Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

No powiem Ci Atena, że ta strona którą podałaś rozwiała moje wątpliwości :-) czyli generalnie nic nie wiem, bo jest 1:1 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkleiłam sobie nazwę sernika w google i mi pociekła slinaaaaaaaaa.omg. emilka ja Ciebie doskonale rozumiem :) bierz to na co pozwalają Ci możliwości:) eni przeca kasę dostaniesz z ubezpieczalni, twój mąż pewnie tez i jeszcze becikowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaTUSKA u Ciebie to modne sa te wozki QUinny no nie? popularne duzo ludzi je ma :) i nie stresuj sie juz.. ale ty taka chuda a tam taki big boy sie wcisnal chyba miedzy jedno a drugie zeberko :D atena - kozo jedna nie zaluj dziecku na wozek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena te wózki Inplast to tez jest wyższa półka. Moja sąsiadka ma taki wózek iw wygląda, że jest z niego zadowolona. Dali około 1800zł. Więc wychodzi jeszcze drożej niż x-lander. No Ty mi zamieszałaś wtedy z tym Tako, że go nie chcesz. Nie dobra Ty Babo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wpadlam przez przypadek na wasze forum i przyznam ze fajnie u was:) Piszecie o wozkach wiec jesli moge cos polecic to polecam espiro antaltic,ja kupilam go i powiem ze jest porządny.Obecnie czeka na coreczke:) (jestem w 30 tygodniu) Pozdrawiam serdecznie przyszle mamusie i przepraszam ze tak sie wtrącilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopko służę przepisem na serniczek ;-) Jest dobry no i przede wszystkim sprawdzony. A póki co będę teraz jadła jajko niespodziankę :-) ale czad!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eMILIO KOCHANA - JA CZASEM JESTEM JAK MOJA TEŚCIOWA - JAK CHORĄGIEWKA - MUSZE PRZESTAĆ sie znia spotykac bo masakra. co zobacze wózek na żywo to mi sie podoba. Tako espiro tutaj majóweczki x-lander. Ja tez wole wydac kase na cos innego niż wózek za 2000 zł. Pewnie w ostateczności i tak kupie niższa półke. musze poprostu jak bede już od środy w domu - pojedzic i sie wkoncu okreslić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena jestem z topicu na ktorym kiedys bylas:))a ogolnie warmia-mazury:) Dziekuje za zaproszonko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak będzie najlepiej Atenko. Na żywo obejrzysz wózki, tak się zupełnie inaczej wszystko widzi. Ja jadę w sobotę po wózek. Już się musimy do tego czasu ostatecznie decydować ;-) A teraz jem jabłko, żeby było zdrowo. A jajko pyszne było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eni espiro 1450 z fotelikiem x-lander 1550. 2 tyś to nie jest przeca:P ja tam nikogo nie namawiam do niczego, chciałam tylko doradzić. babeczki kupują wózki za 800zł 3w1 i też są zadowolone przeca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje majówaczki.ale tu stronek od wczoraj przybylo.widze ze znow wraca temat wózek.wcale sie nie dziwie bo to nie jest tania zecz i lepiej sie zorientowac wczesniej! jatuska gratuluje dobrych wiesci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja placilam 1200 za espiro atlantic 3w1 z tym ze one nie mają rączki przestawianej ale wozek ogolnie jest fajny i mysle ze bedzie wygodny dla dziecka:)ale to jest kwestia gustu kazdej z nas:)chcialam tez espiro enzo...ale jest niski:/ Napisze troszke o sobie bo tak sie wcielam hehe. Jestem w 30 tc,i jak juz wiecie bede miala coreczke:)juz sie nie mozemy z mezusiem doczekac,bo z zajsciem w ciaze tez musielismy sie "napocic"heh...termin mam na 25 maj ale to ulegnie zapewne zmianie poniewaz niunia jest mniejsza do danego tygodnia...wiec pewnie sie urodzi pozniej... Jak chcecie cos wiedziec to pytajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może tak jesli taka cenowo róznica to ja chce x-landera. No ale jeszcze fotelik (do niego pasują 3 modele) jak pisałas spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×