Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Trelevina dziękuję za odpowiedź:) Milka tak strasznie mi przykro,przytulam mocno. Jednak Ty musisz wziąć się w garść jak dla siebie tak i dla swojego maleństwa,pomyśl jak małej Amelce dobrze u góry,jest teraz przeslicznym Aniołkiem czekającym spokojnie na rodzinę,z którą kiedyś się spotka. Trzymaj się kochana🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy da się w ogóle wyrazić żal po śmierci takiego maleństwa. Współczuję bardzo i ściskam. Dbaj milka o siebie i dzieciątko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najtrudniej pogodzic sie ze smiercia dziecka ;( wspolczuje.. Milka dbaj o siebie. Pamietaj ze Twoje nerwy i lzy nie zmienia losu. trzymaj sie kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka_k-ce - o Boże! ale koszmar! :( wspolczuje rodzicom Amelki....masakra brrr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przeszlyscie dzisiaj sam siebie z tą iloscia stron! :) Juz myslalam, ze nie nadrobie... Co do sterylizatora...jaTuska zdaje sie ze Ty pytalas o Avent...ja mam taki http://allegro.pl/sterylizator-philips-avent-iq-0-bpa-fv-gw24m-sklep-i1345502010.html (sa tansze wkleilam pierwszy lepszy chodzi o model) i jestem baaardzo z niego zadowolona. Zreszta ktos kiedys mi doradzil, ze najlepiej zdecydowac sie na jedna firme w sensie: butelki, laktator, sterylizator itp bo wtedy wszystko do siebie pasuje. Takze ja za radą innych zakupilam wszystko z Aventu i tym razem tez bede wierna. Jesli chodzi o kremy na rozstepy...stosuje tylko oliwke Johnson'a ale nie zwykla tylko te w zelu, smaruje podobnie jak Eni podczas prysznica przez wyjsciem i splukuje woda, lekko osuszam brzuszek recznikiem i tyle. Niestety nie pociesze tu Was za bardzo, w poprzedniej ciazy jak pytalam o rozstepy lekarza to powiedzial mi tak: albo sie ma do tego tendencje albo nie i czy sie nawilza skore kremem za 10zł, oliwka czy kremem za 150zł to jak mają wyjsc to i tak wyjda. Pewnie , ze lepiej nawilzac niz nie nawilzac ale i tak nie daje to 100% gwarancji. Na szczescie nie mam tendencji do roztepow na brzuchu i mysle ze i tym razem mi nie wyjda. Gorzej z cyckami od karmienia :( ale tu juz mam zdecydowanie delikatniejsza skore a pokarmu mialam tyle ze bym blizniaki wykarmila :P wiec i rozstepy wyszly. I tu przechodzac do tematu karmienia...tak bede karmic piersia ale max pol roku. No i odwoluje to co kilkanascie stron temu pisalam o moim bobo...nie mam w brzuchu leniuszka...mam cyrkowca! To co dzieje sie z moim brzuchem od 2 dni to obled, bobo spi godzine -dwie i dawaj w te harce, jakies obroty kreci a ja sie zwijam az z bolu no i sygnalizuje jak zle usiade ze go gniecie i tak mnie wali (bo inaczej tego nie moge nazwac) ze od razu sie prostuje...normalnie terrorysta/ka mi rosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka_k-ce :(:(:( oj dziewczyny chyba mnie cos zbiera. gardło boli, zimno mi i w ogóle do bani jestem... :( najgorsze, ze probowalam mleko z czosnkiem wypic i nie dałam rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka_k-ce - straszne :(:(:( tak naprawdę do końca nie można być pewnym że wszystko będzie dobrze... Ale trzeba w to wierzyć, bo inaczej człowiek by zwariował... bartolenka- ja też przeziębiona, ledwo przełykam ślinę i chyba mam lekką gorączkę (nie mam termometru) Ja dzisiaj się wzięłam za oglądanie wózków i tak jak niektóre z Was zdecydowałam się na X-landera. Konkretnie na takie model: http://www.bajkowachatka.pl/product/WOZEK-SPACEROWY-XA-GONDOLA-FOTELIK-kolor-CARBON-firmy-X-LANDER-kolekcja-2010/?id=2128 Ten kolor strasznie mi się podoba, bo lubię ciemne i stonowane, mojemu M. zresztą też, ale obawiamy się że latem bardzo będzie przyciągał słońce... Co myślicie dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:D Czyżbym była pierwsza? Wow,jeszcze mi się nie zdarzyło:) Dzisiaj piątek-poczatek weekendu,ja juz zaczęłam wolne 3 dni-w weekend zakupki świateczne w stolicy,na których mąż obiecał ,że tym razem nie bedzie marudził jak zwykle,bo to na specjalną okazję przecież:D Jakie dziś samopoczucie u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE KOCHANE MAJÓWECZKI. Czytam i czytam. Same nowości. Obudziłam się z katarem,a wczoraj nawet sie nie zapowiadało na niego. Ale herbata z malinami może postawi mnie do pionu. PRZYKRO MI Z POWODU AMELKI - niech bawi sie z aniołkami tam na górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka_87 i reszta dziewczyn jeśli chodzi o fotelik samochodowy zobaczcie stronę fotelik.info Są tam testy zderzeniowe różnych fotelików i kilka dobrych rad na ich temat. Napewno nie polecają tam fotelików typu 3 w jednym jak to się ma w tym wózku o którym piszesz. Można naprawde kupić tani i bezpieczny fotelik ale można też dać kupe kasy za badziewie i tragedia gotowa. Ja jeszcze nie zastanawiałam się nad wózkiem. Za to dostałam używany fotelik MaxiCosi City i zastanawiam się czy go używać czy kupować nowy, może bezpieczniejszy. Sama używam fotelika dla mam Tummy Shield. Dzięki niemu pasy bezpieczeństwa nie uciskają dzidka i w razie mocniejszego hamowania jest bezpieczny. Gorzej przy poważnym wypadku ale przy takich to z fotelikiem czy bez trzeba liczyć na Bozie :) Bardzo dużo jeżdze samochodem dlatego taką uwagę przywiązuję do tych fotelików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie :-) Ja jakoś z trudem dziś wstawałam, właśnie wracam ze spaceru z pieskiem, który szaleje ze szczęścia bo pełno śniegu i zaczepia dzieci małe 2-3 letnie do zabawy :-) Już sobie wyobrażam co to będzie jak nam się rodzina powiększy w maju, jaki ciekawski będzie itd bo on bardzo dzieci lubi, sam jeszcze szczeniak 1 rok ma, to może też dlatego :-))) Miłego dnia Wam życzę! Ja dziś na 12 do fryzjera mam wizytę i mam wielką ochotę na zmianę fryzury, teraz mam długie włosy do ramion, ale poszalałabym z podcięciem i może jakaś grzywka na Święta hmmm, zobaczymy co fryzjer powie..... Co do butelek i sterylizatorów to patrzyłam po sklepach i widziałam takie manualne - że się wkłada do mikrofali (sporo tańsze) oraz elektryczne, które polecacie???? Ma któraś z Was ten pierwszy rodzaj????? Ja takie rzeczy to kupię albo tuż przed majem, albo jak już się dziecko urodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Milka przykro mi z powodu Amelki... Ja nie wiem jeszcze czy będę karmić piersią, bo wszystkie dzieciaki u mnie w rodzinie (ze strony mojej mamy plus ja i moje rodzeństwo) miało skazę mleczną... więc karmienie piersią w takim przypadku odpada. Co do sterylizatorów moim zdaniem nie potrzebny wydatek gdyż wystarczy wrzątek i też jest sterylizacja. Więc my na pewno nie zakupimy. A jak dziś samopoczucie?? U mnie beznadziejnie.... od 2 dni prawie w ogóle nie śpię. Brat miał mieć operację w krk ale niestety nie podjeli się operacji.... musiał pojechać aż do Lublina.... ale mam nadzieję, że wszystko się ułoży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zapytajcie swoje mamy z jakich specjalnych butelek Was karmiły. Przepraszam ale nie szkoda Wam pieniedzy ? Przecież Wy karmione ze zwykłych butelek wyparzanych od czasu do czasu przy pomocy wrzątku wyrosłyście na ludzi to czemu sądzicie że waszym dzieciom się to nie uda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka tak mi przykro, wiem, że nic i żadne słowa nie są w stanie ukoić bólu... mimo to najszczersze kondolencje :( wiedzma - myślę, że skoro mamy dostęp i możliwość kupna rzeczy takich jak sterylizator, które nie oszujujmy się nie jednej z nas ułatwi i