop i regeneracja sil,noi nie zdazylismy.takze tez mysle o tym badaniu genetycznym na ktore mam skierowanie ze wzgledu na dwie straty;(ucze sie myslec pozytywnie,chociaz naleze do typu panikara.mysle ze wiekszosc z nas drzy o malenstwo zwlaszcza gdy cos sie dzieje i dobrze ,ze jest takie forum,gdzie mozna wymienic doswiadczenia,bo kto nas lepiej zrozumnie jak kobieta w podobnej sytuacji:)Zycze milego dnia bez trosk:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w sumie do tej pory pisałam kilka razy głównie do Martki, bo jestem z Wrocławia tak jak i ona Poza tym to moja pierwsza ciąża, wyczekana i wystarana, więc też nie chciałam za wiele pisać bo miałam i w sumie mam nadal sporo obaw. Ale idzie wszystko dobrze :) zmniejszam już dawkę duphastonu, dzidziuś ma 3,71cm i jest już 10tc i 5 dzień, trochę mi ulżyło, ale myślę że przed każda wizytę u lekarza będzie jakiś stres. Termin wg USG mam na 18.04 wg @ na 11.04. Za dwa tygodnie mam mieć robioną przezierność, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze :) A co do alkoholu w ciąży to ja uważam że ani kropli, nie wiadomo w sumie jaka dawka jest bezpieczna, nie musi się nic stać, ale ja bym nie ryzykowała Pozdrawiam wszystkie obecne i przyszłe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _iwia_82
Witam dziewczyny w końcu też mogę do was dołączyć. Bardzo się z tego cieszę i dopisuję się do tabelki jeśli można wiosenna mama.....25......Małopolska......23.03.2011 ........3 mania487...........18......Morąg.............01.04...... .....1 anka87.............23.....Wieliczka...........03.04. .......2 (1 to mój Aniołek) katalana..........33......Warszawa......... 04.04. ..........2 ktosia1980........30......Toronto............04.04. .. .......2 monsoon...........30......Lublin...............04.04. ... ......2 minia80 .............30......Lublin..............04.04. ......... 1 aaaaaaanula83.....27.....Sokołów...........04.04. .. ... .. ..1 Martka77..........32......Wrocław..........04.04. ... .......2 basik1978..........32......HAJNÓWKA.......06.04. .... .. . ..2 Hawa2000..........36......niemcy............07.04. ... .. .....1 anka1976..........34......Bydgoszcz........07.04. .... . .....1 mamusia22.........22......W-Śl...............09.04. . ... .......2 kajusia99.........23......Żywiec.............10.04. . ... .......1 mama_kwietniowka..39......W-w............. 10.04. ..... .....1 aprils mother11....28......Lublin.............10.04. ......1 (2 aniolki) brestova..........26......J-bie...............11.04. . .. ........1 monis24...........24......Śląsk................11.04. ... .......2 szpilka85.........25......Konin...............11.04. . .... .......1 anitka75.........35......podkarpackie.....12.04. ..... ........1 bebetka77 ........32.......Zabrze..........14.04.............1 2in1................27......szczecin..........15.04. ..........1 _agneszka_........28......W-wa............16.04. ..... .....1 A_B.................26.......Kielce............17.04. ..........2 justys1818........21......Żywiec...........15-20.04. .......1 evvvv...............28....Mikolowo..........18.04. ... .......1 Thelly ............ 26 ...... L. ................ 20.04. ......... 2 karolp ............30........Niemcy...........20.04...........1 Pijawa2.............32 .....Olsztyn...........21.04. ........ 2 MagdaK29..........29......Poznań............22.04. .. .. .......1 Mikołajka83.......26......Szczecin..........22.04....... ...1 Limfa abominacji .... 23 ..... Lublin ..... 23. 04. ........ 1 calvadoss.........21.....Tczew..............25.04. ... ......2 Malina86.............24......Poznań............25.04. ..........1 mamuli.............31......Śląsk...............26.04. ..........2 hanio.k..............24.....