Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Eni - kochana gratulacje coreczki!! najwazniejsze zeby malenstwo bylo zdrowe!! to z niecierpliwoscia czekasm aby poznac reszte plci waszych maluszkow;) A dzis w nocy Szczecin zasypalo...tak wiec wszedzie mnie moj A. wozil bo sie balam prowadzic ;o a widze ze nie tylko ja mam sny odnosnie porodu i roli mamusi^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENI- tak wiem, że masz córkę i doskonale Ci rozumiem. Tak jak dziewczyny mówiły to nie jest 100% wiec wszystko się może jeszcze zdarzyć. Nigdy nie ma pewności aż do porodu wiec miej nadzieje:) a jak jednak będzie dziewczynka to może następnym razem chłopiec?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekoladowa - no tak racja. rano jeszcze byłam taka sobie. Teraz juz mi lepiej. I nawet SHE sie uspokoiła i juz nie wierci sie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eni_35 kochana znam naprawde bardzo duzo przypadkow gdzie sie pomylili i zamiast dziewczynek rodzili sie chlopcy!!wiesz jak powiedza ze chłopak to raczej sie sprawdza bo widza od razu ze cos wisi ale jak mowia ze dziwczynka to czasem sie myla bo zawsze sie moze cos zawinąc.ja tez mam coreczke i naszym marzeniem jest chłopiec ale tak jakos sie nie nastawiam na chlopca bo nie chce sie zbytnio rozczarowac.no ale ja na razie w niepewnosci i jeszcze troche musze poczekac oczywiscie jak dzidzius bendzie miał ochote pokazac co tam chowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
missrossini gratuluje synka, eni_35 gratuluje córeczki, kurcze nie było mnie dwa dni napisałyście tylko 10 stron, ENI_35 napisz czy tobie też się sprawdziło ze stronki z której sprawdziło się missrossini http://jolmys.webpark.pl/ Ja ogólnie pewnie się nie dowiem bo dzień owulacji wypadł na 31,08 więc tak na prawde mogłam zajść w sierpniu tak samo jak we wrześniu, a w sierpniu syn a we wrześniu córka, więc trzeba czekać do usg czyli 21,12. Strasznie długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENI ja cały czas mówię, że będę miała tylko jedno dziecko a nie dawno przypadkowo spotkałam wróżkę, która mi powiedziała że urodzę 3 dzieci wiec wole nic nie mówić i czekać na rozwój życia że tak powiem:) A jeśli na prawdę tak się stanie to mam przynajmniej nadzieje że będzie większa różnica wieku między dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOLA1237 no własnie miałam taka nadzieje ze ta tabelka sie nie myli. 08/35 lat - wychodzi mi SYN i co i co. Lipa bedzie SHE. TAK WIĘC MI SIE NIE SPRAWDZIŁO. NO MOŻE sie pomylił- ale to sie okaże 13 grudnia bo ide do innego potwierdzic to co mi powiedział. hihiih a co mi tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide już do domciu. Będe znowu jutro rano do 16,00. bardzo wam dziekuj eza wszelkie milutkie opinie do mnie. Pocieszycielki moje kochane - jestescie nieocenione i dobrze ze jesteście. DZIĘKUJĘĘĘĘĘĘĘĘĘ. PA DO JUTRA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaTUŚKA - zamawiałam X-lander XA, właśnie natrudziłam się z rozpakowywaniem, ale przyjdzie mąż z pracy to skończy bo ja z sił całkiem opadłam, wózek śliczny zielony-Jungle taki, jak lubię, zobaczymy jak się sprawdzi w terenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Wy szalone jesteście... We wtorek byłam przez większość dni w Bielsku na sklepach, a jak wróciłam to chciało mi się już tylko spać, więc kompa nie włączałam. Wczoraj byłam u gina a że pojechałam z rodzicami, a każde z nich okazało się, że ma 1000000000 spraw jeszcze do załatwienia, więc też cały dzień poza domem, jak wróciłam to internetu nie miałam i nie mogłam się odezwać:( ale dziś wchodzę a tu 11 stron nowych!!!!!!!!! No ale ok, część nadrobiłam, część kiedy indziej;) Przede wszystkim - missrossini gratuluję synka i ENI córeczki!!! I kochana... po pierwsze pomyłki się zdarzają, przy porodzie okazuje się, że miała być na 100% córa