uprzyjemni życie, możemy z tego skorzystać. Tu raczej nie chodzi o to, że nasze dzieci nie wyrosną na ludzi ;) Może czasami warto próbować nowych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka- bardzo współczuję... Trelevinaa, Stylowa- ja z pierwszym dzieckiem używałam głównie akcesoriów Tommee Tippee, ze względu na to, że karmiłam piersią i sprawdziły się rewelacyjnie. Można je kupić w Carrefourze, Smyku i dobrze zaopatrzonych sklepach dziecięcych (na allegro oczywiście też). Co do sterylizatora, to chciałam kiedyś kupić, ale ze względu na to, że nie miałabym za bardzo gdzie go trzymać- podarowałam sobie. Butelki wyparzałam, więc teraz będę robić podobnie. Justynka- kolor x-landera bardzo mi się podoba. Moja koleżanka ma czarno-szary, urodziła synka latem rok temu i jest bardzo zadowolona. Muszę jednak podpytać, czy nie przyciąga mocno słońca. Dosia- ja nie miałam detektora tętna płodu, ale koleżanka się skusiła i nie poleca. Sprawdzała często przez pierwszy miesiąc, a potem poszedł w kąt. Lekarz powiedział jej, żeby lepiej nie używać ( z podobnych względów, o których wspominały wyżej dziewczyny). Pristina86- co do szkoły rodzenia, to bardzo polecam. Szerzej opisałam ten temat na stronie 82, dnia 3.12.2010 godz.14:50 (jeżeli miałabyś ochotę przeczytać. Środki na rozstępy- w pierwszej ciąży używałam na początku oliwki Johnsona, a od 4 miesiąca na brzuch i piersi Perfecta Mama firmy Dax Cosmetics : http://www.dax.com.pl/s/katalog/produkt/225 . Ponieważ nie mam ani jednego rozstępu na piersiach ani brzuchu, to teraz również używam i mam nadzieję, że będzie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze mamy też nie używały zmywarek, babcie pralek automatycznych itp.. i to znaczy że ja mam też prać na tarce i nie używać nowych rzeczy :-) ja nie mówię, że kupię sterylizator, właśnie pytam czy warto, czy to zbędny wydatek ... może wiedźma masz rację, że można wrzątkiem, ale niech się też inne mamusie, b. doświadczone tez wypowiedzą, czy używały i czy polecają :-) bo mnie ciągle nurtuje ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzma000 - ja w 100% zgadzam się z wiedzmą000. Jestem zupełną przeciwniczką jałowego życia. Oczywiście nie chcę narażać mojego dziecka na niebezpieczeństwo ale jednak, nie będę żadnych sterylizatorów stosowała ani nadzwyczajnych rzeczy. Tak samo nie przesadzam z dietą i innymi udziwnieniami. Te wszystkie wynalazki wydają mi się dobrym biznesem na naszych brzuszkach. Oczywiście nie neguję kobiet, które będą z nich korzystały. Ja do nich nie należę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane!!! wiec dzień przywitał mnie katarem i ogólnym rozbiciem:( Eni herbatka pomogła?????? nie mam ochoty dzis z domu wychodzić ale muszę po wyniki jechać i z córcią do lekarza bo kaszle w nocy i katar zielony rano miała. co do sterylizatora butelek to uważam, że jest to niepotrzebny wydatek. przy Juli nie używałam czegoś takiego tylko butelki i smoczki wrzucałam do garnka i gotowałam. ja osobiście uważam, że szkoda na to kasy i miejsca w domu ale oczywiście wybór każdego indywidualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka - bardzo mi przykro z powodu małej Amelki :( bartolenka - na przeziębienie spróbuj herbaty lipowej z cytryną i miodem, podobno pomaga :) co do sterylizatorów - ostatnio już pisałam na ten temat. ja nie używałam ostatnio i teraz też nie będę. Wg mnie szkoda miejsca w domu i kasy a poza tym wystarczy wyparzanie/wygotowywanie. Chociaż nie powiem - kuszą takie nowości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
