Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Kasiula - kosmetyczka jestem :P hehe ale pracowalam w SPA z fryzjerem i wiem od moich wykwalifikowanych kolezanek ze to bujda na resorach z tym farbowaniem.. przeciez farba nie wnika glebiej niz we wlosy.. Kiedys sama czytalam idiotyzmy jakiejs panny w ciazy ze farba przedostaje sie do krwiobiegu - nie wiem ktoredy.. wiec bez obaw, mam farbe sama w domu bo dzis kupilam i bede malowac moze w weekend u rodzicow bo mam tam prysznic :) tyle ze ja uzywam loreala bez amoniaku :-) Kasiula ty masz blond to napewno Ci rozjasniaja rozjasniaczem.. a to nie szkodzi - bardziej moze tobie zapach przeszkadzac ale dziecku to nie zaszkodzi kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka - ja nie gadam do brzuszka.. nie wlaczam muzyki dla brzucha i wogole nie cuduje ze tak to ujme :P hehe czasem zdarzy sie ze mala kopnie mocno i wtedy cos powiem ale to rzadkossc jedyne co uwielbiam sie wgapiac w ten brzuch jak sie kolysze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiulaaa ja jakos mam tak,że nie chce zbyt duzo farbowac włosów, a juz szczególnie nie rozjaśniać. W sumie bedąc w tej ciazy nieświadomie rozjaśniałam bo nie wiedziałam ,że jestem w ciąży. Potem juz czekałam do końca pierwszego trymestru z ogromnymi odrostami i przefarbowałam sie na ciemniej po to żeby nie musiec uzywać rozjaśniacza wiecej. Kolorek mam zblizony do własnego ,wiec do tej pory nie farbowałam się ,no ale juz duzo czasu mineło,więc sadzę ,że czas najwyzszy troszke się odświeżyć. ale tak jak Penelopa pisze,teraz jest wiele farb bez amoniaku,które po pierwszym trymestrze mozna smiało stosować,no ale z tym rozjasniaczem to nie wiem jak to jest Dziewczyny dziekuje za recenzje z filmu,muszę cos wybrać,bo obiecałam sobie ,że jak przejde na to zwolnienie to sobie w taki sposób poleniuchuję,potem już nie bedzie zbyt wielu okazji do ogladania telewizji,wiec trzeba korzystać póki jeszcze możemy;) Emilia ja tez niezbyt wiele rozmawiam z moim maluchem,choc obiecywałam sobie,ze bede,także teraz jak tylko mi sie o tym przypomina to się staram,ale niestety nie jest to tak czesto jakbym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli już mowa o włosach, to niedawno któraś z dziewczyn zapytała o szampony przeciwłupieżowe. Mi się to wydaje bez sensu, że tez niby szkodzą, ale przyznam, że zaczęłam się nad tym zastanawiać. Na kafe gdzieś chyba się ten post zagubił. Więc kochane jak to jest, można używać wszystkich szamponów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak jak ja, też sobie obiecywałam, że będę rozmawiała z brzuchem. A tak to tylko coś powiem jak mi się przypomni. Za to często dotykam miejsca, w których Maluszek kopie no i wpatruję się w brzuchola :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę się chyba chwilkę zdrzemnąć i będę się powoli szykowała. Postaram się do Was odezwać jak wrócę od lekarza. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jutro się zajadamy pączkami:P Jutro tłusty czwartek;P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba się mi cos pomieszało:P sroda popielcowa 9 więc tłusty chyba 3 nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry za zamieszanie koleżanka mnie w błąd wprowadziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeaść Mamuski Przepraszam, ze Was ostatnio troche zaniedbuje ale uruchomil mi sie syndrom wicia gniazda :P i robie mini rewolucje w domku...do tego corcie cos mi jakies chorobsko zaczyna brac bo od 2 dni ma goraczke i zero innych objawo..na razie...takze tez musze jej poswiecic wiecej czasu bo nie chce jesc i marudna jest :( Ale za to bylam dzisiaj u ginka i moj mały Tymonio :P wazy juz 1500g! Podam Wam tez wymiary (29t2d): BPD:72mm HC:275mm AC:271mm FL:56mm Nie musze juz aplikowac Luteiny :D za to musze zwiekszyc dawke Dopegytu...ale ogolnie ok, nastepna wzyte mam 16.03. Do tego od nastepnej wizyty juz zawsze bede miala KTG...czyli porod zwbliza sie wielkimi krokami :) no i maly niestety wziaz jest dupka w dol :O ale ma jeszcze jakies 3 tyg na przekrecenie....kurcze