a tu syn;) ale nawet jeśli u Ciebie się okaże, że dziewczynka to i tak chyba będzie cudnie??? ;) Ja generalnie wczoraj zmęczona wróciłam, ale szczęśliwa bardzo! I strasznie chciałam wejść, napisać Wam co u mnie, ale no cóż... net mi psikusa zrobił:/ Więc po pierwsze - z dzidzią wszystko ok, zdrowa, a przynajmniej na USG żadnych niepokojących objawów nie ma. Piąstkami moje dziecię machało, jakby chciało bokserem zostać:P a w ogóle! jak je podglądnęliśmy, akurat sobie kciuka ssało, słodki widok:) jak na zwykłe USG, a nie żadne tam 3d, 4d, ładnie było buzię widać, nosek, uszko, nawet źrenicę zobaczyliśmy!:P Płeć mi pani doktor chciała z rozbiegu zdradzić, ale ją przystopowałam, korci niesamowicie, zwłaszcza, że niektóre z Was już znają i się chwalą, ale nie, jestem twarda, przynajmniej jak na razie:P Kolejna wizyta 5.I.2011, więc dłuuuuuuuuuugie 5 tygodnie przede mną:( Po ginekologu wybrałam się do tego drugiego lekarza, co Wam pisałam. Wryłam się chamsko bez kolejki (sama siebie nie poznaję...) przedstawiłam sytuację, pan doktor miły i wyrozumiały był, powiedział, że nie da rady mnie do szpitala przyjąć przed porodem, jedynie w lipcu jak już, ale mogę sobie zrobić te badania za 130 zł w swojej mieścinie (ojej, we wrześniu było to 500 zł, ciekawe co się zmieniło... już ja tam wiem co, ale wolę się już nie wkurzać na polską służbę zdrowia, szkoda nerwów) więc wybrałam tę opcję właśnie. Jak będę robić badania dla pani ginekolog, to przy okazji niech mi to zrobią i spokój bedzie. Mam przyjechać z wynikami i znów bez kolejki się wryć, tym razem mam już przyzwolenie:P Poza tym co... kupiłam sobie spodnie ciażowe, 160zł kosztowały, olaboga:/ szukałam też rajstop jakichś ciepłych, ciążowych na zimę, ale za 60 zł to sorry, nie stać mnie... Znaczy stać, ale wolę założyć normalne, pod brzuchem, dłuższą podkoszulkę i spokój. Ale spodnie niestety musiałam kupić, o ile tydzień temu nie miałam jeszcze problemu, tak teraz ledwo się dopinam, za parę dni pewnie nie miałabym już w czym chodzić. Ale postanowiłam zaniść jakieś swoje normalne spodnie do krawcowej, żeby mi przerobiła na ciążówki, na pewno taniej wyjdzie, a jedne spodnie zwykłe mogę poświęcić. A dalej będziemy myśleć:) No nic, muszę iść zrobić sobie coś do jedzenia, bo dwa żołądki w moim organizmie już ostro się domagają:P Jestem w 19 tygodniu dziewczyny i przytyłam od początku ciąży... niecałe 3 kg... no masakra, ale lekarka ani położna nie mają zastrzeżeń, taka moja uroda:P odezwę się jeszcze, doczytam co tam jeszcze naskrobałyście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe i "stare" mamusie w ten niesamowicie sniezny dzien :) Dzisiaj Zielona totalnie zasypalo, nie dojechalam nawet do pracy :( szczescie, ze mam tak fajnego szefa, ktory sam stwierdzil, ze odkopac biura nie moze wiec dzisiaj robimy wolne :) Szczerze mowiac wcale nie plakalam, moglam pochodzic sobie po sklepach, jedyny - nic sobie nie upatrzylam :P Eni gratuluje corci, nie wiem dlaczego tak jest mimo ze najbardziej zalezy nam na tym aby malenstwo bylo zdrowe w kazdym rodzicu jakies typowanie sie rodzi. Ja nie ukrywam, ze strasznieeeeee bym chciala miec corcie Karolinke :) i bardzo czekam na moment w ktorym sie juz szkrab ujawni. Jak sie okaze ze bedzie chlop hmmm wazne zeby bylo zdrowe, ale pewnei jkis zawod czuc bede... Dobrze, ze to pozniej mija i kocha sie bezgranicznie malucha :) Kankuun dziekuje za wyjasnienie, odnosnie tych ryb :) pycha byla wczorajsza makrela, cale szczescie, ze Znów_mama uspokoila nas co do sposobu jej wedzenia :) a sledzie hmmm super, szczegolnie te w oleju na kiszonej kapustce :) (wiem ze wydawac sie moze to dziwnym polaczeniem, ale juz kilka razy je zrobilam (przed ciaza tez dla jasnosci :P ) i pychaaaa :) dzisiaj z tytulu wolnego zaszlalam w kuchni i troche poeksperymentowalam :P moge polecic by standardowe zrazy ( scham zawiniety z ogorkiem kisz. cebulka