Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość pomarańczka 00//
dojustz jesteś i będziesz! nie bendziesz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze kobietki wy sobie ladnie rozmawiajcie a ja juz uciekam musze sie wziac za ten obiad i do tego sklepu pozniej moze zajrze milego popoludnia. ps.Ale moj smerfus daje wlasnie czadu brzuch na wszystkie strony chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trevelinka- no wybrac to juz musi kazda z nas sama. tez kupilam te platki kosmetyczne duze ale po kupce bede uzywac tych nawilzonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki to ja nie odzywałam sie ponad mc bo miałam wypadek facet potracił mnie na przejściu na zielony świetle i nie obyło się bez mc pobytu w szpitalu bo było zagrożenie przedwczesnym porodem mam nadzieje że mnie z powrotem przygarniecie mam sporo do nadrobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia256- o rany:( tez czlowiek zostal za to ukarany? Kochana jak Ty sie czujesz i malenstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak już wszystko ok ale mam teraz zaległości na studiach mam dużo odpoczywać no i jeszce niedługo rozprawa w sadzie i przechodzenie przez to Jeszce raz najważniejsze ze mała oki założyli mi szew w końcu i dużo odpoczywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam w bok wiec nie tak żle ale facet zwiał z miejsca zdarzenie i dlatego nie mam zamiaru isc na żadną ugodę i będziemy sie domagać dużego odszkodowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaa henna nałożona ,było spoko,bez problemu,zrobiłam to szczoteczka z tuszu do rzęs,tyle ,że na dole powieki czułam ,że szczypie po jakichs 10 minutach,no więc zmyłam. Z góra rzęs czekam dalej i z brwiami:) Natalia mam nadzieje,ze juz u Was zagrożenie minęło i wszystko u Was ok.A co z tym jełopem co Cie potrącił? Mam nadzieję,ze należną karę otrzymał😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia masz szew okrezny zalozony tak?? zwial>? co za kutass brudny Wazne ze z Wami wszystko ok tez bym gnojowi nie odpuscila co za swiry na tym swiecie zyja jak tak moznaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kutas jeden ,że sie tak wyrażę,cholera ,jak mozna było zwiać,tchórz wredny! Mam nadzieję,że nałożą na niego karę fest,należy sie mu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia-co za gnoj z tego czlowieka. sumienia trzeba nie miec. walcz o swoje dla siebie i dzidzi. Najwazniejsze ze z Wami wszystko juz dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia bidulko ale przeszłas strachu.współczuje ci kochana!dobrze ze juz wszystko ok.ja tez bym nie odpusciła takiemu gnojkowi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NATALIA - NOŻ ZA TA UCIECZKE I NIE UDZIELENIE POMOCY tOBIE - nie odpuściłabym mu napewno żadnej ugody. Niech płaci i sie nauczy kuwa jeżdzić gnojki jedne no. Mam nadzieję ze tak jak piszesz już jest oki. Dbaj o siebie i duzo wypoczywaj. Dobrze ze wrociłas do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kochane mam założony szew okrezny ale lekarz powiedział mi ze to ma takze zwiazek z tym zdarzeniem ale i nie musi bo wielu kobieta skraca się szyjka no wiec zgodziłam sie ale tem mc w szpitalu to koszmar dzieki dziewczynki za słowa otuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia kochana dobrze, że z wami wszystko ok. a dla gnoja nie miejcie, żadnej litości!! Pewne rzeczy się nie mieszczą w głowie-dramat. Jak się udało gościa odnależć?? Penelopa - jeżeli chodzi o chusteczki to ja wcale nie powiedziałąm nic o tym, że są jakieś złe skutki w używaniu ich. Tylko o tym, że są lepsze