Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Hej Dziewczyny:) Ja na nogach juz w sumie od 2 potem koło 5 zasnełam. Normalnie cos nie mogę spać w nocy... no ale chyba trzeba się przyzwyczajać do nocnego wstawania. X nie martw sie kotka dojdzie do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Czyżbym tylko ja spała tej nocy jak zabita? Jak zegar zadzwonił to nie wiedziałam dlaczego,ha ha Atena tak to jest ,że dzieci kochają bezinteresownie. Najgorsze jest to ,że jak tego chłopczyka zabiorą od matki to on bedzie cierpiał,nie bedzie czuł ,że chce się dla niego dobrze:( ...x... no nareszcie,biedna kotka i Wy biedni. Ale najgorsze już za Wami,juz niedługo bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja od rana wkurzona. Podniosły mi ciśnienie w laboratorium, gdy przed pracą chciałam oddać krew na badanie. NIe dość, ze się człowiek do pracy spieszy, laboratorium niby całodobowo czynne a one za biurkiem kawę sobie piją. Jak podniosłam głos to się jedna emerytka od mnie przyczepiła, że nie mam pokory. Więc jej powiedziałam, ze to już nie te czasy kiedy człowiek musiał mieć pokorę - dzisiaj wszystko jest prywatne i nie zamierzam być pokorna, jak za chwilkę za badanie mam 100 zł zapłacić. Ja się do pracy spieszę i nie będę czekała aż się panie po nocy uruchomią. Kurcze ja w pracy muszę być na czas a tam normalnie wolna amerykanka. Nie byłabym taka zła gdyby nie to, ze już kiedyś ta pani co pobiera krew była taka niemiła, ustawiała mnie w tym gabinecie jak jakąś małolatę więc jej wtedy odpuściłam, miałam pokorę ale tym razem - o nie:) Do pracy oczywiście się spóźniłam, zmarzłam troszkę. Mówicie o bezsenności - ja spię jak niemowlak. Nawet po południu dałam sobie dobrą godzinkę snu:) no i jak zwykle o 19 byłam już znów w łóżku. Ja wiem, ja tak sypiam bo mam słabą morfologię. Zobaczymy jaka mi dzisiaj witaminka B12 wyjdzie, jak bardzo niska to pewnie dlatego też śpię jak dzidziuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babki z ranca ;-) ja juz wykapana, musialam umyc kłaki - wieczorem juz mi sie nie chcialo :/ Atena - 37tydz to i tak dobrze :) ma juz kwietnioweczka to za soba i malenstwo obok :D CV - wlasnie obczailam twoje zakupy - ja kupilam wszysciutenko do lozeczka w komplecie od tego sprzedawcy MILPOL co Ty - i tez wybralam wzor poscieli 101serce jasny bez a lozeczko sosnowe ;) ale i tak wyszlo mnie to mniej niz ciebie bo 631zl z przesylka za caly ten majdan :) pokrowca na przewijak nie zamawiam - nie wiem czy to jest konieczne.. co do laktatora - ciekawa cena ja juz mam butelki z Tommee Tippee wiec laktator tez jak cos wezme z tej firmy :) stylowaa - ja dzis spalam - malo wiele.. x - jak ja sie edku martwilam o Ciebie.. juz myslalam ze cos nie halo.. dobrze ze sie odezwalas :* nasza ty podwojna ciezarowko :-) doszly do ciebie juz te posciele co zamowilas? dziewczynki ja zamawialam materac do lozeczka przez allegro jak dojdzie (mysle najpozniej w poniedzialek) to dam znac co i jak :) milego dniaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie dziś. Martwilyscie sie o mnie, a ja zamiast wejsc napisac co i jak to nie mialam sily nawet laptopa zalaczyc. Powiem Wam ze juz mi ciezko strasznie, jeszcze tak tydzien temu czulam sie o niebo lepiej a teraz z kazdym dniem coraz to ciezej, moze to tez przez stres z kotkiem. trevelinka- przyszla mi ta posciel juz tydzien temu ale ta zamiana poscieli+ rozki. Dzis wplacam pieniadze za caly komplet z wypelnieniem takze bede czekac na paczuszke. Mi sie strasznie te Wasze posciele podobaja z tymi delikatnymi haftami no ale troszke za drogo by mi sie to wstawilo:P Dobrze ze zamowilas juz to lozeczko z kompletem calym i masz spokoj:) Cv- Widzialam ze kupilas takie samo lozeczko jak ja:) tylko ja mam kolor miodowy. Materace tez te same kupilam:) od tego samego goscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x - kochana teraz to juz chyba tak do konca bedzie Nam ciezko :/ ja mam problem z chodzeniem po schodach - szybko sie mecze :-( a mieszkanie mamy na 2 poziomach i czasem z dolu na gore jak wejde to sapie jak hipopotam :( masakracja :/ do tego wanna w lazienc szzz kurwica mnie bierze bo ciezko wyjsc po kapaniu matko kochana a gdzie tu dalej :-/ co do poscieli i lozeczka - niestety nie bylo juz tego koloru lozka co chcialam i zamowilam sosnowe w obawie ze podrozeje bo wszystko idzie w gore:( Dziewczyny u Was tez tak jest?? jakos z tygodnia na tydzien ceny up up w gore - w biedronce mleko o 9gr, bulki, chleb no wszystkooo A pensje jakie byly takie sa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa kochana masz ten link odnośnie tego sprzedawcy co za 631 kupisz wsiom. Bo szukam po stronach naszych i cholera klienci wciaz mi przeszkadzają i nie mam jak sie skupic. rzuciłabys go jeszcze raz??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane. X fajnie, że się odezwałaś. Mam nadzieję, że kotka szybko będzie wracała do zdrowia:) Trelevina fakt ceny tak poszły w górę, że normalnie ostatnio na zakupach byłam w szoku. Olej o 3 zł, masakra jakaś. I tak jak napisałaś: pensje niestety nadal stoją w miejscu, normalnie strach się bać co będzie za jakiś czas. Dziewczyny ja brałam cały komplet od tego sprzedawcy: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=19667691 Widzę , że ma też materace GPK. Ja byłam bardzo zadowolona zarówno z pościeli, jak i z łóżeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa kupiłas juz u niego czy dopiero sie przymierzasz bo niewiem, A które łożeczko ci najbardziej podchodzi. ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a lozeczko chcialam biale transparent ale nie ma - beda za 2tyg - jednak z obawy przed podwyzka cen zamowilam juz teraz sosnowe - pasuje mi idealnie bo cala sypialnie mam w meblach sosnowych :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też sosne zamówię, tylko mam dylemat jakie dodatki w jakim kolorze - normalnie zawrót głowy z tymi kolorami. w pokoju She ma juz kolor pomarańczowy i chyba zółtą zyrafe jej kupie - bo pomarańcz mi sie zleje ze scianą. hmmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryko-kokosowe materace czy one sa twarde, bo miekkie to porazka kupowac dla maluszka????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena ja właśnie sprawdziłam swój i nie jest miękki, więc bez obaw możesz kupować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twardy materac tez byc nie moze :/ bo sie dzidzia nie ulozy - my mamy materac kokosowy z czyms tam jeszcze dla dzieci najwiecej jest G-P-K i one sa ponoc najodpowiedniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......X.......................29+1.................+12kg... .........................97cm Mija dziś miesiąc więc Kobity do mierzenia i ważenia:) mi przybyło 4 kg przez miesiąc i 5cm w obwodzie brzuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......X.......................29+1.................+12kg... .........................97cm Trelevinaaaa...............30+1...................+8kg............................115

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......X.......................29+1.................+12kg... .........................97cm Trelevinaaaa...............30+1...................+8kg... .........................115 Mamuskamaj..............31+6.....................+16... .........................101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamaj- spokojnie hehe jak ja dobije do Twojego tyg. to zobaczysz ile bede miala na plusie kg:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko Ty kochana nosisz podwójne szczęście :) Ale mam nadzieję, że po porodzie szybko pozbędę się zbędnych kg :P I powiem Wam, że nawet za bardzo mi te kg nie przeszkadzają, hehe Już się przyzwyczaiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......X.......................29+1.................+12kg... .........................97cm Trelevinaaaa...............30+1...................+8kg... .........................115 Mamuskamaj..............31+6.....................+16... .........................101 Stylowaa..................29+6....................+9kg............................................................104 No ,ja też trochę przybrałam,ale maleńko. Od ostatniej tabelki tylko 1 cm w pasie i 1 kg Kasiulaa doczytałam ,że się w końcu pokazałaś,no w końcu wracacie dziewczyny. Piszesz o sprzedaży autka. Czyżby sprzedałaś te nowe,które kupowałaś niedawno? Dziewczyny przerażające są te podwyżki o których piszecie,ale wierzcie,że tak jest wszędzie. Tutaj też,a do tego zabierają pieniązki jak tylko mogą typu: rodzinne,wiem ,że kombinują z zasiłkami,dodatkowe pieniązki na dzieci były i zabrali całkiem itd itp. Szok co się na świecie wyprawia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam: .......X.......................29+1.................+12kg... .........................97cm Trelevinaaaa...............30+1...................+8kg... .........................115 Mamuskamaj..............31+6.....................+16... .........................101 Stylowaa..................29+6....................+9kg.............................................................104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......X.......................29+1.................+12kg... .........................97cm Trelevinaaaa...............30+1...................+8kg... .........................115 Mamuskamaj..............31+6.....................+16... .........................101 Stylowaa..................29+6....................+9kg...........................104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi maz wczoraj kupil dwie torby do szpitala w pepco, jedna po 29,90. \jedna dla mnie a druga na spakowanie dzieci do szpitala. Nawet fajne sa i tanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko a mozesz zrobic zdjecie? no tak bo Ty przeciez pakujesz sie na dwoje dzieciaczkow :D ;) ino je wypierz bo Ci zeby rzeczy maluszkow nie przeszly tym zapachem sztuczno-nowosciowym :P ide na line toc tu same szprotki ja dzis musze meza poprosic zeby zrobil mi zdjecie tego mojego KAŁDUNA!!! to zobaczycie same.. hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się dopisuje:) .......X.......................29+1.................+12kg... .........................97cm Trelevinaaaa...............30+1...................+8kg... .........................115 Mamuskamaj..............31+6.....................+16... .........................101 Stylowaa..................29+6....................+9kg... ........................104 Lorien ..................29+2....................+12kg...................106cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×