i musztarda rosyjska) obpanierowac w gestym ciescie nalesnikowym :) zrumienic i na 20 min do piekarnika ojojoj super :) ad888888 to naprawde fajny lekarz i dobry sprzet musial yc ze landie tak wszystko bylo widac :) fajnie ze jest ok :) Swoja droga ciekawe czemu zwykle ciuchy gdy zyskuja nazwe ciazowe staja sie drozsze o nawet 100 % to tak jak z wiazanka na slub, taka sama w kwiaciarni 40 zl ale na slub to juz 100 musi byc :P Ja na allegro rozlgadalam sie za legginsami ciazowymi nawet fajne aukcje widzialam, moze sie zdecyduje. http://allegro.pl/getry-leginsy-ciazowe-legginsy-zimowe-cieple-l-i1331124184.html http://allegro.pl/getry-leginsy-dlugie-legginsy-ciazowe-l-170-i1342234369.html Uciekam teraz na spotkanie z dawno nie widziana kolezanka :) milego wieczoru dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie getry tylko nie ciążowe, kupiłam w zeszłym roku i nosze je jako kalesonki, nie wyobrażam sobie ich nie ubrać pod spodnie brrrrrrrrrr. na razie nic mnie nie uciska bo są dosyć duże, dziewczyny kupujcie i nie zastanawiajcie się :D eni ja marzęęęęęęęęęęęęęęęę o córciu;) ale to chyba jasne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze teraz bedzie ok :P penelopa kruz a masz te ocieplane czy tez zwykle ?? bo ja nie wiem ktore zamowic :P tez myslalm aby je nosic pod spodenki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku,znowu 3 strony naskrobałyścieja nie nadazam :) Kankuun słyszałam o tych dostawkach dowozka ale tez nie wiem dokladnie co i jak , ja to chyba olewam , cora za Pol roku to już mysle maloz zwozka będzie korzystac a jak będziemy gdzies dalej jechac to zawsze z kims bo sama nie wyobrazam sobie spaceru z 2 bo cora to zywe srebro i ja samą upilnowac to już nielada wyczyn a gdzie jeszcze pchac gleboki wozek :o Stylowa mandarynki gora! :D Znow_mama no to pierwsza klientke już masz :) napisz kiedy otwierasz i gdzie będzie lokal, a jakbys potrzebowala zrobic strone WWW to tez Ci mogę polecic specow Eni_35 najważniejsze ze SHE zdrowa :) no i przynajmniej już wiesz kto mieszka w brzuszku ja już tez bym wolala wiedziec nawet jeśli to dziewczynka. Dzieki za linka, faktycznie dobre maja ceny. Dosia255, Tula, justz czesc 🖐️ dopiszcie się do tabelki albo podajcie namiary to ktoras z dziewczyn dopisze Barto lenka a na jakie smaki masz ochote? Kurcze ta moja ciaza wydaje mi się tak bardzo podobna do pierwsze ze bardzo się zdziwie jak to będzie u mnie chłopak Annjaa i jak wozek? Ad888888 super ze dobre wiesci o dzidziusiu :P twarda jestesnie ma co Majowe szczescie no ja wlasnie zakupialm 2 dni temu takie legginsy http://allegro.pl/ciazowe-getry-legginsy-leginsy-dlugie-40-l-i1323924091.html i czekam az przyjda, dam Wam najwyżej znac czy sa ok. czy do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdeczne Wszystkie majóweczki. Czytam Was od jakiegoś czasu i postanowiłam do Was dołączyć. Może kilka słów o sobie, jestem z województwa lubelskiego, termin porodu mam na 20 maj, a z usg 16 maj, jest to moja pierwsza ciąża wyczekana upragniona i nie wiem jak to jeszcze ująć. Wczoraj byliśmy na wizycie ale niestety nie wiemy kto mieszka w moim brzuszku, lekarz stwierdził ze nie można zbyt często robić usg (ma to szkodzić maleństwu), następna wizyta 27.12 i wtedy na pewno się dowiemy. A tymczasem pozdrawiam Was wszystkie i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wózek super, teraz tylko czekać na maluszka żeby w nim śmigał ;-) mąż pierwsze co z pracy wszedł i od razu zaczął składać zmieniać elementy itp wiec teraz dopiero obiad jemy, ale tylko emocji, że głodu się nawet nie czuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ad888888 niesamowita jestes :) ja bym chyba pogryzla lekarza gdyby wiedzial i nie powiedzial, a Ty sama z siebie -nie :) ale jak ten Twoj luby nie nalega zeby poznac plec? wiolasek witaj tigero ale jazda, tez wczesniej tego nie widzialam, ciekawe