Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Tą cenę robi baza do fotelika, która będzie służyła przez 3-4 lata, bo można w nią wpinać również kolejne wagowo foteliki. i na tym mi zależało, bo duzo jeździmy samochodem. a sam fotelik 600 zł. to chyba jeszcze nie tragedia co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa - boski kolor!! A fotelik porządny i najwazniejsze, że bezpieczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa no własnie żelazo powoduje zaparcia,ale Ty w sumie to niedużą dawkę bierzesz,a fotelik fajniutki i kolorek cudny tylko mnie by budki brakowało no i bazy,ale to dokupić można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no on jest z budką. tylko zdjęcie takie;-) chcę jeszcze taką folię ochronną w razie czego. tym bardziej, że będzie używany jesienią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak penelopko ja kupuje te 3 w 1. Ale jak dłużej poczytam was kochane - chyba zmienię zdanie na bardziej praktyczne tylko czy to nie wyjdzie więcej. nadal mysle jak TY x-lander.......cholera . cholera . niewiem już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nadal przeziębienie rozkłada. Od wczoraj psikam tantum verde i rzeczywiście pomaga na ból gardła, choć spotkałam w internecie sprzeczne opinie, koleżance ginekolog zabronił stosować w ciąży, więc nie wiem...Nos mam zatkany, więc sobie dziś podaruję fitness. Trelevinaaaa- u nas z tym piętrem, to dość nietypowa sprawa. Blok miał mieć 5 pięter mieszkalnych i 6 na strych, jednak część strychowa została zaadoptowana na mieszkania, bardzo wysokie, więc mieszkanie zostało zmienione na 2-poziomowe. Mieszkanko jest bardzo fajne, ale coś za coś, bo to wchodzenie na 6 piętro jest męczące. Rok po budowie naszego bloku wprowadzili zasadę, że już powyżej 4 piętra musi być winda:( Majowe_szczeście- współczuję sytuacji z lusterkami Justynka- mój maluch tez ma często czkawkę Kropeczka- nie wiem o co może chodzić Twojemu mężowi. Też obstawiałabym badanie dopochwowe, bo najczęściej słyszałam, że z tym mają problem. Może nie chce się do tego przyznać? Nie mam pomysłów... Co do dnia mężczyzny, to w zeszłym roku o tym słyszałam, ale uznałam, że przecież 30.09 jest dzień chłopaka ten dzień obchodzimy. Okazało się, że w pracy mojego męża dziewczyny przyniosły ciasto i składały panom życzenia, więc mój mąż był trochę rozgoryczony, że o nim zapomniałam. Uznałam więc, że dziś złożę mu życzenia i coś kupię- on o mnie dba, to się odwdzięczę. Ja też muszę wyskoczyć do biedronki. Jednak najbliższa jest dość kiepsko zaopatrzona (na starówce), przewija się tu mnóstwo ludzi i wykładają tylko po kilka sztuk. Zobaczę, czy na coś się załapię, albo sobie podaruję i podjadę jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Majowki ja sie melduje ale znow na chwile bo niestety przed ta przeprowadzka caly czas w biegu, a wczoraj to mialam tak fatalny dzien, ze masakra. jedyna dobra wiadomosc to taka, ze mialam to usg, a zla taka ze trwalo moze ze 2 minuty i nawet nie widzilam mojego Malego. mam tylko pomiary, ktore zrobione byly uwierzcie na prawde ekspresowym tepie, wiec oto one; BPD 90.0 mm HC - 313,6 mm AC - 265,6 mm FL - 63,0mm weight - 1,812 g :) I znow dobra i zla wiadomosc. Dobra, ze moj synek to juz kawal chlopa bo jak widac 1.812 g :) a zla to taka, ze BPD czyli wymiar dwuciemieniowy glowki jest 'podobno' duzo poza norma ale wyjasnienia oczywiscie nie dostalam. Wiec tu mam Kochane prosbe do Was bo ja juz przekopalam caly interent ale nie znlazlam zadnej tabeli czy czegos gdzie moge sprawdzic wymiary wzgledem tygodni i czy faktycznie jest tak zle i co to w ogole oznacza! ? Blagam pomozcie bo od zmyslow odchodze co to jest???? mowie Wam wczorajszy dzien to koszmar, mialam zaltwic internet na nowe mieszkanie nie udalo sie bo oddzial przeniesli ja nie miaalm czasu szukac innego, pozniej jak bylam w drodze do szpitala dzwonia z agencji mieszkaniowej, ze znow kogos zalewa tym razem pod nami i ze ten