Śląsk...............27.04. ........1 annjaa...............28......Gdańsk............03.05. ...........1 ENI_35..............35.....BIELSKO-BIAŁA.....05.05...... ......2 _iwia_82..........28.......Turek................10.04............1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane !!! Kolejny piękny dzień !! No cudowny !! Ja od tygodnia chyba codziennie chodzę na spacery, chcę korzystać jak najdłużej z pięknej, wręcz cudownej pogody : -) Witam nowe mamusie :) Agniesiulka - mam nadzieję, że wszytsko będzie już dobrze, przeszłaś swoje, teraz musi być dobrze ! Aprils mother -co do alkoholu, to ja nie piję ani kropli, po prostu się bardzo boję. Jestem w stanie wytrzymać bez %, a jak coś by było nie daj Boże nie tak nie darowałabym sobie tego chyba do końca życia. Wiec wolę zchować wstrzemięźliwość. Anka1976 - nie przepraszaj za użalanie się, od tego tu jesteśmy, więc proszę byś pisała kiedy tylko masz ochotę. Miejmy nadzieję, że już w końcu będzie wszytsko dobrze. a dzidzia silny i poradzi sobie, zobaczysz :) mamuli - podobno TSH w ciąży jest bardzo częstro obniżone, więc się nie stresuj niepotrzebnie. Zresztą lekarz Ci wszytsko wyjaśni :) gawi - odzywaj sie więc częściej :) Fajnie, ze z maluchem wszystko dobrze :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawi wg @ masz termin na 11.04 , u mnie jest dziś 10t6dz i mam termin na 17.04 (lub 16). To już nie rozumiem, kiedy miałaś ostatnią @?? Ja miałam 10 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_B ostatnią @ miałam 5 lipca i wg niej termin wypada na 11.04, wg USG 18.04 lekarz doszedł do wniosku że był jakiś przeskok z owulacją dlatego jest taka różnica w terminach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, już rozumiem :) U mnie też jest małe przesunięcie i wg ostatniego usg jakie mialam 3tyg temu mam termin na 24 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1976
dziekuję wam za miłe słowa az sie wzruszyłam:)gdzieś musiałam te zale wylac.ale strasznie brzmia słowa jak przyjmuja na oddział i słyszę-poronienie zagrazające.teraz to sie boje z domu wyjsc.w poniedziałek bardzo spadł mi cukier-byliśmy na długim i miłym spacerku a jak wracalismy to zaczełam się trząść serce wlaliło jak młotem i momentalnie byłam tak spocona ze włosy miałam mokre.i teraz myśle ze to moze przez to we wtorek wylądowałam na patologii.i wyrzucam sobie ze cukierków nie wziełam tylko szłam taka pijana do domu.aprilismother11-ja tę kolposkopie mam ze względu na cytologię-3 grupa:(z tym ze dziś byłam po wipis i poszłam do ordynatora -poprosiłam o recepte na luteine wypytałam o wszystko m.in o to badanie i czasem ta 3grupa to tylko stan zapalny i nic wiecej-wiec juz troche lepiej sie czuje.pozdrawiam mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawi, ja ostatnią @ miałam 04.07 i lekarz mi wyliczył na 11.04.2011 poród. I tak się to podobno liczy, że od dnia ostatniej @ odejmuje się 3 m-ce a potem dodaje 7 dni. Czyli u Ciebie to właściwie powinno być na 12.04 ale cóż to jest jeden dzień. Wiadomo że malo kto rodzi w wyznaczony m terminie :) Mnie od dwóch dni kłują jajniki ale po waszych opiniach nie martwię się skoro wiele z nas to ma. No i oczywiście cały czas zastanawiam się nad płcią. Patrzyłyście może na ten kalendarz chiński wyznaczający płeć dziecka? Ja to traktuję z przymrużeniem oka, ale fajnie by było jakby się sprawdziło i miałabym córunię :) No i podobno wielu osobom to się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś czuję się fatalnie. Zaczęłam 11 tc i myślałam że mdłości przejdą a tym czasem od południa wymiotuję. Z synkiem mdłości ustały z końcem 9 tc a tu trwają nadal i jeszcze się nasiliły. Mam nadzieję że to zdrowy objaw. Czy którąś z was jeszcze dalej mdłości męczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aprils mother11
pijawa ja mam tez mdlosci wiec sie nie martw,u mnie to juz 12tc,jak rano jest ok to na wieczór mnie bardzo mdli do tego caly czas mi sie odbija:(mi lekarz powiedzial ze mdlosci moga potrwac nawet do 16 tygodnia albo i dluzej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Ja już mdłości praktycznie nie mam odkąd zaczęłam brać Mg z B6!!!Któraś z Was już wcześniej o tym pisała, że to pomaga...Naprawdę polecam! Ja biorę Magne B6. Poleciła mi go moja pani dr. Pytałam ją też o witaminy. Jest raczej zwolenniczką warzyw i owoców. Ja alkoholu też nie piję odkąd dowiedziałam się, że jestem w ciązy. Brestova zazdroszczę Ci tych spacerków! Ja po pracy wracam straszliwie zmęczona, więc raczej spacery