męcze się. W pracy herbata i cytrynka tylko - bez malin cholera. Ale katar to jedno a juz gardło mnie łapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kannkunn - jak tylko przyjde do domu odrazu wezme to co proponujesz- lipe miod i citro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kannkunn ja tez zaraz zrobię sobie bo chyba nawet mam herbatkę z lipy:) dziękuję za radę!!! Eni trzymaj się musimy być zdrowe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak. W poniedziałek do lekarza mamy iśc i takie chorowite. echhhh Moja SHE troche spokojniejsza dziś, chyba czuje ze jestem do banii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka bardzo mi przykro. Mam 7 letniego synka, nigdy nie używałam żadnych sterylizatorów, a butelki i smoczki wyparzałam tylko po zakupie, chociaż z czasem i tego przestałam, Mój smyk nigdy nie chorował, bardzo rzadko łapał jakieś infekcje,. Uważam że dobrze postępowałam bo obserwując dzieci w mojej rodzinie gdzie wszystko musi być sterylne i wyparzone to robi mi się słabo wiecznie chore , zasmarkane, i tylko w kółka od lekarza do lekarza. Ja osobiści nie polecam, wystarczy normalne utrzymanie czystości. Ale to każdego indywidualna sprawa a taka jest moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerz powiem że trzeba się mierzyć, jedne kupiłam w sklepie i były M (i są za duże trochę) , a te musiałam L, ale mam 4 kg na plusie to jednak w bioderka trochę poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola- jak fajnie, że wkleiłaś tego linka. Ja mieszkam w Toruniu, więc bliziutko i będę mogła odebrać osobiście, przymierzyć. Widzę, że mamy podobny problem- ja mam ponad 180 cm wzrostu:) Spodnie ciążowe kupiłam ostatnio w C&A, ale cena niestety dużo wyższa, więc tym bardziej te muszę sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka bardzo mi przykro z powodu Amelki zapytalam o sterylizator kilka stron temu i teraz wielkie buuumm ja nikogo nie mam zamiaru namawiac do kupna, pytalam tylko o to czy ktos taki mil ja mam zamiar uzywac i na pewno zakupie moja mama miala wypadek badzo powazny jak byla ze mna w ciazy i ledwo przezyla nie mowiac juz o mnie. urodzilam sie cudem i od urodzenia mam slabe zdrowie, wiec wiem co to znaczy wyparzanie kazdej butelki, szklanki, ubranek, zabawek badz mrozenie w lodowce. wierze, ze z moja dzidzia jest i bedzie wszystko dobrze ale jesli moge sobie jakos zycie ulatwic to czemu nie. (juz teraz podejzewaja ze Dzidzia po mnie odziedziczyla wade serca, chociaz nie ma jeszcze pewnosci, czekam na kolejne badania, wiec modle sie by nic wiecej po mnie nie dziedziczyla) milego dnia - bo ja niestety musze leciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane!!!! Czytam Was kochane ale jestescie takie plodne, ze nie moge nadrobic. Milka.........och nie wiem co moglabym powiedziec... Na gardlo polecam dziewczyny chlorchinaldin do ssania.Dostalam od swojej p.doktor jak mnie bralo. Wczesniej ktos pytal o magnez, ja dostalam teraz taki z potasem, magnokal sie nazywa. Jak czytam wszystkie juz zaczelysie smarowac brzuszki specjalami.Ja do tej pory smarowalam tak jak zawsze balsamem, ale od dzis zaczne specyfikiem.Kupilam juz wczesniej w aptece Pharmaceris M.Sama jestem ciekawa efektow. A ja dzis zaczelam stroic domek i wprawiam sie w nastroj swiateczny.Musze jeszcze zakupic jemiole i gwiazde betlejemska, ale to w nastepnym tygodniu. Co do sterylizatora, to ja napewno nie zakupie.Nie zebym uwazala, ze to cos zlego, ale mysle ze rownie dobrze mozna wyparzyc w garnku we wrzatku.Przez pare lat opiekowalam sie dziecmi za granica i tam mieli wszystko mozliwe i najdrozsze dla dzieci i roznie to bylo z jakoscia.Nie zawsze cena idzie w parze z jakoscia.Wiec oczywiscie rozwaga. No koncze, bo musze sie chyba cosik ogarnac, bo masakra.Choc jak patrze w lustro na ta moja buzke to....ech.Jakbym miala 15 a nie 32. Pozdrawiam Was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×