Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witajcie Ja na plusie mam za dużo. Wstyd się przyznać ( 5,5 kg), ale jem czasem za dużo. Mój M. wieczorem owoce a moja SHE chce coś innego i klapa. Z trudem otwieram lodówkę bo wyrzuty mam juz na otwarciu i się gam po co?..? Po coś żołtego z dziurami cholercia. Zjadam listeczek i dośc sobie mówię, a tu za 15 min. znowu tak jakbym nic nie jadła przez całe popołudnie. Jakaś masakra. Pocieszam się jednak tym ze w I ciąży miałam tak jak masterek dużo kg. Teraz w tej II ciąży o tym czasie mam już 4 kg mniej niż poprzednio. Huraaaaaaa Ale w lato moja kochana dieto wracaj. Poza tym co. Ciąg dalszy urlopu snieg pada i jest -5. Kankuun super wieści o maluszku. Oby tak dalej. Kornelinka majóweczko - nie każda ma czas ciągle tu pisac. Mamy czas piszemy, dlatego pisz kiedykolwiek i będzie dobrze. A TWÓJ topik niech istnieje będziemy podglądac o innych doświadczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) Wczoraj sie dostać na forum nie mogłam,nie odnajdywało mi adresu,a tu widzę,że w miare regularnie były posty dodawane. Czyżby tylko u mnie pojawił się wczoraj problem? U mnie niestety dzis nie najlepiej,załapałam doła i nie moge się otrząsnąć:( Nie dość że od wyczerpującego weekendu nie mogę dojść do siebie,zmeczenie nie chce ustąpić,od wczoraj boli mnie brzuch,to totalnie dobiły mnie zdjęcia na NK ze spotkania rodziny od męża,a juz totalnie 1 opis:( Smutne jest dla mnie to ,że nie jestem z rodziną,wcześniej jakos dawałam sobie w miare normalnie z tym radę,a w ostatnim czasie wymiękam,no a juz zupełnie rozwalił mnie opis,gdzie dziadek męża jest na zdjęciu z prawnukami,a siostra męża pisze:" Dziadek ze wszystkimi prawnukami"-guzik prawda,bo nie ze wszystkimi! Czyżby juz zapomnieli że jedna prawnuczka jeszcze istnieje?! (moja córka). Czuję się jakby juz o nas zapomniano:( Nawet mojego męża to doknęło:( Co sie ze mna dzieje? To była rodzina męża,a mi tak źle,a co by było gdyby to była moja rodzina? Nawet nie chcę myśleć:( Przepraszam za moje smuty,ale strasznie potrzebowałam to wyrzucić z siebie,może usłyszeć jakieś komentarze Może tak ma być w ciazy,takie dni nas od czasu do czasu muszą dopadać,mam nadzieję ,że to chwilowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka jestem tu nowa mam termin na 3 maja czy nie będę wam przeszkadzać a co do ćwiczeń to mogę wam pare polecić bo regularnie ćwiczę od 1,5 mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo STYLOWA masz to co ja kiedyś miałam. Dół jest i koniec. Ale jak juz kiedyś pisałam dziewczyny przywróciły mnie do pionu . Weź sobie ciepłą kąpiel z jakimiś olejkami zapachowymi( o ile mozesz znieśc zapachy - własnie takie) odpręż się kochana. Nie mozesz sie zamartwiac bo maluszek to też czuje a przecież tego nie chcemy aby się miewał tak smutasek. Głowa do góry kochana - musisz mysleć pozytywnie - to tak wymaga od nas świat. Uśmiechnij się - pomyśl ze za niedługo kolejny piekne wydarzenie wpisze się w Twój życiorys. Majóweczko. Noooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia helooooo Podaj te ćwiczenia i zostań też z nami. Kolejna majóweczka - masz taki termin jak ja. Witajjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni_35 ja mam podobny problem ze owoce i owszem ale wole jakis konkret ser albo wędlinkę owoce mi nie wchodziłeś więc robię sobie przez sokowirówkę zeby nie mielić ale moze wybierać wedliny i sery mniej tłuste ja tak robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola Hola :) Witam majoweczki w kolejny zimowy dzien :D Wczoraj jakos nie moglam sie zebrac zeby tu u was napisac, podczytywalam ale jakos weny mi brak bylo Lorien - wspolczuje Ci.. Ciezko w takiej chwili znalezc slowa pocieszenia :/ Moja babcia od piatku w szpitalu lezy.. wszyscy to przezywamy ;( ale jestem pelna nadziei.. Dzisiaj jade ja odwiedzic:) Rubinkowa - Glowa do gory, nie lam sie, swieta juz tuz tuz, przeciez nie spedzisz ich w tak depresyjnym nastroju, powiedz sobie nie nie poddam sie jakiejs depresji, ponuremu nastrojowi - BEDE SIE USMIECHAC!!!!! fakt hormony szaleja, u