zeby sie tylko przekrecil! To tyle na razie, buziaki dla Was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Jestem majówką 2010.Po pierwsze gratuluję Wam wszystkim, bo maj to super miesiąc na urodzenie.Mozna tyyyyle spacerowac z dzidziusiem, bo ciepłe dni szybko przychodzą.A tak apropos spacerów to mam do sprzedania wózek http://allegro.pl/superwozek-daisy-kaps3-jak-chicco-maxi-cosi-quinny-i1474297506.html Cena do negocjacji.Sprzedaję bo dostałam drugi :-) Pozdrawiam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia az mi sie wlosy na glowie zjeżyły jak przeczytalam co Cie spotkalao. Dobrze, kochana, ze to juz za Toba i z Malenstwiem wszystko ok. a temu baranowi tez bym nie podarowala i na zadna ugode nie poszla. odzywaj sie do nas. bede trzymala kciuki bys do konca ciazy miala juz swiety spokoj 🌼 ja tam wlosy farbuje - wybieram tylko farby bez moniaku i heja. nie popaajmy w paranoje, pzrciez to sie do organizmu nie przedostaje :) a nie wyobrazam siebie przez 9 miesiecy nie poarbowac wlosow he he ja zaczynam juz popadac w paranoje, nie spie po nocach martwi mnie ta nasza przeprowadzka, czeka nas intensywna sobota bo bedziemy chcieli odwiedzic jak najwiecej agencji i cos obejzec, a ja w strachu, ze nie przeprowadzimy sie na czas. a tak juz bym chciala dalej wszystko kompletowac i w spokoju czekac na naszego szkraba ehh penelopko jak juz sie troche uspokoi z tym mieszkaniem na pewno skorzystam z Twojej listy :) bedzie mi bardzo ale to bardzo pomocna :) teraz uciekam robic obiadek, a raczej obiado- kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem znów, uciekłam dzisiaj bardzo wcześnie z pracy bo juz o 12 - pewnie jutro mój szef mi podziękuje za współpracę ale cóż, miałam coś ważnego na uczelni poza tym jeszcze jeden egzamin więc w sumie mam wszystko gdzieś. Gdyby z wypłatą był taki skrupulatny jak wymaga ode mnie to byłoby nam łatwiej i po drodze - hihihi. Zdałam wreszcie wszystko i już mam wolne, no i przede wszystkim zero nerwów. Nie wiem czy wy też to macie ale ja mam strasznie czerwone i suche dłonie, na wierzchu. Nie wiem czy to ta pogoda czy to ten rumień mnie dopadł o którym piszą, że to częsty objaw w 7 miesiącu. Wy też to czujecie??? natalia256 - ojj dobrze, że się wszystko dobrze skończyło. Zasmuciło mnie to co cię spotkało, ja się właśnie tak strasznie bałam, żeby coś podobnego mi się nie przytrafiło bo o ile ja uważam to inni zupełnie niepoważni są i rozkojarzeni. Mam nadzieję, że wszystko w rezultacie będzie dobrze, najważniejsze że z wami już dobrze. Idź teraz do prawnika, to taka moja rada, ponieważ w procesie karnym możesz się domagać odszkodowania. To jest proces cywilny w procesie karnym. Juz podczas orzekania w sądzie karnym możesz dochodzić zadośćuczynienia i ogólnie kosztów jakie wywołał u ciebie fakt popełnienia przez kogoś przestępstwa. Jeśli nie zgłosisz chęci dochodzenia swoich praw już w procesie karnym musisz potem czekać na zakończenie postępowania i dopiero wnieść do sądu powództwo w procesie cywilnym. To zawsze jakiś czas nim sąd rozpozna najpierw jedna sprawę karną, a potem powództwo cywilne. Można przez taki zabieg bardzo skrócić ochronę swoich praw. Kasiulaaa s-ce - ja farbuję włosy, nie oglądam się na zalecenia bo inaczej byłabym przez te 9 miesięcy cała siwa. mam strasznie dużo siwusów i muszę dbać o to by jeszcze chwilkę zostać brunetką. Co do upadków to ja ostatnio jechałam autobusem i on skręcił. Ja nie znałam trasy, więc nie trzymałam się dobrze. W rezultacie się zachwiałam. I słuchajcie jedna babka mówi do mnie tak: "uderzyłaby mnie pani - a ja jestem ciężko chora" ja się zagotowałam. Odparłam jej, że jeśli "uderzyłabym ją" to znaczy, że jeszcze tego nie zrobiłam, więc niech na mnie głowy nie podnosi i niech nie robi mi afery skoro jeszcze faktu nie było. No baba mnie tak wkurzyła.... Emilia_83 - ja mówię czasami, głaszczę też małą. Duzo jednak więcej mówi do niej mój mąż. Ja puszczam małej muzykę - zwłaszcza w pracy. Nie uwierzycie ale puszczam jej Ogórek Wąsaty, Co powie tata, Kulfon co z ciebie wyrośnie, a