odpadają! A pogoda w ostatnich dniach jest rzeczywiście rewelacyjna! Anitka to ja teraz się zastanawiam czy mój dzidziuś nie będzie za mały...w środę mam iść na usg genetyczne a to będzie 11 tydz i 5 dni. Kochane zyczę Wam wszystkim przede wszystkim dużo zdrówka! Aby nasze ciąże przebiegały do końca bez żadnych komplikacji i żeby nasze maluszki zdrowo rosły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie, dziś miałam ostatnia jazdę na motorze z mężem w tym roku,po prostu nie zapnę się w ciuszki ;).Dziś już było ciężko,wiec niestety następuje długa przerwa...Zawsze myślałam ,ze w 3 mc w zasadzie brzuszka nie ma,ale niestety u mnie już jest.Najgorsze jest to ,ze to taki beznadziejny czas przejściowy.Nie wygląda to jeszcze na ciąże,tylko jakbym się ostatnio troszku "upasła".Trochę czuje się obco we własnej skórze,a to dopiero początek wzrostu poprzecznego ;) Poza tym tez ktoś wpominal,ze meczą najprostsze rzeczy.Straszne,jak coś zrobię w domu muszę sobie chwilkę przysiąść,strasznie szybko się mecze no i dalej cały czas śpiąca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, troszkę się nie odzywałam, ale niestety ostatni tydzień spędziłam w szpitalu. M zawiózł mnie do szpitala w poniedziałek w nocy. Duże krwawienie, ogromne skrzepy...myślałam że to już koniec. Stres, zmartwienie i ciągle płacz. Dali mi coś na uspokojenie i dopiero zabrali się za badania. Z dzidziusiem na szczęście jest wszystko w porządku. Gorzej z łożyskiem, które dochodzi do ujścia wewnętrznego...na tym etapie ciąży (14 tydz.) nie mówi się jeszcze, że łożysko jest przodujące, bo jest szansa, że się podniesie wraz ze wzrostem macicy, ale... no właśnie trzeba na to poczekać jakieś 10-12 tygodni...leżąc, aby uniknąć dalszych krwawień. No to leżę. Biorę leki przeciwkrwotoczne, nospe, duphaston i staram się uspokoić i wyciszyć... Nie jest to łatwe. Życzę Wam spokojnego popołudnia i dbajcie o swoje brzuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka miałam się własnie pytać co u Ciebie bo ostatnio przestałaś się odzywać.. Mogę się jedynie domyślać co przeszłaś...Rany najważniejsze, ze dzidziusiem wszystko dobrze!Kochana niestety teraz musisz tylko i wyłącznie leżeć..dla dobra maleństwa i Twojego.Postaraj się też myśleć pozytywnie, wiem że to trudne ale stres może tylko wywołać kolejne problemy... Dziewczyny jak czytam co Wam się przytrafia to aż mi się coś robi :( To jest smutne przez co kobiety muszą przechodzić :( A co tam słychać u innych mamusiek, które się nie odzywają??? Dajcie znać czy tam u Was wszystko w porządku! Ale dzisiaj mamy piekną pogodę! A ja niestety od rana zmagam się z migreną...miałam wybrac się na spacer i zakupy a tu 'nici...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kwietnióweczki. Martka trzymaj się dzielnie. Wiem, ze to trudne, ale musisz przestać się stresować bo stres tylko pogorszy twoje samopoczucie i co za tym idzie całą resztę. Na pewno wszystko będzie dobrze. Ja zaczęłam 15 tydzień i włączył się we mnie jakiś dziwny niepokój, ale na razie z nim walczę. W tym tygodniu mam wizytę (bez USG, ale może chociaż serca posłucham) i być może się po niej uspokoję. Pogoda faktycznie piękna. Pozdrawiam Was mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czes dziewczyny!!!:) Martka trzymaj się dzielnie ja wierzę ze bedzie wszystko dobrze i w kwietniu będziesz nam pisała jak cudownie się czujesz ze swoim maluszkiem zobaczysz wszystko pomyślnie sie potoczy a tym czasem trzymamy kciuki za Ciebie!!! Ja czuje sie dzisiaj fatalnie boli mnie głowa i jakieś grypsko mnie dopada mam chrypkę i gardło boli wspieram sie miodem z ciepłym mlekiem i pastylkami do ssania jak do konca tygodnia nic sie nie poprawi pójdę do lekarza! W czwartek byłam na pobraniu krwi w szpitalu i miałam wrażenie ze każdy tam na mnie kaszle i kicha chyba teraz taki okres ze bakterie szaleją :( teraz postanowiłam poleżeć w łóżku i odpocząc wzmocni organizm. Dziewczyny czy wy moze tez macie takie kłucie jajników czasami ale jak złapie to musze na chwilkę usiąść??? życzę wam miłego weekendu pozdrawiam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×