i przyjemniejsze dla maluszka, niż te sztucznie nawilżone. Tym samym nie krytykuję nikogo kto zamierza je stosować 24h/dobę, bo sama również będę je stosowała. Natomiast chciałabym spróbować tych wacików, może się uda zastąpić nimi te mokre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skonczyłam z ta henną i powiem wam ,że brwi to mam tak czarne ,że prawie w taki fiolet przechodzą,tak chciałam,spoko,a rzęsy to takie nie bardzo,no ale ja mam strasznie rzadkie ,więc to pewnie dlatego. Więc pierwsze koty za płoty:) A z tym termometrem to ja tez nie wiem na jaki sie zdecydować,mam w domu zwykły elektryczny do mojej córuni i zapłaciłam za niego wiele,a okazuje się ,ze nie pokazuje dobrego pomiaru. Zawsze rózni sie o te 5-6 kresek ze zwykłym rteciowym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Właśnie wróciłam ze sklepu i mam 3 strony do nadrobienia, dajecie dziś czadu. Kilka dni spokojnego pisania a teraz to juz masakra:P Ja dziś kupiłam wanienkę:P W sumie to teraz zostały mi do kupienia tylko kosmetyki dla małego no i dla mnie rzeczy do szpitala:) No i może kupię jeszcze kilka ciuszków jak coś mi wpadnie w oko:P justz mi też puchną nogi, to normalne w ciąży proponuje trzymać nogi w górze na jakiejś poduszce czy coś. Ozywiście jak leżysz:) Emilka łykaj te tabletki, ustaw sobie przypomnienie w telefonie czy coś. Będzie dobrze. Kasia GJ czerwony też pasuje dla chłopaczka:) My mamy fioletowy z dodatkiem beżu:) Natalia ale mam nadzieje, że wszystko jest ok i dzidzi nic już nie jest?? Najważniejsze że wszystko jest oki. No i masz rację wyciągnijcie od Niego jak najwięcej. Co do tych płatków to ja jednak zostanę przy tych nawilżonych chusteczkach, jakoś wydaje mi sie że to sprawniej będzie szło wszystko. Chociaż moja koleżanka jak przebiera synka to przed przebraniem przynosi sobie miseczkę z wodą i przemywa, tyle że ona do tego używa waty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia to faktycznie miałaś przeżycie. Najgorsze, jest to, że wydarzyło się w trakcie trwania ciąży. Cieszę się jednak, że wszystko jest ok. teraz to już tylko dużo wypoczywaj i uważaj na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa masz tu opis tego serialu Pamiętniki Wampirów Elena jest załamana po śmierci rodziców w wypadku samochodowym. Pewnego dnia do jej szkoły przyjeżdża tajemniczy Stefan Salvatore. Dziewczyna nie wie, że Stefan jest wampirem. Zakochują się w sobie. W ich mieście dochodzi do kilku zabójstw, które wyglądają tak, jakby ich sprawcą było dzikie zwierzę. Okazuje się, że to wampir Damon Salvatore - zabójczo przystojny i arogancki, ale i uwodzicielski starszy brat Stefana. Ponad wiek temu Damon poprzysiągł Stefanowi wieczne cierpienie, dlatego że ... był jego rywalem w miłości do pięknej Katheriny, której Elena jest potomkinią. Czy Stefan będzie musiał zabić Damona? Czy może w Damonie zostało coś z człowieka? Którego z nich wybierze Elena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do cham, z tego gościa ale dorwaliście go tak skoro jest sprawa w sądzie to nie udało mu się uciec, oj nie miejcie litości. a przypomniało mi to jednym gościu którego spotkałam tej niedzieli, wyobraźcie sobie ide sobie z koszykiem-wózkiem po sklepie zaglądam sobie na półki a tu nagle jeden gościu rozpędzony prosto we mnie swoim wózkiem nie zauważył mnie tak mi przywalił że wózek się od brzucha odbił, strasznie sie wystraszyłam o dziecko i byłam w szoku że brakło mi mowy a ten zamiast przepraszam to sie na mnie wydarł że stałam tam gdzie stałam i że to niby moja wina wszystko Mój mąż to myślałam że go zabije, ale obeszło sie bez krwi, a