czy faktycznie bezpomylkowo dziala, ja jednak poczekam do tego 22 :) annjaa to fajnie z tym wozkiem, tez juz bym chciala miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero ja robiłam ten test i tak naprawde załuje ze wogole go kupiłam ale tak to jest jak ciekawosc wygrywa z rozsadkiem.test jest bardzo drogi ,za ta kase mozna juz cos dla dzidzi kupic w neutralnym kolorze .czytałam duzo na angielskim forum gdyz tutaj ten test jest bardziej powszechny i zdarzalo sie duzo pomylek.tylko ze ja juz poczytałam o tym tescie jak sama go zrobilam.jest bardzo duzo czynnikow ktore moga sfalaszowac wynik.mi wyszło na rozowo mam nadzieje ze wynik tez mi sie nie sprawdzi bo w tym czasie zazywałam antybiotyk ale to sie okaze 20 zobaczymy.ale ja osobiscie nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie będę wdzięczna za dopisanie do tabelki na imię mam Wiola mam 29 lat. Widzę że niektóre z Was już zakupy robią ja jakoś jeszcze się nie skuszę nie jestem przesądna ale wolę poczekać chociaż ochota jest wielka. Gratuluję tym wszystkim które wiedzą już kogo noszą w brzuszku zazdroszczę, ja mam przeczucie na chłopca mąż też a zawsze myślałam o dziewczynce, ale co będzie to będzie kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaTUŚKA - no, z rozmiarem dzidzi to nigdy nie wiadomo. Primark wręcz trochę zaniża a NEXT sporo zawyża. Myślę, że rozmiar 0-3 z Primarka będzie w sam raz. Pamiętaj, że dzidzie szybko rosną :) justz, wiolasek - witajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 NICK...........IMIĘ.......WIEK......MIASTO.................TERMIN/PŁEĆ🌻 1.elcia1984.........Ela..........25......Londyn............... ..........01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna............... ......01.05 3. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie......... .............01.05 4. annjaa............Ania... ......28......Gdańsk.......................03.05 5. PaulinaKiss.....Paulina........23.......Kraków............. .........05.05 6. kaka80............Kaśka.......30...... Kraków.......................05.05 7. ENI_35..........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA.................05.05/C 8. Znów_mama......Alicja.......32........Poznań.....................06.05 9. tigero............Natalia.......33.......Poznań......................07.05 10.bunia3..........................30........Toruń..... ... ..............08.05 11.Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko... ... ..........08.05 12.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ... .........09.05 13.Kankuun...........Dorota.....32........UK............. ... .........12.05 14.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ... .........12.05 15.patixxx...........Patrycja....23........Belgia........ ... ..........13.05 16.asiaa76..........................34.......Mikołów.. ... ..............16.05 17.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław...................16.05 18.aleksandria88.....Olka........22......Ruda Śląska.................17.05 19.asia76...............Asia........34........Poznań....................18.05 20.Trelevinaaa.......Ewelina.....26......kujawsko-pom.... .........19.05 21.missrossini........Karolina.....29.......Gdynia....... .............19.05/S(Mikołaj) 22.Gonia.............................31........Irlandia. ... ..............19.05 23.Agnes...........Agnieszka......27........Szwecja...... .. .........20.05 24.wiolasek_81......Wiola.........29.......lubelskie...................20.05 25.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... 21.05 26.Stylowaa........ ..Ania..........30......Chorzów/Islandia........21.05 27.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. . ..........22.05 28.pierwszamamusia89...Karolina..21........Pomorskie............ 22.05 29.czekoladowa91...Angelika.....19......Szczecin......... .........24.05 30.