bojler, ktory mamy zamontowany w mieszkaniu najprawdopodobniej zepsuty i ktos musi wejsc do mnie i to wymienic i naprawic. wiec ja sie nie zgodzilam, tlumacze gosciowi, ze mam w mieszkaniu sprzety i komp i kamera, aparat, bizuteria itp + sporo gotowki i ze nie moge zgodzic sie by ktos pod moja nieobecnosc byl w moim mieszkaniu. wiec mi gosciu powiedzial, ze to MNIE obciazy kosztami za szkody bo przeze mnie nie moga tego naprawic, wiec ja do niego ze wezwe policje, on do mnie, ze ja go zastraszam, ze mu groze, a ja ze to tylko moje prawa itd..... z tego wszystkiego sie wykrzyczalam, uryczalam jak glupia az mi niedobrze bylo. jak wrocilam do domu to wydaje mi sie, ze nic nie bylo ruszone wiec mozliwe, ze faktycznie nikt tu nie wszedl, ale teraz zostaje mi czekanie na rachunek od agencji za szkody (!!!???) jesli taki mmi wystawia to zglaszam sprawe do sadu. Bo przepraszam bardzo, ale wynajmujac to mieszkanie nikt nie poinformowal mnie, ze w mieszkaniu jest bojler na cala klatke i wszystkie mieszkania i takie wtargniecia bez mojej zgody to lamanie prawa i prywatnosci. cala noc przez to nie spalam i chodze jak bomba zegarowa!!! Na prawde boje sie tylko, zebym tymi wszystkimi stresami nerwami nie zaszkodzila Małemu. juz niczego tak nie pragne by skonczy sie ten miesiac, nie dzien nie tydzien a miesiac, by bylo juz po przeprowadzce wszystko pozalatwiane i w ogole. mam tyle na glowie a tu z kazdej strony jeszcze gdzies ktos dowala i badz tu czlowieku spokojny. ehhh musialam sie Wam wygadac Dziewczyny bo oszalec idzie. zaraz musze wyjsc zas do banku itd, jak wroce to powili sie pakowac bo w niedziele zamawaimy firme transportowa by nam na raz przewiozla wszystko na nowe mieszkanie, (ktore apropo nie jest skonczone...ehh ) Ide teraz nadrobic chociaz ze 2-3strony z wczoraj i dzis i prosze Was bardzo dajcie znac jesli macie cos o tych wymiarach, bee bardzo wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Atena jeśli masz pieniądze to się nie zastanawiaj tylko kup x-landera. Na pewno nie będziesz żałowała. Ja niestety mam ograniczony budżet i chyba zostaję przy tym tako jumper. X.. odezwij się do Nas!! Jak Twoja Kotka?? Bunia moja koleżanka w ciąży używała tantum i nic nie było Maluchowi. A lepiej zapobiegać niż by się miało w coś gorszego przerodzić. Dobrze że sobie dzisiaj darujesz ten aerobik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jatuśka mój Synek ma też wymiar główki większy o dwa tygodnie. Ale moja Gin nic nie powiedziała. Może tak jest, że jedne dzieci mają trochę większą główkę, inne dłuższe nóżki. Ja staram się też tym nie przejmować. Ale faktycznie zwróciłam na to uwagę, tylko niestety dopiero jak wróciłam do domu. Współczuję Ci całej tej akcji z tym bojlerem. Dobrze że ich nie wpuściłaś. Zaś byś mogła szukać winnego jak by Ci coś zginęło. Mogli przyjść jak byłaś w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://fajnamama.pl/tantum-verde-w-ciazy/ na temat tantum verde dwa tuśka nic się nie martw, chodzi pewnie o to, że główka jest większa niż reszta cześć ciałka np. różnica jest 2 tygodni . ale nie ma się tym co przejmować, bo tak się często zdarza. tym pomiarom z usg się tak do końca nie ufa. jak by cos było nie tak. na pewno by to prześwietlili. nie martw się. j też bym do domu nikogo nie wpusciał co to w ogole miało być eh.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie kwestia kasy. Ponoc x-lander sa boskie - takie opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak uważam Atena. jeśli możesz sobie pozwolić na większy wydatek to bierz x-landera!! Acha kupiłam w Biedronie body :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wrzuciłam zdjęcie brzuszka na @ Jatuśka mi z ostatniego usg wyszło że mały jest ogólnie większy o tydzień no i główke też ma większa. Napewno gdyby było coś nie tak powiedzieli by Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eni, ale ten espiro enzo kosztuje 1375zł i to za 2w1 bez fotelika. nie ma regulowanej rączki