nawet piosenki patriotyczne - wojenko, wojenko, Hej, hej ułani hihihi:) jutro tłusty czwartek????????????????? mniam - zjem kilogram faworków i z 10 pączków. A co:) ehhhhhhhhhh a już myślałam a to jednak nie jutro:) Lorien - nadzieję tylko robisz:) dagusiak - cześć nowa majówko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do włosów, moja sąsiadka która była w ciąży o 4 miesiące szybciej niż ja, przez całą ciąże ich nie farbowała, nie przycinała, oprcz tych na głowie z resztą też nic nie robiła to jest nie goliła nóg i miała na twarzy takiego wąsa i kępkę z pieprzyka, nie ruszyła nic. bo powiedziała ze jak coś przytnie to jej córka jak się urodzi będzie łysa, i nie dało się jej przegadać, wyglądała okropnie, a jak prysłam do niej kiedyś po trwałej i też już byłam w ciąży to myślałam że mnie wygoni z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz kompletnie nie wiem który wózek lepszy zastanawiam się już tylko nad dwoma http://allegro.pl/5w1-tako-jumper-2011-wozek-wozki-15-x-gratis-i1467145436.html tu kolor clasicc beż beż, ten droższy ale myślę że byłby dla Michasia i może w przyszłości dla córki, albo go odsprzedam na allegro a drugi zielony http://allegro.pl/anmar-wielofunkcynymirage200-megapromocja-nowosc-i1456277537.html i tu mnie ta cena korci i byłby tylko dla Michasia bo kolor raczej nie dla dziewczynki. ale czy płacić tyle więcej tylko dlatego że bedzie może kiedyś dziewczynka a co jak nie będzie, no i funkcji ten tako ma więcej, ale czy te koła są takie potrzebne żeby były skrętne? nie wiem czy te wszystkie gadżety potrzebne i warte tego żeby zapłacić za nie płacić 600 zł więcej. Mąż mówi żeby ten droższy, a ja nie wiem nie wiem poradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien ale bym Cię teraz kopła w dupe, taką mi ochote na te pączki zrobiłaś, a gdzie ja na tej mojej wsi teraz pączki dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka sorka.. koleżanka mnie w błąd wprowadziła, a juz dawałam tacie kase żeby mi rano jak z psem wyjdzie kupił te pączki:P też smaka sobie narobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłusty czwartek
Kiedy jest Tłusty czwartek 2011? Tłusty czwartek 2011 obchodzimy dnia 3 marca. Niestety nie jest to dzień wolny od pracy, ale można i nawet powinno się umilić czas pracy wspólnym świętowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMILA- JA PŁYTĘ KUPIŁAM i puszczałam na początku. w sumie to nawet o niej zapomniałam. Teraz ty mi przypomniałaś zer w ogóle ją mam. Bajeczki też kupiłam ale tylko 3-4 razy jej przeczytałam. Raczej po prostu ja głaszcze, i conieco mówię wieczorem do niej. Albo jak mój coś nabroi to się zawsze śmieje i mówię "widzisz Julka jaki ten Twój tata nieogarnięty" Mój jak mnie wkurzy i potem chce się podlizać to wtedy podchodzi i mówi do Julki wie ze mi wtedy od razu serduszko mięknie i ta cała złość na niego znika. A tak ogólnie też mogę przyznać że chyba zaniedbuje ale ja to się tak jakoś przełamać nie umiem żeby jej czytać itp Trelevinaa - no tak właśnie mi się wydawało ze kosmetyczka tak jak Ja:) Dzięki ci kochana! To muszę się umówić do fryzjera. Nawet mój mi ostanio zwrócił uwagę żebym poszła... ;/ Lorien - a ja już miałam ci pisać że dobrze ze napisałaś o tych poczkach bo zapomniałam , a tu się okazuje że wcale nie zapomniałam ;p Ale jutro i tak poczka zjem bo mi ochotę teraz zrobiłaś ;p Tigero - Twój też już 1,5kg super :) A Mały na pewno się przekręci. mamuskamaj szkoda ze na usg tak nie widać jak na tych zdjęciach hehe KasiaGJ - się uśmiałam z tej Twojej sąsiadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiaGJ wiesz z tymi cenami może być różnie,sprawdź to lepiej dokładnie,bo mój wózek też niby kosztował cos ok. 600zł,ale ze wszystkimi dodatkami wyszło ok 1000zł,wiec czasem te tańsze okazuja sie nie takie tanie a te drozsze maja juz tyle dodatków ,że cena nie wzrosnie albo wzrośnie mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero- ojj biedula z Twojej coruni. Nie ma Cie na nocnej zmianie hihi i jestem sama. A Tymon juz jaki duzy:) co do farbowania wlosow to nie wiem bo ja mam naturalne i nigdy nie farbowalam jeszcze i nie zamierzam:P Tyle rzeczy mam jeszcze do kupienia i zastanawiam sie jak zdobyc kase i wymyslilam:P musze szybko rozliczyc pit:Pale ze mnie glupol wiem wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj nie miałam czasu do was zajrzeć, bo rano byłam włosy farbować, a potem w pracy jakoś nie było czasu:-D Teraz znowu muszę uciekać, bo mam gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaMAMI