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa..... .........24.05 31.JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław................24.05 32.majowe_szczescie....Aneta...22......lubuskie.......... ...... ..24.05 33.Lorien..............Beata........23..........Kraków.. ... ..........25.05 34.Pigula1111........Edyta........31..... ...USA.......................28.05 35.maryla86 ........ .Maryla.......24......Zachodniopomorskie.....30.05 36.moniasky80........Monia........30........Mazury..................30.05 37..Justynka_87......Justyna......23.....Nad morzem..............31.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nadrobiłam w końcu wszystkie strony, które w szaleńczym tempie naskrobałyście:D majowe_szczęście - to fajnie, odpoczęłaś sobie w połowie tygodnia :) i dokładnie masz rację - jak tylko coś jest "ślubne" albo "ciążowe" to od razu droższe, grr.. Tak samo moja suknia ślubna, pewnie jakbym chciała uszyć taką samą tylko "wieczorową" to byłaby połowę tańsza :/ Witam też nowe mamy w topiku, dopisujcie się dziewczyny do tabelki i piszcie często co u Was! :) Kurcze, powiem Wam szczerze, że nie wiedziałam, że można się aż tak nastawiać na jakąś konkretną płeć :P ale to pewnie dlatego, że to moja pierwsza ciąża i jeśli będę miała teraz syna, to przy kolejnym dziecku (o ile Siły Wyższe pozwolą...) będę się nastawiać na córkę i na odwrót... Tak czy siak - ja mam przeczucie, zresztą pisałam już kiedyś, że będę miała syna. Ale też nie biorę tego za jakiś punkt odniesienia, jeśli przy porodzie powiedzą mi, że to córka to będę się bardzo cieszyć, bo chyba wolałabym córkę:P może to trochę pomylone, tak czy inaczej nie bede żadną płcią rozczarowana. Z tym domowym testem na płeć to nieźle, ciekawa jestem jak to działa... jaTUŚKA - mój luby przestał naciskać, albo zapomniał (ekhm... to by była załamka), albo mu się odeciało znać płeć, tak czy siak jest ok:P Zapomniałam jeszcze Wam napisać o ruchach. Lekarka spytała czy czuję, powiedziałam że nie wiem:P bo faktycznie ciężko mi powiedzieć, dwa razy miałam taki napór od wewnątrz, ale to tak, jakby cała macica mi napierała na ścianę brzucha. A raz miałam takie podejrzane bulgotanie, to chyba szybciej jakiś znak od dzidziusia, ale też pewności nie mam. Teraz od paru dni nic nie czuję, albo nie wiem że czuję. Lekarka powiedziała, żeby póki co nie wpisywać daty do karty ciąży, dopiero, jak będę miała pewność że to to. Poza tym - o ile pamiętam to Znów_mama pisała o odczuwalności ruchów uwarunkowanych od umiejscowienia łożyska. Ja mam na przedniej ścianie więc teoretycznie będę ruchy czuła nieco później. Bo zaczynałam się już martwić - 19 tydzień w toku a ja nic nie czuję. No to czekam dalej cierpliwie:) w końcu i mój bejbik się rozkręci :D Miłego wieczoru kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale piszecie i piszecie. Wyszłam sobie z wanny (woda plus olejek) i tak sobie pomyslałam ze UZALEZNIŁAM SIĘ OD WASSSSSS. WESZŁAM I CO - ZNOWU HURAAAAAAAAAAA TYLE CZYTANIA. kAŻDA Z WAS COŚ. BOSKO. ad88888 super wieści o maluszku. Ja też nie chciałam znać płci, a jak juz zaczął badanie to zapytałam czy mi może lepiej sie przyjrzeć. Noi i SHE. majowe szczęście kochana mam córkę Karolinę i to imię do niej pasuje jak ulał. Dzieciak co ja pisze (panienka już 14 lat bedzie w lutym) to dziewczynki z pasją i pomysłem na życie. Indywidualistka moja. I niesamowicie wrażliwa. Z wad : ooo jest troche - np bałaganiara, ale jej zalety przysłaniają je wszystkie.hihiihh urodzisz , dasz KAROLINA i zobaczysz. przekonasz sie ze tak jest. wiolasek81 witaj. Dziś dzień na nowe mamulki. Fajowo. annjaa ja też taki kupie wózeczek - sprawdź go jak się jeżdzi i czy trzyma fasonik. ogolnie. Zauważyłam ze w tabelce przy mnie jest już /C - ale jeszcze zostało mi 2% że może być inaczej.hihiihihihi póki co oki. zostawmy tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×