mnie to raczej banan na twarzy, no denerwuje sie szybciej szczegolnie na meza, ale nie lapie dolow ;) 3maj sie :* Penelopka - niezly sen!!!! heheh :) nie przejmuj sie, nie mysl ze sobie nie poradzisz, kazda matka ktora juz ma dzieci powie Ci ze to przychodzi samo.. ja sie nie przejmuje, raczej nie moge sie doczekac :)))) masterek zazdroszcze checi na cwiczenia.. ja od zawsze leniwa jak pierogi... i stad moj rozmiar L :D jaTuska - nie obawiaj sie farby z amoniakiem, nie czytaj czasem gdzies w necie glupot- sama natknelam sie na madrosci jakiejs idiotki ktora wypisywala ze farba do wlosow przedostaje sie do krazenia.. szkoda slow, idz do fryzjera napewno Ci to humor poprawi, a uprzedz fryzjera ze spodziewasz sie dziecka po prostu zeby wiedzial :))))) Znow_mama super ta twoja kawiarnia, bylam na fb i ogladalam fotki ;) bardzo mi sie podoba, opis super :) zycze powodzenia :P :* PS daj przepis na muffinki :))) uwielbiam bunia ale slodki brzuszek :) musze sie zmobilizowac i dodac mojego brzuchacza ;D wogole wszystkie takie chudzinki jestescie same gnaty i zebra widac a u mnie dzidzius ma mieciutko i cieplutko:) tkanka tluszczowa grzeje :D heheh Eni :) krejzolu nie zaluj sobie, jak nie teraz to kiedy.. ja akurat pije goraca herbate i zajadam sie swiezym murzynkiem ktory zrobilam wieczorem - krolewskie sniadanko :) Poza tym uwielbiam vacsy :) ulatwia zycie :) Ada sasiadko zza miedzy olej prace, w domu wcale nie jest nudno.. zawsze cos do zrobienia, zawsze czas na spacer, wyjscie do kolezanek ;))) Kankuun tez juz bym chciala uslyszec jak wali serducho mojego brzdaca :) za 6dni USG :))) mm pierogi tez uwielbiam :) justz dbaj o siebie :) wypoc sie pod koldra i posluchaj rad dziewczyn :) Stylowa - glowa w gore, nie przejmuj sie, nie ma co sie denerwowac pierdolami i nakrecac sie! no juz !!!! usmiech na twarz :)))) Dziewczyny milego dzionka zycze :) buuuuzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Kończę to słodkie nieróbstwo i dzisiaj ochoczo zabieram się do roboty. Chociaż wcale nie jest mi źle w ciepłym domku;-) Na temat wagi szczerze mówiąc wole się nie wypowiadać:-( W poprzednich ciążach, kolejno: 10; 9; 10 kilogramów. A teraz... masakra jakaś, już 5 kilo na plusie:-((( stylowaa - ja też, pisałam o tym, nie mogłam się wczoraj dobić na forum, weszłam przez historię, bo nowej strony nie chciało mi otworzyć :-) lecę kochane w te zaspy, może się nie zakpię nigdzie, będę po południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozycja krawca-usiądź z złączonymi ze sobą stopami i i postaraj się jak najbardziej przyciągnąć je do tułowia,chwyć nogi w kostkach i łokciami przyciskaj uda do podłogi.utrzymuj w tej pozycji przez 20 sekund powtórz 5 razy ćwiczenia miednicy -ułóż sie wygodnie na podłodze z poduszka pod głowa ręce wzdłuż tułowia nogi lekko ugięte i siła tylko mięśni bioder podnosisz miednicę i przytrzymujesz 5 sekund i powtarzasz dziesięć razy przy użyciu dużej piłki dziecięcej można ją kupić w chińskich sklepach lub dziecięcych- 1)siadasz na piłce i robisz skręty tułowia raz w lewa raz w prawa stronę w każda stronę powtarzamy 8 razy 2)mostek-połóż się na plecach oprzyj nogi na piłce ,ciało ułóż w jednej linii. Ramiona wzdłuż tułowia ,następnie podnieś biodra do góry,nie odrywając łopatek od podłogi,jeżeli uda ci się utrzymać ta pozycję,powoli podnieś ramiona,policz do ośmiu i wróć do pozycji wyjściowej Powtórz 6 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3)nożyce -oprzyj się na piłce lewym bokiem .ciało ustaw w jednej linii .Z tej pozycji podnieś prawa reke i prawą noge ,trzymaj równowagę w tej pozycji a nastepnie zmień srtone i powtórz ćwiczenia moje drogie mamy to na początek gdyby ktoś by chciał więcej to na e-mail po skanuje ze zdjęciami i wyśle więcej Pozdrawiam w ten mroźny dzionek niestety muszę wyjść rozejrzeć się za prezentami dla moich chrześniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laseczki!!! Rubinkowa i stylowa mocno Was przytulam, bo wiem co czujecie!!! wczoraj tez miałam takiego doła, że całe popołudnie przeryczałam. dołowałam się