Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

opowiadacie o podwyżkach, wiecie, jeszcze 4 lata temu zarabiałam o połowę mniej niż teraz a stać mnie było na niemal wszystko, w tym czasie umeblowałam mieszkanie, zrobiłam fajny remoncik a teraz skrobię się po tyłku i zastanawiam skad wziąć pieniądze na nowe meble. To jakaś paranoja... Moja mała właśnie sobie skacze - ma czkawkę:) Mój szef z kolei zły na mnie że wychodzę wcześniej z pracy - uważam, ze lepszy marny pracownik niż żaden a dopiero od tygodnia wychodzę a już bunt. Ciekawe jak w kwietniu w ogóle nie przyjdę - co on wtedy powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trelevina- ja nie wstaje na razie z lozka bo moj kot spi i korzystam ale jak sie obudzi to zrobie. Najlepsze jest to ze jeszcze sporo rzeczy nie mam do tych toreb:P a np.dla maluchow jakie mam wizasc ubrania? body i co na to? spiochy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my niestety nie możemy ale może znacie kogoś kto oddaje krew:) informacja z facebooka: Moja maleńka córka Zosia jest w stanie krytycznym. Zachorowała wczoraj na sepsę i potrzebuje krwi i płytek jak najszybciej. Najlepiej grupy 0, ale może być też każda inna. Gdybyś zdecydował/ się jej pomóc w ratowniu jej życia, trzeba udać się do najbliższego punktu krwiodawstwa , oddać krew lub płytki i podać dane: ZOSIA STOŁECKA SZPITAL MARSZAŁKOWSKA 24/LITEWSKA ODDZIAŁ INTENSYWNEJ TERAPII DZIECIĘCEJ. Andrzej Stołecki i link do wydarzenia http://www.facebook.com/event.php?eid=181927398519219 ja swojego pogonię żeby oddał ma grupę 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X możesz wziąć body na długi rękaw i do tego śpiochy lub krótki rękaw i pajace. Albo jeszcze jedna opcja: kaftaniki i śpiochy- tylko z tego co wiem kaftaniki nie są tak wygodne jak body i często się podwijają. I jeszcze oczywiście czapeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majóweczki Zabieram się za nadrabianie zaległości od wczoraj. Postaram się na bieżąco odpisywać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaaa s-ce - och sorki nie dotrzymalam Ci wczoraj towarzystwa na nocnej zmianie bo padlamjakiegos strasznego śpiocha mam ostatnio. A co chusteczek to już kiedys pisalam ze większość jest wlasne szybko wysychających wlasnie Johnson, Bobas, naet ten normalny pampers a jedne z bardziej dla mnie nawizlonych to Pampers Steep&Play tylko nich mam zamiar używać. Atena35 właściwie nie wiem co pomoglo w tym przekręceniu małego ale przedwczoraj pojechałam do fryzjera wreszcie zrobic cos z włosami :P i ponieważ nie miał mnie kto zawiesc to pojechałam autobusem, kilka przystankow + jakis kilometr pieszo i tak samo w druga strone, jak wracalam autobusem to kierowca jakis kamikadze był bo zakrety bral tak ze caly autobus latal i chyba mi rozbujał małego w brzuchu + ten spacer jak dotarlam d domu to maly się kotłował w brzuchu i nastepnego dnia już mnie kopal po żołądku ;) Także chyba ta wyprawa pomogla, no zobaczymy czy mu się jeszcze nie odmieni. x no to masz niezla zaprawe przy kocicy, ale dobrze ze się na ten zabieg zdecyddowaliscie i dobrze ze teraz bo jak maluszki przyjda na siwat to już kotka na pewno się wylize. JA biore dla młodego ubranko tak jak Lorien czyli body z krotkim ntekawkiem, na to śpioszek z dlugim rękawkiem, na to kombinezonik i 2 czapeczki. Trelevinaaa- będę wdzieczna za info o materacu! No ja wlasnie wczoraj bylam na zakupach w Tesco i zdębiałam jak zobaczylam cene herbatki Bobovita dla małej, normalnie płaciłam 8,90zł a teraz było 9,99 i napisane promocja! Szok! Mamuska maj dzieki za info o sprzedawcy! A m zabral mi dzisiaj MAje na caly dzien wiec mam labusie :D tzn musze odkurzyc i troche posprzatac bo wieczorkiem przyjada moje psiapsiulki na małą nasiadówke i ploteczki wiec musi byc czysto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X.. dobrze, że już najgorsze macie za sobą. Widzisz jaka Twoja Kotka jest dzielna ;-) Atena a tak się ostatnio zastanawiałam, czy czasem się do Zakopca nie wybierzecie ;-) No ciekawe co będzie z tą imprezą. Kropeczko oby witaminka była na ładnym poziomie ;-) Dobrze powiedziałaś tym babom. One myślą, że są nie wiadomo kim, bo krew pobierają. Brawo za odwagę. ja też nie najgorzej śpię. Ale dzisiaj podłożyłam sobie pod stopy koc i jeszcze jeden między nogi i trochę wygodniej mi się leżało. Ale za nim się wydostane z łóżka przez te koce, to mam co robić ;-) Też słyszałam o tej kwietniówce. 