dziecku nic nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie teraz to musimy jeszcze bardziej uważać na siebie. Tylko, że nie wiem jak bardzo będziemy się starały, to może wyjść jakaś sytuacja nie z naszej winy. Także oczy szeroko otwarte i oby do maja. Później będziemy odpowiedzialne za dwie osoby... Ja też miałam taką dziwną sytuację w sklepie. Ale teraz to już sama nie wiem jak to było dokładnie. Miałam nieprzespaną noc- pojechaliśmy pooglądać ciuchy do pewnego sklepu i szłam sobie normalnym krokiem i przede mną stał facet, odwrócił się w moją stronę i chyba podstawił mi niechcąco nogę. Dobrze, że upadłam na kolano a nie na brzuch. Ale wszystko skończyło się szczęśliwie, bez jakichkolwiek urazów. A wcześniej wspominany film tzn. pamiętniki wampirów polecam bardzo, bo mnie osobiście( i jak widać Lorien) wkręcił na maxa. Teraz co wtorek włączam tvn i czekam na kolejny odcinek. A powiem, że dopiero teraz zaczęło się dziać. Aż nie mogę się doczekać następnego odcinka. Ale nie chcę przyśpieszać na internecie, no chyba że już ne będę mogła wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśkamaj ja przyspieszyłam i trochę żałuje tzn juź jestem na drugim sezonie a jak na razie nie ma więcej. Chociaż czytałam już kikla rozdziałow książki no i niestety trochę się różni od filmu... no ale cóż takie prawo reżysera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, za zamieszanie z chusteczkami odniosłam wrażenie po poście że ich nie polecasz:P ja nie mogłam się przemóc ani do zmierzchu po 40 min wyłączyliśmy bo dialogi i scenariusz do mnie nie mógł trafić a gra aktorska tej pary głównej doprowadzała mnie do furii( chociaż polecam film z tym całym Pattisonem czy jak mu tam, gdzie zagrał postać Daliego poprostu miazga pt" Popiołki") , pamiętniki wampirów to też gniot dla mnie:P (przepraszam tych, których uraziłam) za to true blood uwielbiam ❤️❤️❤️ obejrzałam wszystkie sezony i czekam na kolejny. widziałam też całośc dextera tez polecam:D:D, spartacusa krew i piach, teraz jestem na etapie oglądanie serialu-musicalu Glee:D taka maniaczka mała ze mnie;P oczywiście seriali było więcej, ale nie będę was zanudzać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopka nikogo nie uraziłaś każdy ma swoje zdanie. Powiem Ci, że zmierzch w sumie mi się podobał, chociaż bardziej wciągneła mnie książka i to do tego stopnia, że ostatnią część pochłonełam przez weekend nic tylko nad książką siedziałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do jedzonka - ja też ostatnio mniej jem a już na pewno na kolację wcześniej kolację jadłam 2-3 razy tak do 24 spokojnie moja lodówka ciągle się otwierała i zamykała.A teraz zjem sobie raz około 20 i mi starcza. Kropeczka - mam to samo z tymi brodawkami jak ty! Ja też się boję nudy, boje się ze jak przestanę jeździć na magazyn , to rano nawet z łózka nie będziechciało mi się wstawać , bo i po co. Penelopa też kupiłam u tego sprzedawcy jakiś czas temu - nie drapki też i faktycznie są maleńkie ;) To teraz szczęśliwa jesteś że paczuszka przyszła ... jednak to nie ciuszki dla dziecka ale też te wszystkie produkty nas cieszą. Czasem się sama sobie dziwię że na widok kremu czy szamponu dla dziecka tak mi się zaraz humorek poprawia :) Farbujecie włosy w ciąży ? Ja słyszałam ze ponoć nie wolno. I tak w 10tygodniu robiłam odrosty bo już dramat miałam. I teraz też już nie zaciekawie wyglądam.Ja w sumie zawsze u fryzjera robię , ale one chyba nie farbę mi nakładają tylko rozjaśniacz . Kasia- z wyparzeniem butelek poczekaj jeszcze kochana. z tych kolorków co wypisałaś najbardziej sttf 02 . Ale ogólnie wszystkie nie