Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

No właśnie Atena to sama spacerówka za tą cenę jest :-) Witaj majówka 11 ;-) też mi się podoba ten atlantic. a powiedz mi jaką masz rączkę? Ze skóry ekologicznej czy z pianki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emiliaaaaaaaa ten wózek za 1116 zł to taniooo jak na X-LANDER , do tego fotelik za 250 max i masz tylko lekką dopłate a wózek miodzioooooooooo!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale to jest chyba sama spacerówka? I do tego musisz gondole jeszcze dokupić? Bo już się pogubiłam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena to jest tylko sportowka- na samym dole masz dodatkowe wyposazenie gondola 535,- fotelik 419;- drogo jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA PITOLE ALE ZE MNIE BLONDYNKA..........NO SORRY KOBIETY ALE DZIŚ CHYBA CZASZKA MI NIE PRACUJE JAK TRZEBA HIHIHIHI 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia--->mam rączke z pianką. http://allegro.pl/wozek-espiro-atlantic-3w1-fotelik-spiworek-wys-i1485263684.html Powiem Wam ze jedna moja kolezanka ma go juz pare lat i nadal wygląda jak nowy,a poza tym to jest polska firma wiec nawet jak sie im wysle wozek po okresie gwarancji to naprawią a placi sie za koszt przesyłki tylko(tak mi pani w sklepie powiedziala)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, że kolor taki jak na zdj. volcano. widziałam go na żywo moim zdaniem zły nie jest. ale to już co się komu podoba, albo lepszy wózeczek, albo lepszy kolorek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuszące kuszące. Emilia pewnie od razu taki kupi. Ile tam gratisów i nowości . ło matkooooo jeszcze troche i pewnie klikne : " kupuje" myśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu znowu o wózkach, ja nawet nie zaglądam w linki, bo bryka już czeka na małą :) Później sobie namieszam w głowie i będzie :P Witam nową majóweczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, mam pytanie do Was... Czy któraś z Was odczuwa może bóle żeber bądź między żebrami, dosłownie zaraz pod piersiami, plus ból skóry? szczególnie przy dotyku lub gdy nosicie obcisłą bluzkę dotykającą bezpośrednio tą skórę? dodam, że mała kopie tylko na dole więc do nie przez nią, ale skóra i żebra bezpośrednio pod piersiami strasznie bolą, coraz mocniej od jakiś 2 tygodni... czytałam o jakiś zapaleniach mięśni międzyżebrowych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa a jednak się skusiłam i ten twing wygląda fajnie. I nawet fajne kolorki mają, nawet teraz mi się przypomniało, że widziałam chyba ze dwa razy ten wózeczek i muszę powiedzieć, że eksponował się bardzo pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pristino 86 - kochana ja tak miałam we wtorek i wczoraj. Taki tempy ból ze masakra. Zadba pozycja nie była dobra a byłam w pracy za biurkiem, nawet pół - leżąca. Ale jak przysżłam do domu - ulge poczułam tak naprawde leżąc na lewym boku. To chyba dobra dla nas pozycja. A Ciebie boli nawet jak lezysz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena teraz kochana te słodkie kopniaczki naszych pociech będą bolały :P bo dzidzie już mają tak malutko miejsca :) Ale nawet jak mnie mała skopie to jestem wniebowzięta, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na bokach też boli właściwie najbardziej, leżąc na plecach czuję ulgę jedynie, ale za to boli krzyż:P generalnie mam wrażenie, że to nie same żebra co skóra pod piersiami taki ból sprawia i jej dotykanie chociażby lekko przylegającą koszulką:) moja też się strasznie wierci, mało dziś obie spałyśmy bo całą noc tańcowała i od rana znów to samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie narobiłam zdjęć małej z tego filmiku usg i wydrukowałam trochę. Jaki słodziak z tej Zuźki, normalnie nie mogę się napatrzyć na swoją córę, ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×