37 tydzień to już jest ok. Najważniejsze że ona i Dzidziuś mają się dobrze. Ja już też nie wierzę, jak ten czas szybko leci. Jeszcze trochę i u nas zaczną się pierwsze dziewczynki rozpakowywać ;-) Ale czad ;-) Trelevinko u mnie też wszystko drożeje. A największa akcja jest teraz z cukrem. Chyba w końcu ludzie się wkurzą, bo ile można wydawać na żywność? Nie można za dużo zarobić, a wydawać trzeba. Widzę, że odświeżamy tabelkę. Zaraz się dopiszę. Ale wiecie co dzisiaj zauważyłam dziwnego? Ostatnio jak się mierzyłam to miałam już 104cm w pasie, a dzisiaj rano 101cm znowu. Czy to możliwe że wtedy byłam najedzona i miałam większy brzuch? Bo dzisiaj z samego rana przed śniadaniem zrobiłam pomiar. aż się normalnie wystraszyłam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia możliwe jest to co piszesz. Ja czasami jak się objem to strasznie mi brzuch wypycha, a później sam wraca do normalności :) A kiedyś to nawet się cieszyłam, że tak bardzo mi urósł. Rano natomiast byłam w szoku, że spadł ze dwa centy :P Ale teraz z racji tego, że apatyt mam mniejszy to już nie zauważam takiej różnicy :( A co do cukry to faktycznie. Nie wiem czy was też tak jest, ale w niektórych sklepach zrobili limit na cukier- można kupić tylko 5 kg- komuna wraca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nic nie rozumiem. Teraz się zmierzyłam jeszcze raz i znowu mam 104cm ;-) Miałyście kiedyś tak? No chyba że zaspana byłam jak się rano mierzyłam :-) Od wczoraj piorę ubranka dla Małego. Już druga pralka i nadal w szafie pełno ubranek. Chyba przesadziłam ;-) Dziewczyny a o jakim kombinezonie mowa? Chodzi mi o to jaki gruby ma być?? Dzisiaj chcę zacząć wszystko prasować. Chociaż na prasowanie mam alergię - jak ja nie cierpię prasować ;-) No ale może prasowanie takich małych ubranek sprawi mi radość. Zobaczymy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......X.......................29+1.................+12kg ... .........................97cm Trelevinaaaa...............30+1...................+8kg... .........................115 Mamuskamaj..............31+6.....................+16... .........................101 Stylowaa..................29+6....................+9kg... ........................104 Lorien ..................29+2....................+12kg............. ......106cm Pristina86..............29+2....................+9kg......................94 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia ja czekam niecierpliwie na pranie i prasowanie. Dzisiaj pogoda nie za bardzo, niestety... Mąż natomiast mnie stopuje i każe poczekać do kwietnia, aby wszystko było świeże i pachnące. W razie co umówiliśmy się, że jak ja nie dam rady to on będzie prasował ciuszki małej :) Ale jutro chyba wypiorę torbę do szpitala, moje piżamy, ręczniki itp. A powiedzcie mi ile tych podkładów poporodowych bierzecie? 1 opakowanie chyba nie wystarczy, hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X.............................29+1.................+12kg ........................97cm Trelevinaaaa...............30+1...................+8kg... .......................115 Mamuskamaj..............31+6.....................+16... ........................101 Stylowaa..................29+6....................+9kg... ........................104 Lorien ....................29+2....................+12kg.......................106cm Pristina86..............29+2....................+9kg...........................94 cm Emilia_83 ...............29+5 ....................+9 kg .......................104cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x - powiem ci szczerze ze zastanawialam sie sama czy torby nie kupic bo mam same walizki i jedna torbe ale taka dosyc spora ale jak patrze w szafie ile miejsca zajmuja te podklady dopipne po porodzie to za leb sie lapie do tego troche moich rzeczy troche dla dziecka i ciekawam czy sie dopneee hehehe a juz w kwietniu chce miec bagaz spakowany :D bo moj jakby mial mnie spakowac to sorry ale bym, rodzila pewnie w seksownych pizamach a spakowalby same sznurki hehe Emilka moze rano bylas na czczo jak sie mierzylas? ja sie sama nie mierze - w poniedzialek polozna mnie zmierzyla tyle zapisala w ksiazeczce i nie sprawdzalam czy sie zgadza :) kropka -- niestety pieniadze od lat juz nie maja wartosci- bynajmniej nasza zlotowka Wlasnie wrocilam z rossmana musialam troche chemii kupic.. po drodze weszlam do biedry - szalenstwo z cukrem.. ja nawet nie spojrzalam ile kosztuje 1kg se zapomnialam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj w biedronce u nas cukier kosztował 4,19 i też pisało, że w ilościach hurtowych nie sprzedają. Komuna. Macie rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinko no byłam na czczo przed śniadankiem. Teraz mam znowu 104cm ;-) Mamuśka ja już nie mogłam wytrzymać ;-) Ale faktycznie dzisiaj pogoda taka