Mialam dzisiaj mega pragnienie i wypilam 0.5l sprita no i teraz mam wyrzuty sumienia:(:( Pozwalałascie sobie w 3miechu na napoje gazowane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadrobiłam troche zaległości wczoraj, ale padlam i nie mialam sily już napisac. Poprawiam się za to dzisiaj: Stylowa - po urodzinkach super :) szkoda ze bez mojego ale sobie to odbije :D za walentynki, urodzinki i dzien kobiet hihihi :D i to podwojnie :P no bo za mnie i Karolcie :) zart oczywiscie - bo jeszcze wracac sie bedzie bal. Z takich nowosci u mnie to generalnie do tej pory nawet "nie czulam " ze jestem w ciazy. Nie ialam mdlosci, zgagi, biegalam i czulam sie swietnie itp. Teraz masakra jakas podobnie jak atena - oczy sie otwieraja tyle ze mi kolo 1-2 i tak min do 3 nie spie. W dzien jak nie wejde na pelne obroty to jest naprawde ciezko. Po 2 - plecy mi zaczynaja doskwierac :O i po 3 ale chyba najsmieszniejsze (wspolczuje tylko rodzinie w tym wszystkim, nobel im sie nalezy) - jaka franca sie ze mnie zrobila :P:P:P Normalnie dziewczyny masakra jakas - czepiam sie (najgorsze ze o tym wiem a nie za bardzo wychodzi mi powtrzymanie tego), beksa jestem niemilosierna glupi film a ja ryk :P. Hormony skacza w gore i w dol :P Jutro ide na glukoze. 75g nasłuchałam się już o tym i zastanawiam się jak to będzie :D hmm miodzie i slodko pewnie :D Nic przezyje, czego się nie robi dla dzidziusia :P Widze ze zakupy Ida pelna para już :D Fajny ten sprzedawca, faktycznie ma duzo rzeczy w dobrych cenach a to przy większym zamowieniu się oplaca. Ja już tez daleko posunieta z zakupami. Brakuje mi jeszcze kilku pierdolek ale ja uwielbiam latac po sklepach wiec to pewnie już w marcu skompletuje. Natalia duzo zdrowka i spokoju dla Was teraz 🌼 Ja w 3 miesiacu jeszcze bardzo często cole pilam. Wiem ze to niedobrze, ale to było takie moje uzależnienie. Od tego czasu nie robie już tego. Jak nie pijesz nalogowo tego niejako świństwa to się nic nie stalo :P:P:P:P:P podejrzewam ze wiele z nas tak robilo :P Opadam dzisiaj z sil już , normalnie znow nocka nie przespana i chodze Pol przytomna. Lece do wyrka. Milego wieczorku babeczki!!!! 🌼 to tak aby było bliżej do wiosny !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszłaMami - ja też miewam czasem ochote na cole lub spirate i czasem muszę wypić bo mnie chce rozerwać. Kiedyś zostawiałam butelkę sprite otwartego żeby troszkę wy-gazowała , i wtedy piłam ;p czasem trudno jest czegoś odmówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wizycie ;-) Nadal chłopak :-) Ma już 1150g ładnie się odwrócił główką w dół i Mamusie nóżkami kopie ;-) Poza tym przepisała mi żelazo i stwierdziła, żeby tylko takie problemy każda kobieta w ciąży miała. No więc znowu jestem pozytywnie nastawiona ;-) Poza tym inne wymiary na 27 tydzień i 3 dnień: BPD 74,2mm HC 268,5mm AC 231,9mm FL 52,2mm BPD I HC wyszły mi już na 29tydzień+6 ale nic nie mówiła, więc chyba ok jest. Główka rośnie i ciekawe jak ona się przeciśnie? Brr.. wczoraj oglądałam porody naturalne i właśnie te główki przeciskające się. Ale czad ;-) Ja na pepsi też mam wciąż ochotę. Staram się tylko łyka zrobić, ale te łyki są i tak kilka razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweszczescie- no to zaczely sie i u Ciebie problemy ze snem. pamietaj nocna zmiana czeka:Pco do hormonow to mi tez tak graja. raz sie smieje a za moment sie poplacze przez byle co. Ach byle do maja, juz malo nam zostalo i damy rade. emilia- ale fajnie urosl Twoj maluszek:) A zelazo jakie dostalas Kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×