na dodatek starymi piosenkami- masochistka ze mnie ale cóż? jak się porządnie zdołuję to potem jest lepiej:) STYLOWA doskonale cię rozumię bo ja w rodzinie od strony męża czuję sie całkowicie pominięta. teściowa ma 2 wnuczki w miejscowości w której mieszka i na nie przelewa całą miłość. nas ma w dupie. jeździ sobie do banialuki, do sklepów do Bielska z jedną wnuczką a o Julce zapomina:( do nas w ogóle nie przyjeżdża. nawet jak teraz sama byłam i wiedziała, że potrzebuje pomocy bo jula chora, a z psem trzeba wyjść i do sklepu to mnie olała i nie przyjechała:( ech ale tak to już jest... rodziny się nie wybiera:) pociesz się tym, że może chodziło o podpis dziadek z prawnukami, a twoja córcia to prawnuczka:) moze to o facetów chodziło? znowu mama daj przepis na mufinki. pierniczki już odpisane i bedziemy robić:) Eni super, że zadowolona z ginki jestes. czyli do stoleckiego już nie pojdziesz???? ja tez następną wizytę mam 3.01 ale już raczej na synka nie liczę choć może gdzies w głębiiiiiiiiiiiiii...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny :) Fajnie Was poczytać od rana :) justuz - dbaj o siebie koniecznie, na pewno z dzieciaczkiem też wszystko ok., te nasze dzieciaczki tak już mają na tym etapie ciąży że czasem też leniuchują jak to mówi moja znajoma położna :) masterek28 -jesteś niesamowita z tym gubieniem wagi po ciąży, tylko 4 mies. - wow :) Ja przed ciążą regularnie, codziennie ćwiczyłam, biegałam ale niestety teraz jakoś szybko się męczę, zaraz zaczyna mnie boleć brzuch. Inna sprawa że zaczęłam walczyć ze swoją astmą w ciąży - do tej pory byłam dobrej myśli bo w ogóle sie nie nasilała i jak brałam leki było ok. Teraz widzę że nie wystarczają. W poniedziałek ide do lekarza - pulmonologa i muszę poprosić o jakieś dodatkowe laki, chociaż jak znam znam moją p.doktor to wypisze mi coś, i sie puknie w głowę i każe mi iści na zwolnienie i sie oszczędzac a nie tak pracować jak ja. Jestem troche w tej kropce - nie wiem jakie podejście do zwolnień już na tym etapie ma moja gin. Mam wizyte 30.12 wiec chyba porozmawiam. Ja póki co mam +2kg, zobaczymy jak będzie dalej. Witaj Natalia 256 W kwestii farby z amoniakiem - pytałam juz lekarza, pytałam położne i wszyscy mi mówią żeby nie przesadzać. Farbować włosy w dużym dobrze wentylowanym pomieszczeniu i będzie ok. Dziewczyny które mają problem z dołami, kiepskimi nastrojami - w pełni jestem z Wami. Chyba większośc z nas coś takiego teraz przechodzi. Ale jeśli jest tak jak u Rubinkowej - mówcie o tym swojemu lekarzowi, może jego dobre podejście pomoże. Ja po 2 pierwszych miesiącach ciąży w euforii w 3 mies. wpadłam w okropny dół. Przerosły mnie : zmęczenie, ciągłe dolegliwości i galop myśli czy sobie poradzimy ze wszystkim w nowej sytuacji. Przez te dolegliwości musiałam ograniczyć wyjścia z domu w sprawach poza zawodowych bo ciągle mi tylko było słabo i niedobrze. Siedziałam i płakałam a jak mąż chciał mnie gdzieś zabrać żebym się odprężyła to najpierw sie cieszyłam a potem z byle powodu znowu płakałam. O kwestiach rodziny męża nie będę wspominała bo chyba rodziny małżonków to bardzo rozległy temat i nie dla wszystkich przyjemny :) Dziś mam troche wolnego i planuje piec pierniczki z przepisu annji :) Trzymajcie sie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien okropnie mi przykro! trzymaj się jakoś kochana... Jesteśmy tu więc pisz, przynajmniej w taki sposób bedziemy razem!!! ja na plusie jestem ok 1 kg:) ale w poprzedniej ciąży przytylam tylko 6 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny jakiego mam dzisiaj nerwa. Dowiedziałam się że moja kochana szwagierka obrabia du.... całej mojej rodzince i mi też mojemu bratu który pracuje w Szwecji. On jest na nas wszystkich obrażony z nikim nie chce gadać tylko z nią. Ale żeby tego było mało 80 % z tego co mu mówi to jedno wielkie kłamstwo. Mam ochotę trzepnąć ją w ten głupi łeb. Nie wiem co mam robić, nie chce się kłucić z bratem ale jak usłyszałam jakie bzdury ona gada to myślałam że wyjdę z siebie. Ja w poprzednie ciąży przytyłam 23 kg, a w tej jak na razie 4kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania2011 dzięki za temat farbowania włosów ja tez sie zastanawiałam bo mam z natury ciemne włosy a farbuje na blond no i już muszę iść do fryzjer bo i święta przed nami i sylwester a mamusią które maja doła proponuje to co mi pomogło wyjść z ducego dołka bo trwało to ponad mc ja strasznie przechodziłam ciąże bo wymiotowałam przez 3,5 mc od początku ciąży mdlałam a do tej pory byłam bardzo aktywna . Mój maż na silę wyciągnął mnie z łóżka zabrał na zakupy i do kosmetyczki kupiliśmy parę ślicznych ciuszków i zaprosił mnie na kolacje polecam wszystkim panią MUSIMY BYĆ PIĘKNE I DZIELNE W CIĄŻY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola ja myślę że czasem nie warto się wytracać ale jeżeli juz to porozmawiaj może z bratem delikatnie i wtedy zareaguj tak to już jest ze szwagierkami ja miał ten sam problem wszystko jej sie nie podobało tylko rodzina z jej strony była cudowna a tu wiecznie jakieś uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny mało piszę ale jakoś nie mam czasu i ostatnie sytuacje mnie przerosły ale czytam was regularnie. wczoraj byłam na badaniach u lekarza wszystko wporzadku dzidziuś rosnie tylko wstydzioszek i nie chce sie pokazać kim jest.zaniepokoiło mnie tylko serduszko 145 ud/min.czy u was też tak?? waga 259g BPD 4,22cm AC 13,37cm FL 2,85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciak28
hej.jakie sa normy crl w 14,15 i 16 tygodniu ciąży? bo nie mogę znaleźć nic konkretnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciak28
hej.jakie sa normy crl w 14,15 i 16 tygodniu ciąży? bo nie mogę znaleźć nic konkretnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka_k-ce, a ty w którym tyg jestes????? mnie nie podał jak bije serduszko. słyszałam, widziałam ale nie wiem ile:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma żadnych norm, każde dziecko jest inne.i inaczej się rozwija. nie porównujcie więc żadnych tabel. co do serduszka im 'późniejsza' ciąża tym serduszko wolniej zaczyna bić. a jeśli coś byłoby nie tak, lekarz na pewno zwróci na to uwagę. 3maj cie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka - moja SHE ma 14 cm w 20 tyg., serducho bije 140 uderzeń /min. Gin powiedział ze oki. więc kochana spokojnie. bartolenka tylko tyle prztyłaś no chyba żartujesz sobie teraz - ale mnie pocieszyłas . Znów-mamo - 5 kg spoko . ja mam 5,5. Wkońci nie ejstem sama. huraaaaaa natalia256 hihihi ale ćwiczenia . Moge zapomnieć jestem za laniwa, nadrobie jak urodze. No może z tą piłką spróbuje, ale hihiih no sama niewiem. Przerombane to. ania2010 tez szczypiorek nie tyje sobie wogóle jak trzeba. No no no. JOLA1237 oelj ta bratową - raczej tak jak Ci natalia256 radzi - lepiej delikatna rozmowa z bratem. A skoro ona gada o wszystkich to znaczy ze jej ZYCIE JEST DO BANI i nie ma czym się pochwalić. Zpstaw to kochana i miej głowę do góry. Nie czas sie nerwowac z powodu kolejnej innej. ewciak28 - może na stronie www.abcporod.pl coś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka kochana znalazłam coś takiego: "Prawidłowe tętno mającego się urodzić dziecka waha się w granicach 120160 uderzeń na minutę". 145 to chyba dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie powiedzcie mi czy macie już coś do wyprawki bo ja narazie tylko kilka ciuszków jak pytam koleżanek to one w 20 tygodniu miały już sporo ale mi się wydaje ze to jeszcze trochę wcześnie a co wy sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia - ja kupię wszystko dopiero w kwietniu - bede na wolnym już to bede mieć dużo czasu - o ile moja SHE bedzie trzymać się pierwszego wekendu maja. hihiih Mój M jeszcze nic nie palnuje tylko pokoik mam juz gotowy w kolorek - tyle. Ale dodam ze odwiedzam takie sklepy i juz na kartce mam spisane co chce mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zaczynam 19 tydzień Lekarz mówił ze wszysko dobrze to ja też mam taką nadzieje a właśnie wg USG Dzidzia jest tydzień starsza czy może być tak ze urodzi sie tydzień wcześniej??? pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×