sobie. Wczoraj pranie na dworze suszyłam. Dzisiaj też chciałam, nawet je na dwór wystawiłam, ale przed chwilą zdjęłam, bo się na padanie zanosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do ciuszkow dla bejbika- sama sie stopuje z tym praniem bo mysle sobie dopiero marzec.. a wezme do szpitala tak jak ktoras wspominala zestawy porobie w woreczkach - kaftan+spiochy czy tam body plus spiochy pajacyki i tak zeby bylo juz przygotowane - obowiazkowo czapka kupilam w pepco takie zajebiste z wiazaniem na koncu :) za 2,99 :P no i niedrapusie :D a co do ilosci tych podkladow ja wezme 2 paczki - chociaz mam 4 ale jak co to mi chlop dowiezie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo w pizdu 4,19 szok u mnie ktos napisal na forum mojej miesciny ze sie wojna zbliza ;P jak ludzie zapasy robia i wszystko dorzeje.. no i ogolne niezadowolenie panuje na swiecie i do tego te jebitne kataklizmy wlaczam rano tv a tam w tvn24 trabia o tym trzesieniu w japonii - masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie dzieję się za dobrze :-( i u nas w Polsce i na świecie. A mój Tata ostatnio mi się pyta na kiedy mam termin porodu? To mu mówię, że na 23.05. a on na to, że w internecie piszą, że 21,05 ma być koniec świata ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie odnoście czkawki. Bo wczoraj o niej pisałyście. A ja się zastanawiam, czy mój Mały nie ma czkawek, czy ja ich nie potrafię odróżnić. Czy Wasze Maluchy mają czkawkę, czy zdarza się, że jeszcze jej nie czułyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia ten koniec świata co roku ma być... nie ma czym się stresować co ma być to będzie, a ceny rzeczywiście idą masakrycznie w górę, ale ostatnio czytałam na necie że ludzie nie potrzebnie panikują i ustawiają takie ceny. Więc myślę, że spokojnie potem wrócą do normalnych cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie wierzę w te końce świata. już ich tyle miało być. Pewnie, że ludzie nakręcają wzrost cen. Widać w sklepie jak panikują, że cukru braknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia ja też czytałam o tym końcu świata, ale kompletnie w to nie wierzę. Zresztą już tyle razy miało być, także jeszcze jeden nic nie zmieni. A kiedyś też już był taki bum na cukier, pamiętacie? W sklepach normalnie był szał i co w końcu wszystko powróciło do normy. Niemnie jednak szkoda, że ludzie faktycznie na tych podwyżkach cierpią... szczególnie Ci, którzy liczą grosz do grosza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypełnienie KOŁDRY I PODUSI DLA MALUSZKA to puszysta, antyalergiczna włóknina silikonowa DOBRE TO JEST?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnosnie cukru to w Bielsku jest po 4,85 zł a koniec świata to juz od roku majowie przepowiadali............i co...............bzdura totalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia_83 ja mam taki średnio gruby kombinezonie, tzn takiego „misia, nie jest taki jak zimowy ale tez nie jest cienki, bo mimo ze to będzie kwiecień/maj jak będę rodzic to może być taka pogoda jak dzisiaj np. niby cieplo +12 15 stopni ale nadal to jest zimno dla takiego noworodka, a gdyby się zdarzylo ze faktycznie się zrobi pogoda jakies np. +18stopni to wtedy na zwykly śpioch założę mu jeszcze śpioch polarowy i lekki kocyk i tak go odbierzemy ze szpitala. Mamuskamaj to zalezy od szpitala, bo sa szpitale gdzie w ogole nie potrzeba podkładów bo dają, ale jeśli u Ciebie nie to musisz liczyc 1-2 paczek na dobe. No i tabelka.moze tygodniami zrobimy? Mamuskamaj.......31+6....................+16kg.......................101cm Tigero...............31+6....................+12kg.......................106cm Trelevinaaaa.......30+1......................+8kg......................115cm Stylowaa.............29+6....................+9kg... ...................104cm Emilia_83 ............29+5......................+9kg ....................104cm Lorien ...............29+2....................+12kg......................106cm Pristina86...........29+2......................+9kg.......................94cm ...X...................29+1....................+12kg.......................97cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia_83 co do tej czkawki, to wydaje mi się,że to takie regularne podskakiwania jakby, przynajmniej ja to tak odczuwam, maluszek połyka wody płodowe, ćwiczy tak sobie:) takie (puk-puk-puk) kilka razy regularnie powtórzone, zresztą podobnie jak u nas:) moja tak ze 2-3 razy dziennie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpiszcie dziołchy bo niewiem czy kupic taka taniochęęęęęęęęę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×