a to jest moim zdaniem ważna funkcja w wózku. x-lander w takim zestawieniu 2w1 http://allegro.pl/wozek-x-lander-xa-volcano-gondola-torba-nowy-2010-i1461968232.html zasadniczy minus x-landera jest na pewno uboga baza kolorystyczna. tego ukryć się nie da. i do tego espiro i do x-landera i tak fotelik musisz dokupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien - ładniutki i duuży brzucholek. jaTUŚKA - ale twój szkrab juz duży, gdzie ty go kruszyno tam ukrywasz co?? ;) Powiedz dlaczego lekarz ci nie wyjaśnił o co chodzi z tym wymiarem dwuciemieniowym?? Ale myślę, że gdyby to było coś poważnego nie zostawił by tego tak bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojde do księdza niech mi do niego dołoży, albo nie do MOPS-u oni napewno mi dadza....hihihih smieje sie oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten volcano i jungle to mi się za bardzo kolorystycznie nie podobają. Ale z tej stronki co podała Atena już są fajniejsze. Np ten niebieski. U mnie w pobliskim sklepie espiro kupisz już za 1200zł 3w1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ten espiro widziałam na żywo kupiła go sobie kolezanka i tak: ma 3 w 1 za całośc dała 1450 zł, raczka jest regulowana bo sama nia dawalm różny poziom trzymania. Ona ma ten kolorek śliwkowy. Emilia a Ty ten TAKO co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien super brzuszek ;-) Już teraz wszystkie te Nasze brzuszki takie okrąglutkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 99procent zostajemy przy Tako. I tak za tą cenę nie kupię nic lepszego. Mam nadzieję, że nie trafię na jakiś wadliwy towar. Esporo też jeszcze biorę pod uwagę, ale mąż stwierdził, że do jazdy lepszy jest Tako. Ocenił je pod względem jakości no i Tako wygrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje dziekujac tez za kciukasy :P ze wszystko zalatwilam. Lusterka Pan zamontowal i problem z glowy. Ufffff normalnie mi ulzylo. Tantum zakupione skoro tak chwalicie to tez pewnie pomoze. Lece teraz do wyrka, zajrze do Was potem :) hmmm z tym dniem faceta.... Ja zawsze myslalam ze to wrzesien i tego sie trzymam :P 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jeśli wam zależy na kolorze wózka, to rzeczywiście nie ma co tam się zastanawiać i brać tako czy espiro. dla mnie to była drugorzędna sprawa, wole mieć lepszy wózek. eni podała mi link więc taki skomentowałam. do tego espiro pasują tylko foteliki neo( nie znam w ogóle czegoś takiego???), do x-landera 3 lub 4 modele. a cena taka sama. poza tymi Eni.. x-landera bez problemu się potem pozbędziesz..odsprzedasz.. no chyba, że zamierzasz mieć jeszcze jednego potomka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa dla mnie kolor nie ma pierwszorzędnego znaczenia tylko zdecydowanie cena. Mnie na x-landera po prostu nie stać. I tak na początku zastanawiałam się czy nie kupić używanego wózka, a tu nagle takie szaleństwo. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za odpowiedzi. Wlasnie tak mysle, ze maluch moze miec rozbieżności w poszczegolnych czesciach ciałka, ale podobno jesli sa to rozbiezności okolo 2 tyg to nie ma sie co martwic. podobno. A lekarz mi nic nie wyjasnil bo tutaj to nie lekarz robi usg tylko osoba, ktora siedzi w pokoiku ze sprzetem i wykonuje rozne badanai :/ ale jutro mam wizyte u lekarza wiec sie wypytam dokladnie, i jak cos 'poprosze' o powtórne badanie. Agnes71 wczoraj moj Seba jako dumny tatus nawet wziął wolne i poszedl ze mna na to usg i sam byl w szoku, ze nasz fikolek taki duzy a tu tak niewiele widac :) smail sie, ze wcisnal mi sie miedzy żolądek a jelita i si na nich ułożył jak na hamaku :) ja tez nie powiem, jestem bardzooo mile zaskoczona! a co do wozkow, to wiecie, ze ja tutaj nie moge dostac x-landera !!! tyle tego jest a tych akurat nie ma. ja poki co wozek mam, ale bede chciala kupic nowy - wiec jak Wy wyprobujecie swoje to wtedy posłużę sie Waszymi cennymi radami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×