są w moim stylu. U mnie na osiedlu jeździ taki zielony ładnie to wygląda , ale mi się tylko podoba u kogoś. Sama jednak wybrała bym coś z ciemniejszych kolorków. Co do wózka czerwonego mi się strasznie podobają ale dla chłopaka tak średnio chyba. Ten beż beż - ładny. Ale zapewne często będzie trzeba prać. Trelevinaaa - ja mam ten z Brauna do ucha. Mój go testował jak był chory niedawno , i się sprawdzał lepiej niż taki elektryczny pod pachę mu pokazywał co chwilę inną temperaturę ale zbliżona do siebie. A ten z Brauna był zgodny z wcześniejszym swoim wynikiem. agnes - mam te waciki są fajne że są duże nie takie małe jak te nasze do demakijaży -małe i okrągłe. Penelopa co do wacików , możesz też używać chusteczek. Ale np takie waciki się też się sprawdzają przy myciu buzi dziecka, tak jak to było pokazane na filmiku co tu kiedyś cv wkleiła. Televina - to są waciki podobne do naszych tylko większe kwadratowe. Ja chce zakupić taka specjalną małą miseczkę ona jest dzielona na pół do jednej połówki wlewa się wodę a do drugiej już zużyte waciki. I np rano przy zmianie pampersa będę szykowała taka miseczkę z wodą , na pewno nie będę ganiała z mokrym wacikiem po domku. Wiadomo że chusteczek też będę używała w domku - ale to chyba dla własnej wygody! NATAlia- o matko !!!! dobrze ze z dzieckiem jest ok. To najważniejsze! JAk jeszcze zwiał z miejsca wypadku to masz rację, nie odpuszczaj dupkowi jednemu!!! KAsiagj co do twojej historii ja też ostatnio w centrum handlowym się poślizgnęłam bo ktoś rozbił wódkę wiśniówki było pełno szkła i rozlana ta wódka , nie zauważyłam i upadłam. Dobrze ze szłam z koleżanką pod rękę to mnie w miarę możliwości przytrzymała. Też zaczęłyśmy się drzeć ze powinno być to dawno posprzątane , jeszcze się bałam ze gdzieś szkło sobie wbiję itp. Niestety zakupki musiałam przerwać bo miałam plamę na dupie od tej wódki i pewnie czuć też było odemnie jeszcze by ktoś sobie pomyślał ze z brzuchem idę i wali odemnie %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia z tym farbowaniem głowy to jakaś głupota mit i przesąd, ja farbuje tak jak zawsze. wszystkie moje kumpele farbowały i jest OK. poczytaj na necie, najważniejsza farba bez amionaku i heeeja do dzieła :)))) farba nie wnika w skórę głowy tylko we włosy. niech evelinka specjalistka się wypowie jeszcze:D ide na obiad a potem do miesięcznej laleczki mojej kumpeli jadę juhuuuuuuuuu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eWELINKA - ty fryzjerką jesteś ? Powiedz mi kochana jak z tym farbowaniem. Tylko że ja zawsze robię w salonie i ogólnie Pani chyba mi rozjaśnia rozjaśniaczem, bo ja mam ciemny blond a robię pasemka jasny blond. Mogę rozjaśniać w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalko co za palant z tego pseudo kierowcy!! dobrze, że udało się Wam jakoś namierzyć. I walcz o to co Ci się należy. Tylko żeby nasze polskie sądy się spisały. Najważniejsze że już wszystko ok. Ale swoje przeżyłaś bidulko. A myślałam ostatnio o Tobie, bo przecież Ty zawsze tyle się rozpisywałaś. Dbaj o siebie Kochana i pisz teraz z nami. Byłam w aptece i kupiłam sobie zapas witaminek Fembion ;-) Obiecuję poprawę dziewczyny :-) Już się nie mogę doczekać 19.30 jejku ile to emocji przy takiej wizycie. Mały się dzisiaj rusza bardzo ładnie. Pewnie też się cieszy, że pokaże się Mamusi i Tatusiowi :-) Dziewczyny mam pytanie. Czy Wy dużo mówicie do brzucha? Czytacie bajki, albo słuchacie jakoś nałogowo muzyki klasycznej? Bo ja to też zaniedbuje. Jedynie co to mówimy do brzuszka. ale tej klasyki nie słucham. Macie jakieś zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×